Glamour a akty

Fotografujeme akt a glamour

Přijďte si nechat zaznamenat vaše smyslné momenty. Kreativně a s mnoha smysly pro estetitku vytvoříme působivé fotomotivy podle vašich představ a vašeho stylu. Fotografovat vás budeme v našem zcela uzavřeném ateliéru, kde se budeme snažit o uvolněnou atmosféru.

Tipy pro styling

Oblečení pro fotografování - doporučujeme různé košile, košilky, tílka, trička, šaty, župan, hezké a zajímavé prádlo. V případě fotografování aktů zvolte už na cestu k nám oblečení bez těsných gumiček.  Pro držení krásného těla si můžete přinést boty na vysokém podpatku. Na fotografování přijďte nenalíčená, náš fotomake-up vás rozzáří, vlasy a nehhty si upravte podle vašeho vkusu. Návštěvu solária doporučujeme dva dny před fotografováním.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Fotografování pro každého

Naše tipy a doporučení, které odpoví na vaše nejčastější otázky.

Rezervovat fotografování

Ceník FotoAteliéru

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace