CANON PIXMA PRO-1 - tiskárna A3+ | FotoŠkoda

CANON PIXMA PRO-1 - tiskárna A3+

Kód produktu: 4043509

Profesionální fotografická tiskárna Canon PIXMA PRO-1, kterou si vaše snímky zaslouží! Zažijte dokonalou kvalitu. Vytvářejte profesionální a prodejné výtisky s tiskárnou pro formát A3+ s 12 inkousty. Výhodou je vysoká produktivita a podpora médií.
Více o produktu »

 • formát A3+ za méně než 3 minuty
 • rozlišení až 4 800 × 2 400 dpi
 • průkopnický systém 12 inkoustů
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • formát A3+ za méně než 3 minuty
 • rozlišení až 4 800 × 2 400 dpi
 • průkopnický systém 12 inkoustů
 • optimalizace barevnosti Chroma Optimizer
 • výjimečná stálost fotografií barevných a černobílých
 • podpora široké řady médií

Parametry

Technologie tiskuinkoustová
Formát tiskuA3 plus

Popis produktu CANON PIXMA PRO-1 - tiskárna A3+

Tisk jako z fotolaboratoře pro profesionály

Tiskárna PIXMA PRO-1 vytváří barevné i černobílé výtisky v profesionální kvalitě až do formátu A3+ a díky vysoké úrovni produktivity je ideální tiskárnou pro využití ve studiích a na komerčních výstavách.

 


Průkopnický systém 12 inkoustů

Zažijte profesionální kvalitu obrazu s jedinečným systémem 12 inkoustů, který významně rozšiřuje barevný gamut a je vybaven optimalizací barevnosti Chroma Optimizer pro dokonale jednotný lesk a jasnou a ostrou černou. Pigmentové inkousty nové generace LUCIA se používají pro dosažení výjimečné stálosti obrazů, která umožňuje výtisky vystavovat nebo prodávat s jistotou.


Monochromatické výtisky nejvyšší kvality

Vytvářejte výjimečné klasické černobílé výtisky díky pěti speciálním jednobarevným inkoustům, které nabízejí nádherné neutrální výtisky s vynikajícími detaily, plynulou gradací tónů a hustotou připomínající tradiční výtisky z temné komory.


Výjimečná kvalita obrazu

Systém generování optimálního obrazu zanalyzuje barvu fotografie a přesně vypočítá optimální kombinaci inkoustů a objem kapiček inkoustu, které jsou poté přesně umístěny na papír tiskovou hlavou FINE. Tím se dosáhne kvality tisku, která působí tak reálně, že máte pocit, že obraz téměř vyskočí z papíru.


Produktivita v komerčním měřítku

Fotografie formátu A3+ vhodné i do galerie se vytisknou za přibližně 2 min 55 s a pevné zásobníky inkoustu s velkým objemem zajistí delší dobu provozu mezi jednotlivými výměnami inkoustu. Ovládání objemu kapiček v reálném čase stabilizuje vytištěnou barvu a hustotu inkoustu, aby byl u každého výtisku zaručen konzistentní výstup. Připojení k síti Ethernet zajišťuje snadné sdílení tiskárny PIXMA PRO-1.


Flexibilní podpora médií

Tiskárna PIXMA PRO-1 podporuje různé typy médií od společnosti Canon a jiných výrobců od velikosti 10 × 15 cm do A3+ a je vybavena speciálním otvorem pro ruční podávání pro silná média o šířce 356 mm. Ať už používáte lesklá, pololesklá, matná nebo umělecká média, můžete si být jistí, že výsledky budou ozdobou každé galerie.


Efektivní pracovní postupy a profesionální ovládání barev

Tiskový modul plug-in Easy-PhotoPrint Pro bez potíží pracuje se skupinou softwarů Adobe Photoshop® a Canon Digital Photo Professional a umožňuje tisk více obrazů se všemi nastaveními tisku na jednom místě. Pomocí korekce okolního světla lze automaticky přizpůsobit barvy tisku typu osvětlení, pod kterým bude výtisk zobrazen. Software pro správu barev Color Management Tool Pro umožňuje vytvářet vlastní profily ICC pomocí nástrojů pro správu barev X-Rite (včetně nástroje ColorMunki), čímž se zajistí optimální kvalita výstupu.

 

 

 

 

Parametry produktu

Technologie tiskuinkoustová
Formát tiskuA3 plus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

CANON PIXMA PRO-1 - tiskárna A3+

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...