CANON Powershot N černý

Kód produktu: 4013533 | PN: 8230B009AA

Kompaktní fotoaparát Canon PowerShot N skládající se z inovativně řešeného objektivu a výklopného dotykového 2,8" LCD displeje lze vnímat z mnoha aspektů. Jako extravagantní novinku, šikovnou hračičku surfující na trendu multifunkčnosti, jako možnou cestu vývoje, ale také jako oslavu objektivu coby tvořitele. Rozhodně jej však nelze přejít bez povšimnutí. V kreativní režimu vytvoříte jediným stiskem spouště pět působivých snímků.
Více o produktu »

 • 12,1 MP CMOS (1/2,3")
 • 8x optický zoom (28-224mm)
 • 2,8" LCD displej o rozlišení 461 000 bodů
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 12,1 MP CMOS (1/2,3")
 • 8x optický zoom (28-224mm)
 • 2,8" LCD displej o rozlišení 461 000 bodů
 • Inteligentní IS stabilizace obrazu
 • Full HD video
 • Režimy Hybrid Auto, Smart Auto (58scén)
 • 2,3sn./sec při kontinuální snímání
 • Tlačítko pro připojení mobilního zařízení
 • WI-FI a GPS prostřednictvím SmartPhonu

Videoprezentace

Popis produktu CANON Powershot N černý

PowerShot N je zcela nový typ kamery, které nabízí odlišný přístup k zachycování kreativní, spontánní fotografií a jejich okamžitého sdílení na sociálních sítích. Netradiční čtvercový design, inovativní ovládání zoomu a spouště prostřednictvím prstence i výklopného dotykového LCD displeje povzbuzuje fotografy k zachycení světa z nového úhlu záběru.

Vzhled a ergonomie

Čtvercový tvar fotoaparátu je sice neobvyklý, ale v podstatě usnadňuje držení a ovládání. Na obvodu těla jsou umístěny ovládací prvky a zadní straně dominuje výklopný 2,8" dotykový LCD displej o rozlišení 461 000 bodů a širokým pozorovacím úhlem.

 

Snímač a objektiv

Fotoaparát je osazen širokoúhlým objektivem s 8x optickým zoomem (28-224 mm ekv. 135, f/3,0-5,9, makro od 10cm). Dále využívá 3,5krokové optické stabilizace umožňují dosažení ostrého snímku i ve světelně náročnějších podmínkách. Objektiv lemuje zoomový prstenec s dojí funkcí. Jednak otočením kolem osy objektivu mění ohniskovou vzdálenost - zoomuje, a při stisku kroužku (směrem k ose objektivu) fotografuje. Vysoce citlivý 12,1Mpx HS CMOS snímač (1/2,3") a obrazový procesor DIGIC5 se podílejí na vzniku snímků s věrným barevným podáním, minimálním elektronickým šumem i za nepříznivých světelných podmínek. V těchto podmínkách napomáhá i výše citlivosti, která se pohybuje v rozmezí 80-6400 ISO. Procesor DIGIC5 navíc poskytuje širším dynamickým rozsahem pro zamezení přeexponování světlých částí snímků při zachování detailů v jejich tmavých oblastech.

Expoziční režimy

Fotoaparát je přizpůsoben potřebám amatérů. Nemůže se sice pochlubit plně manuálními režimy, ale obsahuje dostatečnou výbavu pro převedení vaší vize ve skutečnost. Ta se skládá z režimů: Smart Auto - což sice není, až taková novinka a rozpoznávání scén v automatickém režimu tu již bylo, nikdy však se schopností optimalizovat nastavení fotoaparátu výběrem z 58 scénických režimů. Fotoaparát tak bude připraven za všech okolností přizpůsobit své chování daným podmínkám. K tomu mu pomáhají další pokročilé technologie jako detekce tváře či pohybujícího se objektu. Funkce i-Constrast optimalizuje fotografie v

 

náročnějších světelných situacích, tak aby se snížil výskyt přeexponovaných i podexponovaných míst v ploše snímku. Kreativní filtry učiní každý snímek originálem. K dispozici jsou například efekty typu dětská kamera, monochromatický, miniatura (díky němuž budou snímky krajiny vypadat jako malé modely), miniatura ve videu, velmi živé barvy (pro zvýšení sytosti barev), rybí oko, plakátové barvy (snímky získají retro vzhled), zdůraznění a záměna barev.

Další funkce

Video v Full HD rozlišení (1920x1080px při 24fps) potěší především ty z nás, kteří kladou zvýšený důraz na kvalitní záznam videa. Formát videa iFrame představuje jednoduchý způsob, jak rychle importovat, upravovat a sdílet videozáznamy.

Kompaktní digitální fotoaparáty Canon s technologií bezdrátové sítě (Wi-Fi) nabízí mnoho způsobů připojení a sdílení fotografií a videí s jinými zařízeními a na Internetu. Můžete bezdrátově sdílet snímky s dalšími fotoaparáty Canon s funkcí bezdrátové sítě LAN, spárovat fotoaparát se smartphonem pro uložení snímků a jejich nahrání na služby sociálních sítí, nebo je jednoduše nahrát přímo pomocí rozhraní fotoaparátu a domácího připojení k Internetu přes bezdrátovou síť LAN.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Fotoaparát je napájen akumulátor NB-9L, který dle přísných norem CIPA dosahuje přibližné výdrže 200 snímků. V režimu Eco, který zachází hospodárněji s energií akumulátoru lze získat až 280 snímků na jedno nabití.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
78,6 x 60,2 x 29,3 mm při 195 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
Canon PowerShot N
Li-ion akumulátor NB-9L
Nabíječka pro NB-9L
USB kabel
CD-ROM se software
Návod k použití

Poradna k produktu

CANON Powershot N černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...