Filtr

Zobrazte si akce v kalendáři nebo v seznamu

28.05.2018

Dopolední program

10:00 - 12:00Základy kompozice fotografiePřednáška
Základy kompozice fotografie

Fotografie není jen o ovládání přístroje. Jsou obecná pravidla, která předurčují, co na snímku vypadá dobře, co naopak ruší a čemu je dobré se tedy vyhnout. Prezentace Pavla Scheuflera je o psychologii fotografické tvorby, kompozici, o využívání barev, kontrastu a symboliky, a o různých tricích. A hlavně o tom, jak vytvořit snímek, který vás potěší.

Více informací
Více jak 3 volná místa 100,- s DPH
Pavel Scheufler photoPavel Scheufler

Registrace startují 08.05.2018

Odpolední program

16:00 - 17:30Dovolená se zrcadlovkou NikonPřednáška
Dovolená se zrcadlovkou Nikon

Těšíte se na dovolenou? Už se nemůžete dočkat, až prozkoumáte nová místa, načerpáte energii a zafotografujete si? Beseda s Michaelem Jurákem pro vás bude malým návodem, jak se hravě vyvarovat nejčastějším chybám při fotografování na cestách a jak pořídit ty nejkrásnější fotografie!

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Nikon
Michael Jurák photoMichael Jurák

Registrace startují 08.05.2018

16:00 - 17:30První kroky se zrcadlovkou CanonPřednáška
První kroky se zrcadlovkou Canon

Pomůžeme vám porozumět fotografickým zásadám a dosáhnout tak ještě lepších snímků. Osvětlíme si výhody zrcadlovek oproti kompaktům i to, jaké jsou velikosti a typy snímačů. U snímačů se dále zaměříme na jejich využití a také si vyjmenujeme klady a zápory menších senzorů APS-C. Vysvětlíme princip zrcadlovky a naučíme Vás efektivně pracovat se základními expozičními režimy. Zaměříme se na práci s ohniskovými vzdálenostmi a perspektivou. Nastíníme použití různých nastavení vyvážení bílé a picture style. Navíc si ukážeme kompoziční pravidla, abyste byli připraveni ovládnout svou zrcadlovku a získat brilantní snímky, jaké od ní očekáváte.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Canon
Michal Tvrdík photoMichal Tvrdík

Registrace startují 08.05.2018

16:00 - 17:30Zdeňkův manuálPřednáška
Zdeňkův manuál

Zdeňka Bínu – fotografa a muzikanta asi netřeba příliš představovat. Jeho besedy se vždy těší velkému zájmu. Možná i proto, že spíše připomínají přátelské popovídání a upřímnou debatu nad fotografiemi. Tentokrát se ale Zdeněk nebude věnovat pouze streetové fotografii. Jeho spolupráce s firmou ZEISS mu umožnila vyzkoušet spoustu zajímavých skel a velikou část z nich manuální. Jak si s tím Zdeněk poradil při nejrůznějších žánrech – o tom a hlavně o výsledných fotografiích bude tato beseda, kterou určitě nechcete promeškat.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Zeiss
Zdeněk Bína photoZdeněk Bína

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Lifestyle portrét, režírovaná fotka ze životaPřednáška
Lifestyle portrét, režírovaná fotka ze života

Nikdy si nebyl přesně jistý, do jakého žánru jako fotograf patří a nejspíš nikam ani zaškatulkovaný být nechce. Proto svému stylu začal říkat obecně - Lifestyle portrét. Podstatné je to, že fotí lidi. Dál nechává na každém, ať si jeho tvorbu zařadí, kam potřebuje. Zúčastněte se přednášky s Lukášem Bícou a přijďte si poslechnout, jak režírovat život před hledáčkem. Lukáš na přednášce promluví o své tvorbě, technice a technologiích, které při práci používá a také o tom, jak důležitou roli v jeho fotografickém světě hraje Instagram, atmosféra a improvizace.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Sony
Lukáš Bíca photoLukáš Bíca

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Máchův Máj - poznejte dobrodružství fotoilustracíPřednáška
Máchův Máj - poznejte dobrodružství fotoilustrací

Do Máchovy básně Máj je zamilovaný celý život, přičemž v každém životním období na něj působí uplně jinak jinak. A vůbec není důležité, co tím chtěl říct básník. Tvrdí, že stačí, když báseň něco vyvolá v nás: rezonance, obrazy, skryté touhy a myšlenky. Tajemství. Jeho fotoilustrace k Máji jsou právě tyto obrazy, touhy a tajemství. Máj 21. století. Na přednášce se dozvíte nejen o Máji, o vzniku fotografií k Máji, ale také jak z nápadu, který máte, vytvořit projekt, dokončit ho, a jak ho pomocí crowdfundingové kampaně realizovat. O vzniku a pozadí fotoilustrací k Máchově Máji a od nápadu k realizaci výstavy a knihy vám povypráví Romek Hanzlík - fotograf, milovník Máje a mimo jiné i vítěz soutěže Czech Press Photo.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Sony
Romek Hanzlík photoRomek Hanzlík

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Motokros? Opravdu!Přednáška
Motokros? Opravdu!

Jedna z nejkrásnějších věcí na focení je, že nevíte, kam vás to dovede. Jsem primárně dětská a rodinná fotografka a nikdy by mě nenapadlo, že mě focení motokrosu tak učaruje. Co za tím stálo a co mě k tomu dovedlo, vám povím na mé besedě “Má cesta k focení motokrosu”.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Fujifilm
Pavlína Kubíčková photoPavlína Kubíčková

Registrace startují 08.05.2018

29.05.2018

Dopolední program

10:00 - 11:30Černobílý svět Daniela ŘeřichyPřednáška
Černobílý svět Daniela Řeřichy

Daniel Řeřicha se považuje za krajináře a donedávna byly jeho hlavní doménou barevné fotografie. V poslední době, však čím dál raději, fotí černobílé minimalistické snímky krajiny či architektury, které jej oslovují stále více. Na jeho fotografie můžete narazit na výstavách, v kalendářích nebo časopisech, vydávaných v různých koutech světa. Přijďte na jeho přednášku objevit kouzlo černobílé fotografie v kombinaci s krajinou a dlouhými expozicemi. Dozvíte se, co vše je potřeba udělat pro pořízení kvalitní černobílé fotografie a nastíníte si rovněž základy následného zpracování v PC.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Daniel Řeřicha photoDaniel Řeřicha

Registrace startují 08.05.2018

10:00 - 11:30Úvod do ČB fotografiePřednáška
Úvod do ČB fotografie

Přijďte si popovídat o základních principech klasické ČB fotografie: jak to vlastně funguje, co s naexponovaným negativem, jak získat z vyvolaného negativu fotografii. Řekneme si něco o pracovních postupech vyvolávání negativů, zvětšování snímku na fotopapír a k tomu, co vše je na to potřeba. Přednáška je určena pro každého, kdo by si rád zkusil klasickou černobílou fotografii.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Fomei
Josef Duchoslav photoJosef Duchoslav

Registrace startují 08.05.2018

12:00 - 13:30Tiskneme fotografie aneb fotokomora v 21. stoletíPřednáška
Tiskneme fotografie aneb fotokomora v 21. století

Nejpovolanější odborník na tisk ze společnosti Fomei vám poví o domácím tisku fotografií. Jak to udělat, aby tisky vypadaly jako z profesionálního studia? Jaké zvolit pracovní postupy a jaké pořídit vybavení? Jak nastavit monitor a jaký zvolit software? Důležitá je i volba tiskových materiálů, médií a způsob tisku. To vše a mnohem více se dozvíte na přednášce Jana Kaisera!

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Fomei
Jan Kaiser photoJan Kaiser

Registrace startují 08.05.2018

Odpolední program

16:00 - 17:30Na Havaj s batohemPřednáška
Na Havaj s batohem

Když se řekne Havaj, většina lidí si představí palmy, bílé pláže a luxusní hotely. Já jsem ale chtěl tento výlet pojmout trochu jinak, a prozkoumat tyto ostrovy na lehko, s batohem, a co nejlevněji. Sbalil jsem tedy stan, foťák, a vyrazil do této destinace snů. Během 3 týdnů jsem projel autobusem, stopem a autem dva Havajské ostrovy, Oah’u a Kauai, a navštívil spoustu překrásných míst, o kterých se v turistických průvodcích nedočtete

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Fujifilm
Ondřej Šustík photoOndřej Šustík

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Jak nefotit "zadarmo"?Přednáška
Jak nefotit "zadarmo"?

Živíte se focením a nevíte, jak správně stanovit cenu? Stalo se vám, že po vás chtěl klient slevy či další fotky navíc, až jste měli pocit, že fotíte zdarma? Evidujete si své náklady a veškerý čas, který strávíte prací pro klienta? Víte, jak vyjednávat a vést obchodní jednání? To vše a ještě další věci s vámi probere Jiří Šebek, profesionální fotograf architektury. Jiří se focení věnuje několik let a za tu dobu absolvoval již desítky obchodních jednání. Předá vám své zkušenosti a tipy v obchodních dovednostech, které také získal jako vedoucí marketingového oddělení.

Více informací
Více jak 3 volná místa 150,- s DPH
Garant kurzu: Fujifilm
Jiří Šebek photoJiří Šebek

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30S fotoaparátem v říši zvířatPřednáška
S fotoaparátem v říši zvířat

Patrik Staněk fotografuje zvířata již 9 let. Aktuálně je ambasadorem značky Olympus, pořádá fotoexpedice do deštných pralesů a workshopy fotografování zvířat po celé ČR. Jeho fotografie jste mohli vidět na výstavě Czech Press Photo 2017 nebo Czech Nature Photo 2018. Přijďte si poslechnout, jak Patrik fotografuje zvířata, jak si správně nastavit svojí zrcadlovku nebo bezzrcadlovku, na co si dávat pozor, čeho se úplně vyvarovat a co vše si vzít na fotoexpedici do deštných pralesů. Jak sám Patrik říká: „Jednou z nejtěžších věcí při fotografování zvířat je vystihnout ten správný okamžik“.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Olympus
Patrik Staněk photoPatrik Staněk

Registrace startují 08.05.2018

30.05.2018

Odpolední program

16:00 - 17:30Manuální ostření na moderních fotoaparátechPřednáška
Manuální ostření na moderních fotoaparátech

Manuální ostření – opomíjená dovednost, která v dobách ne až tak vzdálených, rozhodovala, zda pořídíte vůbec nějaké použitelné záběry. Má ještě dnes, ve světě kde se většina výrobců předhání v rychlosti autofokusu, co nabídnout? Má manuální objektiv nějaké výhody oproti těm s autofokusem? Dá se ještě na dnešních zrcadlovkách manuální ostření efektivně používat? Na tyto a další otázky najdeme odpovědi přímo na workshopu. Získané informace si budete moci vyzkoušet na připravené scéně. A pokud nemáte vlastní manuální objektiv nemusíte zoufat, k vyzkoušení budou špičkové objektivy ZEISS.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Zeiss
Michael Prouza photoMichael Prouza

Registrace startují 08.05.2018

16:00 - 17:30Střípky mého FOTOživotaPřednáška
Střípky mého FOTOživota

Pavel Rybníček Vám na besedě představí svoji dlouhou cestu, která měla vždy jasný cíl. V průběhu času vyzkoušel veliké množství fotografických žánrů, díky kterým získal spoustu zkušeností, o které se s Vámi rád podělí. Také možná promluví o zlomu, který změnil pohled na jeho život a dosavadní práci.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Fujifilm
Pavel Rybníček photoPavel Rybníček

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Jak fotografovat komerční architekturu?Přednáška
Jak fotografovat komerční architekturu?

Zúčastněte se přednášky s výraznou osobností české fotografie v oblasti architektury Jiřím Šebkem. Jiří vám ukáže, jak tvoří fotografie pro své klienty, ať už se jedná o architekty, designéry či třeba hoteliéry. Na vzorových fotografiích vám ukáže, jak lépe fotit architekturu či interiéry. Během přednášky proberete nejen základní témata jako jsou pravidla kompozice, expozice ale také na co si dát pozor a jak se vyvarovat častých chyb. Jiří vám přiblíží jakou techniku potřebujete pro fotografování architektury.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Fujifilm
Jiří Šebek photoJiří Šebek

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Nahý portrét s Petrem JedinákemPřednáška
Nahý portrét s Petrem Jedinákem

Ponořte se společně s předním českým portrétistou a fotografem erotických aktů Petrem Jedinákem do světa, který většinou zůstává skrytý za oponou. Petrovy ambrotypie či digitální printy můžete vidět v řadě komerčních galerií či na chystaných výstavách. Na své přednášce pohovoří o svém stěžejním tématu lidské sexuality i o mokrém kolodiovém procesu, který pro svou tvorbu převážně používá.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Petr Jedinák photoPetr Jedinák

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Ovládněte svoji zrcadlovku CanonPřednáška
Ovládněte svoji zrcadlovku Canon

Představíme vám rozdíly ve využívání a ovládání základních a vyšších těl EOS. Naučíme vás využívat clonu jako prostředek práce s hloubkou ostrosti. Doporučíme, jaké clonové číslo zvolit u konkrétních žánrů, aby hloubka ostrosti odpovídala vašim představám, což oceníte nejen při pořizování úchvatných portrétů. Naučíme vás pracovat s expozičním časem. Budete připraveni dle dané situace zvolit ten nejvhodnější expoziční režim na Vaší zrcadlovce. Představíme Vám výhody různých typů hledáčků, osvětlíme pojmy, které se k hledáčkům vážou a naučíme vás v něm sledovat důležité informace. A mnoho dalšího!

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Canon
Oldřich Drnec photoOldřich Drnec

Registrace startují 08.05.2018

18:00 - 19:30Pohádková fotografie Simony NálepkovéPřednáška
Pohádková fotografie Simony Nálepkové

Tématické, nebo pohádkové fotografování se zvířaty i bez zvířat se stal jeden z velice oblíbených žánrů fotografování dnešní doby. Emoce, příroda, snové scenérie, zvířata a spousty dalšího. Přijďte si popovídat se Simonou Nálepkovou o tom, jak její fotografie, které obletěly svět, vznikají. Jakou používá techniku, osvětlení, jak stylizuje své klienty a modely do jednotlivých póz, s jakými zvířaty spolupracuje a jaká používá místa pro vznik takových fotografických scén.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Simona Nálepková photoSimona Nálepková

Registrace startují 08.05.2018

31.05.2018

Dopolední program

10:00 - 11:30Vytěžte ze své zrcadlovky Canon maximumPřednáška
Vytěžte ze své zrcadlovky Canon maximum

Workshop je zaměřený na specifické možnosti pokročilých zrcadlovek. Dozvíte se, jaké nastavení volí profesionálové v těch nejnáročnějších situacích, a budete tak připraveni dosáhnout perfektních, technicky dokonalých záběrů. Zaměříme se především na expozici z hlediska režimu měření, její kompenzace a pochopení využití různých typů histogramu. Rozebereme si volby nastavení bracketingu a využití režimu HDR v praxi. Ukážeme si možnosti přesného nastavení WB a kreativní práci s ním. Projdeme také ovládání různých režimů ostřících systémů, včetně volby autofokusového bodu/zóny.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Canon
Oldřich Drnec photoOldřich Drnec

Registrace startují 08.05.2018

12:00 - 13:30FotoKniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!Přednáška
FotoKniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní FotoKnihy? S naším lektorem, který vás provede celým procesem vytvoření fotoknihy v programu FotoŠkoda Designer, vám to půjde hravě. Během přednášky se dozvíte, jaké jsou možnosti výběru rozměrů, povrchů a jak fotoknihu v našem speciálním programu krok za krokem vytvořit. Uvidíte, že pro tvorbu nápaditých dárků a netradičních vzpomínkových fotoalb není třeba složitých grafických programů ani dovedností!

Více informací
Více jak 3 volná místa
Marek Holoubek photoMarek Holoubek

Registrace startují 08.05.2018

01.06.2018

Dopolední program

10:00 - 12:00Drony - jak se fotí mezi nebem a zemíPřednáška
Drony - jak se fotí mezi nebem a zemí

Petr Jan Juračka patří mezi naše elitní piloty dronů značky DJI již několik let. Ať už se jedná o hobby modely Spark a Mavic, o větší Phantom anebo přímo profesionální Inspire, Petr umí se všemi modely nejen pořídit dechberoucí videa, ale umí s nimi i bezpečně cestovat daleko za hranice našeho evropského komfortu. Během úvodní přednášky vám představí své zkušenosti hlavně s modelem DJI Mavic Pro (Austrálie, Itálie, české hory), DJI Phantom 4 (Kilimandžáro), DJI Phantom 4 Pro (Ekvádor, Švýcarsko) a nově by se rád podělil o své postřehy s DJI Inspire 2 a s kamerou X7. Kromě všech těchto modelů budou k dispozici na místě nejen k prohlídce, ale také k odborné diskusi, modely DJI Spark, DJI Mavic Air a Ryze Tello. Petr se rovněž podělí o své zkušenosti s ručními modely kamer DJI Osmo a DJI Osmo RAW X5. Ať již zvažujete nákup svého prvního dronu, anebo upgrade na vyšší či novější model, k dispozici Vám nebude jen Petr, ale také odborníci na značku DJI z firmy Stablecam.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: DJI
Petr Jan Juračka photoPetr Jan Juračka

Registrace startují 08.05.2018

Odpolední program

14:00 - 15:30FotoKniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!Přednáška
FotoKniha - mějte své vzpomínky stále po ruce!

Rádi byste vytvářeli kreativní a hlavně vlastní FotoKnihy? S naším lektorem, který vás provede celým procesem vytvoření fotoknihy v programu FotoŠkoda Designer, vám to půjde hravě. Během přednášky se dozvíte, jaké jsou možnosti výběru rozměrů, povrchů a jak fotoknihu v našem speciálním programu krok za krokem vytvořit. Uvidíte, že pro tvorbu nápaditých dárků a netradičních vzpomínkových fotoalb není třeba složitých grafických programů ani dovedností!

Více informací
Více jak 3 volná místa
Marek Holoubek photoMarek Holoubek

Registrace startují 08.05.2018

16:00 - 17:308555 aneb Od vesterálských velryb po kambodžské rybářePřednáška
8555 aneb Od vesterálských velryb po kambodžské rybáře

Aneb Od vesterálských velryb po kambodžské rybáře. Jaroslav Hora je nadšený cestovatel a fotograf. Před dvěma lety opět začal intenzivně poznávat cizí kraje a zamířil do Norska, Německa, Dánska či Švédska. Dnes s ním tak můžete vyrazit na fotovýlety a fotoexpedice do četných koutů České republiky i světa a nabídka fotogenických destinací bohatých na zážitky se neustále rozšiřuje. Jak se fotí exotika v nejrůznějších podobách a co znamená číslo 8555?

Více informací
Více jak 3 volná místa
Jaroslav Hora photoJaroslav Hora

Registrace startují 08.05.2018

16:00 - 17:30Zrcadlovka Canon do posledního šroubkuPřednáška
Zrcadlovka Canon do posledního šroubku

Zaměříme se na ovládání, nastavení a menu. Do detailu si rozebereme expozici např. dlouhou závěrku, režim Bulb, předsklopení zrcátka. Porozumíte vyvážení bílé z hlediska posunu, bracketingu a využití nastavení referenčního snímku. Budeme se věnovat možnostem kreativního využití blesků Speedlite a nadřízeným jednotkám. Naučíme vás naplno využít ostřící systém a jeho sofistikované možnosti, které různá těla nabízejí: režim výběru oblasti AF, AF body/zóny, sledovací citlivost, zrychlení/zpomalení sledování, automatické přepínání AF bodu, nastavení mikro adjustmentu a dalších, abyste byli připraveni precizně zachytit ten správný moment.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Canon
Michal Tvrdík photoMichal Tvrdík

Registrace startují 08.05.2018

02.06.2018

Dopolední program

10:00 - 11:30Fototechnika na cestách - jakou vzít a jak se o ni starat?Přednáška
Fototechnika na cestách - jakou vzít a jak se o ni starat?

Fotograf a cestovatel Miroslav Deneš cestuje posledních 15 let na cesty s fotografy po světě od Nordkapu po Mys Dobré naděje a od Austrálie přes Ameriku po Havajské ostrovy. Navštívil a fotil v téměř 100 zemích světa. Na přednášce budete mít možnost si s ním povyprávět o úskalích při focení v jednotlivých zemích a starostech o fototechniku. Dozvíte se, co má smysl vozit s sebou po světě a co jsou zbytečnosti. Podělí se s vám i o cestovatelské perličky, které na svých cestách prožil.

Více informací
Více jak 3 volná místa
Daniel Deneš photoDaniel Deneš

Registrace startují 08.05.2018

11:00 - 12:30Zpracování fotografií v Centru FotoŠkodaPřednáška
Zpracování fotografií v Centru FotoŠkoda

Patříte k těm, kteří si rádi uchovávají vzpomínky i ve fyzické podobě? Přijďte si od našich specialistů poslechnout, jak můžete udělat vzpomínky ještě barevnější a dozvědět se mnoho užitečných informací souvisejících s objednáváním a zpracováním vašich fotografií. Představíme vám celé zázemí Centra FotoŠkoda a uvidíte krok za krokem, jakse zpracovávají fotografie menších formátů klasickou mokrou cestou na minilabu i tisk velkoformátových tisků na plotrech v našem DTP studiu. Na flashce si přineste svou oblíbenou fotografii, kterou vám vytiskneme s sebou domů!

Více informací
Více jak 3 volná místa
specialista Centra FotoŠkoda photospecialista Centra FotoŠkoda

Registrace startují 08.05.2018

Odpolední program

13:30 - 15:00Zpracování fotografií v Centru FotoŠkodaPřednáška
Zpracování fotografií v Centru FotoŠkoda

Patříte k těm, kteří si rádi uchovávají vzpomínky i ve fyzické podobě? Přijďte si od našich specialistů poslechnout, jak můžete udělat vzpomínky ještě barevnější a dozvědět se mnoho užitečných informací souvisejících s objednáváním a zpracováním vašich fotografií. Představíme vám celé zázemí Centra FotoŠkoda a uvidíte krok za krokem, jakse zpracovávají fotografie menších formátů klasickou mokrou cestou na minilabu i tisk velkoformátových tisků na plotrech v našem DTP studiu. Na flashce si přineste svou oblíbenou fotografii, kterou vám vytiskneme s sebou domů!

Více informací
Více jak 3 volná místa
specialista Centra FotoŠkoda photospecialista Centra FotoŠkoda

Registrace startují 08.05.2018

03.06.2018

Dopolední program

12:00 - 13:30Foto vs. video objektivyPřednáška
Foto vs. video objektivy

Foto objektivy a video objektivy, optika jako optika, ne? Jak je tedy možné že ani ty nejdražší foto objektivy často nedosahují cen těch nejnižších řad video objektivů? Zjistěte zda je vůbec možné/vhodné používat k natáčení foto objektivy, případně které a co by měly splňovat. Co je to „dýchání“ objektivů, proč se používají anamorfické objektivy a jaké jiné nároky klade natačení videa na konstrukce objektivů? To vše si ukážeme na portfoliu objektivů ZEISS, firmy která je držitelem tří technických Oskarů právě za jejich video objektivy. Jejich produkty jsou v Hollywoodu jako doma!

Více informací
Více jak 3 volná místa
Garant kurzu: Zeiss
Michael Prouza photoMichael Prouza

Registrace startují 08.05.2018

Změna programu vyhrazena.

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace