FotoŠkoda WEEK: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

FotoŠkoda WEEK: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

Ačkoliv se nemůžeme v listopadu potkat na tradičním FotoŠkoda Festu, oslavíme společně fotografii a naši lásku k ní v týdnu od 2. do 8. 11. během FotoŠkoda WEEKu, který bude probíhat on-line. Můžete se tak s námi spojit z pohodlí domova a užít si besedy s ambasadory různých značek, debaty se specialisty fototechniky nebo stremované fototipy. Fotografii zdar!

7 dní věnovaných fotografii

Fotografie je vášeň, bez které si už naše dny neumíme představit. A protože víme, že jste na tom úplně stejně, chceme ji s vámi pořádně oslavit! Namísto FotoŠkoda Festu, který jsme nakonec nemohli zrealizovat, jsme pro vás proto stejně jako v první půlce roku přichystali FotoŠkoda WEEK, jenž proběhne ve stejném termínu, kdy jsme se těšili na Fest, tedy od 2. do 8. listopadu 2020.

Během něj se každý den můžete těšit na inspirativní společnost známých fotografů a ambasadorů renomovaných značek Canon, Nikon, Sony, Panasonic, Fujifilm, Olympus a Fomei, kteří vám přes živě streamované besedy a rozhovory přiblíží různé fotografické žánry.

Přes monitor se uvidíte s Jakubem Freyem, Františkem Ortmannem, Martinou Kaufmannovou, Petrem Hrickem, Ondřejem Prosickým, Petrem Horkým, Davidem Gaberle, Honzou Hvízdalem, Tomášem Řechtáčkem, nebo Terezou z Davle.

Kromě toho vám zástupci jednotlivých značek a naši specialisté představí žhavé novinky i stálice portfolií jednotlivých značek. Luděk Bouška s Michalem Houdkem si pro vás také přichystali živé streamy s fototipy. A když vás během streamu napadne nějaký dotaz? Rádi vám ho zodpovíme!

Po dobu WEEKu se můžete těšit také na speciální nabídky na fototechniku a příslušenství a na výstavu Františka Ortmanna, která vás zavede do zákulisí festivalu Letní Letná, s níž se během WEEKu budete moci seznámit alespoň virtuálně a kterou doufejme brzy uvidíte i naživo.

Program aneb Na co se můžete těšit

chci vědět, co kdy bude

On-line budeme i mimo program!

Sledujte náš blog a sociální sítě - Facebook a Instagram, abyste se o všem dozvěděli jako první. Na našem Facebooku můžete sledovat všechno, co se kolem FotoŠkoda weeku šustne, a pokud se přidáte do události na, budete mít všechno z první ruky. Nezapomeňte si vyznačit tento týden v kalendáři, abychom si nálož fotoinspirace a videozábavy mohli společně pořádně užít!

A nemusíte se strachovat - vaše i naše zdraví je pro nás naprostou prioritou, takže pokud nás navštívíte na prodejně, bude vše probíhat za všech bezpečnostních a hygienických opatření. Teď už zbývá jediné - popřát vám dobré světlo a poděkovat, že s námi sdílíte lásku k fotografii. My začínáme nedočkavě odškrtávat dny v kalendáři a těšíme se na virtuální i skutečnou viděnou! :)

FotoŠkoda WEEK: Týden plný zábavy a slev!

FotoŠkoda WEEK, to není jenom týden plný fotoinspirace a zábavy, ale také bohatých slev! Při nákupu jakéhokoli nového zboží můžete po celý týden od 2. do 8. listopadu ušetřit 10 %, u některého zboží dokonce ještě víc. Akce platí jenom na produkty, které máme skladem, tak ať vám někdo nevyfoukne poslední kousek před nosem!

 

Hodně povedených snímků přeje, Tým Centra FotoŠkoda.

 

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací