CRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatoh
CRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatohCRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatohCRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatohCRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatohCRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatohCRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatohCRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatoh

CRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatoh

Crumpler
Kód produktu: 1065909

CRUMPLER Cupcake Slim Backpack je skvěle řešený jednokomorový fotobatoh z voděodolného nylonu. Přístup do komory pro DSLR kameru s nasazeným objektivem je z boku. Takže stačí jen sundat batoh z jednoho ramene a okamžitě začít fotit.
Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu CRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatoh

Cupcake Slim Backpack od firmy CRUMPLER potěší svými tradičními vlastnostmi – moderním designem, kvalitním zpracováním a především pohodlností při nošení. Fotobatoh přimárně slouží jako ochrana pro profesionální DSLR fotoaparát s objektivem střední velikosti, místo zbude ještě pro 2-3 další objektivy a blesk. K fotoaparátu či příslušenství se dostanete velmi rychle pomocí bočního vstupu, proto není nutné zcela sundávat batoh ze zad. Takovéto řešení fotobatohu ocení především ti, kteří potřebují být vždy připravení do akce.

Pro vnější materiál byla použita kvalitní 1000d Chicken Tex Supreme™ textilie. Vnitřní prostor je polstrovaný, pomocí oddělitelných přepážek jej lze přizpůsobit fotografickým potřebám. Do vnitřních kapes uložíte dostatečné množství příslušenství, je zde i místo na psací potřeby a doklady. Pohodlí při nošení zajišťují pevné a polstrované ramenní popruhy spolu s měkkým zádovým systémem. Absensce pláštěnky je vynahrazena voděodolným Ripstop materiálem.

Speciální vlastnosti batohu:
1000d Chicken Tex Supreme™ – vysoce odolný materiál
Ripstop Lining – voděodolné obložení
Soft Protective Lining (Nylex) – polstrovaný ochranný materiál

Technické specifikace:
Kapacita: DSLR tělo s nasazeným objektivem, 2-3 náhradní objektivy, blesk, příslušenství
Vnější rozměry: 300 x 450 x 180 mm
Vnější materiál: 1000d Chicken Tex Supreme™ hyper performance nylon
Barevné provedení: černé, zelené, hnědé, šedá (v objednávce prosím uveďte do poznámek, další barvy v ostatních fotografiích produktu)

Poradna k produktu

CRUMPLER Cupcake Slim Backpack - fotobatoh

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací