FRAMEXX fotoobraz Home 131 (WiFi/LAN, 13,3", USB, SD/MMC), černý
Doprava zdarma
FRAMEXX fotoobraz Home 131 (WiFi/LAN, 13,3", USB, SD/MMC), černýYouTube video - FRAMEXX fotoobraz Home 131

FRAMEXX fotoobraz Home 131 (WiFi/LAN, 13,3", USB, SD/MMC), černý

FrameXX
Kód produktu: 6001697

Footoobraz FrameXX Home 131 je elegantní digitální obraz dekorovaný dřevěným rámem s moderním designem a kvalitním antireflexním TFT-LCD Full HD panelem pro prezentaci fotografií, videa a HTML stránek. Uživatel si tak může zobrazit libovolný obsah – od obrazů starých mistrů až po rodinná videa. Vnější rozměry obrazu jsou 36 cm x 25,5 cm x 3 cm, obraz lze provozovat jak v horizontální, tak i ve vertikální orientaci.
Více o produktu »

 • vnější rozměry 36 cm x 25,5 cm x 3 cm
 • rozlišení 1280x800 a úhlopříčka LCD 13,3"
 • zobrazuje z lokálního serveru, z interní paměti, z internetu
Na dotaz Doprava zdarma
5 690,-
5690 CZK
4 702,- bez DPH
222 929 039 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • vnější rozměry 36 cm x 25,5 cm x 3 cm
 • rozlišení 1280x800 a úhlopříčka LCD 13,3"
 • zobrazuje z lokálního serveru, z interní paměti, z internetu
 • výkonná WiFi anténa (externí antéma na SMA konektoru)
 • 2x 2W reproduktory

Videoprezentace

Popis produktu FRAMEXX fotoobraz Home 131 (WiFi/LAN, 13,3", USB, SD/MMC), černý

Typickým využitím je instalace v domácnosti spojená s automatickou prezentací fotografií např. z lokálního síťového úložiště (NAS). Díky možnosti prezentace z různých zdrojů včetně HTML stránek a automatizovanému provozu může být jak součástí domácnosti, tak i prostředkem pro efektivní A/V prezentaci a digitální reklamu pro galerie, firmy atd. Výhodou je snadnost použití a současně vysoká flexibilita nastavení. Přístroj lze spravovat i přes vzdálený portál. Prezentační plocha má úhlopříčku 13,3“ a rozlišení 1280x800. Použitý LCD panel má antireflexní povrch s minimalizací odrazů. Životnost panelu (MTBF) je 30 000 h. Pro komunikaci je vybaven WiFi připojením (b/g/n), za příplatek lze osadit i Ethernet LAN konektorem.

Zdroj zobrazovaných informací lze flexibilně vybírat dle potřeby

 • z interní paměti 6GB, nebo USB
 • z lokálního serveru (Windows/SMB nebo UPnP)
 • z internetu (vzdálený FTP/SMB server, Dropbox, Flickr, HTML)

Doplňkem je současná možnost zobrazení RSS kanálů, nebo volitelného textu svázaného s prezentací a to včetně možnosti textu na pozadí snímku/videa.

Díky flexibilnímu konceptu řízení lze prezentace jednoduše a odkudkoliv spravovat a aktualizovat. Při prezentaci z lokální sítě (např. Synology NAS) lze k datům přistoupit přímo, při přehrávání z internetu lze využít populární službu Flickr, Dropbox, FTP, nebo přímo zobrazovat definovanou HTML stránku. Díky možnosti vzdálené správy obsahu a plně automatizovaného provozu (autostart prezentace z libovolného zdroje po zapnutí) mohou například děti svým rodičům na tento displej snadno posílat obrázky přímo z dovolené.

Prezentaci lze ovládat několika způsoby

 • pomocí infra dálkového ovladače
 • vložením paměti s Autostart souborem (automaticky nastaví FrameXX a spustí prezentaci)
 • vzdáleně přímým přístupem na FrameXX ideální pro ovládání konkrétní prezentace na vnitřní síti přes web rozhraní FrameXX (pomocí webového prohlížeče se zabezpečením pomocí hesla)
 • vzdáleně nepřímým přístupem na FrameXX ideální pro ovládání většího množství zařízení/prezentací kdekoliv na internetu, není nutné promapování portů (FrameXX komunikuje přes portál, nebo jiný FTP server)


Vzdáleným řízením lze startovat a časovat prezentace, vypínat zařízení, nastavovat parametry, měnit obsah atd.
Komfortním řešením nepřímého vzdáleného ovládání je nadstandardní cloudová služba FrameXX Control. Ta poskytne centralizovaný dohled a správu zařízení, tedy vzdálené ovládání jednotlivého zařízení i celých skupin, tvorbu Playlistů, přehled o stavu zařízení, historii a další funkce. FrameXX obsahuje interní časovače s týdenním plánem.

Pokud FrameXX přehrává ze sítě, nebo z internetu, v uživatelsky definovaném intervalu kontroluje zdrojové soubory a provádí automatickou aktualizaci probíhající prezentace. Díky širokým možnostem nastavení lze vybrat přechodové efekty, časování snímků, volitelný obsah horního/spodního banneru (plovoucí text / RSS kanál / grafika / info o snímku), umístění statického vertikálního banneru (ev. hodin / info o snímku) v levé/pravé části atd. Díky časovým filtrům lze přehrávat jen snímky z určitého časového rámce (v rámci fixního intervalu / posledních x dnů). To je výhodné zejména pro větší objemy dat. Lze přehrávat i celou vnořenou strukturu adresářů.

Pro náročnější nasazení je možno využít pokročilých playlistů. Ve textovém souboru lze sekvenčně definovat zdroje prezentace a detailní parametry (nastavení) pro každou jednotlivou položku, tedy i různé kombinace zobrazení a obsahů bočních bannerů. U Playlistů funguje i vzdálená aktualizace (lze je použít v lokálním i síťovém umístění), výhodou je tedy jednoduchá centrální správa většího počtu zařízení.

Užitečná je i možnost automatické spouštění prezentace po zasunutí paměti. Ve spojení s Playlistem tak lze okamžitě spustit promítání s definovaným nastavením na jakémkoliv FrameXX a to i bez dálkového ovladače. Je to vhodné např. při jednorázových akcích nebo při outsourcování výroby obsahu prezentace pro zákazníka.

Produkt nabízí naprosto tichý provoz bez ventilátoru a široké spektrum zobrazovaných formátů fotografií (JPG, BMP, PNG, GIF, TIFF) s možností hudby na pozadí (MP3). Video zobrazí ve Full HD kvalitě 1280x800 (MPEG4, WMV, MKV, AVI, TS, 4k), má i přímou podporu formátu MOV (iPhone/iPad) a MP4 (Android). Výhodou je i implemetace historie cest ke zdrojům prezentace, díky tomu se lze velice rychle pohybovat ve dříve prohlížených prezentacích bez nutnosti opětovného zadávání cesty, ev. přístupů.

Fotoobraz se ovládá infra dálkovým ovladačem. V případě složitějšího nastavení lze připojit i USB myš, nebo klávesnici, nebo jej lze nastavit přes webové rozhraní. Menu je několikajazyčné včetně češtiny. Ozvučení zajišťují vestavěné reproduktory 2x 2W.

Parametry produktu

Rozlišení (delší strana)1280
Velikost úhlopříčky13,3"
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

FRAMEXX fotoobraz Home 131 (WiFi/LAN, 13,3", USB, SD/MMC), černý

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím