CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)
CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)

CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)

Casio
Kód produktu: 4012962

Výtečná obrazová kvalita, širokoúhlý objektiv, rychlé reakce a pokročilé funkce, to jsou rysy jimiž se může pochlubit kompaktní fotoaparát Casio Exilim EX-ZR200.
Více o produktu »

 • 16,1 Mpx CMOS snímač
 • obrazový procesor Exilim Engine HS
 • 24 mm širokoúhlý objektiv / 12,5x optickým zoomem
222 929 015 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,1 Mpx CMOS snímač
 • obrazový procesor Exilim Engine HS
 • 24 mm širokoúhlý objektiv / 12,5x optickým zoomem
 • super makro od 1cm
 • mechanická stabilizace CMOS Shift
 • 3,0" LCD monitor / 460 800 bodů
 • citlivost 100 - 3200 ISO
 • video v Full HD kvalitě (1920x1080) / formát H.264 / stereo zvuk
 • pokročilé funkce: Slide Panorama, HDR-ART, PRERECORD CS
 • vysoko rychlostní kontinuální snímání 30fps

Parametry

Popis produktu CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)

 

recenze - test Casio Exilim EX-ZR200

Nejvyšší výkon v každém detailu
Fotoaparát EXILIM EX-ZR200 se skvěle hodí všem, kteří chtějí jednoduše a rychle vyfotografovat snímky nebo zachytit video. Díky funkci Quick Response je totiž fotoaparát nejenže bleskově připraven k akci, ale oslní i extrémně krátkou dobou zapnutí a velmi rychlým automatickým ostřením. Prostřednictvím funkce Wide Shot a 24mm širokoúhlého objektivu s 12,5x optickým zoomem zachytí fotoaparát EX-ZR200 i ty nejmenší detaily, velké skupiny, stavby či celá panoramata. Díky 16,1 Mpix zachytíte snímky ve vysokém rozlišení s nízkým podílem šumu a v brilantních barvách. Technologie HDR pro fotografie a videa, funkce Premium Auto Pro, efekt ostrosti pozadí či vysokorychlostní pořízení série snímků: díky celé paletě nejrůznějších funkcí je fotoaparát EX-ZR200 skvělým společníkem v každé situaci. (info Casio.cz)

 

Vzhled a ergonomie

Fotoaparát Casio Exilim EX-ZR200 je vyráběn v několika barevných provedeních, mezi nimiž nechybí elegantní bílá ani decentní černá. Pro své kompaktní rozměry se jedná o fotoaparát, které se snadno vloží do kapsy, a proto může plnit funkci vašeho společníka. Další výhodou kompaktních rozměrů je nenápadnost, která je tak potřebná při fotografování momentek a dalších žánrů. Příjemným faktem je velký 3,0" LCD monitor s vysokým rozlišením 460 800 bodů. K dispozici je celá řada voličů, které umožňují přímou volbu konkrétní funkce.

Snímač a objektiv

Mezi hlavní přednosti, jimiž se ZR200 může pochlubit, patří širokoúhlý zoomový objektiv a 16,1 Mpx CMOS senzor. Objektiv s 12,5x optickým zoomem (24-300 mm ekv. 135, f/3,0-5,9, makro od 1 cm) poskytuje plný komfort při fotografování jakéhokoli motivu. V optické soustavě jsou zahrnuty speciální členy, které napravují optické vady. S využitím funkce Multi Frame SR zoom je možné dosáhnout až 25 násobného přiblížení. Optický zoom je možné plně využít i při nahrávání videa.

16,1 Mpx CMOS snímač využívá technologii "zpětného osvětlení", která se již osvědčila u několika předchozích modelů. Snímač ve spolupráci s vysokorychlostním procesorem Exilim Engine HS, redukujícím rušivé moaré a šum vznikající při vyšší hodnotě ISO, podávají výtečné výsledky v podobě snímků s přirozenou barevností a plným kontrastem fotografované scény. Citlivost senzoru je možné volit automaticky, ale i manuálně v rozmezí 100 - 3200 ISO, a to jak při statickém záběru, tak i při videu. Mechanická stabilizace obrazu zabraňuje vzniku neostrých snímků. Pořízené snímky se ukládají v obrazovém formátu JPEG na paměťovou kartu typu SD / SDHC / SDXC.

Expoziční režimy

Casio Exilim EX-ZR200 disponuje několika funkcemi, které stojí za pozornost. V režimu Premium Pro Auto fotoaparát automaticky rozeznává typické scenérie (např.: portrét, krajina) a podle nich upravuje nastavení. V závislosti na podmínkách expozice se aktivují programy motivů BEST SHOT, které automaticky detekují pohyb, protisvětlo a dokonce i lidské tváře, které jsou pak dokonale zaostřeny a exponovány. proto si nemusíte dělat starosti, který režim BEST SHOT je pro vaši situaci nejvhodnější a můžete se plně soustředit na váš námět. pro pohotovější aktivaci či deaktivaci tohoto režimu je fotoaparát vybaven samostatným tlačítkem Premium Auto. Pro fotografy navyklé na ruční volbu expozice je k dispozici priorita závěrky i možnost plného manuálu.

Další funkce

Fotoaparát Casio Exilim EX-ZR200 disponuje videosekvenci v Full HD kvalitě (rozlišení 1920x1080 bodů) při rychlosti snímání 30 fps a stereo záznamem zvuku. Funkce Slide Panorama dokáže zachytit extrémně široké panoramatické snímky s velkým obrazovým polem až 360 stupňů. Režim vysokorychlostního kontinuálního snímání umožňuje pořídit až 30 snímků za vteřinu. V režimu PRERECORD CS využívajícím kontinuální snímání je možné uložit 10 snímků před a 20 snímků po stisknutí tlačítka spouště.

Při funkci HDR vytvoří fotoaparát několik snímky s různou expozicí, při níž se klade důraz na stinné a jasné partie obrazu, které se sloučí v jeden výsledný snímek s plnohodnotným pokrytím oněch kritických části snímku. Funkce HDR ART je v tomto směru ještě kreativnější, neboť po pečlivé analýze volí kontrast a sytost scény odpovídající autorskému záměru. Vzniklé fotografie se pak zcela zásadně liší od běžných snímků konvenčních fotoaparátů.

Rozhraní napájení a výdrž na baterie

Casio Exilim EX-ZR200 je napájen vysokokapacitním akumulátorem NP-130, s nímž lze pořídit až 480 snímků na jedno nabití akumulátoru. Kromě klasického USB portu je k dispozici, mini HDMI i AV výstup.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
104,8 x 59,1 x 28,6 mm při 165 g (205 g s příslušenstvím)

Obsah balení:
Casio Exilim EX-ZR200
Akumulátor (NP-130)
nabíječka (BC-130L)
USB kabel
AV kabel
Poutko na ruku
CD-ROM se software

Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM Casio NP-130

AVACOM Casio NP-130

AVACOM Casio NP-130
Sleva

Baterie Avacom Casio NP-130 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

390,-
Poslední kus

Příslušenství k produktu CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)

AVACOM Casio NP-130

AVACOM Casio NP-130

AVACOM Casio NP-130
Sleva

Baterie Avacom Casio NP-130 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

390,-
Poslední kus

Poradna k produktu

CASIO EXILIM EX-ZR200 červený (+ SDHC 4 GB + poukázka 500Kč)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace