Nová soutěž na IG @fotoskodacz a neuvěřitelný srpen

Nová soutěž na IG @fotoskodacz a neuvěřitelný srpen

Street fotka vás v srpnu neskutečně chytla. Jak už to tak bývá, bylo neskutečně těžké vybrat z celkového počtu 254 soutěžních fotografií jednu vítěznou. A pozor, zářijové kolo přináší další úžasnou cenu a nové téma.

V srpnu jsme šli do ulic

Jak se to mohlo stát? Celkový počet 254 soutěžních fotek z ulice? Neuvěřitelné! Všem soutěžícím děkujeme za hojnou účast a skvělé snímky pod tagem #fotoskodastreet (stojí za prohlédnutí). 


Veronika přidala do soutěže více fotografií, ale tato nás chytla za oko. Má zajímavou hravou atmosféru s nádechem tajemna. I její další tvorba stojí za to a doporučujeme návštěvu jejího IG profilu. 


I Lukáš přidal více fotografií. Víte co nás zaujalo nejvíce? Jeho tvorbu ve výpisu pod tagem #fotoskodastreet jasně poznáte. Každá fotka má děj a je skvěle zpracována. 


Jedna z prvních soutěžních fotek na začátku měsíce. Skvělý záběr. 


Téma na září - portrét

Formu portrétu necháme na vás. Může se jednat o studio, nebo přirozené světlo. Může jít o lifestyle portrét, nebo focení s fashion s modelkou. Ukažte nám co umíte, protože cena je velkorysá. 

Pravidla soutěže

  • Na svůj profil nahraj novou fotku na výše uvedené téma
  • POZOR, 2 TAGY! Pod fotku dej mezi hashtagy #fomei a #skodatonesvitit
  • Sleduj profil @fotoskodacz
  • Zúčastnit se můžeš s neomezeným počtem fotografií

​Chci soutěžit

Cena a termín soutěže

Vybereme jednoho výherce, který obdrží novinku od společnosti FOMEI, světlo LED MINI 15W. Fotky můžete nahrávat pouze prostřednictvím INSTAGRAMU a to v termínu od 1. 9. 2019 do 30. 9. 2019 17:00. Soutěž bude vyhlášena repostem.  

Tým FotoŠkoda přeje hodně štěstí :)

Foto v úvodu: Vojta Kubec

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací