GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 50 % Tato nabídka je platná už jen:

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition

Kód produktu: 4034976 | PN: CHDFB-121-EU

V nejnovější a zatím nejvýkonnější kameře GoPro HERO12 Black se spojila špičková kvalita obrazu, propracovanější stabilizace videa HyperSmooth a delší výdrž baterie. Kamera kombinuje video v rozlišení 5,3K s vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Díky vylepšené technologii napájení dokáže kamera při rozlišení 5,3K60 nepřetržitě natáčet až 2× déle, po dobu až 70 minut). Kamera je lehká a odolná, současně ji snadno připevníte kamkoli, takže vás nebude omezovat ve vašem tvůrčím procesu. Pokročilá stabilizace videa udrží záběry plynulé i v náročném terénu, takže se můžete vrhnout na jakéhokoli dobrodružství - na souši i ve vodě.
Více o produktu »

 • Video 5,3K60, 4K120, 2,7K240
 • Až 8× zpomalený pohyb (slow motion)
 • Fotografie 24,7 Mpx až 30 sn/sek
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Video 5,3K60, 4K120, 2,7K240
 • Až 8× zpomalený pohyb (slow motion)
 • Fotografie 24,7 Mpx až 30 sn/sek
 • Intervalové snímání, noční foto, HDR
 • RAW, timelaps, Light Painting
 • 360° za?mek horizontu
 • Vodotěsnost do 10 m
 • Až 70 min záznamu v 5,3K60
 • Přední, zadní LCD, směrový mikrofon

Parametry

Rozlišení videa5.3K60
Snímková frekvence ve Full-HD videu120 | 240
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx27
DisplejBarevný dotykový
Záznam zvukustereo 2.1
Počet fotografií za sekundu30
Voděodolnost bez podvodního pouzdra10m
Max. úhel záběru360°
Časosběrano
Snímková frekvence ve 4K videu60p

Popis produktu GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition

GoPro HERO12 Black, to je špičková kvalita obrazu, výkonnější stabilizace a o dost delší výdrž baterie. Oproti svému předchůdci nabídne HERO12 až 2x delší výdrž baterie a nejnovější digitální stabilizaci HyperSmooth 6.0. Dále kameru doplní široká škála příslušenství. Tato univerzální sada HERO12 Creator Edition, představuje kompletní vybavení, určené pro vlogování, cestování, filmovou tvorbu nebo živé streamování. Navíc je kamera navržena tak, aby nezahálela ani během nečinnosti, kdy například v průběhu nabíjení dochází automaticky k uploadu dat do cloudového úložiště.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img1

Špičková kvalita obrazu

Kamera kombinuje video v rozlišení 5,3K s vysokým dynamickým rozsahem (HDR). Díky vylepšenému napájení dokáže při rozlišení 5,3K60 nepřetržitě natáčet až 70 minut, což je 2× déle než u předchozí generace. Rozlišení videa je o 91 % vyšší než 4K. Oproti full HD 1080p videu je to pak o neuvěřitelných 665 %. Kamera HERO12 Black přidává vysoký dynamický rozsah HDR i pro fotografie v rozlišení 27 Mpx. Výsledkem je křišťálově čistý obraz ve filmové kvalitě. Pomocí aplikace GoPro Quik můžete z oblíbených záběrů ve videích pořizovat také nádherné fotografie s rozlišením až 24,7 MP. V případě akčních záběrů můžete využít režim Slow motion (až 8× zpomalený záznam v režimu 2,7K/240p)!

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img2

Výkonná stabilizace a 2x delší výdrž kamery

Kamera HERO12 Black dokáže o dost lépe hospodařit s energií a šetří tak svou novou baterii Enduro o kapacitě 1 720 mAh. Na jedno nabití zvládne natočit až 2× víc videa v rozlišení 5,3K60. Při nejvyšší kvalitě 5,3K60 to je až 70 minut nepřetržitého natáčení. V rozlišení s nižší snímkovací frekvencí (5,3K30) je délka záznamu více než 1,5 hodiny a v případě full HD (1080p30) dokonce více než 2,5 hodiny. Díky pokročilé technologii se baterie Enduro může pochlubit ještě větší výdrží za nízkých teplot. Stabilizace HyperSmooth 6.0 posouvá hranice plynulosti záznamu. Využívá hardware, který v roce 2021 získal cenu Emmy za stabilizaci snímače a softwarovou stabilizaci přímo v kameře. Kamera HERO12 Black má ještě stabilnější obraz i při minimálním ořezu.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img3

Úžasně široké zorné pole

Výkonný obrazový snímač kamery HERO12 Black přináší nejširší zorné pole, jaké kdy kamera HERO měla. Díky poměru stran 8:7 zakomponujete do záběru víc oblohy i horizontu. Stačí už jen popustit uzdu své kreativitě. V aplikaci GoPro Quik přiblížíte, oříznete a upravíte záběry, aniž by ztratily cokoli ze své bohatosti a ostrosti. HERO12 Black využívá objektiv HyperView a dokáže z poměru stran 8:7 vytěžit maximum. GoPro přetvoří záznam ve formátu 8:7 na širokoúhlé záběry 16:9. Výsledkem je výjimečně poutavé akční video z vlastního pohledu. Nyní navíc můžete dodat svým videím profesionální vzhled tím, že udržíte stabilní, vyrovnaný a plynulý horizont. Lineární zámek a zámek horizontu zachovají stabilitu záběrů, i když se kamera otáčí o 360°. V kombinaci s funkcí HyperSmooth vám zámek horizontu přinese mimořádně plynulé záběry s ideální perspektivou. K dosažení výsledků v profesionální kvalitě nebudete potřebovat gimbal ani stabilizační software.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img4

Odolnost, vodotěsnost a široká kompatibilita

Kamera HERO12 Black je zcela vodotěsná a jako vždycky tak odolná, že je připravená zachytit každé dobrodružství. Ať už se brodíte bahnem, sněhem, nebo vodou, můžete si být vždy jisti, že vaše kamera vydrží a pořídí špičkové záběry ve všech podmínkách. Můžete se s ní potopit bez ochranného pouzdra až do hloubky 10 m. Kryt objektivu je vybaven speciální fluoridou (vodoodpudivou) vrstvou a stavba objektivu dále pomáhá eliminovat i odlesky. HERO12 Black je přizpůsobena použití s celou řadou praktického příslušenství, včetně například i GoPro modulárního objektiv Max 2.0, který se pyšní obrovským zorným polem 177° (oproti 155° v předchozí verzi).

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img5

Profesionální i hravé možnosti záznamu

GoPro HERO12 podporuje 8-bitovou, 10-bitovou barevnou hloubku a funkci LOG. S kamerou tak máte na výběr mezi záznamem v 8-bitových nebo 10-bitových barvách a kódování s funkcí GP-LOG. Ve vyšším 10-bitovém záznamu dokáže senzor zobrazit více než 1 miliardu barev, a přináší tak vyšší barevnou hloubku, plynulejší gradace a lepší podání jemných odstínu (nebe, pleťovka). Pokročilí uživatelé můžou využít GP-LOG a zaznamenat víc detailů. Barvy poté doladí v postprodukci. Na druhou stranu, nižší 8-bitové soubory zase využijete v situacích, kdy nepotřebujete dokonalé prokreslení scény nebo prostě jen chcete více šetřit místo na paměťové kartě.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img6

 

S kamerou HERO12 Black je nyní ještě snadnější zachytit přesně takové záběry, jaké si představujete. Rychle přepnete mezi širokoúhlým záběrem 16:9 (pro přehrávání na celé obrazovce nebo na YouTube) a videem na výšku 9:16 (pro sledování na telefonu nebo sociálních sítích). Nejvšestrannější je pak maximální poměr stran 8:7. Zachytí toho co nejvíc a vy si pak záběr oříznete podle potřeby, aniž byste přišli o detaily. V aplikaci GoPro Quik pak snadno vytvoříte širokoúhlá videa nebo videa na výšku.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img7

HDR i synchronizace časového kódu

HERO12 Black přináší vysoký dynamický rozsah (HDR) u videí (5,3K a 4K) i fotografií. Už tak skvělou kvalitu obrazu ve své třídě povyšuje na další úroveň. Tam, kde se potkávají stíny s ostrým světlem, stejně jako u všech vysoce kontrastních scén, dokáže režim HDR zachytit i jemné detaily, které by jinak zmizely ve tmě, nebo se naopak "utopily" ve světle. Výsledkem je dynamický, věrný záznam s nezkreslenými barvami. Pokud natáčíte na více kamer, můžete je synchronizovat podle stejného časového kódu. Hodně vám to usnadní také postprodukci (zejména při střihu videa). Funguje ve Final Cut Pro, Adobe Premier atd.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img8

Zvuk a speciální efekty

Zvuk z kamery HERO12 Black připojíte přes Bluetooth bezdrátově ke kompatibilním zařízením. Vloggeři mohou bezdrátově připojit externí mikrofon, který lépe zachytí zvuk. Připojte bezdrátová sluchátka a budete moci kameru GoPro ovládat hlasem, když je okolo moc hluku nebo když je kamera z doslechu. HERO12 Black přináší 3 časosběrné a foto režimy, se kterými popustíte uzdu své kreativitě po setmění. Režim Pohyb hvězd využívá otáčení Země a zachytí hvězdy v podobě nádherných světelných stop na noční obloze. Režim Malování světlem umožňuje vytvářet brilantní efekty tahů štětcem pomocí pohybu světla. Režim Stopy světel vozidel zaznamená noční provoz v podobě ohromujících světelných stop.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img9

Pokročilé nástroje, sdílení a editace

Pořizujte záběry snadným způsobem pomocí nástrojů Power Tools. S novou funkcí intervalového snímání zachytíte akci v pravidelných intervalech. O snímky je postaráno a vy se můžete nerušeně věnovat čemukoli, co právě děláte. Funkce HindSight zachytí až 30 sekund záběru před zahájením záznamu, takže i když stisknete tlačítko spouště pozdě, stihnete pořídit požadovaný záběr. K dispozici jsou také funkce Načasování záznamu (umožňující nastavit kameru GoPro až 24 hodin předem tak, aby se sama zapnula) nebo funkce Doba trvání záznamu, která umožňuje pořizovat videoklipy dlouhé od 15 sekund do 3 hodin. Po přihlášení k domácí síti Wi-Fi stačí kameru GoPro připojit k napájení a zatímco se bude nabíjet, data se automaticky nahrají do cloudu.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img10

 

V aplikaci GoPro Quik najdete pestrou paletu nástrojů, se kterými upravíte záběry jako profík. Buď můžete doladit videa s automatickým výběrem toho nejlepšího, která vytvořila aplikace, nebo si je vyrobte sami. V postprodukci můžete na fotkách a videích změnit digitální objektivy. Přepněte z obzvláště podmanivého objektivu HyperView na objektiv SuperView, širokoúhlý nebo lineární objektiv a vytvořte přesně takový záběr, jaký chcete. Poté jej proměňte v mimořádně atraktivní obsah pro sociální sítě nebo převeďte na širokoúhlý formát pro YouTube. Nejlepší části videa můžete přiblížit. Ve výřezu se zaměříte na akci ve vysokém rozlišení a zbytek oříznete. Z videí jde také extrahovat fotografie v rozlišení 24,7 Mpx.

 

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition img11

Klíčové funce:

 • 5,3K video, dále 4K/120p a 2,7K/240p, Slow motion až 8× zpomalené záběry
 • Fotografie v rozlišení 27 Mpx s RAW Capture + 24,7MP Video Frame Grabs
 • Senzor 8:7 – navržený pro současné vertikální a horizontální snímání
 • HyperSmooth 6.0 Stabilizace (Cena Emmy®) s vylepšeným AutoBoost + 360° Horizon Lock
 • Vodotěsné až do hloubky 10 m / Až 2x delší výdrž baterie – 70 min nepřetržitého snímání
 • Podpora HDR fotografií + videa  / TimeWarp 3.0, zpomalený pohyb, SuperPhoto + RAW
 • Voice Control (hlasové ovládání) / Bluetooth 5.2 audio připojení pro bezdrátové mikrofony
 • Živé přenosy v kvalitě 1080p (full HD) / Nový režim vertikálního snímání
 • Podpora 10-bitové barevné hloubky + nové kódování GP-Log s LUT
 • Velký přední LCD + zadní dotykový displej / Příprava na modulární příslušenství  
 • Synchronizace časového kódu pro edit více kamer, noční efekty
 • 5 digitálních objektivů, aktualizované Power Tools, vylepšené UI pro ovládání Easy + Pro
 • Nový režim intervalového fotografování s optimalizovaným měřením pro akce + selfie
 • Vestavěná flexibilita montáže s novou kompatibilitou, závit 1/4-20
 • Baterie Enduro s dlouhou výdrží za chladného počasí
 • Připravena pro GoPro Media Mod

 

Parametry produktu

Rozlišení videa5.3K60
Snímková frekvence ve Full-HD videu120 | 240
Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx27
DisplejBarevný dotykový
Záznam zvukustereo 2.1
Počet fotografií za sekundu30
Voděodolnost bez podvodního pouzdra10m
Max. úhel záběru360°
Časosběrano
Snímková frekvence ve 4K videu60p
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

GOPRO Suction Cup - přísavný držák

GOPRO Suction Cup - přísavný držák

GOPRO Suction Cup - přísavný držák
Doprava zdarma Sleva
 • Chrání HERO8 od bahna, špíny, vody a písku
 • Voděodolné do 60 metrů hloubky - ideální pro potápění
 • Balení obsahuje i zadní kryt pro ideální audio a přístup k dotykové obrazovce
GOPRO Tripod Mounts KIT - držáky na stativ + ministativ

GOPRO Tripod Mounts KIT - držáky na stativ + ministativ

*****
(1 recenze)
GOPRO Tripod Mounts KIT - držáky na stativ + ministativ
 • Kompatibilní s GoPro systémem
 • Stativový závit 1/4"
 • Včetně třínohého ministativu
590,-
Poslední kus
GOPRO Handlebar/Seatpost/Pole Mount - Držák pod sedlo na řidítka/ trubku

GOPRO Handlebar/Seatpost/Pole Mount - Držák pod sedlo na řidítka/ trubku

GOPRO Handlebar/Seatpost/Pole Mount - Držák pod sedlo na řidítka/ trubku
Sleva
 • lehká a odolná hliníková konstrukce
 • umožňuje otáčet kameru GoPro o 360° a natáčet tak jakkoliv je potřeba (16 zajištěných...
 • má ultra kompaktní rozměr, takže je možno ho uchytit i ve ztěsnaných místech
890,-
Skladem 2 - 3 ks
GOPRO Grab bag - sada držáků a náhradních dílů

GOPRO Grab bag - sada držáků a náhradních dílů

GOPRO Grab bag - sada držáků a náhradních dílů
Sleva
 • sada držáků
 • kompatibilní s kamerami GoPro
 • 1x lepící držák 3M (obdélník)
690,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter
Sleva
 • MicroSDXC
 • 128 GB
 • Rychlostní třída U3
890,-
Skladem > 5 ks
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Jakékoliv profesionální úpravy fotografií musí začít od začátku, tedy RAWu. Ať se chcete pouštět do jakkoliv rozsáhlých úprav (dokonce i těch nejjednodušších), vždy je...

1 590,-
Bez termínu
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition

GOPRO Suction Cup - přísavný držák

GOPRO Suction Cup - přísavný držák

GOPRO Suction Cup - přísavný držák
Doprava zdarma Sleva
 • Chrání HERO8 od bahna, špíny, vody a písku
 • Voděodolné do 60 metrů hloubky - ideální pro potápění
 • Balení obsahuje i zadní kryt pro ideální audio a přístup k dotykové obrazovce
GOPRO Tripod Mounts KIT - držáky na stativ + ministativ

GOPRO Tripod Mounts KIT - držáky na stativ + ministativ

*****
(1 recenze)
GOPRO Tripod Mounts KIT - držáky na stativ + ministativ
 • Kompatibilní s GoPro systémem
 • Stativový závit 1/4"
 • Včetně třínohého ministativu
590,-
Poslední kus
GOPRO Handlebar/Seatpost/Pole Mount - Držák pod sedlo na řidítka/ trubku

GOPRO Handlebar/Seatpost/Pole Mount - Držák pod sedlo na řidítka/ trubku

GOPRO Handlebar/Seatpost/Pole Mount - Držák pod sedlo na řidítka/ trubku
Sleva
 • lehká a odolná hliníková konstrukce
 • umožňuje otáčet kameru GoPro o 360° a natáčet tak jakkoliv je potřeba (16 zajištěných...
 • má ultra kompaktní rozměr, takže je možno ho uchytit i ve ztěsnaných místech
890,-
Skladem 2 - 3 ks
GOPRO Grab bag - sada držáků a náhradních dílů

GOPRO Grab bag - sada držáků a náhradních dílů

GOPRO Grab bag - sada držáků a náhradních dílů
Sleva
 • sada držáků
 • kompatibilní s kamerami GoPro
 • 1x lepící držák 3M (obdélník)
690,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter

SANDISK microSDXC 128GB Extreme Pro 200 MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3, adapter
Sleva
 • MicroSDXC
 • 128 GB
 • Rychlostní třída U3
890,-
Skladem > 5 ks
Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Letem filmovým světem - základy natáčení videa

Chcete se naučit natáčet pořádná videa, za které vás bude okolí a klienti plácat po ramenou? K tomu ale musíte vědět, jak správně komponovat, zvládnout pohyb kamery a...

1 490,-
Bez termínu
Střih videa

Střih videa

Střih videa

Pokud chcete, aby se na vaše videa někdo podíval víckrát než jednou, je tento kurz určen právě pro vás. Ať už natáčíte rodinné oslavy nebo krátké filmy, naučíme vás,...

1 490,-
Bez termínu
Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Začínáme s úpravami fotografií - Adobe Photoshop CC

Photoshop je dnes ekvivalentem černé komory a žádný profesionální fotograf se bez něj neobejde. Fotografujete rádi, ale stále nejste spokojeni s výsledkem při úpravě...

1 990,-
Bez termínu
Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Začínáme s Adobe Lightroom

Jakékoliv profesionální úpravy fotografií musí začít od začátku, tedy RAWu. Ať se chcete pouštět do jakkoliv rozsáhlých úprav (dokonce i těch nejjednodušších), vždy je...

1 590,-
Bez termínu
HAMA šňůrka na krytku 5899

HAMA šňůrka na krytku 5899

*****
(7 recenzí)
HAMA šňůrka na krytku 5899

Hama poutko + držák víčka objektivu kamery. Samolepící držáček krytky objektivu, uchycení na očku kamery či fotoaparátu.

160,-
Skladem > 5 ks
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

*****
(3 recenze)
HAMA šňůrka na krytku s gumičkou 5898

Držáček víčka objektivu, uchycení pomocí pryžové smyčky na objektiv.

120,-
Skladem > 5 ks
LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL

LENSPEN štětec na optiku ORIGINAL
Sleva
 • čisticí médium - suchý karbon, nehrozí zatečení vody do přístroje jako v případě...
 • životnost pera je cca 500 použití
 • velmi jednoduché použití
260,-
Skladem > 5 ks
GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010

GREEN CLEAN Lens Cleaner LC7010
 • jednorázové antistatické utěrky (suchá-mokrá)
 • vhodné na čištění optiky
 • nepouští vlákna
25,-
Skladem > 5 ks
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

B+W čisticí roztok Lens Cleaner II

*****
(2 recenze)
B+W čisticí roztok Lens Cleaner II
Sleva

Čistící roztok pro efektivní a šetrné vyčištění optiky digitálních i analogových fotoaparátů a dalších skleněných ploch. Odstraňuje jemně a účinně prachové částečky,...

350,-
Skladem > 5 ks
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

GOPRO HERO 12 BlackCreator Edition

Přidat příspěvek
 • Lubomír Pechman
  Odpovědět

  Informace o produktu.

  Lubomír Pechman před 14 dny
  Dobrý den všem. Prosím informaci ohledně HURO12 .Potřebuji zjistit co je všechno součástí balení .Předem děkuji
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...