CONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulem
CONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulemCONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulemCONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulemCONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulemCONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulem

CONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulem

Contour
Kód produktu: 4032671

Contour GPS je špičkově vybavená Full HD outdoorová videokamera robustní konstrukce a miniaturních rozměrů. Díky kovovému, vodotěsnému tělu přežije i ty nejextrémnější zážitky a díky vestavěné GPS navíc přesně zaznamená i jejich polohu.
Více o produktu »

 • Odolné kovové tělo
 • Odolnost proti vodě
 • Záznam ve Full HD 1920 x 1080
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Odolné kovové tělo
 • Odolnost proti vodě
 • Záznam ve Full HD 1920 x 1080
 • Sada držáků pro všestranné použití
 • Vestavěný GPS modul
 • Možnost připojení externího displeje pomocí bluetooth

Parametry

Popis produktu CONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulem

Vzhled a konstrukce

Videokamera Contour GPS se vyznačuje miniaturními rozměry a nízkou hmotností, takže ji lze pohodlně upevnit na helmu, nebo třeba řídítka. Díky robustnímu, kovovému tělu je kamera voděodolná, prachotěsná a nárazuvzdorná, tím pádem s ní lze počítat i do těch nejtvrdších podmínek při těch nejextrémnějších sportovních zážitcích.

Snímač a optika

Za špičkovou kvalitu záznamu tato miniaturní kamera vděčí citlivému snímači typu CMOS s rozlišením 5 megapixelů. Další výhodou CMOS snímače je nižší energetická náročnost, což má příznivý vliv na výdrž akumulátoru, který v tomto případě vydrží až 3 hodiny natáčení. Širokoúhlá optika s obrazovým úhlem 110° - 135° (v závislosti na rozlišení videa) zajistí, že v záběru bude vždy vše podstatné. Objektiv je otočný o 180° kolem vlastní osy, díky tomu je možné dorovnat horizont podle toho, v jaké poloze je kamera momentálně upevněna. Dvojice laserových zaměřovačů navíc umožňuje pohodlné a přesné srovnání s kamerou připevněnou přímo na helmě.

Formát záznamu a média

Video kamera zaznamenává v pokročilém, vysoce komprimovaném formátu H.264 a to v několika možných rozlišení, od HD (1280 x 720) až po Full HD (1920x1080). Video je snímáno progresivně, to znamená buďto 30 nebo dokonce 60 plných snímků za sekundu (v závislosti na rozlišení). Jako záznamové médium slouží miniatruní paměťové karty microSD. Spolu s kamerou je dodávána karta o kapacitě 2 GB. V závislosti na zvolené kvalitě lze 1 GB kapacity karty využít k záznamu od 15 min do 1 hod videa. Akumulátor dodávaný spolu s kamerou vystačí na 2 - 2,5 hod provozu.

Funkce a ovládání

Contour GPS Při návrhu kamery bylo pamatováno na co nejjednodušší a nejpohodlnější ovládání v terénu. Na jejím těle tak nalezneme jen tlačítko vypínače a velký posuvný ovladač spouště, který je možné bez problémů ovládat i v rukavicích. Podrobnější nastavení lze provádět po připojení kamery k počítači pomocí dodávaného softwaru Storyteller, který dovoluje měnit například hodnotu expozice, kontrast, systém měření nebo úroveň mikrofonu. Nové možnosti kameře dodává vestavěný GPS modul, který snímá a ukládá vaší polohu, rychlost a nadmořskou výšku 4x za sekundu a ve spojení s Google Maps tak dovoluje detailně analyzovat všechny extrémní záběry. Vzhledem k miniaturní velikosti nebylo možné kameru vybavit displejem, ten ale pohodlně vynahradí displej mobilního telefonů iPhone nebo s OS Android, které lze s kamerou propojit propojit pomocí bluetooth a využít je jako externí hledáček.

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

Kamera je opatřena klasickým USB 2.0 minikonektorem, který dovoluje její propojení s počítačem. K základní editaci videa i nastavení kamery je dodáván software Storyteller, ve verzích pro operační systémy Windows (XP, Vista, Windows 7) a Mac (10.5, & 10.6). USB slouží zároveň jako pohodlná nabíječka akumulátoru.

Rozměry a hmotnost:

34 x 58 x 95 mm při 150 g (bez baterie)

Obsah balení:

Contour GPS
paměťová karta microSD - 2 GB
držák na lyžařské brýle
2x otočný držák na rovné plochy
akumulátor
USB kabel

Specifikace kamery na webu výrobce (EN)

Ukázková videa na webu výrobce. (EN)

Poradna k produktu

CONTOUR Full HD s vestavěným GPS modulem

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací