Fotoslužby, Alba a rámy

Zdeňka StrejčkováVedoucí týmu

Zdeňka jako vedoucí týmu má na starosti nejen své kolegy, ale potkáte ji i na prodejně, kde vám poradí se vším, co se týká vaší zakázky ve fotoslužbách či ateliéru. Také má mnoha letou praxi se zpracováním fotografií v minilabu. Baterky dobíjí při procházkách tichým lesem, s dětmi nebo při četbě zajímavých cestopisů a životopisů.

Ivana BeňováOdborný prodejce

Ivana každého zákazníka uvítá s vřelým úsměvem a odpoví mu na jakoukoli otázku týkající se jeho zakázky ve fotoslužbách, výběru filmu či alb a rámečků na uchování jeho fotografií. Ve svém volném čase se věnuje rodině a četbě.

Monika Bernardováodborný prodejce

Monika patří do našeho týmu již řadu let a své zkušenosti zúročuje v ateliéru, kde ji potkáte, až si budete pořizovat portrétní a průkazovou fotografii. O fotografii se zajímá odmalička a tento zájem ji dovedl i na fotografickou školu. Ve volných chvílích se věnuje józe nebo plavání. Po pěti letech strávených v USA napevno zakotvila v Čechách, její kroky ale doposud často a s radostí směřují do různých koutů světa.

Radka Hejdováodborný prodejce

Radka vystudovala fotografickou školu v Děčíně a jejím nejoblíbenějším objektem je krajina, kterou kolem sebe pozoruje při výletech s rodinou. Kromě toho s oblibou vyráží na kolo, lyže nebo si zaplavat, ráda si také přečte historický román nebo detektivku. Součástí našeho týmu je již mnoho let a pomůže vybrat nejvhodnější album či rám na vaše fotografie.

Ondřej Konopásekodborný prodejce

Ondřeje k fotografii přivedla touha zaznamenávat svět kolem sebe. Nejraději fotí portréty. Volný čas věnuje poznávání zajímavých míst za našimi hranicemi, hudbě či dobré knize. Potkáte se s ním v oddělení alb a rámů či při vyřizování své fotografické zakázky. Potřebujete-li poradit s velkoformátovým tiskem či fotoobrazy, neváhejte se na něj obrátit.

Ludmila Korešováodborný prodejce

Lída fotí již mnoho let. Nejdříve našla zalíbení v krajině, zvířatech a přírodě obecně, na vysoké škole se k těmto žánrům připojila i reportáž. Dnes fotí a píše cestovatelské reportáže pro časopis Lidé a Země a v posledních letech čím dál více tíhne k analogu. Věnuje se také ochraně přírody, kterou spojila se svým fotografickým koníčkem, a za dokumentární sérii o záchraně ropuch byla v roce 2018 nominovaná na první cenu Czech Press Photo. U nás ji potkáte, když si budete pořizovat průkazovou fotografii a při výběru alba či rámečku.

Ondřej Kuchovskýodborný prodejce

Zájem o film Ondřeje přivedl k fotografii. Všímá si bizarních momentů kolem sebe a zaznamenává je na analog. Kromě focení ho přitahuje také Asie a ve volných chvílích si prohlubuje znalosti o politice, historii a jazyku Jižní Koreje. Poradí vám se vším, co se týká vaší fotografické zakázky a filmů.

Jaroslava StejskalováVedoucí týmu - zástupce

Jarka k fotografii tíhla odmalička a tento zájem ji dovedl až na fotografickou školu. Dříve se věnovala především krajinám, dnes objektivem svého fotoaparátu zachycuje především rodinné okamžiky. Ve volných chvílích s radostí vyrazí s rodinou na cesty, na chatu nebo do přírody. Když ji potkáte na prodejně moc ráda vám poradí s výběrem vhodného rámečku nebo alba pro vaše fotografie.

Jan Strojekodborný prodejce

Honzu k fotografii přivedl tatínek-fotograf. Ve svých fotkách spojuje výtvarno a zajímavé objekty a okamžiky kolem sebe. Věnuje se ale také natáčení a střihu videa a ve volném čase si rád zahraje partičku kulečníku. Zodpoví vám jakoukoli otázku týkající se vaší fotografické zakázky.

Jan ZychOdborný prodejce

Honza se na fotku zaměřil při studiu v Londýně. Rád jezdí na kole a zdolává vrcholky Alp, podívá se na dobrý film ze 60. a 70. let nebo se zahloubá nad filosofickou knihou. Na foťák nejradši zaznamenává sportovní okamžiky, krajinu nebo koncerty. Doma pak vytváří originální snímky technikou ušlechtilého tisku – kyanotypií a tiskem Van Dyke. Potkáte se s ním při focení rodinných snímků i průkazových fotografií a rád vám poradí i při tisku velkoformátových fotografií a fotoproduktů.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací