DVD Speciální Techniky 6

Kód produktu: 1120956

Série DVD Speciální Techniky díl 6 vás vezme hluboko do tajemných zákoutí mistrovské úpravy fotografií. Řemeslo, které bylo obsahem PPv2 už můžeme nechat stranou a nyní se podíváme na skutečně pokročilé techniky. Rozsáhlé realistické montáže skládané z desítek fotek, výjevy ze snových světů nebo precizní kolorování, kde výsledkem je barokní obraz či filmový plakát nejsou zdaleka tak náročné jak byste si mohli myslet, když ovšem víte, jak na to.
Více o produktu »

222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu DVD Speciální Techniky 6

Co se naučíte?

Na šestém DVD ze série PPv2: Speciální Techniky se budeme do hloubky věnovat práci se světelnými efekty. Naučíte se nové způsoby, jak do fotky přidat světelný zdroj a zařídit, aby skutečně ‘svítil’. Na první fotce si rozebereme jednodušší způsob, kdy jen přidáváme realistickou záři, paprsky, lehký poletující prach a doplňujeme stíny. Na druhé fotce se pustíme do rozsáhlejší práce, celou scénu si přesvítíme, zahalíme do tajemné záře z hořících ohňů a atmosféru nejen vylepšíme ale tentokrát i zcela změníme. 

Naučíte se několik nových technik práce se světlem ve fotce, ukážeme si realistické přesvětlování konkrétních míst a budeme podrobně rozebírat i barevné tónování, které se změnami světelné atmosféry souvisí. Nebudou chybět ani efekty, které atmosféře dodávají na hloubce.

Ve výsledku byste pak měli být schopni si vlastní fotku buď jen dosvítit a přidat líbivé světelné efekty, nebo světelnou atmosféru úplně změnit.

Jak je to s technickou kvalitou?

Zcela jinak než u původní edice. Vzali jsme si k srdci vaše (oprávněné) připomínky a nahráváme nyní v profesionálním zvukovém studiu a ve Full HD (1920x1080px) rozlišení. Neunikne vám tedy už žádný detail postupu, na nová DVD je radost se dívat. Na DVD samozřejmě najdete i všechny zdrojové .PSD soubory, které budete pro případné učení potřebovat.

Jakou verzi Photoshopu budu potřebovat?

Předvádíme na anglické verzi Adobe Photoshop CC, ale postupy jsou zcela totožné s jakoukoliv CS verzí. U všech anglických názvů jsou navíc uvedeny i jejich české ekvivalenty.

Poradna k produktu

DVD Speciální Techniky 6

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
Instagram feed
I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...