DVD Speciální Techniky 7 | FotoŠkoda
VÁNOČNÍ DODACÍ LHŮTY - DO KDY OBJEDNAT, ABYSTE OBDRŽELI DÁRKY PŘED VÁNOCI

DVD Speciální Techniky 7

Kód produktu: 1120957

Série DVD Speciální Techniky díl 7 vás vezme hluboko do tajemných zákoutí mistrovské úpravy fotografií. Řemeslo, které bylo obsahem PPv2 už můžeme nechat stranou a nyní se podíváme na skutečně pokročilé techniky. Rozsáhlé realistické montáže skládané z desítek fotek, výjevy ze snových světů nebo precizní kolorování, kde výsledkem je barokní obraz či filmový plakát nejsou zdaleka tak náročné jak byste si mohli myslet, když ovšem víte, jak na to.
Více o produktu »

222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu DVD Speciální Techniky 7

Co se naučíte?

Na sedmém disku ze série PPv2: Speciální Techniky si ukážeme, jak se tvoří filmový plakát. Oproti ostatním reklamním vizuálům má tvorba plakátu svá specifika a některé techniky a postupy se liší, takže je třeba je znát. Na jedné fotce si opět rozebereme všechno, co potřebujete znát, abyste vytvořili dech-beroucí dílo. Zaměříme se tentokrát na dvě věci: pokročilou práci s kontrastem (protože na upoutání pozornosti máte v této disciplíně skutečně jen jednu či dvě vteřiny) a ukážeme si také rozsáhlejší práci s abstraktními tvary - mraky, různými částicemi a podobně. Ty nám pomohou dotvarovat prostor, ve kterém se nachází hlavní hrdina, aniž bychom divákovi brali příliš mnoho pozornosti rušivým pozadím. Nechybí samozřejmě ani teoretická část, která položí pevné základy, na kterých pak budete moci sami stavět svá díla.

Jak je to s technickou kvalitou?

Zcela jinak než u původní edice. Vzali jsme si k srdci vaše (oprávněné) připomínky a nahráváme nyní v profesionálním zvukovém studiu a ve Full HD (1920x1080px) rozlišení. Neunikne vám tedy už žádný detail postupu, na nová DVD je radost se dívat. Na DVD samozřejmě najdete i všechny zdrojové .PSD soubory, které budete pro případné učení potřebovat.

Jaká verze Photoshopu bude potřeba?

Předvádíme na anglické verzi Adobe Photoshop CC, ale postupy jsou zcela totožné s jakoukoliv CS verzí. U všech anglických názvů jsou navíc uvedeny i jejich české ekvivalenty.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

DVD Speciální Techniky 7

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...