CANON PIXMA MG5150 - multifunkce
CANON PIXMA MG5150 - multifunkceCANON PIXMA MG5150 - multifunkce

CANON PIXMA MG5150 - multifunkce

Canon
Kód produktu: 4043389

PIXMA MG5150 je moderní multifunkční zařízení s mnoha funkcemi, 5 samostatnými inkousty, automatickým oboustranným tiskem a 2 možnostmi podávání papíru. Zpřístupněte rychleji potřebnou funkci pomocí Rychlého ovládání a 6,0cm displeje TFT.
Více o produktu »

222 929 015 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu CANON PIXMA MG5150 - multifunkce

PIXMA MG5150 je moderní multifunkční zařízení s mnoha funkcemi, 5 samostatnými inkousty, automatickým oboustranným tiskem a 2 možnostmi podávání papíru. Zpřístupněte rychleji potřebnou funkci pomocí Rychlého ovládání a 6,0cm displeje TFT.

5 inkoustů, 9600 dpi
ISO ESAT 9,7/6,1 obr./min (čb/bar.)
Tisk filmů v kvalitě Full HD
Snímky 10×15 cm za 39 s
Automatický oboustranný tisk a dvě možnosti podávání papíru
Easy-WebPrint EX
Intuitivní rozhraní s 6,0cm displejem
CREATIVE PARK PREMIUM
Auto Photo Fix II a Auto Document Fix
ChromaLife100+

Vynikající kvalita v domácím prostředí
Zařízení PIXMA MG5150, určené pro celou rodinu, spojuje rychlost s výtisky jedinečné kvality jako z fotolaboratoře. Dopřejte si snímky s jemnými přechody a bez zrnění díky 1pl kapičkám inkoustu a rozlišení tisku až 9 600 × 2 400 dpi. Rychlosti tisku dokumentů jsou úžasných 9,7 obr./min černobíle a 6,1 obr./min barevně. Nádherná bezokrajová fotografie ve formátu 10 × 15 cm se vytiskne přibližně za 39 sekund.

Tisk filmů v kvalitě Full HD
Zachyťte své vzpomínky převedením momentů filmu pořízeného digitálním fotoaparátem Canon na krásné výtisky pomocí softwaru Full HD Movie Print společnosti Canon. Přehrávejte film jednoduše pomocí softwaru Full HD Movie Print a přerušte přehrávání na záběru nebo záběrech, které chcete vytisknout. Pokročilé technologie společnosti Canon zvyšují kvalitu vytváření snímků na úroveň, kterou byste u výtisků pořízených z filmu nikdy nepovažovali za možnou.

Rychlé a snadné použití
Díky technologii Quick Start je zařízení připraveno k provozu jen pár sekund po zapnutí. Technologie Rychlého ovládání Canon minimalizuje počet kroků potřebných pro přístup k mnoha funkcím prostřednictvím 6,0cm barevného displeje TFT. S technologií PictBridge a sloty pro paměťové karty dodávanými v rámci standardní výbavy je toto zařízení ideální pro tisk přímo z fotoaparátů a kamer, paměťových karet a jednotek USB Flash.

Maximalizujte efektivitu využití inkoustu
Tiskárna je vybavena pěti samostatnými zásobníky inkoustu, takže stačí vyměnit pouze zásobník, v němž dojde inkoust – snižuje se tím množství odpadu a optimalizuje se využití inkoustu.

Schopnost tisku na různá média
PIXMA MG5150 nabízí neuvěřitelnou univerzálnost díky zásobníku papíru s automatickým otvíráním a dvěma možnostem podávání papíru, umožňujícím současně vložit dva různé druhy papíru. Funkce automatického oboustranného tisku usnadňuje tisk dokumentů na obě strany papíru.

Inteligentní software
Díky softwaru Easy-WebPrint EX můžete snadno stahovat a kombinovat informace z více webových stránek. Auto Photo Fix II umožňuje optimalizovat fotografie pomocí takových úprav, jako je odstranění červených očí. Easy-PhotoPrint EX umožňuje snadné vytváření návrhů pro tisk fotografií a kalendářů a nabízí vyhledávací funkci Flickr® sloužící k hledání vhodných, veřejně dostupných snímků.

CREATIVE PARK PREMIUM je online služba, která umožňuje stahovat fotografie a ilustrace od mezinárodně uznávaných fotografů a umělců a vytvářet výtisky, blahopřání a další dokumenty profesionálního vzhledu. Přístup je možný pouze při používání originálních inkoustů Canon

Technické specifikace - více -

Poradna k produktu

CANON PIXMA MG5150 - multifunkce

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace