Fotoslužby, Alba a rámy

Zdeňka StrejčkováVedoucí týmu

Zdeňka jako vedoucí týmu má na starosti nejen své kolegy, ale potkáte ji i na prodejně, kde vám poradí se vším, co se týká vaší zakázky ve fotoslužbách či ateliéru. Také má mnoha letou praxi se zpracováním fotografií v minilabu. Baterky dobíjí při procházkách tichým lesem, s dětmi nebo při četbě zajímavých cestopisů a životopisů.

Petra Bednářováodborný prodejce

Petra má fotografii v krvi a fotografování je také jejím celoživotním koníčkem. Vystudovaná reprodukční grafička a fotografka se nejraději věnuje snímání krajiny a detailů a v poslední době znovu objevila kouzlo černobílé analogové fotky. Volný čas tráví v přírodě a v současnosti chystá projekt, který ji přiblíží dětem. Potkáte se s ní v malém ateliéru, kde vám vytvoří portrétní a průkazovou fotografii.

Ivana BeňováOdborný prodejce

Ivana každého zákazníka uvítá s vřelým úsměvem a odpoví mu na jakoukoli otázku týkající se jeho zakázky ve fotoslužbách, výběru filmu či alb a rámečků na uchování jeho fotografií. Ve svém volném čase se věnuje rodině a četbě.

Monika Bernardováodborný prodejce

Monika patří do našeho týmu již řadu let a své zkušenosti zúročuje v ateliéru, kde ji potkáte, až si budete pořizovat portrétní a průkazovou fotografii. O fotografii se zajímá odmalička a tento zájem ji dovedl i na fotografickou školu. Ve volných chvílích se věnuje józe nebo plavání. Po pěti letech strávených v USA napevno zakotvila v Čechách, její kroky ale doposud často a s radostí směřují do různých koutů světa.

Radka Hejdováodborný prodejce

Radka vystudovala fotografickou školu v Děčíně a jejím nejoblíbenějším objektem je krajina, kterou kolem sebe pozoruje při výletech s rodinou. Kromě toho s oblibou vyráží na kolo, lyže nebo si zaplavat, ráda si také přečte historický román nebo detektivku. Součástí našeho týmu je již mnoho let a pomůže vybrat nejvhodnější album či rám na vaše fotografie.

Ondřej Konopásekodborný prodejce

Ondřeje k fotografii přivedla touha zaznamenávat svět kolem sebe. Nejraději fotí portréty. Volný čas věnuje poznávání zajímavých míst za našimi hranicemi, hudbě či dobré knize. Potkáte se s ním v oddělení alb a rámů či při vyřizování své fotografické zakázky. Potřebujete-li poradit s velkoformátovým tiskem či fotoobrazy, neváhejte se na něj obrátit.

Jaroslava StejskalováVedoucí týmu

Jarka k fotografii tíhla odmalička a tento zájem ji dovedl až na fotografickou školu. Dříve se věnovala především krajinám, dnes objektivem svého fotoaparátu zachycuje především rodinné okamžiky. Ve volných chvílích s radostí vyrazí s rodinou na cesty, na chatu nebo do přírody. Když ji potkáte na prodejně moc ráda vám poradí s výběrem vhodného rámečku nebo alba pro vaše fotografie.

Jan ZychOdborný prodejce

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací