CANON PowerShot SX160 IS červený
CANON PowerShot SX160 IS červenýCANON PowerShot SX160 IS červený

CANON PowerShot SX160 IS červený

Canon
Kód produktu: 4013300

Post rodinného fotografa nebyl nikdy tak zábavný jako s kompaktním fotoaparátem Canon Powershot SX160 IS. S přehledem vám umožní zabrat celou fotografovanou scénu i přiblížit vrabčáka na střeše. Připočte-li se k tomu i možnost záznamu videosekvencí v HD kvalitě a široká nabídce praktickým režimů, pak se jedná o přístroj, s kterým je radost pracovat.
Více o produktu »

 • 16Mpx CCD
 • 16x optický zoom (28-448mm)
 • 3,0" LCD displej o rozlišení 230 000 bodů
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16Mpx CCD
 • 16x optický zoom (28-448mm)
 • 3,0" LCD displej o rozlišení 230 000 bodů
 • Inteligentní IS stabilizace obrazu
 • Manuální nastavení expozice
 • Video HD se stereofonním záznamem zvuku
 • Film i Frame (720p)
 • Režim Smart Auto (32scén)
 • Kreativní filtry
 • Rady a tipy přímo ve fotoaparátu

Parametry

Popis produktu CANON PowerShot SX160 IS červený

 

Vzhled a ergonomie

Kompaktní fotoaparát Canon PowerShot SX160 IS skrývá ve svém 44 milimetrů tenkém těle 16 násobný optický zoom, který spolu se světlocitlivou elektronikou střeží jak oko v hlavě. Nad objektivem je umístěn výklopný blesk s dosahem cca až 4-5 metrů. Zadní straně dominuje 3,0" LCD monitor, po jehož pravé straně jsou umístěny ovládací prvky.

Snímač a objektiv

Fotoaparát disponuje 16x optickým zoomem (28-448 mm, F/3,4-5,6, makro od 1 cm) v kombinaci s širokoúhlým objektivem v kompaktním těle. Zachyťte panoramata krajin nebo všechny osoby na jeden snímek 28mm širokoúhlým objektivem a vzdálené objekty přibližte výkonným zoomem. Ještě většího přiblížení (až 32x) lze dosáhnout díky technologii ZoomPlus. Inteligentní optický stabilizátor se vám stane vítanou posilou při fotografování ve zhoršených světelných podmínkách. 16,0 Mpx CCD snímač, posílený výkonným procesorem DIGIC 4, vám umožní vytisknout působivé fotografie až o velikosti A3+.

Expoziční režimy

Canon PowerShot SX160 IS nabízí kromě široké škály automatických a motivových režimů i možnost manuálního nastavení a kompenzaci expozice. Inteligentní automatický režim Smart Auto je vskutku zcela automatický a uživatel tak může směle fotografovat, protože fotoaparát se postará o vše ostatní. Každá scéna se zanalyzuje a fotoaparát sám zvolí optimální nastavení z 32 možných druhů scén, výsledkem čehož je nejlepší možný snímek. Chytrá expozice Smart Shutter používá funkci Detekce obličeje a umožňuje automaticky zachytit snímek jedním ze tří způsobů: v režimu Úsměv (detekce usmívajícího se obličeje), v režimu Detekce tváře se samospouští (počká, dokud nebude fotograf na snímku a teprve poté pořídí fotografii) nebo v režimu Samospoušť po mrknutí (kdy je expozice spuštěna až 2 sekundy po detekci mrknutí. Pořizujte záznamy s efektem rybího oka nebo efektem miniatury (díky němuž budou snímky krajiny vypadat jako malé modely), případně můžete zvolit funkci super živé barvy pro zvýšení sytosti barev nebo funkci plakátový efekt, aby vaše snímky získaly retro vzhled. Při snímání i přehrávání optimalizuje funkce i-Contrast dynamický rozsah podle dané scény a zachovává podrobnosti ve stínech a brání přeexponování v jasných tónech. Výsledkem jsou přirozené snímky s tím nejlepším možným kontrastem. Plnou kontrolu nad fotoaparátem si můžete dopřát v režimu manuálního ovládání, který vám umožní ovládat rychlost závěrky a clony fotoaparátu a vytvářet tak opravdu jedinečné snímky.

Další funkce

Stereofonní záznam zvuku a aktivní optický zoom jsou funkce, které zpříjemní pořízení videozáznamu v HD kvalitě (720p). Zajímavých výsledků můžete dosáhnout použitím Funkce krátký film, která zaznamená až čtyři sekundy před pořízením každého statického snímku a následně tyto krátké klipy spojí do jednoho videosnímku, se kterým pak lze různě experimentovat. Formát videa iFrame představuje jednoduchý způsob, jak rychle importovat, upravovat a sdílet videozáznamy.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Canon Powershot SX160 IS disponuje kromě Hi-Speed USB. Fotoaparát je napájen dvěma AA články, jejichž přepokládaná výdrž je 110 snímků (dodávané články) nebo 320 snímků s volitelnými AA bateriemi Canon NB-3AH.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
111 x 72,5 x 44,1 mm při 291 g (s příslušenstvím)

Obsah balení:
fotoaparát Canon Powershot SX160 IS
2x AA baterie
kabel USB IFC-400PCU
poutko na zápěstí WS-800
disk CD-ROM se software

Poradna k produktu

CANON PowerShot SX160 IS červený

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací