Bazar a výkup

Petr KřížVedoucí týmu

Petrova cesta k fotografii započala u letadel, kdy si chtěl zdokumentovat staré fotografie letců, a krouží okolo nich dodnes. Hledáčkem fotoaparátu tak nejčastěji sleduje právě letadla. Rád vám zodpoví jakýkoli dotaz týkající se použitých a analogových fotoaparátů. Petr je také naším specialistou na značku Leica a jako skutečný fanoušek má doma rozsáhlou sbírku aparátů této legendární značky.

Rastislav Čvirikodborný prodejce

Rastislavova cesta k fotografii započala u malého rodinného kompaktu, který zažehl vášeň trvající dodnes. Nejraději fotí portréty a vydává se poznávat nové kraje, jeho vysněnou destinací je Kuba. V bazaru vám poradí s výběrem té nejvhodnější analogové i digitální fotografické techniky.

Jaroslav Dlouhýodborný prodejce

Jardova vášeň pro fotografii se zrodila z entomologie. Dodnes se věnuje makrofotografii, fotografuje ale i svatby a krajinu. Volný čas věnuje rodině a hře na kytaru, kterou rád rozezní v rytmu reggae či klasiků rocků jako Led Zeppelin, Deep Purple nebo Pink Floyd. Potkáte se s ním v bazaru, kde vám poradí se vším, co se týká analogové i digitální techniky.

Jakub Kosnarodborný prodejce

Jakuba k fotografii přivedla touha zachytit zajímavé momenty. Na svůj analogový středoformát nejradši zachycuje panoramata krajiny, za jejímiž krásami s oblibou jezdí na Balkán. Velkou inspirací pro fotografie mu jsou i filmy. Ve volném čase si vyjede na projížďku na kole. Jakub vám v bazaru poradí s výběrem toho nejlepšího fotoaparátu z nabídky analogových i digitálních kousků.

Tomáš Marečekodborný prodejce

Tomášova tvorba se zakládá na klasické analogové fotografii, experimenty s polaroidovými snímky a malbě. Zabývá se i celým procesem ručního zpracování v temné komoře a potkat ho u nás můžete i jako lektora. Inspirací je mu také Leica, takže pokud vás zajímá cokoliv o ní a analogovém fotografování, je Tomáš přesně ta pravá osoba.

Tomáš VainerVýkupčí

Máte doma starší přístroj a uvažujete o koupi nového? Váš starší přístroj můžete prodat za hotové, nabídnout do komise nebo využít naší formy protiúčtu.Tomáš vám díky své několikaleté praxi s výkupem poradí jak s analogovým tak digitálním procesem. Jeho velkou fotografickou láskou jsou koně, které fotografuje i ve volné přírodě. Za jedinečnými snímky vyjíždí za hranice České republiky.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací