Fotosoutěž na Instagramu

Zachyťte atmosféru barevného podzimu a vyhrajte!

Mlhy, déšť, chladno, vlastně tak trochu nevlídno. Ale také koruny stromů hrající celou paletou barev a kouzlící příroda. A právě toto téma, barevný podzim, jsme si pro vás vybrali jako téma do instagramové soutěže na listopad. Nelekněte se počasí, kde nevládne slunce a azurová obloha, ale vychutnejte si krásu barev kolem vás a ty nejlepší snímky pak přidejte do soutěže!

Inspirace k focení

To, co kolem sebe vidíte, vás fascinuje stejně jako nás, ale nejste si jistí, jak téma uchopit? Možná vám pomůžou naše články 10 tipů na focení krajiny, chystáte-li se na hory, tak třeba i 10 tipů na focení na horách. Pokud byste na to nejraději šli s novým vybavením, bude se vám hodit článek Jak vybrat nejlepší techniku na focení krajiny, kde najdete i pár tipů k samotné krajinařině.

Ceny pro výherce

Naše hlavní cena bude poukázka na 3 000 Kč na nákup nové fototechniky a příslušenství, které si vyberete. Můžete si tak doplnit výbavu o to, co vás ve fotce posune ještě dál, nebo třeba o něco, co pomůže vašemu workflow. Je to zkrátka zcela na vás. :)

Ten, kdo se umístí na druhém místě, získá poukázku na 500 Kč na fotoslužby, 3. nejlepší zase poukázku na 300 Kč na fotoslužby. Můžete si tak svou výherní (či jakoukoli jinou :) ) fotku nechat vytisknout třeba jako fotoobraz nebo velkoformátový tisk.

Navíc se každý výherce může kromě velké ceny těšit na malé překvapení.

Patron soutěže

Patronem soutěže bude Vašek Křížek, náš kolega, krajinář a fotograf zvířat, kterého znáte z fotokurzů i různých článků.

Václav KřížekVáclav Křížek se od malička pohybuje v přírodě. Skrze rodinu, koníčky a následné studium si k ní vybudoval vztah, který nyní uplatňuje v její dokumentaci prostřednictvím fotoaparátu. Svou tvorbou se všem lidem snaží přiblížít krásu zvířat a krajiny kolem nás.

Pravidla soutěže

  • Soutěž probíhá pouze na Instagramu, a to od 1. do 30. listopadu.
  • Na svůj profil nahrajte novou fotografii zachycující výše uvedené téma.
  • Pod fotku dejte mezi hashtagy #podzimsfotoskoda.
  • Sledujte profil @fotoskodacz.
  • Zúčastnit se můžete s neomezeným počtem fotografií.
  • Soutěž bude vyhlášena repostem na našem instagramovém profilu.

chci soutěžit

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím