Canon IPF6450

Produktivita a trvale skvělé výsledky

Dvanáctibarevná inkoustová tiskárna používající pigmentové inkousty na vodní bázi. Poskytuje rovnováhu mezi produktivitou a jedinečnou kvalitou tisku pro aplikace zaměřené na fotografie, výtvarné umění, nátisky, design a propagaci a maloobchodní aplikace.

Vynikající kvalita obrazu a přesnost tisku

  • Vysoce kvalitní výtisky o šířce 609,6 mm / 24"
  • Rozlišení tisku 2400 ×1200 dpi
  • Dvanáctibarevný tiskový systém LUCIA EX
  • Vynikající kvalita obrazu a přesnost tisku

Konzistentní, vysoce kvalitní tisk a nátisky

Tiskárna iPF6450 je určena pro profesionální fotografické, umělecké a nátiskové aplikace. Tato velkoformátová tiskárna je vybavena inovativním inkoustovým systémem LUCIA EX společnosti Canon s 12 barevnými pigmentovými inkousty a technologií zpracování obrazu, který poskytuje široký rozsah barev, jemná stupňování, omezený výskyt bronzového nádechu a výtisky vysoce odolné proti poškrábání.

Vylepšená reprodukce černé barvy a zdokonalené vyjádření stupňování barev v tmavých oblastech, což má za následek výjimečnou kvalitu tisku vyžadovanou aplikacemi pro tisk fotografií. Zásluhou přesného tisku textu a čar a také vynikajícího souladu barev je tiskárna dokonalá pro nátiskové aplikace vyžadující vysokou přesnost.

Tiskárna iPF6400 je kompatibilní se systémy správy barev založenými na profilech ICC a bez problémů spolupracuje s aplikacemi zpracování rastrových obrazů (RIP).

Zdroj: www.canon.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace