FOCUSED ON: X-PHOTOGRAPHERS BACK IN BLACK

FOCUSED ON: X-PHOTOGRAPHERS BACK IN BLACK

X-Photographers se po dvou letech vracejí do Prahy! A to ve velkém, středoformátovém, stylu. Fotky všech 14 fotografů, které můžete na výstavě zhlédnout, byly nafoceny na GFX systém a spojuje je téma portrétu. Výstavu v Galerii Mánes, která bude k vidění během celého listopadu, doprovází také workshopová část.

Výstava nejlepších Fujifilm fotografů

Fujifilm X-Photographers se po dvou letech vracejí do Prahy, a to v ještě větším stylu než předtím. Během celého listopadu si budete moci v Galerii Mánes prohlédnout snímky nejlepších Fujifilm fotografů z Čech i zahraničí.

A když říkáme ve větším stylu, nemyslíme to jenom obrazně - všechny snímky totiž byly pořízené středoformátovým GFX systémem. Spojuje je také další prvek: všechny snímky zpracovávají portrét, který uvidíte na černém pozadí.

Těšit se můžete na fotografie autorů, jako jsou Sara Lando, Knut Koivisto, Bobbi Lane, Tomasz Lazar, Ivan Joshua Loh, Tim Georgeson, Wojtek Wieteska, David Gaberle, Michal Krause či Radek Kalhous. Celkem bude na výstavě přiblížena tvorba 14 světových fotografů.

Během výstavy se ale nebudete jenom koukat, ale také fotit nebo poslouchat. Součástí je totiž také workshopová část, v jejímž rámci se můžete každý listopadový víkend těšit na 65 workshopů a přednášek jak vystavujících autorů, tak dalších českých Fujifilm fotografů, např. Marie Bartošové, Jakuba Cejpka, Tomáše Felcmana, Petra Hajna, Vojty Hruycha, Pavla Nesvadby, Jiřího Štarhy nebo Jiřího Růžka.

Seznam všech workshopů najdete na stránkách XPerience Academy.

Po dobu konání FotoŠkoda Festu a týden po něm máte s akreditací vstup na výstavu zdarma.

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací