Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Týden věnovaný fotografii bude i na podzim v on-line módu, na tradičním FotoŠkoda Festu se, jak věříme všichni sejdeme zase na jaře. V týdnu 2. - 8. 11. se tak můžete těšit na FotoŠkoda WEEK plný videopřednášek a on -line rozhovorů.

V listopadu opět proběhne FotoŠkoda WEEK

Když s vámi nebudeme moci být naživo, tak s vámi budeme alespoň on-line! Týden od 2. do 8. listopadu, tedy v termínu původního festivalu, si opět zarezervujte pro FotoŠkoda WEEK, v jehož rámci pro vás připravíme videobesedy, videorozhovory i rozhovory na blogu.

  • Podrobnější informace o tom, koho tam "potkáte" se dozvíte 19. 10., doporučujeme sledovat náš blog a souciální sítě.

Palác Langhans zažije festival až na jaře

Ačkoliv jsme se všichni těšili na podzimní atmosféru, v níž budeme společně sdílet vášeň pro fotografii, kvůli současné situaci a zavedeným opatřením jsme se rozhodli soustředit se na jarní festival, který budeme připravovat na termín 31. 5. – 6. 6. 2021. Doufáme, že si ho společně konečně pořádně užijeme. :)

Těšit se můžete na foto a video zážitek, kde načerpáte inspiraci na více než 170 přednáškách a workshopech s novými tvářemi i hvězdnými stálicemi a produktových prezentacích.

Na fotokurzech se můžete inspirovat

 

Chtěli byste se naučit ovládat svůj nový fotoaparát nebo zafotit pod zkušeným vedením a něčemu novému se přiučit? Fotokurzy a naši lektoři jsou tu pro vás pořád! Je pouze třeba dodržet určitá pravidla, ale fotografie pod střechou paláce Langhans žije dál! Veškeré informace naleznete zde.

Zatím přejeme dobré světlo a těšíme se na viděnou!

tým Centra FotoŠkoda

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací