FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč
FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700KčFUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700KčFUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700KčFUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700KčFUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700KčFUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč

FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč

Fujifilm
Kód produktu: 2023782

Výhodný set, který obsahuje objektiv Fujifilm Fujinon XF 50–140 mm f/2,8 R LM OIS WR, který nabízí rozsah ohniskových vzdáleností odpovídající 76–213 mm (ekv. kinofilmu) a konstantní světelnost f/2,8 v celém rozsahu. Optická konstrukce zahrnuje v 16 skupinách 23 členů (včetně pěti ED členů a jednoho Super ED členu). Délka objektivu zůstává v celém rozsahu zoomu neměnná a objektiv disponuje povrchovou úpravou, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a prachu a umožňuje práci při teplotě až -10 °C. Díky výkonnému gyroskopickému senzoru, unikátnímu algoritmu stabilizace obrazu a vysoké světelnosti F2,8 lze objektiv udržet v ruce za různorodějších podmínek a první trojitý lineární motor na světě poskytuje pohodlné fotografování s rychlým, tichým automatickým ostřením. Druhá část setu je výkonný telekonvertor FUJINON XF 1,4X TC WR zvětšuje ohniskovou vzdálenost instalovaného objektivu XF 50-140 mm F2,8 R LM OIS WR.
Více o produktu »

 • 2,8× optický zoom
 • Vysoká světelnost f/2,8
 • OIS stabilizace obrazu
222 929 020 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 2,8× optický zoom
 • Vysoká světelnost f/2,8
 • OIS stabilizace obrazu
 • Povrchová úprava HT-EBC
 • Telekonvertor FUJINON XF 1,4X TC WR zvětšuje ohniskovou vzdálenost instalovaného objektivu XF 50-140 mm F2,8 R LM OIS WR

Parametry

Světelnost objektivu2,8
Typ objektivutelezoom
Objektiv pro formátmalý digitální formát (APS-C / Micro4/3)
Optická stabilizaceano
Zaostřováníautomatické
Přenos ostřeníplně automatický
Poměr zvětšení1:8,3
Filtry (průměr v mm / aplikace)72
BajonetFujifilm
Max. ohnisková vzdálenost140

Popis produktu FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč

Objektiv

Optická konstrukce poskytující maximální kvalitu obrazu vlajkové lodi mezi teleobjektivy se zoomem

 • Aby bylo dosaženo nejlepší kvality obrazu ve třídě, používá tento luxusní teleobjektiv se zoomem optickou konstrukci sestávající z 23 skleněných prvků v 16 skupinách s pěti čočkami ED a jednou čočkou Super ED srovnatelnou s fluoritovými čočkami. Tím se maximalizuje potlačení chromatické aberace a vysoká rozlišovací schopnost.
 • Aplikování unikátní povrchové úpravy HT-EBC (High Transmittance Electron Beam Coating) společnosti Fujifilm na celou plochu čočky zaručuje omezení zdvojení obrazu a odlesků a výsledkem je ostrý, jasný obraz. Díky použití nově vyvinuté technologie povrchové úpravy Nano-GI (Gradient Index), která mění index lomu mezi sklem a vzduchem, jsou účinně potlačeny zdvojení a odlesky od šikmo dopadajícího světla.
 • Jako u ostatních objektivů XF vytváří sedm zaoblených lamel clony měkký, kruhový efekt bokeh. Byla použita optická konstrukce, která vytváří nádherný efekt bokeh u objektů v popředí i v pozadí.
 • Vnitřní zoomovací mechanismus zaručuje, že se délka objektivu nemění, takže v celém rozsahu zoomu zůstává vyvážení objektivu stejné.
 • Spojením tohoto objektivu s tělem fotoaparátu řady X Series s technologií Lens Modulation Optimizer* (LMO) se výkon tohoto objektivu zlepší ještě výrazněji. Technologie LMO koriguje difrakci** a vytváří obraz ostrý od okraje k okraji s realistickým trojrozměrným efektem i při vysokém clonovém číslu.

* Vlastní funkce zpracování obrazu společnosti Fujifilm, která koriguje optické vlivy difrakce, založená na optickém výkonu každého objektivu.

** Jev, ke kterému dochází při fotografování s velkým zacloněním, při němž se obraz, který byl původně ostrý, rozostří.

Rychlé a tiché automatické ostření díky prvnímu trojitému lineárnímu motoru na světě

 • Pro rychlý autofokus je použit vnitřní systém ostření. Metoda posouvání malých čoček ve střední a zadní části objektivu bez pohybování velkými čočkami, ze kterých sestává přední část objektivu. Díky snížení hmotnosti ostřicí čočky a osazení tří lineárních motorů v intervalech 120° bylo možné dosáhnout tichého automatického ostření. Ještě rychlejšího automatického ostření lze dosáhnout při spojení tohoto objektivu s tělem fotoaparátu řady X Series, který nabízí funkci Phase Detection AF. V kombinaci s téměř neslyšným zvukem závěrky lze fotografie pořizovat i na tichých místech bez povšimnutí.
 • Protože automatické ostření pracuje se signálem z obrazového senzoru, je možné dosáhnout extrémně přesného zaostření.
 • Díky minimální pracovní vzdálenosti 1 m pro celý rozsah zoomu je tento objektiv skvělý také pro fotografování blízkých objektů.

Nejvýkonnější stabilizace obrazu ve své třídě

 • Díky výkonnému gyroskopickému senzoru a unikátnímu algoritmu, který potlačuje odchylku způsobenou změnami teploty, poskytuje objektiv XF50-140mm nejvýkonnější stabilizaci obrazu ve své třídě. Ve spojení s vysokou světelností F2,8 lze nyní udržet teleobjektiv se zoomem v ruce i v situacích, kdy to dříve nebylo možné.

Odolnost vůči povětrnostním vlivům a prachu a provoz při nízké teplotě -10 °C

 • Díky utěsnění každé části tubusu je objektiv odolný vůči povětrnostním vlivům a prachu a umožňuje provoz při teplotách do -10 °C, což z něj činí ideálního společníka pro digitální fotoaparát X-T1, který nabízí stejnou úroveň ochrany.

Vysoká kvalita provedení a pohodlné ovládání

 • Ostřicí kroužek i kroužek ovládání clony jsou z kovu a kov je použit také na vnějším povrchu tělesa objektivu, díky čemuž bylo dosaženo vysoké kvality provedení. Díky dlouholetým zkušenostem a širokému know-how v dalších oblastech špičkových profesionálních objektivů, jako Broadcasting a CinemaScope, umožňuje povrchová struktura a točivý moment kroužků pohodlné fotografování dokonce i při citlivém ručním ostření. Uchycení objektivu je vyrobeno z mosazi, což mu poskytuje vyšší pevnost.
 • Ve spojení s tělem fotoaparátu má tento objektiv asi 60 % hmotnosti systému plné velikosti, čímž výrazně snižuje zátěž fotografa.
 • Funkce AF+MF umožňuje hladké ruční ostření. Po stisknutí tlačítka pro automatické zaostření objektu lze následně provádět jemné doladění pomocí kroužku ručního ostření. Funkce umožňující hladké ruční ostření otáčením ostřicího kroužku při namáčknutí spouště během uzamčení automatického ostření. Pro použití této funkce je nutný upgrade firmwaru fotoaparátu. (Vhodné modely: X-Pro1/X-E1/X-E2/X-T1/X-T1GS)

Telekonvertor

Vysoká kvalita obrazu a zachovalý optický výkon původního objektivu

Konstrukce se skládá z 7 členů ve 3 skupinách a zachovává optický výkon původního objektivu.

Optimální parametry kvality obrazu použité v obecné charakteristice původního objektivu a telekonvertoru 1,4x umožňují zachovat dokonalou kvalitu fotografií a významně omezit aberace také po 1,4-násobném zvětšení ohniskové vzdálenosti.

Po namontování telekonvertoru fotoaparát zobrazuje a ukládá informace s přihlédnutím ke změněné hodnotě clony a ohniskové vzdálenosti.

Telekonvertor neovlivňuje funkci autofokusu ve fotoaparátu

Po namontování telekonvertoru zůstává rychlost autofokusu stejná, jako kdyby byl použit pouhý objektiv.

Autofokus s detekcí kontrastu v režimu náhledu v reálném čase dostupný v bezzrcadlovkách umožňuje pořizovat snímky s minimální hodnotou clony přesto, že telekonvertor zvyšuje hodnotu clony o jeden krok. Navíc zásluhou snímače, který zodpovídá za funkci mechanismu autofokusu, je zaostřování přesné také v případě přiblížení na úrovni super teleobjektivu s malou hloubkou ostrosti.

Odolnost vůči povětrnostním podmínkám, prachu a mrazu do -10 °C

Připevnění telekonvertoru na fotoaparátu a objektivu odolném vůči povětrnostním podmínkám (např. bezzrcadlovka třídy premium FUJIFILM X-T1 s objektivem FUJINON XF 50-140 mm F2,8 R LM OIS WR) neovlivňuje odolnost celé soupravy.

Prvotřídní subtilní design

Tělo telekonvertoru z vysoce jakostního kovu bylo navrženo pro výrobky řady X. Po jeho nasazení na kompatibilní objektiv FUJINON se oba stávají jedním celkem.

Obecná specifikace

Konfigurace objektivu: 7 členů ve 3 skupinách

Ohnisková vzdálenost: 1,4x ve srovnání s původním objektivem

Maximální clona: 1 krok více

Minimální clona: 1 krok více

Zaostřovací rozsah: Více méně stejný, jako v původním objektivu

Maximální zvětšení: 1,4x ve srovnání s původním objektivem

Vnější rozměry: průměr x délka: (vzdálenost od příruby bajonetu objektivu) cca ? 58x15 mm

Hmotnost: (bez záslepek) cca 130 g

Parametry produktu

Světelnost objektivu2,8
Typ objektivutelezoom
Objektiv pro formátmalý digitální formát (APS-C / Micro4/3)
Optická stabilizaceano
Zaostřováníautomatické
Přenos ostřeníplně automatický
Poměr zvětšení1:8,3
Filtry (průměr v mm / aplikace)72
BajonetFujifilm
Max. ohnisková vzdálenost140
Min. ohnisková vzdálenost50
Určené proFujifilm
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 72mm

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 72mm

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 72mm
Doprava zdarma

Polarizační Moose filtr - Fotografujete často širokoúhlým objektivem a přestože používáte standardní polarizační filtr, nevyhovuje je vám barevné podání výsledných...

2 420,-
Další podobné produkty

Podobné produkty

PENTAX 645 80-160 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 80-160 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 80-160 mm f/4,5 FA
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 80–160 mm (ekvivalent kinofilmu: 64–128 mm)
 • Světelnost objektivu: f/4,5
 • Průměr filtrového závitu 77 mm
59 790,-
SONY 16-35 mm f/2,8 Carl Zeiss pro bajonet A

SONY 16-35 mm f/2,8 Carl Zeiss pro bajonet A

SONY 16-35 mm f/2,8 Carl Zeiss pro bajonet A
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 16–35 mm
 • světelnost objektivu: f/2,8
 • konstrukce objektivu: 17 členů / 13 skupin
59 990,-
Poslední kus
CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM + Cashback 6500 Kč

CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM + Cashback 6500 Kč

 • TIPA: nejlepší profesionální objektiv roku
 • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
 • Světelnost f/2,8
62 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PENTAX 645 45-85 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 45-85 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 45-85 mm f/4,5 FA
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 45–85 mm
 • Světelnost objektivu: f/4,5
 • Quick Shift Focus
63 590,-

Příslušenství k produktu FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 72mm

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 72mm

HOYA filtr Polarizační cirkulární Moose`s 72mm
Doprava zdarma

Polarizační Moose filtr - Fotografujete často širokoúhlým objektivem a přestože používáte standardní polarizační filtr, nevyhovuje je vám barevné podání výsledných...

2 420,-

Podobné produkty produktu FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč

PENTAX 645 80-160 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 80-160 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 80-160 mm f/4,5 FA
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 80–160 mm (ekvivalent kinofilmu: 64–128 mm)
 • Světelnost objektivu: f/4,5
 • Průměr filtrového závitu 77 mm
59 790,-
SONY 16-35 mm f/2,8 Carl Zeiss pro bajonet A

SONY 16-35 mm f/2,8 Carl Zeiss pro bajonet A

SONY 16-35 mm f/2,8 Carl Zeiss pro bajonet A
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost: 16–35 mm
 • světelnost objektivu: f/2,8
 • konstrukce objektivu: 17 členů / 13 skupin
59 990,-
Poslední kus
CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM + Cashback 6500 Kč

CANON EF 70-200 mm f/2,8 L IS II USM + Cashback 6500 Kč

 • TIPA: nejlepší profesionální objektiv roku
 • Ohnisková vzdálenost 70–200 mm
 • Světelnost f/2,8
62 990,-
Skladem 2 - 3 ks
PENTAX 645 45-85 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 45-85 mm f/4,5 FA

PENTAX 645 45-85 mm f/4,5 FA
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost 45–85 mm
 • Světelnost objektivu: f/4,5
 • Quick Shift Focus
63 590,-

Poradna k produktu

FUJIFILM XF 50-140 mm f/2,8 R LM OIS WR + XF1,4 TC WR + okamžitá sleva 6700Kč

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace