DJI Air 3 FLy more Combo (DJI RC2) | sada kompaktního dronu se dvěma kamerami + náhradní baterie | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:

DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Kód produktu: 4034945 | PN: CP.MA.00000693.

DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se dvěma výkonnými objektivy: širokoúhlým a středním telezoomem s 3-násobným přiblíením. Užijte si let s maximální dobou až 46 minut. Z praktických funkcí je k dispozici například snímání překážek všemi směry nebo přenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily jakékoli scény pomocí 48 Mpx fotografií ze dvou kamer a 4K HDR videa. DJI Air 3, to je nová forma kreativity a inspirace pro všechny fotografy, kameramany a tvůrce obsahu. Fly More Combo Air 3 RC 2 vylepšuje dálkový ovladač a přidává další základní příslušenství. Dálkové ovládání RC-N2 je nahrazeno dálkovým ovladačem RC 2, který nabízí vestavěný 5,5" 1080p LCD. Dále je v setu rozbočovač pro nabíjení baterie Air 3, dvě inteligentní letové baterie, tři další páry nízkohlučných vrtulí a brašna přes rameno.
Více o produktu »

 • Duální objektiv: širokoúhlý a teleobjektiv s 3× zoomem
 • Video 4K/100p, 4K/60p HDR nebo 2,7K / vertikální video
 • CMOS senzor 1/1,3", až 48MP fotografie
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Duální objektiv: širokoúhlý a teleobjektiv s 3× zoomem
 • Video 4K/100p, 4K/60p HDR nebo 2,7K / vertikální video
 • CMOS senzor 1/1,3", až 48MP fotografie
 • 10-bitové barevné režimy D-Log M a 10-bitové HLG
 • Doba letu až 46 minut
 • Všesměrový APAS 5.0 a vyhýbání se překážkám
 • Systém O4 1080p/60 s dosahem až 15 km
 • Několik předprogramovaných letových režimů
 • Plánování trasy předem pomocí navigačního bodu
 • Chytré RTH s vyhýbáním se překážkám

Videoprezentace

Popis produktu DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Dron DJI Air 3 (DJI RC-N2) má téměř o polovinu delší dobu letu než předchozí generace. Užijte si dokonalé fotky i videa s duálním kamerovým systémem s rozlišením 48Mpx a 4K HDR videem. DJI Air 3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahuje širokoúhlou kameru 1/1,3" CMOS a středně velkou kameru 1/1,3" CMOS s 3-násobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikost snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu a větší možnosti dynamického zobrazování. 

Fly More Combo RC 2

Pro piloty, kteří chtějí být dobře vybaveni hned po vybalení, tato verze Fly More Combo Air 3 vylepšuje dálkový ovladač a přidává další základní příslušenství ve srovnání se standardní verzí. Dálkové ovládání RC-N2 je nahrazeno dálkovým ovladačem RC 2, který nabízí vestavěný 5,5" 1080p LCD. Dále je v setu rozbočovač pro nabíjení baterie Air 3, dvě inteligentní letové baterie, tři další páry nízkohlučných vrtulí a brašna přes rameno.

 

DJI Air 3 07-2023 img1

DJI Air 3 a novinky  

 • Širokoúhlý objektiv a 3násobný střední teleobjektiv pro snímky, které vyprávějí příběh 
 • max. doba letu 46 minut, což je o 48 % více než u předchozí generace 
 • snímání překážek všemi směry pro větší bezpečnost 
 • 48Mpx fotografie pořízené duální kamerou 
 • duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem 
 • nový O4 Video Transmission, pro přenos videa i na velkou vzdálenost 
 • větší dosah s větší stabilitou 

 

DJI Air 3 07-2023 img2

Dron s dvojicí výkonných kamer

DJI Air 3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahuje širokoúhlou kameru 1/1,3" CMOS a středně velkou kameru 1/1,3" CMOS s 3násobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikost snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu a větší možnosti dynamického zobrazování. Obě kamery jsou schopné pořizovat 48Mpx fotografie plné věrných detailů a zároveň umožňují bezproblémové úpravy v postprodukci.  

 

DJI Air 3 07-2023 img3

Ohromující profesionální video

Kromě 4K/60 při přidání HDR a 2,7K vertikálních videí je možné video až do 4K/100p. Velikost pixelu 2,4 ?m je zabudována do každé ze dvou kamer pro lepší výkon při slabém osvětlení a k dispozici jsou dva barevné režimy pro rychlejší následné zpracování. Formát 10-bitový D-Log M zachovává více zvýraznění a detailů v pořízeném záznamu pro větší flexibilitu při úpravách a 10-bitový HLG si zachovává vyšší dynamický rozsah pro vynikající výsledky bez nutnosti úpravy barev. Jak širokoúhlý, tak 3x teleobjektiv dokážou nahrávat klipy v rozlišení 2,7K s vertikální orientací. Uložením videa přímo do tohoto poměru stran ušetříte spoustu času při ořezávání, protože každý klip je okamžitě připraven ke sdílení na platformách sociálních médií.

Širokoúhlá kamera

 • Velikost pixelu 2,4 micronů 
 • Ekvivalent formátu 24 mm
 • Clona f/1,7

Střední telekamera s 3násobným zoomem 

 • Velikost pixelu 2,4 micronů
 • Ekvivalent formátu 70 mm
 • Clona f/2,8

 

DJI Air 3 07-2023 img4

Letové režimy Air 3

Různé předprogramované letové režimy usnadňují začátečníkům i profesionálům dosažení složitých leteckých pohybů a sledování záběrů. K dispozici je například FocusTrack, který používá systém vyhýbání se překážkám, aby zůstal dron i všichni v okolí v bezpečí. QuickShots: Vyberte si z několika předprogramovaných pohybů kamery a přidejte do svého videa kreativitu: Rocket, Dronie, Circle, Helix, Bumerang a Asteroid. MasterShots: Kromě úpravy klipů s hudbou, přechody a efekty jsou možné rychlé a snadné filmové záběry pomocí automatických složitých pohybů kamery. Hyperlapse: Vyberte z možností Free, Circle, Course Lock a Waypoint pro zachycení časosběrného videa v rozlišení až 4K (horizontálně) nebo 2,7K (vertikálně). Waypoint je novinkou v Air 3 a umožňuje vám plánovat trasy letů a akce dronů předem. Tyto trasy jsou opakovatelné, což umožňuje dosáhnout přechodů ze dne na noc nebo ze sezóny na sezónu.

 

DJI Air 3 07-2023 img5

Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem

Dva 1/1,3palcové snímače CMOS kamery Air 3 podporují duální nativní citlivost ISO pro přímý výstup videa 4K/60fps HDR bez nutnosti úprav. To znamená, že záběry z obou kamer budou mít bohaté barvy a přirozené světelné přechody pro dechberoucí a precizní výsledky. Obě výkonné kamery nabízejí všechny současné pokročilé funkce a vysoké rozlišení jako je: 4K/100fps, HDR Video, až 4K/60fps, barevné režimyObě kamery také podporují 10-bitové barevné režimy D-Log M a 10-bitový HLG. Režim 10-bitový D-Log M pomáhá zachovat více detailů světla a stínů pro větší flexibilitu při úpravách. Zatímco 10-bitový režim HLG dokáže nabídnout vyšší dynamický rozsah, čímž dosahuje vynikajících výsledků bez barevné gradace.

 

DJI Air 3 07-2023 img6

Delší výdrž a nové funkce 

Dron DJI Air 3 umožňuje až 46 minut letu, což je o 48 % více než u předchozí generace. To vám poskytne dostatek času na prozkoumání, úpravu kompozice a pořízení požadovaných záběrů. Nový hub pro nabíjení baterií podporuje inovativní funkci přenosu energie. Stačí stisknout a podržet funkční tlačítko a zbývající energie z několika baterií se přenese do baterie s nejvyšší zbývající energií. Tím získáte více nabitou baterii v situacích, kdy jsou možnosti nabíjení omezené. Všesměrový kamerový systém umožňuje komplexní přehled o prostředí, takže Air 3 dokáže detekovat překážky ve všech směrech. Při detekci překážek může Air 3 využívat systém APAS 5.0 k provádění plynulejších vyhýbacích manévrů pro celkově bezpečnější let. I úplní začátečníci nyní mohou létat s jistotou a realizovat kreativní nápady bez starostí. 

 

DJI Air 3 07-2023 img7

O4 přenos videa a pokročilý RTH

Nová generace systému přenosu videa O4 poskytuje modelu Air 3 výrazně vyšší přenosový výkon. Umožňuje maximální dosah 20 km se zvýšenou stabilitou a živý přenos v maximální kvalitě 1080p/60 fps, který zaručuje mimořádně plynulé sledování a provoz. Během inteligentního RTH Air 3 automaticky naplánuje optimalizovanou trasu letu pro pokročilý RTH a zároveň zachová snímání překážek všemi směry, aby se rychle a bezpečně vrátil do výchozího bodu.

 

DJI Air 3 07-2023 img8

Funkce pro dokonalé snímky i video

 • FocusTrack: Funkce FocusTrack snadno udrží vás nebo váš objekt ve středu záběru. Střední telekamera s 3násobným zoomem poskytuje jedinečnou prostorovou kompresi při snímání objektů. Tento vylepšený systém sledování v kombinaci se snímáním překážek všemi směry vám umožní pořizovat promyšlené a dobře naplánované záběry, kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat.
 • QuickShots: Funkce QuickShots umožňuje DJI Air 3 kreativní pohyby kamerou, jako jsou Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang a Asteroid. 
 • 2,7K vertikální snímání: DJI Air 3 podporuje vertikální snímání v rozlišení 2,7K s oběma kamerami, takže vertikální záběry jsou při snímání krajiny nebo objektů velmi dynamické. Výstup vertikálního 2,7K záběru přímo ze snímače CMOS 4:3 poskytuje klipy optimalizované pro prohlížení smartphonem a připravené ke sdílení na sociálních sítích bez nutnosti dodatečných úprav.
 • MasterShots: Funkce MasterShots umožňuje DJI Air 3 automaticky provádět různé pohyby kamerou, natáčet více klipů a následně je upravovat za pomoci hudby, střihů a efektů.
 • Noční režim: Díky pokročilému algoritmu redukce šumu dokáže Air 3 pořizovat záběry bez šumu v rozlišení až 4K/30 fps i v prostředí se slabým osvětlením nebo v noci.

 • Hyperlapse: Vyberte si ze čtyř možností, jako je Free, Circle, Course Lock a Waypoint, a pořizujte časosběrné záběry v rozlišení až 4K horizontálně nebo 2,7K vertikálně.

 • Slow Motion: Vyberte 4K/100 fps nebo 1080p/100fps pro přímý záznam 4x slow-motion videa.

 • SmartPhoto 3.0: V režimu pořizování jednotlivých snímků používá Air 3 ve výchozím nastavení funkci SmartPhoto 3.0, která dokáže automaticky vybírat mezi HDR, přesvětlením a rozpoznáním scény podle dané situace pro lepší výsledky snímání. Ve formátu HDR DNG dokáže kamera zaznamenat větší dynamický rozsah s vestavěným vylepšením kontrastu. Obrazový soubor může v softwaru pro následnou úpravu snímků dosáhnout kvality na úrovni formátu JPG, což snižuje náročnost postprodukce.

 • QuickTransfer: Rychlé stahování fotografií a videí z dronu přímo do smartphonu prostřednictvím bezdrátového připojení vám ušetří čas i námahu.

Pokročilé funkce 

Funkce Waypoint je nyní poprvé k dispozici v řadě Air. Předem si naplánujte letové trasy a snímání pro Air 3, abyste dosáhli obtížných kamerových pohybů a ohromujících záběrů. Letové trasy si také můžete uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později, čímž se vám otevírají možnosti pořizovat dlouhé časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo z ročního období na roční období. 

Noční režim použijte k zachycení záznamu bez šumu v rozlišení až 4K/30 za špatných světelných podmínek.

Vestavěné senzory automaticky detekují překážky v jakémkoli směru během letu. Když je detekován objekt, APAS 5.0 převezme řízení a hladce obletí překážku, aby se zabránilo nehodě. Chytré RTH Když se Air 3 spustí, aby se vrátil domů, dokáže automaticky vykreslit optimalizovanou letovou trasu zpět na základnu, přičemž používá systém vyhýbání se překážkám, aby byl na cestě v bezpečí.

K dalším funkcím patří: Doba letu až 46 minut; přenos videa O4 1080p/60 ze vzdálenosti až 20 km; Spotlight 2.0; ActiveTrack 5.0; Bod zájmu 3.0

 

DJI Air 3 07-2023 img9

Aplikace LightCut 

Připojte se k Air 3 bezdrátově prostřednictvím aplikace LightCut ve vašem smartphonu a využijte rozšířené kreativní možnosti, například funkci One-Tap Edit. Nemusíte během procesu stahovat všechny záběry, což šetří místo v úložišti vašeho mobilního zařízení.

 • One-Tap Edit: Inteligentně vybírá klipy na základě kompozice a dráhy letu a automaticky přiřazuje optimální možnosti šablon a zvukových efektů pro rychlé a bezproblémové vytvoření videa.
 • Tilt-Shift efekt: Jedním klepnutím dosáhnete tilt-shift efektu. Pro ještě dramatičtější výsledky použijte tuto funkci na záběry pořízené střední telekamerou s 3násobným zoomem.?

Parametry produktu

Hmotnost fotoaparátu(g)700 g - 799 g
Rozlišení videa4K UHD (3840x2160)
Maximální doba letu / provozu (min)31 - 60
Funkce dronustabilizace | GPS | detekce překážek | sledování objektů | online přenos | skládání vrtulí | otáčecí kamera | autonomní let | udržování nadmořské výšky | režim HDR
Max. vzdálenost doletu / dosahu ovládání (m)5001 - 10000
Počet motorů4
Paměťvnitřní paměť | pamětová karta
Kategorie dronuA1
Druh ovládáníovladačem
Typ baterieLi-Ion
Typ baterie ovladačeLi-Ion
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Jakékoliv profesionální úpravy fotografií musí začít od začátku, tedy RAWu. Ať se chcete pouštět do jakkoliv rozsáhlých úprav (dokonce i těch nejjednodušších), vždy je...

1 590,-
Bez termínu
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(3 recenze)
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter
Sleva
 • kapacita 128 GB
 • třída Class 10
 • UHS klasifikace: UHS-I (U1)
590,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 64GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s

SONY SDXC 64GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s

SONY SDXC 64GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s
Doprava zdarma Sleva
 • Vysokorychlostní přenos až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s
 • Rychlostní třída videa V60 a rychlostní třída UHS 3 pro spolehlivý vysokorychlostní...
 • Kompatibilní s nástrojem SD Scan Utility značky Sony
1 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter
Sleva
 • MicroSDXC
 • 128 GB
 • Rychlostní třída U3
890,-
Skladem 4 - 5 ks
DJI Mavic Air 2 ND Filters Set ND4/ 8 / 32

DJI Mavic Air 2 ND Filters Set ND4/ 8 / 32

DJI Mavic Air 2 ND Filters Set ND4/ 8 / 32
Sleva
 • Vyrobeno z kvalitního ptického skla
 • Ideální do různých světelných podmínek
 • Navrženo speciálně pro Mavic Air 2
490,-
Skladem 4 - 5 ks
DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)
 • Pro brýle DJI FPV
 • Podporuje baterie USB typu C
249,-
Skladem 2 - 3 ks
DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers
Sleva
 • Pro DJI FPV Dron
 • Kompletní sada čtyř vrtulí
DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit
Doprava zdarma
 • Pro DJI FPV Drone
 • 2 x inteligentní baterie
 • 1 x nabíjecí rozbočovač baterie
7 290,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Jakékoliv profesionální úpravy fotografií musí začít od začátku, tedy RAWu. Ať se chcete pouštět do jakkoliv rozsáhlých úprav (dokonce i těch nejjednodušších), vždy je...

1 590,-
Bez termínu
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(3 recenze)
SONY SDXC 64GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka Sleva
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter
Sleva
 • kapacita 128 GB
 • třída Class 10
 • UHS klasifikace: UHS-I (U1)
590,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 64GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s

SONY SDXC 64GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s

SONY SDXC 64GB UHS-II R:277MB/s W:150MB/s
Doprava zdarma Sleva
 • Vysokorychlostní přenos až 277 MB/s (čtení) a 150 MB/s
 • Rychlostní třída videa V60 a rychlostní třída UHS 3 pro spolehlivý vysokorychlostní...
 • Kompatibilní s nástrojem SD Scan Utility značky Sony
1 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter
Sleva
 • MicroSDXC
 • 128 GB
 • Rychlostní třída U3
890,-
Skladem 4 - 5 ks
DJI Mavic Air 2 ND Filters Set ND4/ 8 / 32

DJI Mavic Air 2 ND Filters Set ND4/ 8 / 32

DJI Mavic Air 2 ND Filters Set ND4/ 8 / 32
Sleva
 • Vyrobeno z kvalitního ptického skla
 • Ideální do různých světelných podmínek
 • Navrženo speciálně pro Mavic Air 2
490,-
Skladem 4 - 5 ks
DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)

DJI FPV Goggles Power Cable (USB-C)
 • Pro brýle DJI FPV
 • Podporuje baterie USB typu C
249,-
Skladem 2 - 3 ks
DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers

DJI FPV Propellers
Sleva
 • Pro DJI FPV Dron
 • Kompletní sada čtyř vrtulí
DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit

DJI FPV Fly More Kit
Doprava zdarma
 • Pro DJI FPV Drone
 • 2 x inteligentní baterie
 • 1 x nabíjecí rozbočovač baterie
7 290,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Přidat příspěvek
 • Michal Boček
  Odpovědět

  DJ air 3

  Michal Boček před 23 dny
  Chtěl bych se zeptat. V módu fotografování. Je možnost u tohoto dronu sériového snímání? Nikde tuto funkci nevidím v technických propozicích uvedenou.
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...