FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma
Dárek
FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarmaFUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarmaFUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

*****
(3 recenze) | Kód produktu: 4014042

Fujifilm X-A1 je navržen pro ty uživatele, kteří se chtějí oprostit od nedokonalosti kompaktů, ale přitom se nechtějí vzdát kompaktních rozměrů. Oproti modelu X-M1 je vybaven výkonným snímačem a pohotovým procesorem EXR II, které umožňují pořizovat snímky vysoké kvality. APS-C CMOS snímač o rozlišení 16,3 Mpx přináší bohaté barevné tóny, nádherný efekt „bokeh“, větší dynamický rozsah a maximální citlivost až ISO 25 600.
Více o produktu »

 • 16,3 Mpx APS-C CMOS snímač
 • Procesor EXR II
 • Výklopný 3,0" LCD displej o rozlišení 920K
Již není v prodeji Doprava zdarma
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 16,3 Mpx APS-C CMOS snímač
 • Procesor EXR II
 • Výklopný 3,0" LCD displej o rozlišení 920K
 • Mimořádně kompaktní a lehké tělo
 • Vestavěný blesk
 • Velmi krátká prodleva 0,5 vteřiny při zapnutí, 0,05 vteřiny zpoždění závěrky a 5,6 snímků za vteřinu v sérii 30 snímků
 • Citlivost ISO 200–6 400 s krokem 1/3 (a rozšířený rozsah ISO 100, ISO 12 800 a 25 600)
 • Full HD video (frekvence 30 snímků/s)
 • Umělecké filtry: 8 vyspělých filtrů plus 5 režimů simulace filmu
 • Zpracování RAW souborů přímo ve fotoaparátu
 • 49 zaostřovacích bodů
 • Zákaznicky konfigurovatelné Q tlačítko
 • Sáňky pro příslušenství
 • Bezdrátový přenos dat
 • K dispozici ve třech barvách: černé, modré a červené
 • Kompatibilní se všemi objektivy s bajonetem FUJIFILM X Mount
90%
*****

hodnotilo 3 uživatelů

Parametry

Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO200
Max. citlivost v ISO6 400 | 12 800 | 25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímače (snímačů)APS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetFujifilm
NapájeníLi-Ion

Popis produktu FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

Design plně odpovídá řadě X, přičemž společnost Fujifilm zde v rámci této řady poprvé nabízí širší škálu různých barev. Fotoaparát je navržen tak, aby umožňoval ovládání jednou rukou a intuitivní a rychlou volbu funkcí pro pohodlnou práci. Veškerá tlačítka a otočné ovládací prvky jsou tedy umístěny v pravé části zadní stěny fotoaparátu. Speciální tlačítko pak umožňuje snadný záznam videa. Nejčastěji používané funkce je možno přiřadit tlačítku Q pro plynulejší fotografování. Fotoaparát je dále vybaven přesným vestavěným bleskem s ekvivalentem směrového čísla 7. Použití vlastního měřicího systému TTL umožňuje fotit interiérové snímky zblízka s náležitým množstvím světla. Fotoaparát X-A1 bude k dispozici ve třech barevných variantách. Díky výklopnému LCD displeji s vysokým rozlišením, vestavěnému blesku a modulu Wi-Fi pro přenos fotografií do chytrých telefonů má FUJIFILM X-A1 vše, co zájemci požadují při výběru svého prvního systémového kompaktního fotoaparátu.

Vzhled a ergonomie

Design a ergonomie

Všechna tlačítka a otočné ovladače se nacházejí vpravo od LCD displeje na zadní stěně fotoaparátu a přinášejí tak optimální ergonomii a snadné ovládání. Tlačítka jsou umístěna tak, že pokud držíte fotoaparát pouze pravou rukou, máte ve snadném dosahu všechny funkce a možnosti nastavení.

Fotoaparát je vybaven dvěma příkazovými otočnými ovladači, které uživatelům umožňují rychle nastavit clonu, čas závěrky a kompenzaci expozice pohybem palce. K dispozici jsou i tlačítka pro přístup k často používaným funkcím, jako jsou vyvážení bílé, sériové snímání a makro, takže pro každou změnu nastavení nemusíte přecházet na obrazovku menu, ale vše provedete intuitivně a rychle.

Ovladač volby režimu vám umožňuje zvolit optimální nastavení scény díky přístupu do režimu [Advanced SR Auto], který automaticky rozpozná druh scény a zajistí, že pořídíte zdařilý snímek, a rovněž k funkci [Advanced Filter], jež umožňuje vnést do fotografií umělecký prvek.

Kompaktní a lehké tělo

Fotoaparát je navržen tak, aby byl dostatečně kompaktní pro nošení na krku a aby vás jeho hmotnost příliš netížila.

Fotoaparát FUJIFILM X-A1 je se svou hmotností pouhých 330 gramů lehčí než mnohé ostatní systémové fotoaparáty s výměnnými objektivy. Zároveň je však vybaven velkým snímačem APS-C CMOS, výklopným LCD displejem s vysokým rozlišením, vestavěným bleskem, modulem Wi-Fi® (*6) pro bezdrátový přenos snímků a sáňkami na externí příslušenství.

Fotoaparát FUJIFILM X-A1 vyzařuje charakter řady X a připomíná tak oblíbené přístroje FUJIFILM X-Pro1 a FUJIFILM X-E1, na rozdíl od nich je však k dispozici ve třech barvách: černé, modré a červené.

Tělo černá a modré varianty je potaženo kůží s plastickým reliéfem. Červená varianta je pak potažena stejnou kůží, jako oblíbený fotoaparát FUJIFILM XF1. Povrchová úprava z umělé kůže dále posiluje pocit z držení fotoaparátu a její textura připomíná pravou kůži. Představuje rovnováhu mezi funkčností a skvělým designem a má vysokou užitnou hodnotu.

Výklopný 3,0" LCD

3" LCD displej s vysokým rozlišením 920K lze vyklopit nahoru a dolů a usnadnit tak fotografování květin a zvířecích miláčků z nízkého pohledu i pořizování snímků přes hlavy lidí v davu.

Super inteligentní blesk

 Vysoce přesný vestavěný blesk fotoaparátu FUJIFILM X-A1 disponuje směrovým číslem 7 (*4) a využívá technologii super inteligentního blesku společnosti Fujifilm k regulaci množství emitovaného světla dle fotografované scény. Při fotografování portrétů v interiéru za slabého osvětlení (nebo při fotografování módních doplňků / talířů s jídlem z malé vzdálenosti) blesk řídí svůj výstup tak, aby nedocházelo k tvorbě přepalů. Dokonale funguje i jako výplňový blesk při fotografování osob v protisvětle nebo za ostrého slunečního světla, které vrhá stíny na obličeje, a zajišťuje tak dokonalé nasvícení vašich snímků.

Snímač a obrazový procesor

16,3 Mpx APS-C CMOS

Fujifilm X-A1 je vybaven APS-C CMOS snímačem o rozlišení 16,3Mpx, jenž je schopen zachytit bohatý tonální výraz, přináší větší dynamický rozsah a umožňuje nastavit citlivost až na hodnotu ISO 25 600. Nabízí rovněž možnost vytvořit nádherný efekt „bokeh“ – estetický efekt rozostření vznikající při fotografování s krátkou hloubkou ostrosti.

Snímač pořizuje čisté snímky s nízkou úrovní šumu dokonce i za slabého světla a v interiéru v situacích, kdy by jinak bylo nutno nastavit vysokou úroveň citlivosti. Snímač věrně reprodukuje přirozené pleťové tóny a živé barvy oblohy od tmavě modré po červené tóny zapadajícího slunce.

Uživatelé mohou zvolit nastavení citlivosti od běžné hodnoty ISO 200–6 400 s krokem 1/3 a mohou rovněž využít výhodu širšího rozsahu nastavení ISO 100, ISO 12 800 a ISO 25 600 k pořízení úžasně jasných snímků s nízkou úrovní šumu i za silného či slabého světla nebo v noci.

Procesor Fujifilm EXR II

Procesor EXR II nabízí rychlou odezvu – čas potřebný k zapnutí 0,5 vteřiny (režim rychlého zapnutí), zpoždění závěrky 0,05 vteřiny a maximální rychlost sériového snímání 5,6 snímků za vteřinu (celkem nejvýše 30 snímků 30), takže určitě nebudete zklamáni.

Bajonet Fujifilm X

Fotoaparát FUJIFILM X-A1 je kompatibilní se všemi objektivy s bajonetem Fujifilm X a vhodný především k použití se dvěma nedávno představenými objektivy FUJINON XC. Kompaktní a lehká konstrukce těchto objektivů XC je předurčuje k použití s kompaktními systémovými fotoaparáty základní a střední třídy, přičemž pokrývají široký rozsah ohniskových vzdáleností.

Objektiv v balení

XC 16-50 mm F3.5-5.6 OIS

Zoomový objektiv XC 16-50 mm F3.5-5.6 OIS pokrývá ohniskové vzdálenosti od 24–76 mm (ekv. kinofilmu). Je ideální pro různé druhy scén včetně fotografování v interiéru, krajin a momentek. Konstrukci objektivu tvoří 12 vysoce kvalitních skleněných optických členů uspořádaných v 10 skupinách. Z tohoto počtu jsou 3 asférické čočky a 1 typu ED. Objektiv je vybaven sedmilamelovou clonou se zaoblenými hranami, která nabízí 17 clonových čísel s krokem 1/3 a umožňuje tak přesné zaclonění. Použití lehkých optických členů a vysoce přesného krokového motorku umožnilo společnosti Fujifilm nabídnout vysokou rychlost automatického ostření. Ve spojení s optickou stabilizací obrazu objektiv FUJIFILM XC 16-50 mm F3.5-5.6 OIS zajistí, že vám neunikne žádná příležitost k pořízení snímku. Objektiv je navržen tak, aby vhodně doplňoval různá barevná provedení a „cool“ klasický design fotoaparátu, a bude k dispozici ve dvou barevných provedeních: černém a stříbrném.

Expoziční režimy

Speciální kreativní efekty

Díky osmi vyspělým filtrům mohou uživatelé přidat speciální efekty ještě před pořízením snímku: konkrétně Dětský fotoaparát, Pop Color, High Key, Low Key, Dynamický tón, Jemné rozostření a Částečné barvy (červená / oranžová / žlutá / zelená / modrá / fialová). Fotoaparát rovněž nabízí režim vícenásobné expozice, jenž vám umožňuje složit dva snímky v jednu skutečně tvůrčí fotografii.

Simulace filmu

Režimy simulace filmu přinášejí pět různých efektů simulujících podání různých klasických fotografických filmů: tj. PROVIA (standard) pro přirozenou reprodukci barev, Velvia (živé barvy) pro vyšší saturaci barevných tónů, ASTIA (jemné podání) pro jemnou gradaci, Monochromatický režim a Sepia.

Další funkce

Full HD video

Fotoaparát FUJIFILM X-A1 nahrává video ve formátu Full HD (1920x1080) při frekvenci 30 snímků za vteřinu. Další kreativní efekty lze použít při natáčení videa s možností simulace filmu (např. Monochromatický režim) a díky velkému snímači APS-C CMOS je při nízké hodnotě clony možno vytvořit nádherný efekt „bokeh“. A díky speciálnímu tlačítku pro záznam videa je natáčení skutečně snadné.

Multiexpozice

Vyspělé digitální zpracování umožňuje „vícenásobnou expozici“, tedy složení dvou expozic do jednoho snímku. Po výběru režimu Multiple Exposure pořídíte první snímek a zobrazíte jej na LCD displeji, což vám pomůže při pořízení druhého snímku. Tento systém usnadňuje přesnější zaměření a zaostření. Možnost pořídit dva snímky s vizuální kontrolou výsledné fotografie umožňuje fotografům vytvořit unikátní fotografické výrazy.

Bezdrátový přenos

Funkce bezdrátového přenosu obrazu umožňuje uživatelům okamžitě přenést snímky do chytrého telefonu nebo tabletu. Rozšiřuje požitek z fotografie díky snadnému nahrávání oblíbených snímků na sociální sítě nebo jejich sdílení s přáteli.

Fujifilm Camera App

Fotoaparát má vestavěn modul pro bezdrátový přenos snímků využívající speciální aplikaci „FUJIFILM Camera App“, která je zdarma k dispozici ke stažení, k okamžitému přenosu a uložení oblíbených fotografií v chytrém telefonu nebo tabletu. Vybrané úžasné snímky můžete prostřednictvím tlačítka Wi-Fi  přenést a nahrát je na sociální sítě nebo je sdílet s přáteli. Uživatelé mohou rovněž prohlížet fotografie a videoklipy a přenášet je do fotoaparátu z chytrého telefonu nebo tabletu. Tato funkce rovněž umožňuje získat z chytrého telefonu lokalizační data a připojit tyto informace k pořizovaným snímkům.

Fujifilm PC Autosave

Dále je k dispozici funkce PC Autosave prostřednictvím Wi-Fi. Nabízí jednoduchý prostředek zálohování vašich fotografií na domácím PC. Stačí nainstalovat na PC bezplatný program „FUJIFILM PC AutoSave“ a zvolit adresář, do nějž chcete snímky zálohovat. Propojením svého Wi-Fi routeru a přístroje X-A1 nastavíte velmi snadné zálohování svých fotografií ve svém domácím PC. Mimořádně užitečná funkce šetřící váš čas!

Rozhraní, napájení a výdrž na baterie

I navzdory celé škále funkcí usnadňujících ovládání a lehké konstrukci je fotoaparát X-A1 schopen pořídit přibližně 350 snímků na jedno nabití, takže uživatelé se mohou soustředit na vlastní fotografování a nemyslet na zbývající kapacitu akumulátoru.

Tisková zpráva (CZ/PDF)

Firmware k produktu FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

Firmware k 20. 2. 2014

Změny:

Přesnosti AF je optimalizována pro statický snímek
Fotoaparát se automaticky vypne při fotografování v režimu "Bulb (B)" a při nastavení "Continuous" v "IMAGE DISP."

Dostupný na:

http://www.fujifilm.com/support/digital_cameras/software/firmware/x/xa1/index.html

Parametry produktu

Stabilizace obrazuoptická
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO200
Max. citlivost v ISO6 400 | 12 800 | 25 600
Druh pamětiSDHC | SDXC
LCD obrazovka3,0" | výklopná
Velikost snímače (snímačů)APS-C (crop 1,5×)
Druh snímačeCMOS
BajonetFujifilm
NapájeníLi-Ion
Zaostřovací body (křížové)49
Scénické režimyano
Rozhranísystémový blesk | HDMI
Rozlišení LCD (px)922 000
Barvačerná | stříbrná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

FUJIFILM XF 35 mm f/1,4 - získejte zpět 1400,-

 • Ohnisková vzdálenost 35 mm (50 mm ekvivalent kinofilmu)
 • 8 optických členů v 6 skupinách
 • Světelnost f/1,4 (min. clona f/16)
FUJIFILM XF 35 mm f/1,4 - získejte zpět 1400,-

*****

Doprava zdarma Recenze
Skladem 2 - 3 ks
14 790 ,- 12 223 ,- bez DPH

SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Fujifilm X černý

 • 8 mm ohnisková vzdálenost
 • f/2,8 světelnost
 • UMC antireflexní vrstvy
SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Fujifilm X černý
Doprava zdarma
Zjistit dostupnost
8 990 ,- 7 430 ,- bez DPH

FUJIFILM XF 55-200 mm f/3.5-4.8 R LM OIS - získejte zpět 2800,-

 • Ohnisková vzdálenost 55–200 mm ( 83-300 mm ekvivalent kinofilmu)
 • Světelnost f/3,5–4,8
 • Optická stabilizace obrazu, 4,5 EV
FUJIFILM XF 55-200 mm f/3.5-4.8 R LM OIS - získejte zpět 2800,-
Doprava zdarma
Poslední kus
18 990 ,- 15 694 ,- bez DPH

FUJIFILM XF 27 mm f/2,8 - získejte zpět 1400,-

 • Pancake objektiv
 • Ohnisková vzdálenost 27 mm
 • Světelnost f/2,8 (min. clona f/22)
FUJIFILM XF 27 mm f/2,8 - získejte zpět 1400,-
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
10 290 ,- 8 504 ,- bez DPH

LOWEPRO Apex 100AW - brašna

 • pevná a zároveň lehká konstrukce
 • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
 • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
LOWEPRO Apex 100AW - brašna
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
990 ,- 818 ,- bez DPH

LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna

 • Praktická brašna pro profi kompakty Canon G.., Olympus XZ..) a bezzrcadlové fotoaparáty (Olympus PEN a Sony NEX...)
 • Kapacita: CSC fotoaparát s objektivem, dalším kompaktním objektivem, nebo profi kompakt a příslušenství
 • Vnitřní rozměry: 130 x 70 x 135 mm
LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna
Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
890 ,- 736 ,- bez DPH

VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

 • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
 • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
 • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Skladem 2 - 3 ks
1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

 • Rozměry:
 • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
 • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
790 ,- 653 ,- bez DPH

SANDISK SDHC 8GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDHC 8GB ULTRA
Skladem > 5 ks
150 ,- 124 ,- bez DPH

PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

Pretec SDHC 233x byly navrženy přímo pro potřeby profesionálních videokamer a fotoaparátů náročných na rychlost, použít je ale lze v jakémkoli zařízení podporujícím...

PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

*****

Skladem > 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
SANDISK SDXC 64GB ULTRA
Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
750 ,- 620 ,- bez DPH

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

*****

Skladem > 5 ks
230 ,- 190 ,- bez DPH

VELBON EX-888 - stativ

 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
 • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
VELBON EX-888 - stativ

*****

Doprava zdarma
Skladem 2 - 3 ks
1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

 • maximální nosnost stativu 5 kg
 • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

*****

Doprava zdarma
Skladem > 5 ks
3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

 • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
 • transportní výška: 63 cm
 • hmotnost: 2,0 kg
VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

*****

Doprava zdarma Sleva
Skladem > 5 ks
3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

VELBON EX-330Q - stativ

 • hliníkové nohy
 • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
 • dokonalá pevnost a stabilita
VELBON EX-330Q - stativ

*****

Doprava zdarma
Skladem 4 - 5 ks
990 ,- 818 ,- bez DPH

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****

Skladem > 5 ks
90 ,- 74 ,- bez DPH

LENSPEN štětec

 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
LENSPEN štětec

*****

Skladem > 5 ks
245 ,- 202 ,- bez DPH

B+W Utěrka Photo - clear

Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

B+W Utěrka Photo - clear

*****

Skladem > 5 ks
180 ,- 149 ,- bez DPH

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

 • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
 • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
 • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

*****

Skladem > 5 ks
20 ,- 17 ,- bez DPH
Další podobné produkty

Podobné produkty

PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm

 • 16,05 Mpx Live MOS snímač
 • Obrazový procesor Venus Engine FHD
 • Dotykový a výklopný 3,0" LCD displej / rozlišení 1036K
PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm
Doprava zdarma 1 set Servisní knížka
Skladem 2 - 3 ks
13 990 ,- 11 562 ,- bez DPH

SONY Alpha A6000 tělo černý

 • kompaktní provedení
 • 24 Mpx APS-C CMOS snímač
 • OLED Tru-Finder hledáček
SONY Alpha A6000 tělo černý
Doprava zdarma 5 setů Servisní knížka Recenze

*****

Skladem 4 - 5 ks
16 990 ,- 14 041 ,- bez DPH

SONY Alpha A5100 černé tělo

 • 24,3 Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
 • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
 • Nový 4D focus pracující ve čtyřech rozměrech
SONY Alpha A5100 černé tělo
Doprava zdarma 4 sety Servisní knížka

*****

Skladem 4 - 5 ks
15 290 ,- 12 636 ,- bez DPH

PANASONIC Lumix DMC-G7 černý

 • Lehčí a kompaktnější tělo
 • 4K Photo
 • Bezdrátové Wi-Fi připojení
PANASONIC Lumix DMC-G7 černý
Doprava zdarma 6 setů Servisní knížka Recenze

*****

Skladem 2 - 3 ks
15 990 ,- 13 215 ,- bez DPH

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
19.07.2014 v 19:08:33

   avatar
   90%*****
   21.02.2014 v 09:36:11

     avatar
     80%*****
     20.02.2014 v 08:48:16

       Příslušenství k produktu FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

       FUJIFILM XF 35 mm f/1,4 - získejte zpět 1400,-

       • Ohnisková vzdálenost 35 mm (50 mm ekvivalent kinofilmu)
       • 8 optických členů v 6 skupinách
       • Světelnost f/1,4 (min. clona f/16)
       FUJIFILM XF 35 mm f/1,4 - získejte zpět 1400,-

       *****

       Doprava zdarma Recenze
       Skladem 2 - 3 ks
       14 790 ,- 12 223 ,- bez DPH

       SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Fujifilm X černý

       • 8 mm ohnisková vzdálenost
       • f/2,8 světelnost
       • UMC antireflexní vrstvy
       SAMYANG 8 mm f/2,8 UMC Fish-eye II pro Fujifilm X černý
       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       8 990 ,- 7 430 ,- bez DPH

       FUJIFILM XF 55-200 mm f/3.5-4.8 R LM OIS - získejte zpět 2800,-

       • Ohnisková vzdálenost 55–200 mm ( 83-300 mm ekvivalent kinofilmu)
       • Světelnost f/3,5–4,8
       • Optická stabilizace obrazu, 4,5 EV
       FUJIFILM XF 55-200 mm f/3.5-4.8 R LM OIS - získejte zpět 2800,-
       Doprava zdarma
       Poslední kus
       18 990 ,- 15 694 ,- bez DPH

       FUJIFILM XF 27 mm f/2,8 - získejte zpět 1400,-

       • Pancake objektiv
       • Ohnisková vzdálenost 27 mm
       • Světelnost f/2,8 (min. clona f/22)
       FUJIFILM XF 27 mm f/2,8 - získejte zpět 1400,-
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       10 290 ,- 8 504 ,- bez DPH

       FUJIFILM XF 10-24mm f/4 R OIS - získejte zpět 2800,-

       • Ohnisko 10–24 mm (15–36 mm)
       • Zoom 2,4×
       • Světelnost f/4
       FUJIFILM XF 10-24mm f/4 R OIS - získejte zpět 2800,-
       Doprava zdarma
       Poslední kus
       27 990 ,- 23 132 ,- bez DPH

       LOWEPRO Apex 100AW - brašna

       • pevná a zároveň lehká konstrukce
       • reverzní otevírání víka brašny „od těla“ (zip YKK se dvěma kovovými jezdci)
       • dokonale polstrovaný interiér z jemného „brushed tricot“ materiálu
       LOWEPRO Apex 100AW - brašna
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       990 ,- 818 ,- bez DPH

       LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna

       • Praktická brašna pro profi kompakty Canon G.., Olympus XZ..) a bezzrcadlové fotoaparáty (Olympus PEN a Sony NEX...)
       • Kapacita: CSC fotoaparát s objektivem, dalším kompaktním objektivem, nebo profi kompakt a příslušenství
       • Vnitřní rozměry: 130 x 70 x 135 mm
       LOWEPRO Compact Courier 80 - fotobrašna
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       890 ,- 736 ,- bez DPH

       VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

       • Velmi pohodlný baťoh se snadným přístupem i když ho máte na zádech
       • Zádová část z prodyšné a větrací látky pro pohodlnější nošení
       • Vnější kapsa a poutko na připevnění vybavení
       VANGUARD UP-RISE 45 II - fotobatoh AKCE

       *****

       Doprava zdarma Sleva
       Skladem 2 - 3 ks
       1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

       CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna

       • Rozměry:
       • Vnitřní: 8.0 x 13.0 x 4.5 cm
       • Vnější: 11 x 15 x 6,5 cm
       CRUMPLER Proper Roady 200 - fotobrašna
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       790 ,- 653 ,- bez DPH

       CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna

       • Prostor pro: malé zrcadlovky a CSC se středně dlouhým objektivem, náhradní objektiv a příslušenství
       • Rozměry:
       • Vnitřní: 21 x 13 x 8 cm
       CRUMPLER Proper Roady 2000 - fotobrašna
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

       LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh

       • pevná a mimořádně lehká konstrukce
       • batoh pojme: ProDSLR tělo se základním objektivem, druhé ProDSLR tělo s objektivem 70-200/f2.8, dalších 5-8 objektivů, blesk, příslušenství, stativ, tablet / notebook (do 15“), osobní věci
       • 8 pásů z technického plátna s řadouSlipLock™ smyček na přední o bočních stranách pro upevnění pouzder a dalších komponent modulárního systému SlipLock™
       LOWEPRO ProTactic 450 AW - fotobatoh
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       5 490 ,- 4 537 ,- bez DPH

       CRUMPLER Light Delight 200 - brašna

       • Rozměry vnější: 11 × 14,5 × 7,5 cm
       • Rozměry vnitřní: 7,5 × 12,5 × 6 cm
       • Hmotnost: 108 g
       CRUMPLER Light Delight 200 - brašna

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem 4 - 5 ks
       590 ,- 488 ,- bez DPH

       CRUMPLER Light Delight 300 - brašna

       • Rozměry vnější: 12,5 × 14 × 10,5 cm
       • Rozměry vnitřní: 10 × 12,5 × 9 cm
       • Hmotnost: 146 g
       CRUMPLER Light Delight 300 - brašna

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       750 ,- 620 ,- bez DPH

       LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh

       • pevná konstrukce při zachování velmi nízké hmotnosti
       • kapacita: DSLR s objektivem (300mm), 3-4 další objektivy, blesk, fotopříslušenství, notebook (15,4"w) osobní věci, stativ
       • hlavní fotokomora je vybavena sadou oddělovacích příček na suchý zip, které umožňují modulární přizpůsobení vnitřního prostoru fotokomory individuálním potřebám fotografa
       LOWEPRO Pro Runner 350 AW II - fotobatoh
       Doprava zdarma
       Poslední kus
       4 990 ,- 4 124 ,- bez DPH

       VANGUARD Adaptor 22 - brašna

       • Fotografická brašna s popruhem přes rameno vhodná pro CSC i DSLR fotoaparáty
       • Pojme1 x DSLR s malým zoomovým objektivem, 1-2 další objektivy, zábleskové světlo (systémové) a příslušenství (paměťová karta, kabely, baterka a nabíječka)
       • Brašna je bohatě polstrovaná což zmírňuje následky pádu
       VANGUARD Adaptor 22 - brašna
       Doprava zdarma
       Skladem 4 - 5 ks
       1 290 ,- 1 066 ,- bez DPH

       LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý

       • Sportovní fotobatoh pro všechny aktivní fotografy
       • Do fotokomory se pohodlně vejde DSLR, CSC fotoaparát s nasazeným objektivem, další dva objektivy, popř. blesk a další příslušenství
       • Ergonomicky tvarovaná a polstrovaná záda z pěnového materiálu se zabudovanými vzduchovými kanálky
       LOWEPRO Photo Sport BP 300 AW II - fotobatoh modrý
       Doprava zdarma
       Skladem 4 - 5 ks
       3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

       SANDISK SDHC 8GB ULTRA

       • základní řada karet od Sandisku
       • klasické rozměry SD
       • rychlost čtení až 40 MB/s
       SANDISK SDHC 8GB ULTRA
       Skladem > 5 ks
       150 ,- 124 ,- bez DPH

       PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

       Pretec SDHC 233x byly navrženy přímo pro potřeby profesionálních videokamer a fotoaparátů náročných na rychlost, použít je ale lze v jakémkoli zařízení podporujícím...

       PRETEC SDHC 16GB 233x Class 10

       *****

       Skladem > 5 ks
       230 ,- 190 ,- bez DPH

       SANDISK SDXC 64GB ULTRA

       • základní řada karet od Sandisku
       • klasické rozměry SD
       • rychlost čtení až 40 MB/s
       SANDISK SDXC 64GB ULTRA
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       750 ,- 620 ,- bez DPH

       ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

       USB 2.0 čtečka I-TEC s přímou podporou micro formátů (micro SD a micro M2) je ideální pro přenos dat z paměťových karet do PC či notebooku. Tyto USB čtečky umožňují...

       ITEC USB 2.0 ALL in ONE reader/writer černá

       *****

       Skladem > 5 ks
       230 ,- 190 ,- bez DPH

       LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

       • Extrémně všestranná - čte 25 populárních formátů paměťových karet
       • Využívá SuperSpeed ??USB 3.0 technologie pro vysokorychlostní přenosy souborů, s rozhraním USB a rychlostí až 500 MB / s
       • Pop-up design chrání sloty pro karty
       LEXAR čtečka karet Multi-Card reader 25 in 1 USB 3.0

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       750 ,- 620 ,- bez DPH

       SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s

       • 32GB karta SDHC Class 10 UHS-1
       • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
       • záruka 5 let
       SONY SDHC 32GB UHS-I 94MB/s
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       890 ,- 736 ,- bez DPH

       SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

       • 8GB karta SDHC Class 10 UHS-1
       • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
       • záruka 5 let
       SONY SDHC 8GB UHS-I 94MB/s

       *****

       Skladem > 5 ks
       340 ,- 281 ,- bez DPH

       SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s

       • 64GB karta SDXC Class 10 UHS-1
       • rychlost zápisu až 94Mb/s v režimu UHS-1 (musí podporovat zařízení, do kterého je karta vložena)
       • záruka 5 let
       SONY SDXC 64 GB UHS-1 94MB/s
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       1 690 ,- 1 397 ,- bez DPH

       LEXAR SDHC 16GB Platinum II 300x U1

       • čtení 45 MB/s, zápis 20 MB/s
       • kapacita 16 GB
       • pro přenosovou rychlost až 300x (45 MB/s)
       LEXAR SDHC 16GB Platinum II 300x U1
       Skladem > 5 ks
       280 ,- 231 ,- bez DPH

       LEXAR SDHC 32GB Platinum II 300x U1

       • čtení 45 MB/s, zápis 20 MB/s
       • kapacita 32 GB
       • pro přenosovou rychlost až 300x (45 MB/s)
       LEXAR SDHC 32GB Platinum II 300x U1
       Skladem > 5 ks
       410 ,- 339 ,- bez DPH

       LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

       • velmi rychlá paměťová karta typu SDHC
       • kapacita 32 GB
       • rychlostní třída Class 10/U3
       LEXAR SDHC 32GB UHS-I 633x Professional

       *****

       Doprava zdarma Sleva
       Skladem > 5 ks
       550 ,- 455 ,- bez DPH

       VELBON EX-888 - stativ

       • hliníkové nohy
       • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
       • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
       VELBON EX-888 - stativ

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

       VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

       • maximální nosnost stativu 5 kg
       • čtyřdílné nohy, nastavitelné ve třech různých úhlech (25°, 50° a 80°)
       • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 155,0 cm
       VANGUARD ALTA+ 264AP - stativ s pákovou hlavou

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       3 690 ,- 3 050 ,- bez DPH

       VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

       • maximální výška s vytaženým střed. sloupcem: 165 cm
       • transportní výška: 63 cm
       • hmotnost: 2,0 kg
       VANGUARD ALTA PRO 263AB100 stativ + kulová hlava AKCE

       *****

       Doprava zdarma Sleva
       Skladem > 5 ks
       3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

       VELBON EX-330Q - stativ

       • hliníkové nohy
       • tělo stativu, hlava a svorky z kvalitního tvrzeného plastu
       • dokonalá pevnost a stabilita
       VELBON EX-330Q - stativ

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem 4 - 5 ks
       990 ,- 818 ,- bez DPH

       MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ

       • lehké hliníkové provedení
       • výška složeného stavu je pouze 40 cm
       • snadné ovládání
       MANFROTTO MKBFRA4 BeFree - stativ
       Doprava zdarma
       Poslední kus
       3 990 ,- 3 298 ,- bez DPH

       VELBON SHERPA G5300D - stativ AKCE

       • Max. výška (cm) 159,5
       • Min. výška (cm) 62,0
       • Délka ve složeném stavu (cm) 64,8
       VELBON SHERPA G5300D - stativ AKCE
       Doprava zdarma Sleva
       Skladem > 5 ks
       2 700 ,- 2 231 ,- bez DPH

       MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou

       • Nohy Manfrotto MT190X3
       • Dvoucestá hlava MHXPRO-2W
       • Průměr nohou 26, 22 a 19 mm
       MANFROTTO MK190X3-2W stativ s hlavou
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       6 390 ,- 5 281 ,- bez DPH

       VELBON Videomate 538 - stativ

       • hliníkové nohy
       • tělo stativu, hlava a svorky z vysoce kvalitního tvrzeného plastu
       • robustní konstrukce, dokonalá pevnost a stabilita
       VELBON Videomate 538 - stativ
       Doprava zdarma
       Skladem 4 - 5 ks
       2 490 ,- 2 058 ,- bez DPH

       VANGUARD VEO 204AB - stativ s kulovou hlavou

       • lehký, pevný a kompaktní cestovatelský stativ
       • vhodný pro lehčí profesionální zrcadlovky, CSC nebo profi kompakty
       • vyměnitelné konce nohou - hroty nebo gumové konce
       VANGUARD VEO 204AB - stativ s kulovou hlavou
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       2 990 ,- 2 471 ,- bez DPH

       HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

       Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

       HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

       *****

       Skladem > 5 ks
       90 ,- 74 ,- bez DPH

       LENSPEN štětec

       • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě mokrého procesu
       • životnost pera je cca 500 použití
       • velmi jednoduché použití
       LENSPEN štětec

       *****

       Skladem > 5 ks
       245 ,- 202 ,- bez DPH

       B+W Utěrka Photo - clear

       Utěrka z mikrovlákna od renomovaného německého výrobce filtrů B+W. Jemné mikrovlákno dovoluje s vysokou účinností vyčistit veškeré skleněné povrchy, ale i LCD monitory...

       B+W Utěrka Photo - clear

       *****

       Skladem > 5 ks
       180 ,- 149 ,- bez DPH

       GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

       • Utěrky na čištění optiky systém suchá-mokrá
       • Vhodné na objektivy, dalekohledy, optické přístroje, mikroskopy atd.
       • Balení obsahuje 1ks utěrku mokrou a 1ks utěrku suchou
       GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

       *****

       Skladem > 5 ks
       20 ,- 17 ,- bez DPH

       KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

       Čistící měch ofukovací se štětečkem.

       KAISER ofukovací balonek se štětečkem 6316

       *****

       Poslední kus
       285 ,- 236 ,- bez DPH

       ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

       • Kompletní kvalitní čistící sada pro objektivy
       ZEISS čisticí set na optiku s balónkem

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       690 ,- 570 ,- bez DPH

       HAMA čisticí set na optiku 5930

       Ofukovací balonek HAMA slouží k odstranění prachu z optiky. Pro odstranění prachových částeček použijte nejprve ofukovací balonek a teprve poté očistěte optiku...

       HAMA čisticí set na optiku 5930

       *****

       Skladem > 5 ks
       310 ,- 256 ,- bez DPH

       B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

       Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

       B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

       *****

       Skladem 2 - 3 ks
       320 ,- 264 ,- bez DPH

       ARTISAN&ARTIST popruh ACAM E25R

       "Easy Slider" patentovaný nylonový řemínek. Šířka pásky na obou koncích je 10 mm. Inovativní design popruhu, nastavitelný a upravitelný, délku lze nastavit...

       ARTISAN&ARTIST popruh ACAM E25R
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       1 990 ,- 1 645 ,- bez DPH

       JJC spoušť kabelová s časosběrem TM-R pro Fujifilm X-M1/T1/T10/E2/A1/A2

       • Časovač, intervalové (časosběrné snímání) a podpora času T a BULB
       • Dvoupolohové tlačítko pro předostření
       • Podsvícený displej
       JJC spoušť kabelová s časosběrem TM-R pro Fujifilm X-M1/T1/T10/E2/A1/A2
       Doprava zdarma
       Poslední kus
       1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

       JJC spoušť rádiová JM-R pro Fujifilm X-M1/T1/E2/A1/A2, XQ1 - 30 m

       • Kompatibilní s FUJIFILM X - M1 / X - E2 / X - A1 / XQ1
       • Nahrazuje FUJIFILM RR - 90
       JJC spoušť rádiová JM-R pro Fujifilm X-M1/T1/E2/A1/A2, XQ1 - 30 m

       *****

       Doprava zdarma
       Na dotaz
       990 ,- 818 ,- bez DPH

       FUJIFILM Hand grip pro X-M1/A1

       • Stabilní a bezpečné uchopení
       • Zapuštěné šrouby pro montáž
       FUJIFILM Hand grip pro X-M1/A1
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

       MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy

       • Zápěstní popruh na fotoaparát, který se jednoduše promění v kompaktní, polstrovaný obal
       • Vyrobeno z protinárazové neoprenové pěny a měkké lycry
       • 7 různých barevných provedení (naleznete ve fotografiích produktu - vybrané provedení prosím napište do poznámky při objednávce)
       MIGGO Grip&wrap CSC - popruh a pouzdro pro kompakty s výměnnými objektivy
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       799 ,- 660 ,- bez DPH

       AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

       Univerzální nabíječka umožnující nabíjení celé řady Li-Ion baterií do digitálních fotoaparátu a videokamer. K nabíječce nutno dokoupit nabíjecí plato pro daný tip...

       AVACOM AV-MP univerzální nabíječka (bez plata)

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       690 ,- 570 ,- bez DPH

       FUJIFILM NP-W126 pro X-Pro 1

       FUJIFILM NP-W126 je originální baterie pro fotoaparáty Fujifilm.

       FUJIFILM NP-W126 pro X-Pro 1
       Doprava zdarma
       Skladem > 5 ks
       1 390 ,- 1 149 ,- bez DPH

       AVACOM Fujifilm NP-W126 pro X-Pro 1

       Baterie Avacom Fujifilm NP-W126 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

       AVACOM Fujifilm NP-W126 pro X-Pro 1

       *****

       Skladem > 5 ks
       490 ,- 405 ,- bez DPH

       AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-W126

       Nabíjecí plato Avacom pro Fuji NP-W126 je určené k nabíječkám AVACOM AV-MP.

       AVACOM AV-MP nabíjecí plato Fuji NP-W126
       Skladem > 5 ks
       110 ,- 91 ,- bez DPH

       JUPIO Fuji NP-W126

       • 7,2 V a 1260mAh
       • 100% kompatibilní s originální baterií Fuji NP-W126
       • Ochrana proti přebití a přehřátí
       JUPIO Fuji NP-W126
       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       850 ,- 702 ,- bez DPH

       DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

       Digitální Fotografie - S. Kelby. Scott Kelby je jedním z nejznámějších autorů píšících o Photoshopu a také o digitální fotografii. Staví před čtenáře fakta, informace...

       DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE 1 - Scott Kelby

       *****

       Skladem 4 - 5 ks
       297 ,- 270 ,- bez DPH

       DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih

       Sada knih od Scotta Kelbyho, jednoho ze světově nejprodávanějších autorů populárních knih o fotografování, digitální fotografii a jejích úpravách.

       DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE - Scott Kelby 1,2,3 sada 3 knih
       Doprava zdarma Sleva
       Zjistit dostupnost
       800 ,- 720 ,- bez DPH

       MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman

       Fotografie (nejen ta digitální) nevzniká ve fotoaparátu, její původ je v myšlence fotografa. To je základ přístupu Michaela Freemana k fotografování, který prezentuje...

       MYSLETE JAKO FOTOGRAF - Michael Freeman
       Zjistit dostupnost
       339 ,- 305 ,- bez DPH

       FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

       • Vybírat objektivy a jak se projevují jejich různé parametry
       • Používat filtry, předsádky, mezikroužky nebo telekonvertory
       • Ovlivnit světlo pomocí blesků, odrazných desek a difuzérů
       FOTOGRAFICKÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

       *****

       Zjistit dostupnost
       149 ,- 135 ,- bez DPH

       DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman

       Naučte se rozpoznat dobré fotografie a (možná) je dokážete fotografovat i sami. Michael Freeman je českým zájemcům o fotografii již delší dobu známý. Jeho předchozí...

       DOBRÁ FOTOGRAFIE - Michael Freeman
       Skladem 2 - 3 ks
       359 ,- 323 ,- bez DPH

       PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT

       Dobrý fotograf potřebuje znát pravidla fotografování, skvělý je dokáže porušovat. Každý fotograf, bez ohledu na to, zda fotografuje filmovým nebo digitálním...

       PRAVIDLA FOTOGRAFOVÁNÍ A KDY JE PORUŠOVAT
       Zjistit dostupnost
       349 ,- 314 ,- bez DPH

       KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

       • základy práce s digitální zrcadlovkou
       • Canon / Nikon / další značka
       • odpovědi k ovládání, doporučené příslušenství
       KURZ - Začínáme fotit zrcadlovkou NIKON

       *****

       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

       KURZ - Večerní FotoŠkola - začátečníci

       KURZ - Večerní FotoŠkola - začátečníci

       *****

       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       5 790 ,- 4 785 ,- bez DPH

       KURZ - Večerní FotoŠkola - mírně pokročilí

       KURZ - Večerní FotoŠkola - mírně pokročilí
       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       6 790 ,- 5 612 ,- bez DPH

       KURZ - Večerní FotoŠkola - pokročilí

       KURZ - Večerní FotoŠkola - pokročilí
       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       7 390 ,- 6 107 ,- bez DPH

       KURZ - Základy práce s digitální fotografií

       • ukázky profesionálních úprav fotografií / postprodukce
       • Adobe Lightroom a Adobe Photoshop
       • pro běžné uživatele
       KURZ - Základy práce s digitální fotografií

       *****

       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

       KURZ - Svícení portrétu v ateliéru

       • vyzkoušení si práce ateliérového fotografa
       • různé zdroje světla a odrazné desky
       • užitečné tipy a triky od profíků
       KURZ - Svícení portrétu v ateliéru

       *****

       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       1 790 ,- 1 479 ,- bez DPH

       KURZ - Tvaroh - Svatební fotografie v praxi

       KURZ - Tvaroh - Svatební fotografie v praxi

       *****

       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       2 490 ,- 2 058 ,- bez DPH

       KURZ - Fotografujeme jídlo

       KURZ - Fotografujeme jídlo
       Doprava zdarma Novinka
       Zjistit dostupnost
       2 490 ,- 2 058 ,- bez DPH

       KURZ - Produktová fotografie

       KURZ - Produktová fotografie
       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       1 190 ,- 983 ,- bez DPH

       KURZ - Seznámení s GoPro kamerou

       KURZ - Seznámení s GoPro kamerou

       *****

       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       590 ,- 488 ,- bez DPH

       KURZ - Svatební fotografie

       KURZ - Svatební fotografie
       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       990 ,- 818 ,- bez DPH

       KURZ - Střih videa

       KURZ - Střih videa
       Doprava zdarma
       Zjistit dostupnost
       1 490 ,- 1 231 ,- bez DPH

       VILTROX mezikroužky set 10/16 mm pro Fujifilm X

       Sada mezikroužků Viltrox pro digitální fotoaparáty Fujifilm. Mezikroužky Kooka podporují AF zaostřování a přenos dat mezi tělem fotoaparátu a objektivem.

       VILTROX mezikroužky set 10/16 mm pro Fujifilm X

       *****

       Doprava zdarma
       Skladem 2 - 3 ks
       1 590 ,- 1 314 ,- bez DPH

       Podobné produkty produktu FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

       PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm

       • 16,05 Mpx Live MOS snímač
       • Obrazový procesor Venus Engine FHD
       • Dotykový a výklopný 3,0" LCD displej / rozlišení 1036K
       PANASONIC Lumix DMC-G6 stříbrný + 14-42mm
       Doprava zdarma 1 set Servisní knížka
       Skladem 2 - 3 ks
       13 990 ,- 11 562 ,- bez DPH

       SONY Alpha A6000 tělo černý

       • kompaktní provedení
       • 24 Mpx APS-C CMOS snímač
       • OLED Tru-Finder hledáček
       SONY Alpha A6000 tělo černý
       Doprava zdarma 5 setů Servisní knížka Recenze

       *****

       Skladem 4 - 5 ks
       16 990 ,- 14 041 ,- bez DPH

       SONY Alpha A5100 černé tělo

       • 24,3 Mpx Exmor APS-C HD CMOS snímač
       • Kompatibilní s objektivy Sony bajonetu E a s A-mount volitelným adaptérem
       • Nový 4D focus pracující ve čtyřech rozměrech
       SONY Alpha A5100 černé tělo
       Doprava zdarma 4 sety Servisní knížka

       *****

       Skladem 4 - 5 ks
       15 290 ,- 12 636 ,- bez DPH

       PANASONIC Lumix DMC-G7 černý

       • Lehčí a kompaktnější tělo
       • 4K Photo
       • Bezdrátové Wi-Fi připojení
       PANASONIC Lumix DMC-G7 černý
       Doprava zdarma 6 setů Servisní knížka Recenze

       *****

       Skladem 2 - 3 ks
       15 990 ,- 13 215 ,- bez DPH

       Poradna k produktu

       FUJIFILM X-A1 modrý + 16-50/3,5-5,6 OIS + Grip zdarma

       Přidat příspěvek
       • Jaroslav Ševčík
        Odpovědět

        porovnání

        Jaroslav Ševčík 07.07.2014 v 10:11:36

        Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Mám zájem kopit CSC fotoaparát. Mám už vyhlédntý Sony nex 5-t, ale ještě mě zaujal fotoaparát Fujifilm X-A1. Bohužel nenašel jsme přímé srovnání. Který by jste mi prosím doporučili, popřípadě zda se v cenové relaci do 14.000,- s DPH dá pořídit lepší fotoaparát, než je Sony nex -5t? Děkuji za odpověd, s pozdravem J. Ševčík

        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:porovnání

         Jakub Valdivia 07.07.2014 v 21:18:06

         Dobrý den, osboně si myslím že je fotoaparát Sony Nex-5T perfektní volbou v tomto segmentu fotoaparátů. Jedná se o špičkově vybavený přístroj s přesným ostřením, kvalitním výstupem a širokou nabídkou objektivů.

       • Jakub Valdivia
        Odpovědět

        RE:parametry X-A1

        Jakub Valdivia 04.03.2014 v 16:52:35

        Vážený pane Pattermane, chybám v textu se snažíme předcházet a kde to lze vycházíme z více zdrojů informací. Netvrdím tím, že se chyba nemůže vyskytnout – přeci jen jsme jen lidé, ale v tomto případě bych spíše důvěřovat výrobci nežli prodejci. Inu posuďte sám: http://www.fujifilm.com/products/digital_cameras/x/fujifilm_x_a1/features/page_02.html případně můžete nahlédnout do tiskové zprávy přiložené na konci popisu produktu. Samozřejmě lze argumentovat tím, že se jedná o „papírové“ údaje, ale i přesto bych věřil spíše výrobci, který by záměrným uváděním nepravdivých informací riskoval ztrátu důvěry svých klientů.

       Servisní knížka plná výhod
       • 4 servisní prohlídky
       • základní kurz ovládání zrcadlovky
       • poukázka na fotoslužby

       Kompletní informace »

       Čekejte prosím...

       Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace