FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma
Recenze Dárek
FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarmaFUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarmaFUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarmaFUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarmaFUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma

FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma

Fujifilm
*****
4.5 2 (2 recenze) | Kód produktu: 4013538

Fotoaparát Fujifilm Finepix X100S vybavený několika vylepšeními navazuje na tradice. Co vše je oproti předchozímu modelu vylepšeno? Tak především je to hybridní hledáček a „zrcadlovkový“ snímač X-TRANS CMOS II, procesor EXR II i funkce usnadňující zaostřování. Jestliže jsem uvedl u minulé X100, že „navrací hledáčkovým fotoaparátům jejich zašlou čest a slávu“, pak nová X100S se již veze na jejich oblibě a stává se mocným nástrojem pro ty z nás, kteří mají respekt k fotografii.
Více o produktu »

 • 16,3Mpx APS-C X-Trans CMOS II / procesor EXR II
 • Vysoce světelný (F2,0) monofokální širokoúhlý objektiv (35 mm ekv. 135)
 • Inovovaný hybridní OVF/EVF hledáček
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 90%

Fujifilm po nějaké době vzal prachovku a oprášil model, na který se již ve výkladech začínalo prášit. Snaží se ho uvést s patřičnou pompou, ve skutečnosti ovšem svou starou dobrou X100 zahazovat nemusíte. Již tak dobrý koncept (pro fotografy fajnšměkry) zrychlil v zaostřování i reakcích, má vyšší...

 • kvalitní zpracování kovového těla
 • výborná kresebnost
 • špičkový výkon ve zhoršených světelných podmínkách (ISO 6400 je bez větších problémů ppužitelné i pro kvalitní tisky)
 • paralaxa v hybridním hledáčku není příliš přesná
 • líbila by se mi možnost manuálního přenosu ostření
 • automatické vyvážení bíle by si místy zasloužilo větší spolehlivost

Ukázkové snímky

Základní popis

 • 16,3Mpx APS-C X-Trans CMOS II / procesor EXR II
 • Vysoce světelný (F2,0) monofokální širokoúhlý objektiv (35 mm ekv. 135)
 • Inovovaný hybridní OVF/EVF hledáček
 • Možnost manuálního nastavení expozice
 • Automatické (AF-S/AF-C) i manuální (MF) zaostřování
 • Funkce Focus Peak Highlight a Digital Split Image pro přesnější MF zaostření
 • Fotografování do formátu RAW
 • Video v Full HD kvalitě (1920x1080 60/30fps) / Stereofonní záznam zvuku
 • Stylový design / spolehlivé mechanické provedení
 • Průměr filtrového závitu 49mm
 • Vyrobeno v Japonsku
90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

Parametry

Optický zoompevné ohnisko
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100 | 200
Max. citlivost v ISO6 400 | 25 600
Min. ohnisková vzdálenost23
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekoptický | elektronický
LCD obrazovka3,0"
Expoziční režimyautomatika | ruční režimy | programová automatika
Bezdrátové rozhraníne

Popis produktu FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma

Vzhled a ergonomie

recenze -test Fujifilm X100s Fotoaparát Fujifilm Finepix X100S vychází z předchozího modelu X100, s nímž sdílí mnohé. Oba dva staví na základech dálkoměrných filmových fotoaparátů, s jejichž výrobou má firma dlouholetou tradici. Fotoaparáty se ke svým kořenům přiznávají klasickým vzhledem, kde je vše, tak jak má být.

Na vrchní části je umístěna spoušť, volič expozičního času, volič kompenzace expozice a sáňky pro externí systémový blesk, všechny další ovládací prvky jsou umístěny na zadní části, kromě přepínání režimu hledáčku EVF/OVF a clonového kroužku. Ty jsou umístěny v blízkosti objektivu či přímo na něm.

Vestavěný blesk postačí k prosvětlení prostoru do hloubky několika metrů. Že se nejedná o žádnou " trendy rychlokvašku" hovoří solidní mechanické provedení a samotná odolnost fotoaparátu je zvýšena volbou vhodných materiálů - tělo je z hořčíkové slitiny. Vyrobeno v Japonsku.

Hybridní OVF/EVF hledáček

Inovovaný hybridní optický (OVF) a elektronický (EVF) hledáček nově zobrazuje data i v režimu OVF, usnadňuje manuální zaostřování a celkově zlepšuje vnímání fotografované scény. Hledáček založený na principu Galileova reverzního optického hranolu zobrazuje zdánlivý zorný úhel 26°, 0,5x zvětšení obrazu. EVF hledáček zrcadlí vestavěný LCD displej o rozlišení 2360K.

Funkce Digital Split Image
využívající fázovou detekci, rozděluje obraz podobně jako na klínové matnici analogové zrcadlovky. Toto řešení umožňuje přesnější zasotřní

Funkce Focus Peak Highlight
pomáhá při manuálním zaostřování kdy se zvýrazní při náhledu na displeji zaostřená oblast pro důkladnou kontrolu zaostřovaní.

Klasický hledáček, na který jsme zvyklý z filmových fotoaparátů doznal v podání X100S výrazných změn a nebyla by to firma Fujifilm, kdy mu nedodala nového významu. Skrze hledáček lze nejen klasicky zaostřovat, ale také v něm lze sledovat již pořízené snímky. Jak je to možné? V mechanismu je totiž umístěno polopropustné zrcátko, jež lze v případě potřeby přepnutím páčky nahradit za zabudovaný LCD monitor s vysokým rozlišením 2 360 000 bodů. Kromě hledáčku je k dispozici také 2,8" LCD monitor s rozlišením 460 000 bodů a širokým pozorovacím úhlem.

Snímač a objektiv

Monofokální objektiv Fujinon Super EBC Coating s širokoúhlým ohniskem 23 mm (35 mm ekvivalent kinofilmu, f/2,0, makro od 10 cm) a vysokou světelností F2,0 zahrnuje ve své optické soustavě, skládající se z 8 prvků v 6 skupinách, členy, které minimalizují optické vady, a proto se u něj můžete těšit výtečným snímkům s bohatou škálou barevných odstínů a plným přenosem kontrastu fotografované scény. Ohnisková vzdálenost 35 mm je mezi fotografy oblíbené ohnisko, to proto, že ačkoli se jedná o širokoúhlé ohnisko, nedochází u něj k výraznějšímu zkreslení perspektivy a zobrazuje realitu tak, jak ji vnímá lidský zrak. Světelnost F2,0 je jak přínosem v prostředí s nízkou intenzitou osvětlení, tak je i nositelem malé hloubky ostrosti, což dodá výslednému snímku na hloubce. Objekty umístěné mimo rovinu zaostření budou rozostřené a světelné zdroje získají příjemný bokeh.

Fotoaparát FUJIFILM X100S je vybaven snímačem APS-C X-Trans CMOS II o rozlišení 16,3Mpx. Jeho unikátní uspořádání barevných filtrů efektivně minimalizuje moiré a nesprávné podání barev bez potřeby použití optického filtru typu „low pass“ filtr. Díky tomu může fotoaparát maximálně využít své rozlišení a pořídit snímek jasný a zřetelný v celé jeho ploše. Běžné barevné filtry používají opakované uspořádání 2x2 pixelů, které je náchylné na výskyt moiré a nesprávné podání barev. Tomu brání optický low pass filtr vložený mezi filtr a objektiv. Low pass filtr však snižuje rozlišení obrazu. Naopak snímač typu X-Trans CMOS, inspirovaný náhodným uspořádáním zrn halogenidu stříbra ve fotografickém filmu, používá složitější náhodné uspořádání 6x6 pixelů a omezuje tak moiré a nesprávné barevné podání.

Dále je fotoaparát vybaven rychlým a přesným procesorem EXR II, jenž pohotově reaguje bez ohledu na to, co fotografujete. Procesor přijímá obrazové signály od snímače X-Trans CMOS a získané informace zpracovává s rychlostí sobě vlastní, takže můžete pořizovat další snímky takřka bez prodlevy. Aby byl takovýto systém užitečný ve všech situacích bylo třeba docílit i pohotového AF zaostření. Inteligentní Hybrid Auto Focus automaticky přepíná mezi fázovou detekcí a kontrastním AF. V režimu kontinuálního snímání lze pořídit až 6 snímků za vteřinu (v plném rozlišení).

Citlivost snímače je možné navýšit z původní citlivosti 100 ISO až na hodnotu 25 600 ISO, proto pokud se uživatel fotoaparátu rozhodne fotografovat v prostředí s nedostatek světla, dostane se mu překvapivě dobrých výsledků. Pořízené snímky jsou zapisovány v obrazovém formátu JPEG či RAW* ukládány na paměťové karty typu SD/SDHC.

Expoziční režimy

Fotoaparát Fujifilm Finepix X100S je určen především pro pokročilé fotografy, kteří dávají přednost vlastnímu nastavení před motivovými režimy. Pro ně je přístroj vybaven programovou automatickou (P), prioritou času (Tv) v rozmezí 30 - 1/4000 sec. , prioritou clony (Av) v rozsahu f/2,0-16, ale i plným manuálním nastavením (M) a kompenzací expozice +/-2 EV (v krocích po 1/3 EV).

Další funkce

Video v Full HD kvalitě (rozlišení 1920x1080) a stereofonním záznamem zvuku. Funkce Dynamic Rang Bracketing koriguje dynamický rozsah výsledného snímku v rozmezí 100 - 1600%. Režim Film Simulation napodobuje barevným podáním filmy značky Fujifilm, které si získali uznání profesionálním fotografů po celém světě. Na výběr je osm nastavení, mezi nimiž nechybí Velvia/Vivid (pro dramatické záběry s plnou barevnou saturací), PROVIA/Standard (pro klasickou „neutrální“ fotografii), Sepia (pro fotografie ve starém stylu, teplé tóny) a Black & White (pro dramatické monochromatické fotografie). V černobílém režimu lze navíc pracovat s trojicí barevných filtrů (červený, zelený a žlutý), které umožňují přesnější práci s tonalitou fotografií.

Rozhraní, napájení a výdrž baterie

Fotoaparát je schopen pořídit přibližně 330 snímků na jedno nabití, takže uživatelé se mohou soustředit na vlastní fotografování a nemyslet na zbývající kapacitu akumulátoru NP-95.

Stránky výrobce (ENG)

Rozměry a hmotnost:
126,5 x 74,4 x 53,9mm 445g

Obsah balení:
Fujifilm Finepix X100S
Akumulátor NP-95
Nabíječka BC-65N
Ramenní popruh
USB kabel
Krytka objektivu
CD-ROM se softwarem
Manuál

Parametry produktu

Optický zoompevné ohnisko
Rozlišení v Mpx16
Min. citlivost v ISO100 | 200
Max. citlivost v ISO6 400 | 25 600
Min. ohnisková vzdálenost23
Druh pamětiSDHC | SDXC
Hledáčekoptický | elektronický
LCD obrazovka3,0"
Expoziční režimyautomatika | ruční režimy | programová automatika
Bezdrátové rozhraníne
Video výstupano
Sáňky pro blesksystémové
Možnost použití předsádek / filtrůano
Velikost snímačeAPS-C (crop 1,5×)
NapájeníLi-Ion
GPS modulNe
Barvastříbrná
Zařazení kompaktuVýkonný fotoaparát | S velkým čipem | S hledáčkem
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA

SANDISK SDXC 64GB ULTRA
 • základní řada karet od Sandisku
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 40 MB/s
690,-
Skladem > 5 ks
BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

Miniaturní přenosná čtečka/zapisovačka paměťových karet SD, SDHC a MMC. Ideální pro použití s notebooky nebo netbooky. Propojení: USB 2.0. Kompatibilita: SD/SDHC/MMC....

120,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 16GB EXTREME

SANDISK SDHC 16GB EXTREME

*****
(5 recenzí)
SANDISK SDHC 16GB EXTREME
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDHC 32GB EXTREME

SANDISK SDHC 32GB EXTREME

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDHC 32GB EXTREME
Sleva
 • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
 • klasické rozměry SD
 • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
480,-
Skladem > 5 ks
AVACOM Fujifilm NP-95

AVACOM Fujifilm NP-95

AVACOM Fujifilm NP-95

Baterie Avacom Fujifilm NP-95 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

390,-
Skladem 4 - 5 ks
FUJIFILM NP-95 akumulátor

FUJIFILM NP-95 akumulátor

FUJIFILM NP-95 akumulátor

Originální náhradní baterie Fujifilm určená pro zařízení FinePix F31fd.

1 290,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM redukce AR-X100 na závit 49 mm stříbrná

FUJIFILM redukce AR-X100 na závit 49 mm stříbrná

FUJIFILM redukce AR-X100 na závit 49 mm stříbrná

Adaptér Fujifilm AR-X100 umožňuje použití filtrů M49 na fotoaparátu Fujifilm X100. Na adaptér lze rovněž nasadit sluneční clonu LH-X100.

990,-
HAMA spoušť drátěná "Professional" 40 cm

HAMA spoušť drátěná "Professional" 40 cm

*****
(3 recenze)
HAMA spoušť drátěná "Professional" 40 cm
 • drátěná spoušť s možností aretace
 • délka 40cm
450,-
Poslední kus
ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý
 • délka 820-1390 mm × šířka 24 mm × tloušťka 1.2 mm
 • pro kompaktní kamery nebo DSLR fotoaparáty
1 590,-
Skladem > 5 ks
JJC držák krytky objektivu CS-X100 pro Fujifilm X100/100S/100T/100F

JJC držák krytky objektivu CS-X100 pro Fujifilm X100/100S/100T/100F

JJC držák krytky objektivu CS-X100 pro Fujifilm X100/100S/100T/100F
 • pro Fujifilm X100, X100S, X100T
 • vyrobeno z vysoce kvalitní kůže Nappa
230,-
FUJIFILM filtr PRF-49S Protector 49 mm

FUJIFILM filtr PRF-49S Protector 49 mm

FUJIFILM filtr PRF-49S Protector 49 mm
Sleva
 • ochranný filtr
 • průměr 49 mm
1 590,-
Skladem 2 - 3 ks
FUJIFILM krytka pro X100/100S/100T/100F stříbrná

FUJIFILM krytka pro X100/100S/100T/100F stříbrná

FUJIFILM krytka pro X100/100S/100T/100F stříbrná
 • Krytka objektivu v kovovém provedení
 • Kompatibilní s Fujifilm X100
290,-
Další podobné produkty

Podobné produkty

LEICA D-Lux (Typ 109)

LEICA D-Lux (Typ 109)

*****
(3 recenze)
LEICA D-Lux (Typ 109)
Poukaz na fotoslužby
 • 12,8 Mpx MOS snímač (4/3")
 • 3,1× optický zoom (24–75 mm)
 • Vysoká světelnost F1,7–2,8
25 490,-
LEICA V-LUX ( Typ 114)

LEICA V-LUX ( Typ 114)

*****
(2 recenze)
LEICA V-LUX ( Typ 114)
Poukaz na fotoslužby
 • 20,1 Mpx MOS snímač (úhlopříčka 1")
 • 16× optický zoom (25–400 mm)
 • Světelnost f/2,8–4
27 990,-
Skladem 4 - 5 ks
SONY CyberShot DSC-RX10 II

SONY CyberShot DSC-RX10 II

SONY CyberShot DSC-RX10 II
Poukaz na fotoslužby
 • 20,2 MPx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") / procesor BIONZ X
 • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–200 mm
 • Světelnost f/2,8 v celém rozsahu
29 990,-
Poslední kus
SONY CyberShot DSC-RX10 III

SONY CyberShot DSC-RX10 III

*****
(1 recenze)
SONY CyberShot DSC-RX10 III
Poukaz na fotoslužby
 • 20,1 Mpx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") s DRAM pamětí / procesor BIONZ X
 • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–600 mm F2,4–4, tvořen osmi optickými členy, včetně jednoho Super ED elementu, pěti ED elementů a dvou ED asférických čoček, 9 listá clona
 • Optický stabilizátor obrazu SteadyShot - aktivní stabilizace může přinést benefit až o 4,5 EV
34 990,-
Poslední kus

Hodnocení odborníka 90%

Fujifilm po nějaké době vzal prachovku a oprášil model, na který se již ve výkladech začínalo prášit. Snaží se ho uvést s patřičnou pompou, ve skutečnosti ovšem svou starou dobrou X100 zahazovat nemusíte. Již tak dobrý koncept (pro fotografy fajnšměkry) zrychlil v zaostřování i reakcích, má vyšší rozlišení a Full HD video. Kombinovaný hledáček dostal vyšší rozlišení, ale některé nectnosti v podobě nepřesné paralaxy a ne tak úplně rychlé odezvy (v elektronickém zobrazení hledáčku) mu zůstaly. Ještě mám na paměti nadšení při poslední recenzi staršího brášky X100, kdy jsem cinkal prasátkem a uvažoval o koupi. Zde však již zůstal pouze dojem z kvalitního fotoaparátu. A jak to fotí? O tom dále.

90%
*****

hodnotilo 1 uživatelů

 • kvalitní zpracování kovového těla
 • výborná kresebnost
 • špičkový výkon ve zhoršených světelných podmínkách (ISO 6400 je bez větších problémů ppužitelné i pro kvalitní tisky)
 • Full HD video s 60 snímky/s
 • možnosti rozšření (sluneční, clona, filtry, blesky, mikrofon)
 • výborný panoramatický režim produkující snímky s vysokým rozlišením
 • hybridní hledáček
 • široké možnosti nastavení
 • paralaxa v hybridním hledáčku není příliš přesná
 • líbila by se mi možnost manuálního přenosu ostření
 • automatické vyvážení bíle by si místy zasloužilo větší spolehlivost

Ukázkové snímky

Hlavní rysy

 • 16,3Mpx APS-C X-Trans CMOS II / procesor EXR II bez Low Pass filtru
 • rychlé fázové zaostřování se senzory na snímacím čipu
 • vysoce světelný (F2,0) monofokální širokoúhlý objektiv (35 mm ekv. 135) Fujinon
 • ISO citlivost až 25 600
 • sériové snímání rychlostí 6 fps
 • inovovaný hybridní OVF/EVF hledáček s vysoým rozlišením
 • rozšíření dynamického rozsahu
 • 14bit RAW formát
 • Full HD video (1920x1080 60/30fps) / stereofonní záznam zvuku (možnost připojení ext. mikrofonu)
 • stylový design kovového těla vyrobeného v Japonsku
 • průměr filtrového závitu 49mm
 • výdrž akumulátoru 330 snímků (dle standardu CIPA)

Videoprezentace

Fujifilm po nějaké době vzal prachovku a oprášil model, na který se již ve výkladech začínalo prášit. Snaží se ho uvést s patřičnou pompou, ve skutečnosti ovšem svou starou dobrou X100 zahazovat nemusíte. Již tak dobrý koncept (pro fotografy fajnšměkry) zrychlil v zaostřování i reakcích, má vyšší rozlišení a Full HD video. Kombinovaný hledáček dostal vyšší rozlišení, ale některé nectnosti v podobě nepřesné paralaxy a ne tak úplně rychlé odezvy (v elektronickém zobrazení hledáčku) mu zůstaly. Ještě mám na paměti nadšení při poslední recenzi staršího brášky X100, kdy jsem cinkal prasátkem a uvažoval o koupi. Zde však již zůstal pouze dojem z kvalitního fotoaparátu. A jak to fotí? O tom dále.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4200 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

1/48
S chromatickou aberaci X100s s pevným objektivem Fujinon 23mm F2 (35 mm ekv. kinofilmu) opatřený více vrstvými antireflexními vrstvami HTC-EBC se téměř nezná.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

2/48
Za to perfektní detaily (viz. řetez) mu nejsou díky kvalitní optice, velkému ( 2/3") snímači a obsenci Low Pass filtru ničím cizím.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/7500 s - Clona: 5,6 - ISO: 800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 1,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

3/48
X100s má v základním nastavení živé a syté barvy, vše lze přizpůsobit k obrazu svému.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

4/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

5/48
Fujifilm je již delší dobu známý experimentátor s dynamickým rozsahem. Není tomu tak náhodou, že i X100s nabídne jeho rozšíření. Zde jsem si vyzkoušel jeho bracketing v rozmezí 100%,...

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

6/48
...200%...

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

7/48
a v neposlední řadě 400%. Nejen z histogramu je patrné, že vliv na výsledek má.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

8/48
Malá hloubka osrosti je dostupná i ve větším odstupu roviny zaostření.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/9500 s - Clona: 2,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

9/48
Fujfilm X100s má detektory pro fázové zaostření přímo na snímači, diky tomu oproti minulému modelu došlo k jeho zrychlení. Řekl bych, že jeho rychlost je v porovnání s klasickými DSLR nazvdory číslům standardní a tedy reportáže schopná.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 2,8 - ISO: 800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

10/48
Doba tomu chce a zrychluje se kde co. Zde se stalo obětí, v pozitivním slova smyslu, sériové snímání, které udělalo krok o jeden schod a z 5ti snímků/s je to nyní 6.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

11/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

12/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

13/48
X100s patří v oblasti automatických panoramatických snímků ke špičcce, nejen jejich kvalitou, rozlišením, ale i spolehlivostí při jejich tvorbě. Dělá z nich něco skutečně použitelného i pro větší tisky.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/10000 s - Clona: 2,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,7 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

14/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/13000 s - Clona: 2,8 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

15/48
Opusťmě nyní na chvilku Matějskou a pojďme vyzkoušet, zda patice blesku nemá dotvářet jinak povedený retro design fotoaparátu, jak vidno nemá. A je se na co dívat. Zaměřte se na rozostřené pozadí v kontrastu s řezavě ostrými detaily vlasů Magdalény. Absence Low Pass filtru je znát a přitom moiré žádné.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

16/48
Abych ale jen nechválil, byl jsem zvyklý na neutrálnější podání plěťových tónů z dílny Fuji a mohu subjektivně říci , že mi sědělo poněkud více. Vše se dá ale přizpůsobit k obrazu svému bohatými možnostmi nastavení.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1600 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

17/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1600 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

18/48
S vyvážením bílé X100s v lehkých intencích zápasí. Zde dva snímky vytvořeny bezprostředně po sobě se stejným nastavením i intenzitou zábleskového světla.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

19/48
Na druhou stranu pro tu dokonaslou kresbu, kde vidíme i vlákna svetru či plátna, můžeme drobnou nedokonalost odpustit.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

20/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/1250 s - Clona: 4,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

21/48
Objektiv zvládne zasotřit již od deseti centimetrů. Milovníci detailů, tak nejsou o nic ochuzeni.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/8000 s - Clona: 2,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

22/48
U makro snímku ještě chvíli zůstaneme a projdeme si nastavemní clony po jednotlivých krojích od F2.0 až po F11. Všímejte si vždy výborné kresby v rovině zaostřené apřirozeného podání neostrých částí mimo ni.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/7500 s - Clona: 2,8 - ISO: 400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

23/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4000 s - Clona: 4,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

24/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/2000 s - Clona: 5,6 - ISO: 400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

25/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/900 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

26/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/600 s - Clona: 11,0 - ISO: 640 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

27/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/500 s - Clona: 16,0 - ISO: 800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

28/48
A podání neostrých částí (bokeh) ještě jednou.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/3400 s - Clona: 2,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

29/48
Automatika pracuje s interním bleskem velmi citlivě a snaží se nenarušovat atmosféru scény. Ono popravdě s X100s interní blesk zas tak moc nevyužijete. Světelnost objektivu a výkon ve špatných světelných podmínkách jeho potřebu téměř eleiminuje a s ostrým sluncem v protisvětle budete s vestavěným bleskem bojovat těžko.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/340 s - Clona: 2,0 - ISO: 800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

30/48
X100s zvětšila rozlišení z 12,3 na 16,3 Mpx a co na to světlocitlivé buňky? Nebudou mít žízeň po světle? Přesvědčme se! Začínáme na ISO 100, které nese označení "L" tedy jde o hodnotu pod standartním rozsahem a je to znát na nižším dynamickém rozsahu.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 20/10 s - Clona: 8,0 - ISO: 100 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

31/48
Šum budeme navzdory dlouhé expozici u ISO 200 hledat marně. Přepaly ranního slunce ovšem najdeme.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 15/10 s - Clona: 8,0 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

32/48
ISO 400 je opět bez ztráty kytičky a se stoupající citlivostí nám roste i dynamický rozsah...

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/11 s - Clona: 8,0 - ISO: 400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

33/48
..takže u hodnoty ISO 800 již varování histogramu o přepalech mizí. Přitom můžeme konstatovat čistý snímek s perfektními detaily. Dá se říci, že hodnoty okolo ISO 400 - 800 jsou pro fotografování s X100s ideální. Nezapomínejme přitom, že hodnotu nastavení ISO lze měnit i po zlomcícjh expozičních kroků (v testu jsem si je pro zkrácení dovolil přeskočit).

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/19 s - Clona: 8,0 - ISO: 800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

34/48
Po delším zkoumání ISO 1600 pozoruji téměř nerozlišitelné změny v tmavých částech větvoví. V praxi však nulový posun.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/35 s - Clona: 8,0 - ISO: 1600 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

35/48
ISO 3200 je již znatelnějším posunem (opět v tmavších částech). U hodnoty, která představuje u většiny fotoaparátů citelné zhoršení kvality, zde stále můžeme uvažovat o její použití i pro profesionální velkoformátové tisky.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/75 s - Clona: 8,0 - ISO: 3200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

36/48
ISO 4000 již redukuje ty nejjemnější detaily (viz. střešní krytina kostela), rozdíl je stále zanedbatelný.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/85 s - Clona: 8,0 - ISO: 4000 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

37/48
ISO 6400 vnáší do snímku lehčí šum, spíše příjemného filmového charakteru. Vyzdvihněme nulové přepaly v expozičně náročné scéně. ISO 6400 je poslední hodnotou, s kterou pracuje automatické nastavení ISO a dodejme, že zcela zaslouženě, protože o kvalitu snímků se při něm stále bát nemusíte.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/140 s - Clona: 8,0 - ISO: 6400 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

38/48
U hodnoty ISO 12 800 již splyvají některé detaily u blízkých barevných tónů, výrazněji se promítá potlačení šumu a znatelně se zužuje dynamický rozsah. O jejím použití by měl fotograf zapřemýšlet.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/340 s - Clona: 8,0 - ISO: 12800 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

39/48
U vskutku enormní hodnoty ISO 25 600 již dochází k výraznému potlačení detailů a nárůstu množství šumu nad udržitelnou hranici. Může však současně nabídnout možnost experimentování při fotografování v černobílé škále.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/700 s - Clona: 8,0 - ISO: 25600 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

40/48
Jak už bývá zvykem, skončíme u přehledu efektů. V podání X100s, jak se sluší u fotoaparátu pro náročné fotografy, efektů napodobující zpracování barev filmového materiálu , pochopitelně od Fuji (negativů Pro H, Pro S a inevrzních materiálů Provia a Velvia). Až po tom, co jsem X100s vrátil jsem se dozvěděl, že byla k dispozici i klasika v podobě efektových filtru diorama, plastová kamera apod. Myslím ale, že se k nim fotograf vlastnící X100s uchylovat nemusí, vyjímečné snímky bude mít i bez nich.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

41/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5500 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

42/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

43/48
Nesmí chybět černobílá fotografie, tedy převod do šedé škály.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

44/48
K dispozici jsou i R,G aB filtry.

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/6000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

45/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5500 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

46/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/5000 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

47/48

Podrobnosti o fotografii:
Exp. čas: 10/4800 s - Clona: 5,6 - ISO: 200 - Ohnisko: 23 mm - Korekce Exp.: 0,0 EV - Výrobce: FUJIFILM - Model: X100S -

48/48

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
SSV02.06.2014 v 11:52:01

Dobrá volba pro toho, kdo se necítí být amatérem, ale zároveň nechce být profesionálem.

 • Nekoplikovanost

  Příslušenství k produktu FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma

  SANDISK SDXC 64GB ULTRA

  SANDISK SDXC 64GB ULTRA

  SANDISK SDXC 64GB ULTRA
  • základní řada karet od Sandisku
  • klasické rozměry SD
  • rychlost čtení až 40 MB/s
  690,-
  Skladem > 5 ks
  BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

  BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

  BasicXL čtečka (SD,SDHC,MMC) BXL-CARDRW2B

  Miniaturní přenosná čtečka/zapisovačka paměťových karet SD, SDHC a MMC. Ideální pro použití s notebooky nebo netbooky. Propojení: USB 2.0. Kompatibilita: SD/SDHC/MMC....

  120,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDHC 16GB EXTREME

  SANDISK SDHC 16GB EXTREME

  *****
  (5 recenzí)
  SANDISK SDHC 16GB EXTREME
  • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
  • klasické rozměry SD
  • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
  390,-
  Skladem > 5 ks
  SANDISK SDHC 32GB EXTREME

  SANDISK SDHC 32GB EXTREME

  *****
  (9 recenzí)
  SANDISK SDHC 32GB EXTREME
  Sleva
  • výkonná řada karet od Sandisku - zvládne 4K video (rychlost třída U3)
  • klasické rozměry SD
  • rychlost čtení až 90 MB/s, zápis až 40 MB/s
  480,-
  Skladem > 5 ks
  AVACOM Fujifilm NP-95

  AVACOM Fujifilm NP-95

  AVACOM Fujifilm NP-95

  Baterie Avacom Fujifilm NP-95 je vyrobena ze špičkových článků, které jí zaručují dlouhou životnost a vysokou spolehlivost. Dokáže plně nahradit originální typy...

  390,-
  Skladem 4 - 5 ks
  FUJIFILM NP-95 akumulátor

  FUJIFILM NP-95 akumulátor

  FUJIFILM NP-95 akumulátor

  Originální náhradní baterie Fujifilm určená pro zařízení FinePix F31fd.

  1 290,-
  Skladem 2 - 3 ks
  FUJIFILM redukce AR-X100 na závit 49 mm stříbrná

  FUJIFILM redukce AR-X100 na závit 49 mm stříbrná

  FUJIFILM redukce AR-X100 na závit 49 mm stříbrná

  Adaptér Fujifilm AR-X100 umožňuje použití filtrů M49 na fotoaparátu Fujifilm X100. Na adaptér lze rovněž nasadit sluneční clonu LH-X100.

  990,-
  HAMA spoušť drátěná "Professional" 40 cm

  HAMA spoušť drátěná "Professional" 40 cm

  *****
  (3 recenze)
  HAMA spoušť drátěná "Professional" 40 cm
  • drátěná spoušť s možností aretace
  • délka 40cm
  450,-
  Poslední kus
  ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

  ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý

  ARTISAN&ARTIST popruh ACAM-E25R černý
  • délka 820-1390 mm × šířka 24 mm × tloušťka 1.2 mm
  • pro kompaktní kamery nebo DSLR fotoaparáty
  1 590,-
  Skladem > 5 ks
  JJC držák krytky objektivu CS-X100 pro Fujifilm X100/100S/100T/100F

  JJC držák krytky objektivu CS-X100 pro Fujifilm X100/100S/100T/100F

  JJC držák krytky objektivu CS-X100 pro Fujifilm X100/100S/100T/100F
  • pro Fujifilm X100, X100S, X100T
  • vyrobeno z vysoce kvalitní kůže Nappa
  230,-
  FUJIFILM filtr PRF-49S Protector 49 mm

  FUJIFILM filtr PRF-49S Protector 49 mm

  FUJIFILM filtr PRF-49S Protector 49 mm
  Sleva
  • ochranný filtr
  • průměr 49 mm
  1 590,-
  Skladem 2 - 3 ks
  FUJIFILM krytka pro X100/100S/100T/100F stříbrná

  FUJIFILM krytka pro X100/100S/100T/100F stříbrná

  FUJIFILM krytka pro X100/100S/100T/100F stříbrná
  • Krytka objektivu v kovovém provedení
  • Kompatibilní s Fujifilm X100
  290,-

  Podobné produkty produktu FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma

  LEICA D-Lux (Typ 109)

  LEICA D-Lux (Typ 109)

  *****
  (3 recenze)
  LEICA D-Lux (Typ 109)
  Poukaz na fotoslužby
  • 12,8 Mpx MOS snímač (4/3")
  • 3,1× optický zoom (24–75 mm)
  • Vysoká světelnost F1,7–2,8
  25 490,-
  LEICA V-LUX ( Typ 114)

  LEICA V-LUX ( Typ 114)

  *****
  (2 recenze)
  LEICA V-LUX ( Typ 114)
  Poukaz na fotoslužby
  • 20,1 Mpx MOS snímač (úhlopříčka 1")
  • 16× optický zoom (25–400 mm)
  • Světelnost f/2,8–4
  27 990,-
  Skladem 4 - 5 ks
  SONY CyberShot DSC-RX10 II

  SONY CyberShot DSC-RX10 II

  SONY CyberShot DSC-RX10 II
  Poukaz na fotoslužby
  • 20,2 MPx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") / procesor BIONZ X
  • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–200 mm
  • Světelnost f/2,8 v celém rozsahu
  29 990,-
  Poslední kus
  SONY CyberShot DSC-RX10 III

  SONY CyberShot DSC-RX10 III

  *****
  (1 recenze)
  SONY CyberShot DSC-RX10 III
  Poukaz na fotoslužby
  • 20,1 Mpx snímač Exmor RS CMOS (úhlopříčka 1") s DRAM pamětí / procesor BIONZ X
  • Objektiv Zeiss Vario-Sonnar T* se zoomem 24–600 mm F2,4–4, tvořen osmi optickými členy, včetně jednoho Super ED elementu, pěti ED elementů a dvou ED asférických čoček, 9 listá clona
  • Optický stabilizátor obrazu SteadyShot - aktivní stabilizace může přinést benefit až o 4,5 EV
  34 990,-
  Poslední kus

  Poradna k produktu

  FUJIFILM X100S stříbrný + originální pouzdro + předsádka TCL-X100 zdarma

  Přidat příspěvek
  • Vladimír Tyl
   Odpovědět

   fuji x100s

   Vladimír Tyl 15.01.2015 v 11:17:19

   Dobrý den. Má prosím fuji x100s a fuji x100t české menu? Dále bych chtěl vědět jestli nějak zohledňujete cenu nových věcí, když byly současně zase jiné věci prodány v bazaru. Je nějaká sleva? Děkuji za odpověď. Zdraví V.T.

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:fuji x100s

    Jakub Valdivia 17.01.2015 v 14:17:47

    Dobrý den, oba přístroje mají české menu. Na protiúčet se ceny zohledňují ale přesné informace by vám dali osobně naši zaměstnanci na výkupu.

  • Barbora Poláčková
   Odpovědět

   nastavení Raw

   Barbora Poláčková 03.01.2015 v 21:49:29

   Jak nastavit u daného fotoaparátu funkci Raw. Nemám český návod a mým přátelům, kteří si ho zkoušeli, se nějak podařilo mi ho odnastavit. Nedaří se mi jej znovu nastavit. Děkuji za radu.

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:nastavení Raw

    Jakub Valdivia 07.01.2015 v 14:20:59

    Dobrý den, při zmáčknutí tlačítka "Q" na zadní straně přístroje se vám zobrazí zabulka položek a jedna z nich je změna obrazové kvality.

  • Radovan Garič
   Odpovědět

   přepočet ohniska

   Radovan Garič 06.10.2014 v 19:37:37

   Dobrý den, je pravda, že popis "35 mm ekv. 135" je vzhledem ke zvyklostem skutečně trochu matoucí :-) mne v prvním momentu tak zarazil, až jsem se musel jít podívat do parametrů na skutečné ohnisko, a teprve z úvahy 23mm x crop cca 1,5 jsem usoudil, že přepočtené ohnisko je skutečně cca 35. :-) Přehlednější by asi bylo přezávorkovat: širokoúhlý objektiv 35mm (při přepočtu na ...) s pozdravem R.G.

  • Ondřej Koníček
   Odpovědět

   manuální ostření

   Ondřej Koníček 20.05.2014 v 14:54:25

   Dobrý den, Má tento kompakt možnost manuálního ostření? Děkuji, Koníček

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE:manuální ostření

    Jakub Valdivia 21.05.2014 v 13:02:23

    Dobrý den, tento fotoaparát má možnost manuálního ostření elektronickou cestou.

  • Jan Dubrovský
   Odpovědět

   Sleva

   Jan Dubrovský 05.09.2013 v 23:51:57

   Dobrý den. Vztahuje se na tento produkt sleva 5 procent se stříbrnou kartou?

   • Pavel Galler
    Odpovědět

    RE:Sleva

    Pavel Galler 06.09.2013 v 09:49:28

    Dobrý den, zjistím a odpověď Vám zašlu do emailu.

  • Petr Vlk
   Odpovědět

   firmware

   Petr Vlk 25.04.2013 v 20:06:03

   Dobry den, je mozne overit verzi firmware ktery maji kusy ktere mate skladem? (podrzet tlacitko disp/back pri zapinani pristroje), diky

  • Mirek
   Odpovědět

   Upřesnění

   Mirek 03.04.2013 v 10:26:16

   Děkuji za odpověď. Ještě byc doplnil dotaz. Připojištění např. na 2 roky znamená, že se mi de-facto prodlouží záruka na vady fotoaparátu na 4 roky, tedy pojištění následuje zákonnou záruku, nebo se pojištění týká něčeho jiného a časově běží paralelně se zárukou - tudíž vyprší současně s 2-letou zárukou?

   • Pavel Galler
    Odpovědět

    RE: Upřesnění

    Pavel Galler 03.04.2013 v 11:00:51

    Dobrý den,týká něčeho jiného a časově běží paralelně se zárukou - tudíž vyprší současně s 2-letou zárukou. Čeho se týka najdete zde: www.fotoskoda.cz/zakaznicka-podpora/

  • Mirek
   Odpovědět

   Záruka?

   Mirek 03.04.2013 v 08:55:03

   Jedná se o nové, nerozbalené fotoaparáty se zárukou 2 roky? Při pokusu o objednání se mi automaticky objeví pojištění na 2roky za příplatek - proto se ptám, zda nejde o použité/reklamované, případně předváděcí zboží, jak se někdy (bez upozornění) stává.

   • Pavel Galler
    Odpovědět

    RE: Záruka?

    Pavel Galler 03.04.2013 v 09:38:11

    Dobrý den,v žádném případě. Jsou to samozřejmě zcela nové, originál zabalené kusy přímo od FUJI. Připojištění nabízíme doplňkově, nemusíte ho využít. Záruka 2 roky na fotoaparát je automaticky.

  • igor
   Odpovědět

   fuji X100s BLACK ?

   igor 31.03.2013 v 18:48:10

   počítá se s tímto fotoaparátem v Black provedení, podobně jako u x100 Limited edicion Black ?

   • Pavel Galler
    Odpovědět

    RE: fuji X100s BLACK ?

    Pavel Galler 02.04.2013 v 14:15:21

    Dobrý den,nemáme zatím bližší informace.

  • honza
   Odpovědět

   termín uvedení X100S

   honza 21.03.2013 v 19:55:31

   Kdy bude možno zakoupit X100S a uváděná cena je definitivní?

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE: termín uvedení X100S

    Jakub Valdivia 24.03.2013 v 16:23:10

    Dobrý den,fotoaparát bude dostupný na začátku dubna a uvedená cena je definitivní.

  • Petr
   Odpovědět

   chyba popisu

   Petr 13.03.2013 v 12:26:26

   několikrát máte v textu "(35 mm ekv. 135)" a předpokládám má být 23mm ekv. 35mm

  • Petr
   Odpovědět

   chyba popisu

   Petr 13.03.2013 v 12:26:01

   několikrát máte v textu "(35 mm ekv. 135)" a předpokládám má být 23mm ekv. 35mm

   • rum
    Odpovědět

    RE: chyba popisu

    rum 21.03.2013 v 08:08:12

    135 film (známý jako „35mm film“ nebo kinofilm)cs.wikipedia.org/wiki/Fotografick%C3%BD_film

   • Jakub Valdivia
    Odpovědět

    RE: chyba popisu

    Jakub Valdivia 15.03.2013 v 14:02:14

    Dobrý den,současný popis je mírně matoucí a bude opraven.

  • Joska
   Odpovědět

   obseh balení

   Joska 08.02.2013 v 13:37:27

   dobrý den jste si jisti , že k tomuto aparátu dostanu obsah balení viz. popis aparátu ?

   • Pavel Galler
    Odpovědět

    RE: obseh balení

    Pavel Galler 11.02.2013 v 12:40:53

    Dobrý den,máte pravdu, není tomu tak. Součástí je kromě 3 leté záruky, standartní příslušenství. Popis opravíme.

  Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

  Kompletní informace »

  Čekejte prosím...

  Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací