CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)
CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)

CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)

Casio
Kód produktu: 4012948

Casio Exilim EX-ZS20 je ideálním společníkem na dovolené, při sportu i pobytu venku a ve městě. Díky 26mm širokoúhlému objektivu s 6x optickým zoomem zachytí fotoaparát celou škálu námětů počínaje krajinou až po dokumentární i sportovní události. Casio Exilim EX-ZS20 nabízí více zábavy a svobody než si lze představit.
Více o produktu »

 • 16,1 Mpx CCD snímač
 • 26 mm širokoúhlý objektiv
 • 6x optický zoom
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,1 Mpx CCD snímač
 • 26 mm širokoúhlý objektiv
 • 6x optický zoom
 • 2,7" LCD monitor / rozlišení 230 tisíc bodů
 • video ve HD kvalitě
 • funkce Premium Auto Lite
 • automatická závěrka při autoportrétu
 • rafinovaný design

Parametry

Popis produktu CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)

 

Čas pro velkolepé snímky
Zachyťte bez zaváhání každý moment či detail – s fotoaparátem EXILIM EX-ZS20. S rozlišením16,1 Mpix a 26mm širokoúhlým objektivem se 6násobným optickým zoomem hravě zvládnete momentky přátel, působivé snímky z dovolené, záběry krajiny či portréty. Funkce Premium Auto Lite automaticky rozpozná typické situace vhodné pro náměty a automaticky optimálně přizpůsobí nastavení. Brilantním fotografiím a fantastickým HD sekvencím tak již nestojí nic v cestě. Elegantní, tenký design a šest extravagantních barev propůjčuje celému fotoaparátu výrazně sportovní nádech a atraktivní vzhled. (info Casio.cz)

 

Vzhled a ergonomie

Fotoaparát Casio Exilim EX-ZS20 je vyráběn v šesti atraktivních barevných provedeních. Pro své kompaktní rozměry se jedná o fotoaparát, které se snadno vloží do kapsy, a proto může plnit funkci vašeho společníka. Velkou výhodou kompaktních rozměrů je nenápadnost, která je tak potřebná při fotografování momentek a dalších žánrů. Na ploše 2,7" LCD monitoru (rozlišení 230 tisíc bodů) lze pohodlně komponovat záběry. K dispozici je celá řada voličů, které umožňují přímou volbu konkrétní funkce.

Snímač a objektiv

Mezi hlavní přednosti, jimiž se ZS20 může pochlubit, patří širokoúhlý zoomový objektiv a 16,1 Mpx CCD senzor. Objektiv s 6x optickým zoomem (26-156 mm ekv. 135, f/3,5-6,5, makro od 10 cm) poskytuje plný komfort při fotografování jakéhokoli motivu. V optické soustavě jsou zahrnuty speciální členy, které napravují optické vady. Optický zoom je možné plně využít i při nahrávání videa. Skrz objektiv prochází fotony – malé částečky světla, jež dopadají na plochu 16,1 Mpx CCD snímacího čipu. Obrazový procesor zpracovává obrazová data s veškerou vervou a výsledkem jsou plnotonálně bohaté snímky s živějším podáním barev. Citlivost snímacího čipu se pohybuje v rozmezí 64 až 1600 ISO. Pořízené snímky se ukládají v obrazovém formátu JPEG na paměťovou kartu typu SDHC / SDXC.

Expoziční režimy

Casio Exilim EX-ZS20 disponuje několika funkcemi, které stojí za pozornost. V závislosti na podmínkách expozice se aktivují programy motivů BEST SHOT, které automaticky detekují pohyb, protisvětlo a dokonce i lidské tváře, které jsou pak dokonale zaostřeny a exponovány. Proto si nemusíte dělat starosti, který režim BEST SHOT je pro vaši situaci nejvhodnější a můžete se plně soustředit na váš námět. Funkce Super Macro automaticky upravuje ostrost při nastavení fotoaparátu, pokud chcete fotografovat objekt zblízka.

Další funkce

Fotoaparát Casio Exilim EX-ZS20 disponuje videosekvenci v HD kvalitě při rychlosti snímání 30 fps a mono záznamem zvuku.

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

Casio Exilim EX-ZS20 je napájen akumulátorem, jehož výdrž je více než 200 snímkům. Kromě klasického USB portu je k dispozici i mini HDMI výstup.

Stránky výrobce (CZ)

Rozměry a hmotnost:
94,9 x 56,3 x 20,3 mm při 138 g (154 g s příslušenstvím)

Obsah balení:
Casio Exilim EX-ZS20
akumulátor
nabíječka
kabel USB
poutko na ruku
disk CD-ROM se software

Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM Casio NP-120

AVACOM Casio NP-120

AVACOM Casio NP-120
Sleva

Baterie Avacom Casio NP-120 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

Příslušenství k produktu CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)

AVACOM Casio NP-120

AVACOM Casio NP-120

AVACOM Casio NP-120
Sleva

Baterie Avacom Casio NP-120 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy baterií....

Poradna k produktu

CASIO EXILIM EX-ZS20 stříbrný (+ SDHC 4 GB)

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací