CASIO EXILIM EX-N20 červený
CASIO EXILIM EX-N20 červený

CASIO EXILIM EX-N20 červený

Casio
Kód produktu: 4013335

Fotoaparát Casio Exilim EX-N20 vybavený 26mm širokoúhlým zoomovým objektivem a 16,1Mpx snímačem umožňuje pořízení ostrých snímků plných úžasných barev. Kromě statických fotografií umí pořídit i video v HD kvalitě. Pro tento účel disponuje samostatným tlačítkem. 
Více o produktu »

 • 16,1 Mpx CCD snímač (1/2,3")
 • 26mm širokoúhlý objektiv / 5x optický zoom
 • 2,7" LCD monitor
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,1 Mpx CCD snímač (1/2,3")
 • 26mm širokoúhlý objektiv / 5x optický zoom
 • 2,7" LCD monitor
 • makro od 10cm
 • citlivost v rozmezí 64 - 1600 ISO
 • video v HD kvalitě (1280x720)
 • režim Premium Auto

Parametry

Popis produktu CASIO EXILIM EX-N20 červený

Vzhled a ergonomie

Casio Exilim EX-N20 je vyráběn v červeném, modrém a  hnědém barevném provedení. Pro své kompaktní rozměry se jedná o fotoaparát, které se snadno vloží do kapsy, a proto může plnit funkci vašeho společníka. Povrch, připomínající kožený potah, apeluje na ty, kteří dají přednost "staré dobré klasice" před módními výstřelky.  Oblé tvary zpříjemňují držení a 2,7" LCD displej o rozlišení 230 tisíc bodů umožňuje pohodlné komponování záběru. Kromě displeje je na zadní straně k dispozici celá řada voličů, které umožňují přímou volbu konkrétní funkce.

Snímač a objektiv

Mezi hlavní přednosti, jimiž se N20 může pochlubit, patří širokoúhlý zoomový objektiv a 16,1 Mpx CCD senzor. Objektiv s 5x optickým zoomem (26-130 mm ekv. 135, f/3,2-6.5, makro od 10 cm) poskytuje plný komfort při fotografování jakéhokoli motivu. V optické soustavě jsou zahrnuty speciální členy, které napravují optické vady. Optický zoom je možné plně využít i při nahrávání videa. Skrz objektiv prochází fotony – malé částečky světla, jež dopadají na plochu 16,1 Mpx CCD snímacího čipu. Procesor zpracovává obrazová data s veškerou vervou a výsledkem jsou plnotonálně bohaté snímky s živějším podáním barev. Citlivost snímacího čipu se pohybuje v rozmezí 64 až 1600 ISO. Pořízené snímky se ukládají v obrazovém formátu JPEG na paměťovou kartu typu SDHC / SDXC.

Expoziční režimy

Casio Exilim EX-N20 disponuje několika funkcemi, které stojí za pozornost. V režimu Premium Auto fotoaparát automaticky rozeznává typické scenérie (např.: portrét, krajina) a podle nich upravuje nastavení. V závislosti na podmínkách expozice se aktivují programy motivů BEST SHOT, které automaticky detekují pohyb, protisvětlo a dokonce i lidské tváře, které jsou pak dokonale zaostřeny a exponovány. proto si nemusíte dělat starosti, který režim BEST SHOT je pro vaši situaci nejvhodnější a můžete se plně soustředit na váš námět. pro pohotovější aktivaci či deaktivaci tohoto režimu je fotoaparát vybaven samostatným tlačítkem Premium Auto. Pro fotografy navyklé na ruční volbu expozice je k dispozici priorita závěrky i možnost plného manuálu.

Další funkce

Fotoaparát Casio Exilim EX-N20 disponuje videosekvenci v HD kvalitě při rychlosti snímání 30 fps a mono záznamem zvuku.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Casio Exilim EX-N20 je napájen akumulátorem NP-80, jehož výdrž odpovídá cca 180 snímkům. Kromě klasického USB portu je k dispozici i mini HDMI výstup.

Stránky výrobce (ENG)

Rozměry a hmotnost:
98,5 x 58,2 x 21,2 mm při 128 g (111 g s příslušenstvím)

Obsah balení:
Casio Exilim EX-N20
akumulátor (NP-80)
nabíječka (BC-130L)
kabel USB
poutko na ruku
disk CD-ROM se software

Poradna k produktu

CASIO EXILIM EX-N20 červený

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací