Filtr

Zobrazte si akce v kalendáři nebo v seznamu

Máte už zaplacené vstupné?

Při doobjednání akcí použijte stejný email jako při původní objednávce a my vám vstupné v nákupním košíku odečteme!

01.06.2019

Odpolední program

01.06.201914:00 - 15:30Příběhy Stanislava PeteryPřednáška
14:00 - 15:30Příběhy Stanislava PeteryStanislav Petera

Přednáška vás zavede do vzdálených a neobvyklých světů Stanislava Petery. Jeho hrdinové rozehrávají příběhy plné napětí, dobrodružství a někdy i mystiky. Co ale obnáší focení samotné? Jak se dostat k buddhistickým mnichům vysoko v Himalájích a půjčit si od nich na focení celý klášter? Kde v Mongolsku sehnat hordu Čingischánových bojovníků v dobových kostýmech a jak se s nimi domluvit? Autor vás provede svým procesem tvorby, který je všechno možné, jen ne snadný a hladký. Vždyť mnoho z fotografií vznikalo na opravdu odlehlých a nehostinných místech naší planety ve velmi obtížných podmínkách. Fotografy potěší i technické detaily, které autor zmiňuje a přehršel řešení problémů, na které při focení narazil.

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Fomei
Stanislav Petera photoStanislav Petera
01.06.201918:00 - 19:30Filosofie svícení aneb Na cestách se Stanislavem PeterouPřednáška
18:00 - 19:30Filosofie svícení aneb Na cestách se Stanislavem PeterouStanislav Petera

Fotografické projekty Stanislava Petery se často odehrávají na odlehlých místech naší planety, kam není možné brát velký tým nebo hodně techniky. Přitom není výjimkou, že si Stanislav kvůli náladě fotografie potřebuje upravit nebo pozměnit atmosféru celého prostředí. Kromě modelů je někdy nezbytné nasvítit třeba celý buddhistický klášter či uličku starého čínského města. Jak to ale udělat, když cestujete nalehko, všechna fotografická technika se vám musí vejít do jednoho batohu a na nasvícení lokace máte dvacet minut? Přednáška bude o tom, jak udržet práci se světlem jednoduchou, kompaktní a rychlou. Bude také o tom, jak vytvořit světelnou atmosféru, která nechá v divákovi silný dojem a pomůže odvyprávět příběh, který máte jako fotograf v hlavě.

Více informací
Více než 3 volná místa
Garant kurzu: Fomei
Stanislav Petera photoStanislav Petera

Změna programu vyhrazena.

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací