Děti a rodina

Rezervovat fotografování

Fotografujeme děti a rodinu

Přijďte si vyfotografovat vaše děti takové jaké jsou: spontánní, divoké, výjimečné, veselé či plaché. Pro docílení nezapomenutelných okamžiků,  je ateliér vybaven mnoha rekvizitami, hračkami, oblečky pro nejmenší a doplňky pro malé i velké dámy a pány, romantické či sportovní téma, retro, atd. Přesto můžete vzít dětem co vás napadne - oblíbené oblečení, hezké botky, čepičky, kloboučky, korálky, spony, nejoblíbenější hračku nebo masku na maškarní.

Každá rodina má svůj vlastní příběh  a naše fotografie o tom vyprávějí: nerozlučné momenty mezi maminkou a dítětem, legrace mezi babičkou a vnoučetem, podobnost tatínka se synem.

Nové ještě výhodnější balíčky - ceník fotografování

Kompletní ceník fotografování a podrobnosti o obsahu balíčků

Tipy a styling pro fotografování dětí

Setkání celé rodiny u společného fotografování je slavnostní událost. Rádi tedy doporučíme i slavnostnější oblečení, které dodá výsledku patřičný šmrnc. Chcete-li ležérnější výsledek a nechcete sako či šaty, volte oblečení tak, abyste alespoň minimálně barevně ladili. Též zde vypadá hezky nějaký společný prvek či věc, která vaši rodinu charakterizuje.

Naše tipy, doporučení a odpovědi na nejčastější otázky

Rezervovat fotografování

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací