FUJIFILM GFX100 II | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:
FUJIFILM GFX100 II
Recenze odborníka

FUJIFILM GFX100 II

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4016311 | PN: 16805452

Nový vlajkový model FUJIFILM GFX100 II představuje špičkovou a vysoce výkonnou středoformátovou bezzrcadlovku s nově vyvinutým vysokorychlostním 102 Mpx senzorem GFX CMOS II HS a obrazovým procesorem X-Processor 5. Použitý velkoformátový senzor má 1,7× větší plochu než standardní full frame (36 × 24 mm) a poskytne ohromující výkon při sériovém snímání, automatickém zaostřování a natáčení videa. FUJIFILM GFX100 II uspokojí ty nejnáročnější uživatele a profesionály, jak na poli fotografie tak vysoce kvalitního videa.
Více o produktu »

 • Senzor 102 Mpx GFX CMOS II HS (43,8 x 32,9 mm)
 • Vysoce výkonný obrazový procesor X-5
 • AF s detekcí objektu s Deep Learning A. I.
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 99%

Fujifilm GFX 100 II vypadá na první pohled jako trochu větší fullframe bezzrcadlovka. Jenže uvnitř se skrývá stabilizovaný snímač o rozměrech 44 x 33 mm s rozlišením 102 Mpx, AF body s fázovou detekcí a 16 bitovým zpracováním obrazu. Tohle známe už z předchozích modelů, GFX 100 II ale přináší...

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • rychlý AF systém s fázovou detekcí a detekcí objektů
 • nic podstatného

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Senzor 102 Mpx GFX CMOS II HS (43,8 x 32,9 mm)
 • Vysoce výkonný obrazový procesor X-5
 • AF s detekcí objektu s Deep Learning A. I.
 • Sériové snímání 8 sn/sek v plné kvalitě
 • Podpora formátů HEIF 10-bit a 16-bit RAW
 • Video 8K/30p a 10-bit 4K/60p 4:2:2
 • Apple ProRes 422 HQ, ProRes 422 a ProRes 422 LT
 • 5-osá stabilizace obrazu IBIS se ziskem až 8 EV
 • EVF se zvětšením 1,0× a rozlišením 9,44 mil. bodů
 • Velký sub-LCD displej a nakloněný horní panel

Parametry

BajonetFujifilm G
Druh snímačeCMOS
Velikost snímače43,9x32,9 mm
Rozlišení v Mpx102
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Min. citlivost v ISO80
Max. citlivost v ISO102400
Nejrychlejší čas závěrky1/32 000
Rozlišení LCD (px)2359000
Velikost LCD displeje3,2"

Popis produktu FUJIFILM GFX100 II

FUJIFILM GFX100 II je novým vlajkovým modelem řady GFX, který přináší výrazné zlepšení výkonu při sériovém snímání, automatickém zaostřování a nahrávání videa. Druhá generace GFX100 je vybavena nově vyvinutým 102 Mpx senzorem GFX 102MP CMOS II HS – s velikostí až 1,7× větší oproti full frame senzorům - a dále vysokorychlostním procesorem pro zpracování obrazu X-Processor 5, poskytující až dvojnásobnou rychlost čtení signálu ve srovnání s předchozím modelem.

 

FUJIFILM GFX 100 II img1?

Vylepšený výkon i rychlost

FUJIFILM GFX100 II se může pochlubit vynikající kvalitou obrazu díky použití velkoformátového senzoru s bohatou tonální reprodukcí. Ve spojení s výkonným obrazovým procesorem došlo v řadě GFX též k výraznému posunu v případě automatického zaostřování s detekcí objektu, jemuž navíc nyní sekunduje umělá inteligence a nejnovější algoritmus prediktivního automatického zaostřování převzatý z modelu X-H2S. Zlepšil se i výkon sériového snímání ze současných 5,0 sn/sek na 8,0 sn/sek. Tím se výrazně rozšířilo i samotné využití fotoaparátu – od záběrů módy, reklamy a krajiny až po sportovní a zpravodajskou fotografii, kde je požadován vysokorychlostní výkon.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 2

AF s umělou inteligencí

Aktualizovaný algoritmus automatického zaostřování na obličej a oči zlepšil funkce AF s detekcí objektů na bázi umělé inteligence, vyvinuté pomocí technologie Deep Learning. Za pomoci A. I. tak nyní fotoaparát dokáže rozpoznat celou řadu objektů jako jsou: zvířata, ptáci, auta, motocykly, jízdní kola, letadla, vlaky, hmyz a drony. Detekovaný objekt je automaticky sledován a zároveň je udržováno zaostření, takže se uživatelé mohou soustředit plně na záběr samotný a nemusejí se příliš zabývat technickými aspekty. Vyvinutý algoritmus prediktivního automatického zaostřování poskytuje uživatelům další usnadnění v žánrech vyžadujících pokročilou schopnost sledování rychle se pohybujících objektů, typicky fotografování sportu. Funkci Zone AF fotoaparátu lze nyní přizpůsobit, aby vyhovovala situaci při fotografování a automatické zaostřování bylo ještě přesnější a rychlejší.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 3

Ještě lepší a kvalitnější video

Použití nového snímače vede také k výraznému zvýšení výkonu při záznamu videa. GFX100 II dokáže interně zaznamenávat 10-bitové video 4K/60p 4:2:2 a poprvé v řadě GFX podporuje i video 8K/30p. K dispozici jsou nyní i nové režimy video formátu, plně využívající vlastností velkoformátového snímače. Fotoaparát podporuje různé objektivy, včetně série Premista nebo anamorfních objektivů s redukcí. To umožňuje pořizovat videozáznamy ve všestranné škále situací, které doplňuje také zvýšená rychlost čtení ze snímače a sledovací automatické zaostřování. Rychlost čtení snímače byla zvýšena pro potlačení efektu rolling shutter pro přirozené natáčení pohybujícího se objektu. V režimu videa je k dispozici také citlivost ISO 100 pro natáčení ještě kvalitnějšího obrazu. GFX100 II podporuje tři kodeky Apple ProRes: 422 HQ, 422 a 422 LT.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 4

Vysoký komfort při práci i zábavě

Vysoká kvalita záběrů je dále zvýšena snížením nativní ISO hodnoty na ISO 80 nebo režimu nové filmové simulace "REALA ACE". K hardwarovým vylepšením patří například výkonná 5-osá stabilizace obrazu IBIS se ziskem až 8 EV (v kombinaci se stabilizovanými objektivy). Zvětšení EVF hledáčku je 1,0× a jeho rozlišení dosahuje hodnoty 9,44 mil. bodů. EVF se může pochlubit plynulou frekvencí snímání a to přibližně 120 sn/sek pro přesnou identifikaci rychlých pohybů objektu. Mezi nové konstrukční prvky těla fotoaparátu patří velký sub-LCD displej a nakloněný horní panel.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 5

 

Zvýšení výkonu přináší také rozšiřitelnost systému. Tělo fotoaparátu GFX100 II je vybaveno ethernetovým portem a konektory HDMI typu A a USB-C pro další možnosti připojení externích zařízení. Nechybí podpora cloudové služby Frame.io Camera to Cloud a možnost synchronizovat time code s ATMOS AirGlu 5 BT. Obojí výrazně zefektivní pracovní postupy. GFX100 II tak představuje evoluci oproti současnému modelu ve všech oblastech, tak aby vyhověl potřebám profesionálních fotografů a kameramanů.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 6

Pokročilé funkce GFX100 II

Fotoaparát je dále vybaven celou řadou praktických funkcí, pro plné využití jeho potenciálu. Máme k dispozici například 20 režimů filmové simulace včetně "REALA ACE", který snímkům dodává rozmanitou škálu výrazných tónů - nabízí věrnou reprodukci barev a vysoce kontrastní tonalitu. Funkce Pixel Shift Multi-Shot umožní 4-násobné rozlišení a přesnou reprodukci barev. IBIS je přesně řízen tak, aby posunul obrazový snímač o 0,5 pixelu a pořídil 16 snímků RAW v rychlém sledu. Speciální software "Pixel Shift Combiner" pak slouží ke spojení 16 RAW a vytvoření tak 400 Mpx snímku. Jedná se o ideální volbu pro komerční fotografii nebo digitální archivaci. GFX100 II podporuje formáty HEIF s 10-bitovou barevnou hloubkou při zachování velikosti souboru na 70 % dat JPEG. V případě záznamu videa lze využít 4K/60p nebo až 8K/30P 4:2:2 s 10-bitovou podporou.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 7

Další funkce a parametry:

 • Funkce sledování AF pro záznam videa, kde mohou uživatelé dotykem na obrazovce určit objekt, který má být při natáčení v režimu AF-C + Wide / Tracking AF sledován.
 • První fotoaparát řady GFX vybavený funkcí F-Log2 s dynamickým rozsahem rozšířeným na více než 14 EV.
 • V kombinaci s kompatibilním zařízením ATOMOS HDMI lze výstupy videa RAW z fotoaparátu GFX100 II zaznamenat jako 12-bitový Apple ProRes RAW v rozlišení až 8K a snímkovou frekvencí až 29,97 sn/sek.
 • Možnost synchronizace time code s ATOMOS AirGlu BT umožňuje bezproblémovou synchronizaci časového kódu s více kamerami, což vyhovuje požadavkům složitějších videoprodukcí.  
 • Funkce, usnadňují natáčení videa: Zobrazení vektorskopu tvaru vlny; Přidání nové mapy zaostření funkce MF-assist, Přidání režimu priority rozsahu F-log2 D;
 • Tělo GFX100 II je vybaveno ethernetovým portem a konektory HDMI typu A a USB-C, které výrazně rozšiřují možnosti připojení k externím zařízením pro různé kombinace periferií.
 • Přes USB-C lze připojit externí SSD disk a nahrávat fotografie a video přímo na externí SDD disk v libovolném režimu nebo formátu včetně 4K/60P a 8K/30P.
 • Kamera podporuje cloudovou službu "Frame.io Camera to Cloud", takže soubory Apple ProRes Proxy a řadu dalších videosouborů lze nahrávat přímo na Frame.io.
 • GFX100 II disponuje dvojicí slotů pro karty CFexpressTM typu B a SD. Použití karty CFexpressTM typu B s vysokou rychlostí zápisu přináší plný video výkon.  
 • Nový mechanismus IBIS zvyšuje přesnost stabilizace tím, že využívá informace o obraze k detekci chvění fotoaparátu. Uživatelé tak mohou snadno fotografovat z ruky i v situacích se slabým osvětlením.
 • Nová textura BISHAMON-TEXTM je použita pro maximální přilnavost fotoaparátu při držení v ruce v různých úhlech. Horní panel je mírně nakloněn směrem k uživateli, takže nastavení fotoaparátu lze zkontrolovat velmi rychlým pohledem.
 • Monitor sub-LCD v horní části je větší než u předchozích modelů s aktualizovaným designem grafického uživatelského rozhraní pro lepší viditelnost.
 • Byla také zlepšena ovladatelnost různých tlačítek. Tři tlačítka Fn s rozšířenou ovladatelností jsou umístěna v horní části gripu, aby se zajistila bezchybná obsluha fotoaparátu při změně podmínek fotografování.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 8

Volitelné příslušenství

 • Vertikální bateriový grip VG-GFX II (určený pro GFX100 II) - odolný proti prachu a povětrnostním vlivům a schopný provozu při teplotách až -10 °C. Pojme dvě velkokapacitní baterie "NP-W235".
 • Chladicí ventilátor FAN-001 (určený pro fotoaparáty GFX100 II, X-H2S, X-H2 a X-S20) pomáhá při natáčení videa po delší dobu nebo v prostředí s vysokou teplotou.
 • Adaptér pro naklápění EVF EVF-TL1 (určený pro GFX100 II, GFX100 a GFX 50S) – jeho připevněním mezi tělo fotoaparátu a jednotku EVF lze měnit úhel nasazení EVF v rozsahu 0°?90° při horizontálním snímání a -45°?+45° při vertikálním snímání.

 

FUJIFILM GFX 100 II image 9

 

Parametry produktu

BajonetFujifilm G
Druh snímačeCMOS
Velikost snímače43,9x32,9 mm
Rozlišení v Mpx102
Formát snímkuRAW | JPEG | HEIF
Min. citlivost v ISO80
Max. citlivost v ISO102400
Nejrychlejší čas závěrky1/32 000
Rozlišení LCD (px)2359000
Velikost LCD displeje3,2"
Druh pamětiCF/SD (dual slot)
NapájeníLi-Ion
Hmotnost fotoaparátu(g)948
Synchronizace s bleskem1/250
Vlastnosti tělakovové | 100% hledáček | připojení gripu | stavový displej | stativový závit
Režimy zaostřovacích polídetekce oka | detekce obličeje | jednotlivý AF bod | automatický výběr AF bodu | sledování objektu | skupiny bodů | skupiny bodů - volitelný počet bodů | detekce oka u zvířat
Barvačerná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

FUJIFILM akumulátor NP-W235 pro GFX100S/50SII, X-H2S, X-T4

FUJIFILM akumulátor NP-W235 pro GFX100S/50SII, X-H2S, X-T4

FUJIFILM akumulátor NP-W235 pro GFX100S/50SII, X-H2S, X-T4
Doprava zdarma
 • Originální náhradní akumulátor
 • kapacita 16 Wh / 2200 mAh
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter
Sleva
 • kapacita 128 GB
 • třída Class 10
 • UHS klasifikace: UHS-I (U1)
590,-
Skladem > 5 ks
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
VELBON DV-7000N - videostativ

VELBON DV-7000N - videostativ

*****
(1 recenze)
VELBON DV-7000N - videostativ
Doprava zdarma
 • nejrobustnější videostativ řady DV, je vybaven odnímatelnou fluidní videohlavou PH-368
 • umožňuje 360° panoramatické snímání
 • plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového...
4 490,-
Skladem 2 - 3 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
SACHTLER Ace XL MS - videostativ

SACHTLER Ace XL MS - videostativ

SACHTLER Ace XL MS - videostativ
Doprava zdarma
 • Set stativu ACE 75/2 D (nosnost 20 kg) a videohlavy ACE L (nosnost 4 kg)
 • Délka v zavřeném stavu: 78,0 cm
 • Maximální výška: 169,0 cm
29 990,-
Poslední kus
MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ
Doprava zdarma
 • Materiál: Hliník
 • Max. zatížení: 15000 g
 • Rukojeť: Ne
FUJIFILM blesk EF-X500

FUJIFILM blesk EF-X500

FUJIFILM blesk EF-X500
Doprava zdarma Sleva
 • Způsob uchycení blesku: sáňky
 • Směrné číslo: 50
 • Úhel záblesku: 24-105mm (při vyklopené rozptylce již od 20mm)
12 990,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Poslední kus
MANFROTTO Pro Light camera strap - popruh

MANFROTTO Pro Light camera strap - popruh

*****
(1 recenze)
MANFROTTO Pro Light camera strap - popruh
 • Speciální spony umožňují snadno odpojit popruh a připojit k batohu.
 • Standardní a jednoduchá instalace.
 • Hmotnost: 0.08 kg
480,-
Skladem 4 - 5 ks
FUJIFILM GF 63 mm f/2,8 R WR

FUJIFILM GF 63 mm f/2,8 R WR

FUJIFILM GF 63 mm f/2,8 R WR
Doprava zdarma
 • objektiv vytvořený pro středoformátový bezzrcadlový fotoaparát Fujifilm GFX 50S
 • ovládací pozice clonového kroužku (C) - nastavení clony přímo na těle fotoaparátu
 • odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia
43 990,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM GF 32-64 mm f/4 R LM WR

FUJIFILM GF 32-64 mm f/4 R LM WR

FUJIFILM GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Doprava zdarma Sleva
 • objektiv vytvořený pro středoformátový bezzrcadlový fotoaparát Fujifilm GFX 50S
 • ovládací pozice clonového kroužku (C) - nastavení clony přímo na těle fotoaparátu
 • odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia
49 990,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM GF 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro

FUJIFILM GF 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro

FUJIFILM GF 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro
Doprava zdarma
 • objektiv vytvořený pro středoformátový bezzrcadlový fotoaparát Fujifilm GFX 50S
 • ovládací pozice clonového kroužku (C) - nastavení clony přímo na těle fotoaparátu
 • odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia
78 990,-
Poslední kus
FUJIFILM GF 110 mm f/2 R LM WR

FUJIFILM GF 110 mm f/2 R LM WR

*****
(1 recenze)
FUJIFILM GF 110 mm f/2 R LM WR
Doprava zdarma Sleva
 • Typ: OBJEKTIV FUJINON GF110mmF2 R LM WR
 • Konstrukce objektivu:14 optických prvků, 9 skupin (včetně 4 ED čoček)
 • Ohnisková vzdálenost (ekvivalent 35mm): f=110 mm (87 mm)
59 900,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 99%

Fujifilm GFX 100 II vypadá na první pohled jako trochu větší fullframe bezzrcadlovka. Jenže uvnitř se skrývá stabilizovaný snímač o rozměrech 44 x 33 mm s rozlišením 102 Mpx, AF body s fázovou detekcí a 16 bitovým zpracováním obrazu. Tohle známe už z předchozích modelů, GFX 100 II ale přináší především znatelné celkové zvýšení rychlosti a neuvěřitelný obří hledáček.

 • špičkový obrazový výkon
 • minimální šum na vysokých citlivostech
 • rychlý AF systém s fázovou detekcí a detekcí objektů
 • odolnost proti prachu a stékající vodě
 • dotykový displej
 • připojení k chytrému telefonu pomocí WiFi
 • velký hledáček s rozlišením 9,44 mil. bodů
 • dobré držení a ergonomie
 • USB-C nabíjení
 • nic podstatného

Ukázkové snímky

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu FUJIFILM GFX100 II

FUJIFILM akumulátor NP-W235 pro GFX100S/50SII, X-H2S, X-T4

FUJIFILM akumulátor NP-W235 pro GFX100S/50SII, X-H2S, X-T4

FUJIFILM akumulátor NP-W235 pro GFX100S/50SII, X-H2S, X-T4
Doprava zdarma
 • Originální náhradní akumulátor
 • kapacita 16 Wh / 2200 mAh
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)

ZEISS čisticí set na optiku s balónkem (2390-186)
Doprava zdarma Sleva
 • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
1 190,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Večerní fotoškola - mírně pokročilí

Druhá úroveň plynule navazuje na Večerní fotoškolu - začátečníci. Účastníkům rozšiřuje obzory do dalších fotografických témat a obsahuje již i 4 praktické lekce v...

6 990,-
> 3 volných míst
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s

SONY SDXC 128 GB UHS-II 277MB/s
Doprava zdarma
 • Typ karty SDXC / kapacita 128 GB
 • UHS-II / V60 / U3 / Třída 10
 • Max. rychlost čtení 277 MB/s
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter

SANDISK microSDXC 128GB ULTRA 100MB/s Class 10 UHS-I + SD adapter
Sleva
 • kapacita 128 GB
 • třída Class 10
 • UHS klasifikace: UHS-I (U1)
590,-
Skladem > 5 ks
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s

*****
(1 recenze)
SONY SDHC 32GB TOUGH UHS-II SF-G 299MB/s
Doprava zdarma Recenze odborníka
 • extrémně odolná
 • z jednoho kusu (beze spoje a částí náchylných k nalomení)
 • odolná vůči ohnutí, pádu, prachu, vodě, rentgenovému a UV záření, magnetickému poli a...
1 990,-
Skladem 2 - 3 ks
VELBON DV-7000N - videostativ

VELBON DV-7000N - videostativ

*****
(1 recenze)
VELBON DV-7000N - videostativ
Doprava zdarma
 • nejrobustnější videostativ řady DV, je vybaven odnímatelnou fluidní videohlavou PH-368
 • umožňuje 360° panoramatické snímání
 • plynulý posun středového sloupce je zajištěn prostřednictvím kličky a hřebenového...
4 490,-
Skladem 2 - 3 ks
SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ

SACHTLER Ace XL GS - videostativ
Doprava zdarma
 • systém Sachtler ACE M GS zahrnuje hlavu Sachtler ACE M, stativové nohy ACE 75/2 D,...
 • videohlava Sachtler ACE M o hmotnosti 1,7kg má nosnost 4 kg a je určena především pro...
 • nohy jsou třísekční a
28 990,-
SACHTLER Ace XL MS - videostativ

SACHTLER Ace XL MS - videostativ

SACHTLER Ace XL MS - videostativ
Doprava zdarma
 • Set stativu ACE 75/2 D (nosnost 20 kg) a videohlavy ACE L (nosnost 4 kg)
 • Délka v zavřeném stavu: 78,0 cm
 • Maximální výška: 169,0 cm
29 990,-
Poslední kus
MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ

MANFROTTO MVT502AM videostativ
Doprava zdarma
 • Materiál: Hliník
 • Max. zatížení: 15000 g
 • Rukojeť: Ne
FUJIFILM blesk EF-X500

FUJIFILM blesk EF-X500

FUJIFILM blesk EF-X500
Doprava zdarma Sleva
 • Způsob uchycení blesku: sáňky
 • Směrné číslo: 50
 • Úhel záblesku: 24-105mm (při vyklopené rozptylce již od 20mm)
12 990,-
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý

LOWEPRO Photo Sport BP 200 AW II - fotobatoh modrý
Doprava zdarma
 • lehký sportovní fotobatoh do každého počasí
 • kapacita: CSC, DSLR s nasazeným objektivem 18-135 mm, blesk, další objektiv, drobné...
 • přístup k foto komoře může být zabezpečen přezkou - rychlý přístup, nebo zipem a...
2 990,-
Poslední kus
MANFROTTO Pro Light camera strap - popruh

MANFROTTO Pro Light camera strap - popruh

*****
(1 recenze)
MANFROTTO Pro Light camera strap - popruh
 • Speciální spony umožňují snadno odpojit popruh a připojit k batohu.
 • Standardní a jednoduchá instalace.
 • Hmotnost: 0.08 kg
480,-
Skladem 4 - 5 ks
FUJIFILM GF 63 mm f/2,8 R WR

FUJIFILM GF 63 mm f/2,8 R WR

FUJIFILM GF 63 mm f/2,8 R WR
Doprava zdarma
 • objektiv vytvořený pro středoformátový bezzrcadlový fotoaparát Fujifilm GFX 50S
 • ovládací pozice clonového kroužku (C) - nastavení clony přímo na těle fotoaparátu
 • odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia
43 990,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM GF 32-64 mm f/4 R LM WR

FUJIFILM GF 32-64 mm f/4 R LM WR

FUJIFILM GF 32-64 mm f/4 R LM WR
Doprava zdarma Sleva
 • objektiv vytvořený pro středoformátový bezzrcadlový fotoaparát Fujifilm GFX 50S
 • ovládací pozice clonového kroužku (C) - nastavení clony přímo na těle fotoaparátu
 • odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia
49 990,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM GF 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro

FUJIFILM GF 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro

FUJIFILM GF 120 mm f/4 R LM OIS WR Macro
Doprava zdarma
 • objektiv vytvořený pro středoformátový bezzrcadlový fotoaparát Fujifilm GFX 50S
 • ovládací pozice clonového kroužku (C) - nastavení clony přímo na těle fotoaparátu
 • odolný vůči prachu, vlhkosti, povětrnostním vlivům a teplotám až do –10 stupňů Celsia
78 990,-
Poslední kus
FUJIFILM GF 110 mm f/2 R LM WR

FUJIFILM GF 110 mm f/2 R LM WR

*****
(1 recenze)
FUJIFILM GF 110 mm f/2 R LM WR
Doprava zdarma Sleva
 • Typ: OBJEKTIV FUJINON GF110mmF2 R LM WR
 • Konstrukce objektivu:14 optických prvků, 9 skupin (včetně 4 ED čoček)
 • Ohnisková vzdálenost (ekvivalent 35mm): f=110 mm (87 mm)
59 900,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

FUJIFILM GFX100 II

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz