CENÍK ATELIÉRU

Business portrét - Centrum FotoŠkodaBusiness portrét

Kvalitní business portrét je vaše vizitka. Utváří vaši profesní image a často je právě on prvním setkáním s vaším klientem či potenciálním zaměstnavatelem. Mějte tedy jistotu, že tento první dojem bude skvělý a svěřte se do rukou profesionálů přímo v centru Prahy. Nechte si za 1 390,- vytvořit skutečně reprezentativní portrét, z něhož bude vyzařovat vaše osobnost a na němž se budete sami sobě líbit.

chci o business portrétu zjistit více

 

 

 

Portrétní a lifestyle fotografie - Centrum FotoŠkodaPortrétní a lifestyle fotografie

Chtěli byste svému blízkému jako dárek věnovat něco osobního? Nebo udělat radost sami sobě a pořídit si vzpomínku, ke které se budete rádi vracet? Z fotografování v našem ateliéru si za 1 890,- odnesete nejen krásné snímky, ale také zážitek, na který jen tak nezapomenete.

chci se o portétu dozvědět více

 

Přátelé a skupinová fotografie - Centrum FotoŠkodaPřátelé a skupinová fotografie

Chcete pro své kolegy a zaměstnance uspořádat originální teambuilding? Rádi byste s partou přátel prožili něco neotřelého a přichystali třeba překvapení na rozlučku se svobodou? Kolegové z našeho ateliéru vám za 1 890,- pomohou uskutečnit jakékoli přání a z fotografování vytvoří zážitek, který vám navždy utkví v paměti.

chci mít originální zážitek s přáteli

 

Těhotenské focení - Centrum FotoŠkodaTěhotenské focení

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období ženy a fotografie ho mohou učinit ještě krásnějším. Člověk rychle zapomene, jaké bříško vám narostlo a jak malé miminko bylo, proto si za 1 890,- pořiďte fotografie, které vám tyto kouzelné okamžiky připomenou i po letech.

chci si uchovat vzpomínku na těhotenství

 

Newborn - Centrum FotoŠkodaNewborn

Nechte za 1 890,- zachytit jedno z nejhezčích období svého potomka tak, aby fotografie přinášely radost nejen vám, ale také jemu, až bude na dětství vzpomínat. Protože jsou první zážitky nesmírně důležité, dbáme na to, aby bylo fotografování pro vás i pro ně zážitkem s krásným výsledkem plným něhy a lásky.

chci nechat vyfotit novorozené miminko
 

Děti a rodina - Centrum FotoŠkodaFocení dětí a rodiny

Děti přinášejí do domova radost a také spoustu bláznivých a spontánních nápadů. Při fotografování se fantazii meze nekladou, proto neváhejte nápady zrealizovat. Uchovejte si vzácné vzpomínky v našem ateliéru a užijte si společný volný čas. Cena fotografování je 1 890,-.

chci zvěčnit rodinné vzpomínky

 

Fotomake-up a vizážistka

Líčení jedné osoby

990,-

​Líčení jedné osoby tvá přibližně 30 minut. Jedná se o kompletní foto make-up. Před samotným líčením budete konzultovat styl s vizážistkou a fotografem.

v ceně

Profesionální úprava vlasů

Profesionální úprava vlasů jedné osoby

890,-

​Úprava vlasů jedné osoby trvá přibližně 30 minut. Před samotnou úpravou budete konzultovat styl s kadeřníkem a fotografem.

v ceně

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Kdy fotky dostanu?

STANDARDNÍ DODACÍ LHŮTA

DO 48 HODIN

DO 24 HODIN

Dodání fotografií závisí na časových možnostech fotografa a je na domluvě mezi klientem a fotografem

+ 50 % z ceny zakázky

+ 100 % z ceny zakázky

Dodací lhůtu počítáme ihned po odsouhlaseném výběru fotografií pro úpravu a tisk.

Fotografování v ateliéru můžete věnovat i jako dárek, a to zakoupením dárkové poukázky do ateliéru.

Doporučení a informace

  • Délka fotografování je závislá na počtu fotografií, které si budete z ateliéru chtít odnést a na využití služby fotomake-up. Čím více fotografií, tím delší je fotografování. Údaje vložené do rezervace bereme jako orientační, délku fotografování vypočítáváme přibližně a vždy počítáme s rezervou, abychom pro vás měli dostatek času a mohli vám věnovat plnou pozornost.
  • Fotomake-up obsahuje líčení pro jednu osobu a základní úpravu účesu. V případě specifických přání (extravagantní make-up, dobová stylizace atd.) se na nás neváhejte obrátit se svou představou. Používáme kosmetiku prvotřídní kvality značky M.A.C. 
  • Protože spolu budeme ještě před samotným focením komunikovat, společně se dohodneme na žánru fotografování, oblečení, které mu odpovídá, a všem dalším, co je pro příjemné focení a dokonalý výsledek nezbytné.
  • Akceptujeme Dárkové poukázky Centra FotoŠkoda a dárkové poukázky Ticket Compliment firmy Edenred.
  • Neupravená data v plném rozlišení neposkytujeme z důvodu zachování profesionálního výsledku.
  • V oddělení fotoateliéru u služeb na objednání neakceptujeme zákaznické karty Centra FotoŠkoda, studentské karty (např. ISIC), učitelské karty (ITIC) a slevy vyplývající z karet partnerských firem.

Pro další informace se můžete obrátit na telefonní číslo 222 929 069 / 039 či na e-mail fotoatelier@fotoskoda.cz.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací