DJI Mini 3 Pro Two-way charging Hub | FotoŠkoda

DJI Mini 3 Pro Two-way charging Hub

Kód produktu: 4034593 | PN: CP.MA.00000500.

Speciální inteligentní nabíječka DJI je z řady praktického příslušenství pro dron DJI Mini 3 Pro. Rozšiřte své kreativní možnosti a především rychlost nabíjení a tím potažmo i výdrž s touto skvělou nabíjecí stanicí, která pojme až 3× baterii DJI standard aku (s dobou výdrže až 34 min) nebo DJI Intelligent Plus aku (s rozšířenou výdrží až 47 min). Buďte ještě efektivnější s již III. generací populárních dronů DJI Mini Pro, vážící méně než 249 g, s velkým 1/1,3" senzorem a rozlišením 4K HDR video.
Více o produktu »

 • DJI Intelligent nabíjecí stanice pro Mini 3 Pro
 • Ještě efektivnější nabíjení
 • Až pro 3× aku (DJI Standard nebo DJI Intelligent Plus)
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • DJI Intelligent nabíjecí stanice pro Mini 3 Pro
 • Ještě efektivnější nabíjení
 • Až pro 3× aku (DJI Standard nebo DJI Intelligent Plus)
 • Pro DJI Mini 3 Pro - senzor 1/1,3“, 4K HDR video
 • ----- DJI Mini 3 Pro: Specifikace -----
 • Video 1080p / 30 fps / dosah až 12 km
 • Nativní ISO / přímý výstup HDR záběrů
 • RAW fotografie s rozlišením 48 Mpx
 • Objektiv se světelností f/1,7
 • Funkce: True Vertical Shooting
 • Režim D-Cinelike Color a FocusTrack
 • Třísměrné snímání překážek
 • MasterShot a APAS 4.0

Videoprezentace

Popis produktu DJI Mini 3 Pro Two-way charging Hub

Speciální inteligentní nabíječka DJI je z řady praktického příslušenství pro dron DJI Mini 3 Pro. Rozšiřte své kreativní možnosti a především rychlost nabíjení a tím potažmo i výdrž s touto skvělou nabíjecí stanicí, která pojme až 3× baterii DJI standard aku (s dobou výdrže až 34 min) nebo DJI Intelligent Plus aku (s rozšířenou výdrží až 47 min).

DJI Mini 3 Pro

DJI Mini 3 Pro zvládá živý přenos videa v kvalitě 1080p/30fps na vzdálenost až 12 kilometrů. Během focení či natáčení můžete využít řadu pokročilých funkcí, například FocusTrack. Funkce MasterShots zase provede sekvenci profesionálních manévrů a vytvoří krátké video. Videa i fotografie lze ihned sdílet přes WiFi rychlostí až 30 Mb/s. K DJI Mini 3 Pro je k dispozici také řada nejrůznějšího příslušenství. DJI Mini 3 Pro nabídne přepracovaný design s většími vrtulemi, více aerodynamickým náklonem těla také třeba výkonným systémem snímání překážek APAS 4.0. Kromě toho jsou k dispozici také přední, zadní nebo spodní senzory. Létání je tak nyní ještě bezpečnější a to i v náročnějších podmínkách.

DJI Mini 3 Pro img5

Méně je více

Díky 1/1,3" senzoru a špičkovým funkcím poznáte, co znamená „létat s Mini“. Váží méně než 249 g a s vylepšenými bezpečnostními prvky nejen splňuje předpisy, ale je také nejbezpečnějším dronem ve své řadě. Přepracovaný gimbal nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů a True Vertical Shooting zase přináší nekonečné kreativní příležitosti. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě zvážen, aby se Mini posunul do dosud nevídaných výšin.

DJI Mini 3 Pro img6

Skvěle přenosný

Pro tvůrce na cestách je bezproblémové používání klíčové. Mini 3 Pro váží méně než 249 g, a tak nevyžaduje registraci ve většině zemí a regionů a navíc jej můžete mít neustále u sebe (díky svým malým rozměrům a hmotnosti se vejde pohodlně třeba i do kapsy). Skládací a kompaktní design usnadňuje nošení na túry, den na pláži nebo improvizovaný víkend - zkrátka perfektní dron pro každodenní použití. Buďte připraveni zachytit dechberoucí záběry, kdykoli udeří inspirace.

DJI Mini 3 Pro img7

Vysoký výkon

Zachyťte a prozkoumejte více ze svého okolí, díky prodloužené době letu až 34 minut. Inteligentní letová baterie DJI Mini 3 Pro je ultralehká a má dostatek energie, aby pokryla vaše potřeby. Pokud rádi posouváte každý let na maximum, máme pro vás řešení. Upgradujte na Inteligentní letovou baterii Plus a užijte si bezstarostný průzkum po dobu až 47 minut. Vychutnejte si každý okamžik, oddejte se svému tvůrčímu procesu a nechte Mini 3 Pro zachytit váš svět.

DJI Mini 3 Pro img1

Vylepšený ve všech směrech

DJI Mini 3 Pro vyniká v široké škále světelných podmínek, takže budete vždy připraveni tvořit. CMOS 1/1,3" senzor má duální nativní ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů. Každý snímek je obohacen o vyšší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech i stínech. Užijte si nejvyšší standardy letecké fotografie díky větším 2,4?m pixelům a cloně f/1,7. S větším množstvím dostupného světla budou vaše snímky vypadat věrně i v situacích se slabým osvětlením.

DJI Mini 3 Pro img4

Špičková videa z ptačí perspektivy

Posuňte svůj obsah na novou úroveň díky ohromujícímu 4K/60fps videu a 48Mpx RAW fotografiím. Obdivujte bohatou čistotu každého obrázku, dokonce i při přiblížení. Nebo zpomalte věci, když se svět stává hektickým, díky dramatickému zpomalenému záběru 1080p / 120 fps. Režim D-Cinelike Color poskytuje více vizuálních informací, nabízí bohatší barevné možnosti a větší flexibilitu při úpravách. DJI Mini 3 Pro se může pochlubit špičkovým systémem přenosu videa DJI O3. Zajišťuje živý 1080p / 30 fps přenos na vzdálenost až 12 km. Od výhledů na město až po venkovské dobrodružství, budete mít vždy ostrý a spolehlivý živý přenos.

DJI Mini 3 Pro img2

Více jistoty ve vzduchu

Létejte po obloze s jistotou. DJI Mini 3 Pro je plně vylepšen, takže podporuje aktivní snímání překážek a stabilní přenos videaTřísměrné snímání překážek předsatvuje skvělou a praktickou funkci, díky níž je DJI Mini 3 Pro dosud nejbezpečnější Mini. Je vybaven předními, zadními a spodními senzory s dvojitým viděním a zcela novým designem těla. Pokročilý asistenční systém pro piloty (APAS 4.0) detekuje v reálném čase objekty v dráze letu dronu. To umožňuje DJI Mini 3 Pro vyhýbat se překážkám, a to i v komplikovaných prostředích. 

Užijte si plynulé létání a citlivé ovládání díky dálkovému ovladači DJI RC-N1 nebo novému DJI RC. Oba ovladače nabízejí maximální přenosovou rychlost videa 18 Mb/s při ultra nízké latenci 120 ms. Zachyťte nezapomenutelný obsah a okamžitě sdílejte svá dobrodružství z cest. DJI Mini 3 Pro nabízí širokou škálu inteligentních funkcí, takže můžete do jakéhokoli videa přidat ohromující momenty a kreativitu.

DJI Mini 3 Pro img3

Klíčové funkce DJI Mini 3 Pro:

 • True Vertical Shooting. Můžete rychle přepínat mezi režimy na šířku a na výšku pouhým klepnutím. Přepracovaný gimbal kamery se otáčí o 90°, takže nemusíte dělat kompromisy v kvalitě obrazu. True Vertical Shooting vám poskytne detailní záběry, které jsou okamžitě připraveny pro sociální média.
 • FocusTrack. Najděte kreativní způsoby, jak sledovat zvolený objekt pomocí FocusTrack. Sada zahrnuje ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, tři výkonné nástroje pro vyprávění příběhů.
 • MasterShots. MasterShots mění hru pro každého začínajícího leteckého fotografa. Jednoduše vyberte objekt zájmu a Mini 3 Pro provede sekvenci profesionálních manévrů a následně vygeneruje krátké filmové video. Existuje dobrý důvod, proč je tato funkce u fanoušků oblíbená.
 • Timelapse. Zrychlete čas a pouhými několika klepnutími vytvořte nápadné časosběrné nebo hyperlapsové video. Zachyťte dopravu nebo valící se mraky a vneste do svých videí trochu dramatu.
 • QuickTransfer. Mini 3 Pro je okamžitě připraven ke sdílení vašich výtvorů a podporuje vysokorychlostní stahování Wi-Fi rychlostí až 30 Mb/s.
 • Panorama. Zachyťte rozlehlost jakékoli krajiny pomocí 180°, širokoúhlých, vertikálních a sférických panoramatických snímků.
 • Digital Zoom. Přibližte se k objektu svého zájmu pomocí 4× digitálního zoomu. To vám umožní zachytit scény, aniž byste někoho rušili, a prozkoumat záběry z dálky.

DJI Mini 3 Pro img8

Příslušenství k dronu DJI Mini 3 Pro

 • DJI Mini 3 Pro Intelligent Flight Battery Plus: S maximální dobou letu 47 minut vám Inteligentní letová baterie Plus poskytne více času při každém vzletu.
 • DJI RC: Dejte svému telefonu volnost s DJI RC. Tento lehký dálkový ovladač má vestavěnou obrazovku navrženou přímo pro DJI Mini 3 Pro. S předinstalovanou aplikací DJI Fly se můžete soustředit na létání a šetřit baterii svého telefonu.
 • ND Filters Set: Přizpůsobte se měnícím se světelným podmínkám pomocí filtrů ND16/64/256 a buďte vždy připraveni na dokonalý záběr.
 • Wide-Angle Lens: Získejte větší záběr s širokoúhlým objektivem DJI Mini 3 Pro, který rozšíří zorné pole ze 75° na 100° při nahrávání videí (16:9).

Parametry produktu

Druh příslušenstvínabíječka
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

DJI Mini 3 Pro Two-way charging Hub

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...