Epson Expression 11000XL Pro

Pomocí plošného skeneru od firmy Epson jsme schopni digitalizovat a archivovat vaše filmy, reprodukovat fotografie, plakáty a transparentní předlohy až do formátu A3.

Skener formátu A3 s podporou vysokého rozlišení a jednotkou pro snímání průhledných předloh vám poskytne ostrost a přesnost splňující požadavky trhu s grafickým uměním.

Epson Expression 11000XL Pro je skener formátu A3 s vysokým rozlišením, který je navržen pro plnění těch nejnáročnějších požadavků grafického průmyslu. Díky prosvětlovací jednotce pro snímání průhledných předloh představuje tento grafický skener kompletní fotografické řešení. Pokročilé funkce snímání Epson Scan a výjimečné funkce zpracování obrazu SilverFast Ai8® nabízí fantastickou reprodukci obrazu.

Špičková profesionální technologie

Díky špičkové technologii skenování skeneru Expression 11000XL Pro mohou uživatelé dosahovat neuvěřitelně kvalitní reprodukce obrazu až do formátu A3. Snadno použitelná aplikace Epson Scan funguje v automatickém či profesionálním režimu, a uživatelům tak umožňuje optimalizovat výsledky skenování.

Skener se pyšní optickou hustotou 3,8 DMax a 48bitovými barvami, což zaručuje ostré a přesné skenování, jehož výsledkem je dokonalá reprodukce té nejširší škály barev, dokonce i v tmavých oblastech. Kromě toho vysoké rozlišení 2 400 x 4 800 dpi a přesná technologie Micro Step Drive uživatelům umožňují snímat i ty nejdrobnější detaily s naprostou čistotou.

Obsažená jednotka pro snímání průhledných předloh uživatelům umožňuje dosahovat profesionálních výsledků při skenování z průhledných médií, jako jsou filmové negativy i pozitivy.

Technologie:

  • Typ skeneru Graphics Scanner
  • Skenovací rozlišení 2.400 DPI x 4.800 DPI (Horizontal x Vertical)
  • Optická hustota 3,8 Dmax
  • Skenovací oblast 310 mm x 437 mm (Horizontal x Vertical)
  • Formáty papíru A3, A4, A5, B4, B5
  • Hloubka barev Input: 16 Bits Color / 16 Bits Monochrome, Output: 48 Bits Color / 48 Bits Monochrome
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím