Fotoslužby, Alba a rámy | FotoŠkoda

Fotoslužby, Alba a rámy

Igor Kocúrvedoucí týmu

Fotografie je pro Igora důležitou součástí života již od mládí. Postupně se přes figurální focení a portréty dopracoval až k aktu, který je jeho současným žánrem č. 1. Věnuje se také kolorování filmových a divadelních fotografií z dob první republiky nebo kontaktním sportům. Potkáte ho ve velkém nebo malém ateliéru, až si půjdete pořídit průkazovou nebo portrétní fotografii.

Jaroslava StejskalováVedoucí týmu

Jarka k fotografii tíhla odmalička a tento zájem ji dovedl až na fotografickou školu. Dříve se věnovala především krajinám, dnes objektivem svého fotoaparátu zachycuje především rodinné okamžiky. Ve volných chvílích s radostí vyrazí s rodinou na cesty, na chatu nebo do přírody. Když ji potkáte na prodejně, ráda vám poradí s výběrem vhodného rámečku nebo alba pro vaše fotografie.

Kateřina Babíkováasistentka fotoslužeb

Vystudovaná fotografka Kateřina se postará o to, abyste byli se svou objednávkou maximálně spokojeni a zodpoví vám vaše dotazy ohledně našich fotografických služeb. Volný čas věnuje sportu, armádní fotografii a focení svateb. Můžete ji potkat i jako lektorku na kurzu tvoření fotoknihy.

Monika Bernardováodborný prodejce

Monika patří do našeho týmu již řadu let a své zkušenosti zúročuje v ateliéru, kde ji potkáte, až si budete pořizovat portrétní a průkazovou fotografii. O fotografii se zajímá odmalička a tento zájem ji dovedl i na fotografickou školu. Ve volných chvílích se věnuje józe nebo plavání. Po pěti letech strávených v USA napevno zakotvila v Čechách, její kroky ale doposud často a s radostí směřují do různých koutů světa.

Radka Hejdováodborný prodejce

Radka vystudovala fotografickou školu v Děčíně a jejím nejoblíbenějším objektem je krajina, kterou kolem sebe pozoruje při výletech s rodinou. Kromě toho s oblibou vyráží na kolo, lyže nebo si zaplavat, ráda si také přečte historický román nebo detektivku. Součástí našeho týmu je již mnoho let a pomůže vybrat nejvhodnější album či rám na vaše fotografie.

Valérie Klosováodborný prodejce

Valérie se fotografii věnuje od dětství, kdy si na tábory vozila jednorázové fotoaparáty. Nejraději fotí krajinu a zaměřuje se také na reklamní a produktovou fotografii. Věnuje se malování, kreslení nebo hře na klavír a ráda si zatančí swing. Jejím snem je vydat sbírku básní. U nás na prodejně vám poradí s výběrem alb, rámů, analogových filmů, s vaší fotografickou zakázkou nebo vás vyfotí na průkaz.

Žaneta Ariel Roglováodborný prodejce

Ariel zná fotografii z mnoha stran – má bohaté zkušenosti coby modelka, autorka fotografií s duší i vizážistka a make-up artist. Když fotografie sama tvoří, ráda si hraje s barvami a barevnými světly, s nimiž kouzlí jedinečnou atmosféru. Je úzce zapojená do organizace festivalu Junktown a věnuje se bojovým sportům nebo fireshow, s radostí také vytváří nejrůznější kostýmy. Poradí vám s vašimi fotografickými zakázkami, pořídí vám slušivou fotografii na průkaz nebo vám pomůže s výběrem ideálního alba či rámečku.

Natálie Somrováodborný prodejce

Natálie začala fotit před dvěma lety, kdy objevila krabici se starými analogovými fotoaparáty, a analogových přístrojů se drží doteď. Analogová fotografie jí umožňuje snáze se soustředit na přítomný okamžik a zastavit se. Fotí na kinofilm i středoformát, zaměruje se především na reportáž, streetovou fotografii a sociální dokument a tvoří vizuální deníky. Setkáte se s ní ve fotografických službách, kde vám poradí s výběrem filmů, alb či rámů, s vaší fotografickou zakázkou nebo vám vyfotí slušivou fotografii na průkaz.

Jakub Valášekodborný prodejce

Jakub vystudoval střední fotografickou školu a jeho největší vášní je video, kterému se věnoval i na vysoké škole. K focení ho přivedly půvaby přírody, které nejraději zachycuje dodnes. Kromě focení se zajímá také o středověkou historii. Potkáte se s ním na prodejně, kde vám poradí s výběrem filmu, pomůže vám se zpracováním fotografické zakázky nebo vám pořídí průkazovou fotografii.
 

Jan Vodrážkaodborný prodejce

Honza je fotografický samouk a v hledáčku má mnoho žánrů – patří mezi ně krajina, snímky s dlouhou expozicí, svatby, zvířata i portréty s přirozeným světlem, s nimiž dokonce vyhrál soutěže na 3 kontinentech. Řadu let žil na Novém Zélandu a v Kanadě, doposud je členem tamního fotografického klubu Foothill´s Camera Club, kde se řadí do TOP kategorie. Pokud má čas, věnuje se běhu, rád si zahraje počítačovou hru nebo poznává nová místa. Poradí vám s vaší fotografickou zakázkou, výběrem filmu nebo vás vyfotí na průkaz.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...