Bazar a výkup

Martin Dulajodborný prodejce

Martinova tvorba spočívá v infračervené a ultrafialové fotce a objektiv zaměřuje především na krajiny a archeologické nálezy. Aby dosáhl přesně efektu, který chce, sám si přetváří přístroje a je tak odborníkem na svém místě, který vám poradí první poslední o použitých a analogových fotoaparátech. Je také naším Leica specialistou, proto se na něj neváhejte obrátit, pokud vás zajímá cokoliv ohledně této značky. A abychom nezapomněli, potkat ho můžete i na kurzu věnovaném focení s Leicou nebo fotokomoře.

Petr KřížVedoucí týmu

Petrova cesta k fotografii započala u letadel, kdy si chtěl zdokumentovat staré fotografie letců, a krouží okolo nich dodnes. Hledáčkem fotoaparátu tak nejčastěji sleduje právě letadla. Rád vám zodpoví jakýkoli dotaz týkající se použitých a analogových fotoaparátů. Petr je také naším specialistou na značku Leica a jako skutečný fanoušek má doma rozsáhlou sbírku aparátů této legendární značky.

Tomáš Marečekodborný prodejce

Tomášova tvorba se zakládá na klasické analogové fotografii, experimenty s polaroidovými snímky a malbě. Zabývá se i celým procesem ručního zpracování v temné komoře a potkat ho u nás můžete i jako lektora. Inspirací je mu také Leica, takže pokud vás zajímá cokoliv o ní a analogovém fotografování, je Tomáš přesně ta pravá osoba.

Tomáš VainerVýkupčí

Máte doma starší přístroj a uvažujete o koupi nového? Váš starší přístroj můžete prodat za hotové, nabídnout do komise nebo využít naší formy protiúčtu.Tomáš vám díky své několikaleté praxi s výkupem poradí jak s analogovým tak digitálním procesem. Jeho velkou fotografickou láskou jsou koně, které fotografuje i ve volné přírodě. Za jedinečnými snímky vyjíždí za hranice České republiky.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace