Modeling, glamour, akty

Rezervovat fotografování

Fotografujeme modeling, akt a glamour

Přijďte si nechat zaznamenat vaše smyslné momenty. Kreativně a s mnoha smysly pro estetitku vytvoříme působivé fotomotivy podle vašich představ a vašeho stylu. Fotografovat vás budeme v našem zcela uzavřeném ateliéru, kde se budeme snažit o uvolněnou atmosféru.

Vstupní branou do světa modelingu jsou profesionální fotografie jak figury tak portrétu.  V našem ateliéru se budeme snažit o to, aby vám bylo příjemně a byla naplněna vaše přání a očekávání.

Nové ještě výhodnější balíčky - ceník fotografování

Kompletní ceník fotografování a podrobnosti o obsahu balíčků

Tipy pro styling aktů a modelingu

Oblečení pro fotografování – doporučujeme různé košile, košilky, tílka, trička, šaty, župan, hezké a zajímavé prádlo. V případě fotografování aktů zvolte už na cestu k nám oblečení bez těsných gumiček.  Pro držení krásného těla si můžete přinést boty na vysokém podpatku. Na fotografování přijďte nenalíčená, náš fotomake-up vás rozzáří, vlasy a nehhty si upravte podle vašeho vkusu. Návštěvu solária doporučujeme dva dny před fotografováním.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Naše tipy, doporučení a odpovědi na nejčastější otázky

Rezervovat fotografování

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací