CENÍK ATELIÉRU

Využijte služeb ateliéru a našeho fotografa Marka Lamparta!

Můžeme focení uskutečnit u nás v ateliéru, nebo v exteriéru. Vše bude probíhat podle všech bezpečnostních a hygienických pravidel. Kontaktujte nás na na e-mailu marek.lampart@fotoskoda.cz nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně.

Business portrét - Centrum FotoŠkodaBusiness portrét

Kvalitní business portrét je vaše vizitka. Utváří vaši profesní image a často je právě on prvním setkáním s vaším klientem či potenciálním zaměstnavatelem. Mějte tedy jistotu, že tento první dojem bude skvělý a svěřte se do rukou profesionálů přímo v centru Prahy. Nechte si za 1 390,- vytvořit skutečně reprezentativní portrét, z něhož bude vyzařovat vaše osobnost a na němž se budete sami sobě líbit.

chci o business portrétu zjistit více

 

 

 

Portrétní a lifestyle fotografie - Centrum FotoŠkodaPortrétní a lifestyle fotografie

Chtěli byste svému blízkému jako dárek věnovat něco osobního? Nebo udělat radost sami sobě a pořídit si vzpomínku, ke které se budete rádi vracet? Z fotografování v našem ateliéru si za 1 890,- odnesete nejen krásné snímky, ale také zážitek, na který jen tak nezapomenete.

chci se o portétu dozvědět více

 

 

 

 

Děti a rodina - Centrum FotoŠkodaFocení dětí a rodiny

Děti přinášejí do domova radost a také spoustu bláznivých a spontánních nápadů. Při fotografování se fantazii meze nekladou, proto neváhejte nápady zrealizovat. Uchovejte si vzácné vzpomínky v našem ateliéru a užijte si společný volný čas. Cena fotografování je 1 890,-.

chci zvěčnit rodinné vzpomínky

 

Fotomake-up a vizážistka

Líčení jedné osoby

990,-

​Líčení jedné osoby tvá přibližně 30 minut. Jedná se o kompletní foto make-up. Před samotným líčením budete konzultovat styl s vizážistkou a fotografem.

v ceně

Profesionální úprava vlasů

Profesionální úprava vlasů jedné osoby

890,-

​Úprava vlasů jedné osoby trvá přibližně 30 minut. Před samotnou úpravou budete konzultovat styl s kadeřníkem a fotografem.

v ceně

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Kdy fotky dostanu?

STANDARDNÍ DODACÍ LHŮTA

DO 48 HODIN

DO 24 HODIN

Dodání fotografií závisí na časových možnostech fotografa a je na domluvě mezi klientem a fotografem

+ 50 % z ceny zakázky

+ 100 % z ceny zakázky

Dodací lhůtu počítáme ihned po odsouhlaseném výběru fotografií pro úpravu a tisk.

Doporučení a informace

  • Délka fotografování je závislá na počtu fotografií, které si budete z ateliéru chtít odnést a na využití služby fotomake-up. Čím více fotografií, tím delší je fotografování. Údaje vložené do rezervace bereme jako orientační, délku fotografování vypočítáváme přibližně a vždy počítáme s rezervou, abychom pro vás měli dostatek času a mohli vám věnovat plnou pozornost.
  • Fotomake-up obsahuje líčení pro jednu osobu a základní úpravu účesu. V případě specifických přání (extravagantní make-up, dobová stylizace atd.) se na nás neváhejte obrátit se svou představou. Používáme kosmetiku prvotřídní kvality značky M.A.C. 
  • Protože spolu budeme ještě před samotným focením komunikovat, společně se dohodneme na žánru fotografování, oblečení, které mu odpovídá, a všem dalším, co je pro příjemné focení a dokonalý výsledek nezbytné.
  • Akceptujeme dárkovou poukázku do ateliéru Centra FotoŠkoda a dárkové poukázky Ticket Compliment firmy Edenred.
  • Neupravená data v plném rozlišení neposkytujeme z důvodu zachování profesionálního výsledku.
  • V oddělení fotoateliéru u služeb na objednání neakceptujeme zákaznické karty Centra FotoŠkoda, studentské karty (např. ISIC), učitelské karty (ITIC) a slevy vyplývající z karet partnerských firem.

Pro další informace se můžete obrátit na telefonní číslo 222 929 069 / 039 či na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím