Filtr

Zobrazte si akce v kalendáři nebo v seznamu

Máte už zaplacené vstupné?

Při doobjednání akcí použijte stejný email jako při původní objednávce a my vám vstupné v nákupním košíku odečteme!

30.05.2017

Dopolední program

10:00 - 11:30Univerzální Pentax KP a full frame Pentax K-1Přednáška
Univerzální Pentax KP a full frame Pentax K-1

Můžete se těšit na přednášku, na které dojde k představení fotoaparátů z dílny Pentax - univerzálního Pentax KP a full frame Pentax K-1. Se všemi produkty vás seznámí specialisté přímo ze společnosti Pentax.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Pentax a Ricoh
Specialista Pentax photoSpecialista Pentax

Odpolední program

14:00 - 15:30Tiskneme fotografie aneb fotokomora v 21. stoletíPřednáška
Tiskneme fotografie aneb fotokomora v 21. století

Nejpovolanější odborník na tisk ze společnosti Fomei vám poví o domácím tisku fotografií. Jak to udělat, aby tisky vypadaly jako z profesionálního studia? Jaké zvolit pracovní postupy a jaké pořídit vybavení? Jak nastavit monitor a jaký zvolit software? Důležitá je i volba tiskových materiálů, médií a způsob tisku. To vše a mnohem více se dozvíte na přednášce Jana Kaisera!

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: Fomei
Jan Kaiser photoJan Kaiser
16:00 - 17:30Portrét a inscenovaná fotografiePřednáška
Portrét a inscenovaná fotografie

Fotografie je malba světlem. Všude, kde se nachází v jakékoliv podobě a nebo množství světlo, tam lze fotografovat. Naučte se využívat světlo ve svůj prospěch. Každý z Vás tak bude schopen vytvořit zajímavé fotografie na vysoké úrovni! Na přednášce s Angelem Purgertem si přijdou na své úplně všichni - začátečníci, pokročilí i profesionálové. Dozvíte se o práci s denním světlem, vhodné fototechnice, ISO problematice ale i např. o komunikaci s modelem a o tom, jak se svou tvorbou odlišit od konkurence.

Více informací
Obsazeno
Garant kurzu: Tamron
Angelo Purgert photoAngelo Purgert
18:00 - 19:30Autorské právo a fotografie - víte, co smíte?Přednáška
Autorské právo a fotografie - víte, co smíte?

Stala se fotografie vaší vášní a vystavujete svá díla na internetu? Fotografujete kromě snímků pro své potěšení i fotografie na zakázku? Víte, jak fungují principy autorského práva v této oblasti a jak jsou definována ve vztahu fotograf - zachycená osoba? Objevily se vaše fotografie na cizím webu bez vašeho vědomí? Víte, jak se můžete bránit a jak podobným situacím předejít? Na všechny tyto a mnoho dalších dotazů vám díky své advokátské praxi přímo v oboru odpoví Mgr. Marie Šebelová!

Více informací
Obsazeno 100,- s DPH
Mgr. Marie Šebelová photoMgr. Marie Šebelová
18:00 - 19:30Street fotografie - kouzlo momentuPřednáška
Street fotografie - kouzlo momentu

Během přednášky vám fotograf a hudebník Zdeněk Bína představí své reportážní fotografie plné emocí a autenticity. Dozvíte se, kdy ho začalo bavit zachycovat svět kolem sebe, komunikovat s lidmi a těšit se na zajímavé fotografie...

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Zeiss
Zdeněk Bína photoZdeněk Bína

Změna programu vyhrazena.

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace