GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalený
Sleva
GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýGOPRO HERO3+ Black Edition rozbalenýYouTube video - GoPro HD HERO3+ Black Edition

GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalený

GoPro
*****
4 2 (2 recenze) | Kód produktu: 4032987

Upgrade legendy. Tak by se dala nazvat kamera GoPro HD HERO3+ Black Edition. Kamera HERO3+ Black Edition je o 20% menší a lehčí než její bestsellerový předchůdce. Přináší vylepšenou kvalitu obrazu a skvělé nové vlastnosti pro co největší všestrannost a účelnost. SuperView™ je nový video režim, který umožní zachytit video z úctyhodné širokoúhlé perspektivy, režim Auto Low Light zase zvládne inteligentně přizpůsobit počet snímků za sekundu pro skvělou výkonnost při nízkém stupni osvětlení. Přidejte k tomu o 30% delší výdrž baterie, 4x rychlejší vestavěné Wi-Fi a ostřejší čočku a výsledkem je vůbec nejpokročilejší GoPro - HERO3+ Black Edition.
Více o produktu »

 • snímač CMOS 12 Mpx
 • úhel záběru 90°, 127° a 170° (ve Full HD)
 • záznam s rozlišením až 4K při 15 snímcích za vteřinu, 2.7K (30 fps), 1440p (48 fps), 1080p (60 fps), 720p (120 fps) či WVGA (240 fps)
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • snímač CMOS 12 Mpx
 • úhel záběru 90°, 127° a 170° (ve Full HD)
 • záznam s rozlišením až 4K při 15 snímcích za vteřinu, 2.7K (30 fps), 1440p (48 fps), 1080p (60 fps), 720p (120 fps) či WVGA (240 fps)
 • zabudovaný Wi-Fi modul, pomocí kterého můžete kameru ovládat ze vzdálenosti až 180 metrů(dálkové ovládání)
 • o 20% menší a lehčí než její bestsellerový předchůdce (kompatibilní s některým příslušenstvím na GoPro Hero3-dáno zmenšením kamery)
 • SuperView™ je nový video režim
 • režim Auto Low Light pro lepší záběry při horších světelných podmínkách
 • o 30% delší výdrž baterie
 • 4x rychlejší vestavěné Wi-Fi
 • ostřejší čočka o 33%
80%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalený

 

Vzhled a konstrukce

GoPro HD HERO3+ Black EditionDesign těla kamery GoPro HD Hero 3+ vychází s osvědčené konstrukce třetí generace (s následujícími vylepšeními). Oproti starším generacím je housting (kryt těla) HERO 3+ lehčí celkově menší a má nyní i s kamerou 136g. Je zaručena i zpětná kompatibilita s některým příslušenství určeným pro GoPro Hero 3. To znamená, že všechny dřívější držáky, spojovací součásti a úchyty využijete z předcházejících verzí (nekompatiblní ovšem budou houstingy - plastové kryty, nasazovací filtry..). Nedílnou součástí těla kamery je přepracované, odolné, průhledné pouzdro, které jí propůjčuje unikátní vlastnosti, jako odolnost proti vodě až do hloubky 40 m. Zachováná je i zabudovanou plochá čočka, která zajišťuje perfektní kvalitu obrazu jak nad vodou tak pod ní. Nedílnou součástí pouzdra je také množství speciálních držáků, které dovolují kameru snadno připevnit na různé typy helem, nejrůznější rovné i zakřivené povrchy. Samozřejmě je možno dokoupit další speciální držáky například pro montáž za čelní sklo auta, držák na upevnění na různé části jízdního kola či motocyklu až po držák do šňůr řiditelného draka.

Snímač, optika a záznam zvuku

GoPro HD HERO3+ Black EditionSnímač má rozlišení 12Mpx CMOS a rozměr 1/2,3” přináší vylepšenou kvalitu obrazu a skvělé nové vlastnosti pro co největší všestrannost a účelnost. SuperView™ je nový video režim, který umožní zachytit video z úctyhodné širokoúhlé perspektivy, režim Auto Low Light zase zvládne inteligentně přizpůsobit počet snímků za sekundu pro skvělou výkonnost při nízkém stupni osvětlení. Objektiv si samozřejmě zachovává přednosti jako je velmi široký úhel záběru v rozsahu 90°, 127° a 170 stupňů (vše dostupné i ve Full HD) a možnost vyměnit vnější ochrannou vrstvu při případném poškození a má o 33% ostřejší obraz díky ostřejší čočce a dvojnásobné redukci obrazových artefaktů. Nová generace přináší i nový přepracovaný systém nahrávání zvuku, který zachytí i ty nejjemnější zvuky - ať už nahráváte hlasy, hudbu nebo řev motoru za jízdy. Pokročilá technologie redukce zvuku větru přináší čistější zvukovou nahrávku při vysokorychlostních aktivitách. Toto vám zaručí, že na videu uslyšíte právě to, co chcete slyšet

Formát záznamu, média a výdrž baterie

GoPro HD HERO3+ Black EditionVideo je možné zaznamenávat jak ve Full HD rozlišení Záznam s rozlišením až 4K (15 fps), 2.7K (30 fps) 1440p při 48 snímcích za vteřinu, 1080p při 60 snímcích za vteřinu či 720p při 120 snímcích za vteřinu, WVGA při 240 snímcích za vteřinu. Navíc je možné volit z celé řady snímkových frekvencí od klasických 30 snímků za sekundu až po extrémní slowmotion 240 smínků/s. Kamera se může pochlubit také focením 12Mpx fotek. Samozřejmostí je funkce statické foto, automatické pořizování fotografii v intervalech 0,5s, 1s, 2,5s, 10s, 30s a 60s a opakovaná burst umožňující sekvenci 30 snímků/s. Video je ve formátu H.264 (soubory .mp4) a kamera ho ukládá na paměťové karty typu microSDHC až do velikosti 64 GB. Na paměťovou kartu s kapacitou 64 GB se typicky vejde až 8 hodin záznamu v rozlišení Full HD. Doporučené karty jsou minimálně ze třídy Class 10. Díky o 30% delší životnosti baterie můžete natáčet s kamerou HERO3+ Black Edition déle a více což si můžeme demonstrovat na hodnotě až 2h, které je kamera schopná natáčení v režimu 4K 15fps.

Funkce a ovládání

S ohledem na použití kamery v náročných podmínkách, kde nebývá příliš mnoho času a prostoru pro rozsáhlé nastavování, je většina její činnosti přenechána dobře vyváženému automatickému režimu. Kamera je vybavena stavovým displejem na přední straně kamery, který nyní zobrazuje podrobnější údaje a usnadňuje tak manipulaci s kamerou v terénu. Díky systému rozšíření BacPac™ je možné ke kameře připojit celou řadu volitelného příslušenství, jako například náhledový LCD displej, externí baterii s vyšší kapacitou a jiné.

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

GoPro HD HERO3+ Black EditionHD Hero 3+ Black Edition představuje vestavěnou Wi-Fi přímo v kameře. Navíc součástí balení HD HERO3 Black Edition je i WiFi dálkový ovladač, který je standardně k dostání za 2490 Kč. Wi-Fi ovladač je vodotěsný, snadno přenosný a umožní dálkovou kontrolu nad až 50 kamerami GoPro na vzdálenost až 180m. Vestavěná Wi-Fi dále umožní live streamování videa a dálkové ovládání kamery pomocí GoPro App, která pracuje s tablety či smartphony s operačními systémy iOS nebo Android. Kromě dokonalé obrazové kvality nabízí GoPro Hero také velmi slušnou konektorovou výbavu. Ta samozřejmě zahrnuje USB rozhraní, které slouží jak ke komunikaci mezi kamerou a počítačem, tak k nabíjení akumulátoru. Dále se na těle kamery nachází konektor jack 3,5 mm pro připojení externího mikrofonu a konektor microHDMI pro přehrávání videa v té nejvyšší kvalitě rovnou z kamery dále lze kameru pomocí volitelného příslušenství připojit k tv pomocí kompozitního A/V kabelu.

 

Vylepšení oproti GoPro Hero3

 

Představujeme SuperView

GoPro HD HERO3+ Black EditionGoPro s hrdostí představuje SuperView, video režim, který umožní zachytit video z úctyhodné širokoúhlé perspektivy. Umožní v záběru zachytit více z vás a vašeho okolí. Výsledkem jsou ještě úchvatnější a poutavější záběry.

Nový režim Auto Low Light

GoPro HD HERO3+ Black EditionChcete kameru automaticky přizpůsobovat v situacích s horším osvětlením? Tento režim inteligentně mění počet snímků za vteřinu dle světelných podmínek.

Ostřejší záběry, méně zkreslení

Užívejte si ostřejší, čistší záběry s omezeným zkreslením. HERO3+ Black Edition má o 33% ostřejší obraz díky ostřejší čočce a dvojnásobné redukci obrazových artefaktů.

Vylepšený zvuk

Zvuková kvalita je stejně důležitá jako kvalita obrazu. HERO3+ Black Edition má vylepšený zvuk a zachytí i ty nejjemnější zvuky - ať už nahráváte hlasy, hudbu nebo řev motoru za jízdy. Pokročilá technologie redukce zvuku větru přináší čistější zvukovou nahrávku při vysokorychlostních aktivitách.

 
O 30% delší životnost baterie

Díky o 30% delší životnosti baterie můžete natáčet s kamerou HERO3+ Black Edition déle a více.
 

Ovládání, přehrávání, sdílení - 4x rychlejší

GoPro HD HERO3+ Black EditionSe 4x rychlejší konektivitou (konkrétní výsledky se mohou lišit) do aplikace GoPro App můžete přehrávat náhled obsahu téměř v reálném čase (u kamer HERO3+ je zpoždění přibližně 1 sekundu oproti 4 sekundám u kamer HERO3) a sdílet fotky a videa rychleji než kdy předtím. Pomocí GoPro App můžete kameru snadno ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo tabletu - plus náhled, přehrávání a sdílení oblíbených záběrů přes email, text, Facebook®, Instagram™ a další (kompatibilita se liší dle použitého zařízení, přehrávání videa a sdílení je kompatibilní jen s videi, natočenými ve vybraných režimech). Užijte si také rozšířené konektivity na přiložený Wi-Fi dálkový ovladač, který umožňuje ovládat až 50 kamer ze vzdálenosti až 180m.

Obsah balení:

kamera HERO3+ Black Edition
vodotěsné pouzdro do 40m
Wi-Fi dálkový ovladač
Li-ion baterie s vyšší kapacitou
rychloodepínací přezka
vertikální rychloodepínací přezka
1 zakřivený + 1 rovný samolepící držák
3-směrný otočný kloub
USB nabíjecí kabel

Parametry produktu

Snímková frekvence ve Full-HD videu50p | 25p | 60p
Rozlišení videaFull HD (1920x1080) | HD (1280x720) | 4K (3840x2160) | 4K 17:9 (4096x2160) | 2,7K (2704x1524) | 2,7K 17:9 (2704x1440)
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

GOPRO Head Strap + QuickClip - čelenka na hlavu

GOPRO Head Strap + QuickClip - čelenka na hlavu

GOPRO Head Strap + QuickClip - čelenka na hlavu
 • Kompatibilní s GoPro systémem
 • Univerzální velikost
 • Popruhy pogumované z vnitřní strany
790,-
Skladem > 5 ks
GOPRO Helmet Front Mount - držák k uchycení na helmu

GOPRO Helmet Front Mount - držák k uchycení na helmu

GOPRO Helmet Front Mount - držák k uchycení na helmu
 • Kompatibilní s GoPro systémem
 • Výklopné rameno pro záznam autoportrétu
590,-
Poslední kus
GOPRO Autocharger - autonabíječka

GOPRO Autocharger - autonabíječka

GOPRO Autocharger - autonabíječka
 • auto nabíječka do auta
 • můžete zároveň dobíjet až 2 kamery Gopro
990,-
Poslední kus
GOPRO Camera Tethers - přídavný úchyt

GOPRO Camera Tethers - přídavný úchyt

GOPRO Camera Tethers - přídavný úchyt

GoPro přídavný úchyt (Camera Tethers) pojistný přídavný úchyt kamery GoPro do velice extrémních podmínek, kde dochází k silným otřesům kamery, zabezpečuje kameru...

790,-
Skladem 2 - 3 ks
Další podobné produkty

Podobné produkty

SONY FDR-X3000

SONY FDR-X3000

*****
(1 recenze)
SONY FDR-X3000
Recenze
 • malá "akční" 4K, FHD videokamera - až 100Mbit/s v profi formátu XAVC S
 • vylepšená technologie Super SteadyShot™ pro plynulejší video bez otřesů
 • při 4K má snímkovací frekvenci až 30 sn./s, FHD až 120 sn./s, HD až 240 sn./s - rychlé scény nejsou problémem
11 990,-
Poslední kus
SONY DSC-RX0

SONY DSC-RX0

SONY DSC-RX0
Poukaz na fotoslužby
 • velký 1" snímač
 • obrazový procesor BIONZ X
 • pevný 24 mm objektiv se světelností f/4,0
16 990,-
Skladem 4 - 5 ks
GOPRO FUSION

GOPRO FUSION

GOPRO FUSION
 • dva objektivy s 18 Mpx rozlišením
 • 5,2 K 30 FPS video, nebo 3K 60 FPS vhodné pro slow motion
 • videa nahrávány do MP4 formátu a s datovým tokem 120Mbps
11 990,-
Skladem 2 - 3 ks
GOPRO HERO7 Black

GOPRO HERO7 Black

*****
(6 recenzí)
GOPRO HERO7 Black
Recenze Dárek testcentrum
 • Nejvýkonnější GoPro všech dob
 • Nejúčinnější stabilizace (HyperSmooth) ve sportovní kameře
 • Live Streaming – sdílejte právě natáčená videa na Facebook Live a zároveň si je ukládejte na micro SD kartu
10 490,-
Skladem > 5 ks

Uživatelské recenze

avatar
90%*****
19.08.2014 000 10:22:45

   avatar
   80%*****
   18.11.2013 000 12:46:56

     Příslušenství k produktu GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalený

     GOPRO Head Strap + QuickClip - čelenka na hlavu

     GOPRO Head Strap + QuickClip - čelenka na hlavu

     GOPRO Head Strap + QuickClip - čelenka na hlavu
     • Kompatibilní s GoPro systémem
     • Univerzální velikost
     • Popruhy pogumované z vnitřní strany
     790,-
     Skladem > 5 ks
     GOPRO Helmet Front Mount - držák k uchycení na helmu

     GOPRO Helmet Front Mount - držák k uchycení na helmu

     GOPRO Helmet Front Mount - držák k uchycení na helmu
     • Kompatibilní s GoPro systémem
     • Výklopné rameno pro záznam autoportrétu
     590,-
     Poslední kus
     GOPRO Autocharger - autonabíječka

     GOPRO Autocharger - autonabíječka

     GOPRO Autocharger - autonabíječka
     • auto nabíječka do auta
     • můžete zároveň dobíjet až 2 kamery Gopro
     990,-
     Poslední kus
     GOPRO Camera Tethers - přídavný úchyt

     GOPRO Camera Tethers - přídavný úchyt

     GOPRO Camera Tethers - přídavný úchyt

     GoPro přídavný úchyt (Camera Tethers) pojistný přídavný úchyt kamery GoPro do velice extrémních podmínek, kde dochází k silným otřesům kamery, zabezpečuje kameru...

     790,-
     Skladem 2 - 3 ks

     Podobné produkty produktu GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalený

     SONY FDR-X3000

     SONY FDR-X3000

     *****
     (1 recenze)
     SONY FDR-X3000
     Recenze
     • malá "akční" 4K, FHD videokamera - až 100Mbit/s v profi formátu XAVC S
     • vylepšená technologie Super SteadyShot™ pro plynulejší video bez otřesů
     • při 4K má snímkovací frekvenci až 30 sn./s, FHD až 120 sn./s, HD až 240 sn./s - rychlé scény nejsou problémem
     11 990,-
     Poslední kus
     SONY DSC-RX0

     SONY DSC-RX0

     SONY DSC-RX0
     Poukaz na fotoslužby
     • velký 1" snímač
     • obrazový procesor BIONZ X
     • pevný 24 mm objektiv se světelností f/4,0
     16 990,-
     Skladem 4 - 5 ks
     GOPRO FUSION

     GOPRO FUSION

     GOPRO FUSION
     • dva objektivy s 18 Mpx rozlišením
     • 5,2 K 30 FPS video, nebo 3K 60 FPS vhodné pro slow motion
     • videa nahrávány do MP4 formátu a s datovým tokem 120Mbps
     11 990,-
     Skladem 2 - 3 ks
     GOPRO HERO7 Black

     GOPRO HERO7 Black

     *****
     (6 recenzí)
     GOPRO HERO7 Black
     Recenze Dárek testcentrum
     • Nejvýkonnější GoPro všech dob
     • Nejúčinnější stabilizace (HyperSmooth) ve sportovní kameře
     • Live Streaming – sdílejte právě natáčená videa na Facebook Live a zároveň si je ukládejte na micro SD kartu
     10 490,-
     Skladem > 5 ks

     Poradna k produktu

     GOPRO HERO3+ Black Edition rozbalený

     Přidat příspěvek
     • agilka
      Odpovědět

      Stabilizace obrazu

      agilka 19.03.2014 000 02:19:56

      Dobrý den, nikde nemohu najít info o způsobu stabilizace obrazu. Tu sice u takovéhoto typu kamery v této cenové relaci předpokládám, ale je mi divné, že se takovým důležitým faktem výrobce nikde ani nepochlubí. Je tedy stabilizace v GP3+ opravdu vůbec přítomna a jaká....díky za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Stabilizace obrazu

       Jakub Valdivia 20.03.2014 000 11:28:07

       Dobrý den, optická stabilizace zde není z důvodu odolnosti. Dle dostupných informací mají kamery elektronickou stabilizaci, ale je doporučeno používaní stabilizačních systémů.

     • Luboš Novák
      Odpovědět

      Úhel záběru

      Luboš Novák 27.02.2014 000 19:15:31

      Dobrý den, v popisu máte u úhlu záběru v závorce uvedeno ve Full HD. Co to znamená? Mohu kamerou natáčet širokoúhlá videa 170 stupňů v nízkém rozlišení? Děkuji za odpověď.

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Úhel záběru

       Jakub Valdivia 27.02.2014 000 21:19:13

       Dobrý den, maximální kvalita v režimu SuperView je FullHD a dá se snížit na HD kvalitu.

     • J.Ptačinský
      Odpovědět

      Podvodní pouzdro Gopro H3+

      J.Ptačinský 25.02.2014 000 11:41:23

      Dobrý den, standardně dodávané pouzdro má u Gopro H3+ udávanou vodotěsnost jen 40m, což je o 20 méně než předchozí model H3. Opravdu je to tak? V případě, že ano, existuje nějaká alternativa dive housing pouzdra pro H3+, která by umožňovala hlubší ponory? Je například kampatibilní diving case z H3 na H3+? Děkuji

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:Podvodní pouzdro Gopro H3+

       Jakub Valdivia 25.02.2014 000 12:54:53

       Dobrý den, do hloubky 60 metrů je použití staršího pouzdra spolu s kamerou GoPro H3+ na vlastní nebezpečí protože kamera má v pouzdru mírnou vůli.

       • J. Ptačinský
        Odpovědět

        Re: RE:Podvodní pouzdro Gopro H3+

        J. Ptačinský 25.02.2014 000 13:25:19

        Děkuji, a existuje tedy nějaké originální pouzdro pro H3+, které by umožňovalo hloubky přes 40m? Děkuji moc

        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:Re: RE:Podvodní pouzdro Gopro H3+

         Jakub Valdivia 25.02.2014 000 13:53:03

         Dobrý den, bohužel žádné originální pouzdro do větší hloubky neexistuje.

     • M. Zábranský
      Odpovědět

      porovnání

      M. Zábranský 29.01.2014 000 08:31:48

      Dobrý den, prosím o upřesnění rozdílu mezi kamerou ve verzi GoPro HD HERO3+ Black Edition a GoPro HD HERO3 Black Edition, co se týče kvality a rozlišení obrazu. Děkuji Zábranský

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:porovnání

       Jakub Valdivia 30.01.2014 000 16:47:42

       Dobrý den, GoPro HD HERO3+ Black Edition má následující vylepšení (týkajících se kvality obrazu): O 33% ostřejší obraz díky ostřejší čočce a dvojnásobné redukci obrazových artefaktů, režim Auto Low Light zase zvládne inteligentně přizpůsobit počet snímků za sekundu pro skvělou výkonnost při nízkém stupni osvětlení. Toto posouvá obrazovou kvalitu o kus víš než je u předcházející generace. Z hlediska rozlišení obrazu jsou stejné. Maximum je 4K a minimum WVGA.

     • Jakub Gráf
      Odpovědět

      steadicam

      Jakub Gráf 08.12.2013 000 15:21:03

      Dobrý den, rád bych se zeptal, jaký mi můžete doporučit steadicam pro gopro. Vím, že jich máte v nabídce hned několik, ale nikde není uvedená minimální hmotnost kamery, což by v tomto případě mohl být i trochu problém. Děkuji Gráf

      • Jakub Valdivia
       Odpovědět

       RE:steadicam

       Jakub Valdivia 08.12.2013 000 19:33:59

       Dobrý den, dnes mě na prodejně informovali že máme pouze jeden typ steadycamu od firmy Tiffen pro GoPro: http://obchod.fotoskoda.cz/tiffen-steadicam-smoothee-pro-gopro-hero-3/ . Bohužel není momentálně skladem.

       • Jakub Gráf
        Odpovědět

        Re: RE:steadicam

        Jakub Gráf 08.12.2013 000 21:38:36

        Chtěl bych se tedy zeptat, jestli nevíte, kdy by měl být steadicam dostupný. Děkuji

        • Jakub Valdivia
         Odpovědět

         RE:Re: RE:steadicam

         Jakub Valdivia 10.12.2013 000 15:02:08

         Dobrý den, steadicam bude dostupný nejspíše do 24.12.

     Servisní knížka plná výhod
     • 4 servisní prohlídky
     • základní kurz ovládání zrcadlovky
     • poukázka na fotoslužby

     Kompletní informace »

     Čekejte prosím...

     Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací