Fotoslužby, Alba a rámy

Igor Kocúrvedoucí týmu

Fotografie je pro Igora důležitou součástí života již od mládí. Postupně se přes figurální focení a portréty dopracoval až k aktu, který je jeho současným žánrem č. 1. Věnuje se také kolorování filmových a divadelních fotografií z dob první republiky nebo kontaktním sportům. Potkáte ho ve velkém nebo malém ateliéru, až si půjdete pořídit průkazovou nebo portrétní fotografii.

Jaroslava StejskalováVedoucí týmu

Jarka k fotografii tíhla odmalička a tento zájem ji dovedl až na fotografickou školu. Dříve se věnovala především krajinám, dnes objektivem svého fotoaparátu zachycuje především rodinné okamžiky. Ve volných chvílích s radostí vyrazí s rodinou na cesty, na chatu nebo do přírody. Když ji potkáte na prodejně moc ráda vám poradí s výběrem vhodného rámečku nebo alba pro vaše fotografie.

Zdeňka StrejčkováVedoucí týmu

Zdeňka jako vedoucí týmu má na starosti nejen své kolegy, ale potkáte ji i na prodejně, kde vám poradí se vším, co se týká vaší zakázky ve fotoslužbách či ateliéru. Také má mnoha letou praxi se zpracováním fotografií v minilabu. Baterky dobíjí při procházkách tichým lesem, s dětmi nebo při četbě zajímavých cestopisů a životopisů.

Monika Bernardováodborný prodejce

Monika patří do našeho týmu již řadu let a své zkušenosti zúročuje v ateliéru, kde ji potkáte, až si budete pořizovat portrétní a průkazovou fotografii. O fotografii se zajímá odmalička a tento zájem ji dovedl i na fotografickou školu. Ve volných chvílích se věnuje józe nebo plavání. Po pěti letech strávených v USA napevno zakotvila v Čechách, její kroky ale doposud často a s radostí směřují do různých koutů světa.

Radka Hejdováodborný prodejce

Radka vystudovala fotografickou školu v Děčíně a jejím nejoblíbenějším objektem je krajina, kterou kolem sebe pozoruje při výletech s rodinou. Kromě toho s oblibou vyráží na kolo, lyže nebo si zaplavat, ráda si také přečte historický román nebo detektivku. Součástí našeho týmu je již mnoho let a pomůže vybrat nejvhodnější album či rám na vaše fotografie.

Renata Matějkováodborný prodejce

Renata s oblibou fotí produkty, fashion nebo přírodu, a to jak na analogové, tak na digitální přístroje. Ráda také cestuje nebo odpočívá u knih či filmů. Poradí vám se vším, co se týká vaší fotografické zakázky nebo s výběrem filmů.

Žaneta Ariel Roglováodborný prodejce

Ariel zná fotografii z mnoha stran – má bohaté zkušenosti coby modelka, autorka fotografií s duší i vizážistka a make-up artist. Když fotografie sama tvoří, ráda si hraje s barvami a barevnými světly, s nimiž kouzlí jedinečnou atmosféru. Je úzce zapojená do organizace festivalu Junktown a věnuje se bojovým sportům nebo fireshow, s radostí také vytváří nejrůznější kostýmy. Poradí vám s vašimi fotografickými zakázkami, pořídí vám slušivou fotografii na průkaz nebo vám pomůže s výběrem ideálního alba či rámečku.

Jakub Valášekodborný prodejce

Jakub vystudoval střední fotografickou školu a jeho největší vášní je video, kterému se věnoval i na vysoké škole. K focení ho přivedly půvaby přírody, které nejraději zachycuje dodnes. Kromě focení se zajímá také o středověkou historii. Potkáte se s ním na prodejně, kde vám poradí s výběrem filmu, pomůže vám se zpracováním fotografické zakázky nebo vám pořídí průkazovou fotografii.
 

Jan Vodrážkaodborný prodejce

Honza je fotografický samouk a v hledáčku má mnoho žánrů – patří mezi ně krajina, snímky s dlouhou expozicí, svatby, zvířata i portréty s přirozeným světlem, s nimiž dokonce vyhrál soutěže na 3 kontinentech. Řadu let žil na Novém Zélandu a v Kanadě, doposud je členem tamního fotografického klubu Foothill´s Camera Club, kde se řadí do TOP kategorie. Pokud má čas, věnuje se běhu, rád si zahraje počítačovou hru nebo poznává nová místa. Poradí vám s vaší fotografickou zakázkou, výběrem filmu nebo vás vyfotí na průkaz.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím