GOPRO HERO6 Black | FotoŠkoda

GOPRO HERO6 Black

*****
(2 recenze) | Kód produktu: 4033637 | PN: CHDHX-601-EU

2x větší výkon oproti páté generaci? To je hlavní definice šesté řady! Takto malá a lehká kamera je schopná natáčet 4K video s 60 snímky za vteřinu, nebo například FHD video s FPS 240, které umožňuje výsledný záznam 8x zpomalit, při zachování plynulosti videa. To jsou hodnoty, které opět nastavují laťku ve světě akčních kamer! Výrazně rychlejší je i Wi-Fi, vylepšen byl elektronický stabilizátor, přibyla možnost fotografovat v HDR i za slabšího osvětlení. Toť stručný výčet části novinek.
Více o produktu »

 • 4K video s 60 snímky za vteřinu, nebo například FHD video s FPS 240
 • kamera integrovaná ve vodotěsném pouzdře s vodotěsností do 10m
 • hlasové ovládání pro ovládání na dálku
222 929 031 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • 4K video s 60 snímky za vteřinu, nebo například FHD video s FPS 240
 • kamera integrovaná ve vodotěsném pouzdře s vodotěsností do 10m
 • hlasové ovládání pro ovládání na dálku
 • integrovaný dvoupalcový dotykový displej - včetně integrovného editačního softwaru
 • vylepšená elektronická stabilizace videa
 • dotykový zoom
 • mobilní aplikace QuickStories - automatické sestříhání videa v mobilním telefonu
 • RAW a HDR fotografie
100%
*****

hodnotilo 2 uživatelů

Videoprezentace

Popis produktu GOPRO HERO6 Black

 

GoPro HERO6 BlackUpdatuj si své Hero!


Vzhled a konstrukce

Design těla kamery z páté generace kamery. Zachován tak zůstal stavový, přední displej. Zásadní je ovšem 2" dotykový displej na zadní straně kamery. Ovládání je tak za všech okolností maximálně jednoduché a podobá se svou intuitivností ovládání dotykového telefonu. Na hlavním displeji tak vidíte to, co zrovna natáčíte, fotografujete, účinky manuálního nastavení kamery, ale i fotografie, videa, které jste už pořídili.

Výběr vylepšení oproti předcházejícímu modelu Hero 5 Black Edition

 • 4K video s 60 snímky za vteřinu, 2,7K 120 FPS, FHD video s FPS 240
 • nový obrazový procesor GP1
 • podpora nového kodeku H.265/HEVC a datového toku 78 Mbps resp. 60 Mbps u vypnutého režimu ProTune
 • HDR fotografie a zlepšení kvality fotogrií i videa v horších světelných podmínkách
 • přepracovaná stabilizace videa - 3-osou stabilizace videa (vertikální nahoru-dolů/horizontální doprava-doleva/náklony ze strany na stranu). HERO6 Black obsahuje podobnou stabilizaci videa jako kdybyste použili předchozí modely HERO4/HERO5 ve stabilizátoru KARMA GRIP!
 • 5 GHZ Wi-Fi - 3x rychlejší přenos
 • automatický střih videa s APP QuickStories
 • kvalita obrazu - vylepšený je dynamický rozsah (tzv. Global Tone Mapping), lepší a především rychlejší výkon poznáte při změně prostředí, tedy expozice ze světla do tmy, přechodech z lesa na louku, z interiéru ven a všude tam, kde hraje roli změna světla a tmy
 • dotykové zoomování před natáčením videa

 

GoPro HERO6 BlackDobrou zprávou především pro uživatele, kteří přecházejí na nový model z jakékoliv generace GoPro, je zaručená kompatibilita s většinou dřívějšího příslušenství, mimo krytů (neplatí pro 5 generaci, která má stejné baterie a celkově tělo kamery jako šestá generace) kamery. Odolnost proti vodě až do hloubky 10 m i vysoká odolnost těla je zásluhou bytelné a velmi dobře zatěsněné konstrukce kamery, díky čemuž vodotěsné pouzdro není potřeba. Zachována je i zabudovanou plochá čočka, která zajišťuje perfektní kvalitu obrazu jak nad vodou tak pod ní. Nedílnou součástí kamery je také množství speciálních držáků, které dovolují kameru snadno připevnit na různé typy helem, nejrůznější rovné i zakřivené povrchy. Samozřejmě je možno dokoupit další speciální držáky například pro montáž za čelní sklo auta, držák na upevnění na různé části jízdního kola či motocyklu, teleskopické držáky až po držáky do šňůr řiditelného draka.

Snímač, optika a záznam zvuku

Snímač má rozlišení 12Mpx CMOS a rozměr 1/2,3” přináší vylepšenou kvalitu obrazu a skvělé nové vlastnosti pro co největší všestrannost a účelnost. SuperView™ je video režim, který umožní zachytit video z úctyhodné širokoúhlé perspektivy, režim Auto Low Light zase zvládne inteligentně přizpůsobit počet snímků za sekundu pro skvělou výkonnost při nízkém stupni osvětlení.

Objektiv si samozřejmě zachovává přednosti jako je velmi široký úhel záběru v rozsahu 90°, 127° a 170 stupňů.

Audio systém zaznamenává čistý, vysoce věrný zvuk ze třech mikrofonů, který zachytí i ty nejjemnější zvuky - ať už nahráváte hlasy, hudbu nebo řev motoru za jízdy. Pokročilá technologie redukce zvuku větru přináší čistější zvukovou nahrávku při vysokorychlostních aktivitách. Toto vám zaručí, že na videu uslyšíte právě to, co chcete slyšet. Rozsah zvuku je zvýšený o 10dB (v porovnání s HERO3+ Black Edition). Navíc umí zachytit RAW audio stopu (formát WAV), 48kHz, AAC kompresy s vícepásmovým AGC (automatic gain control).

Vybraná specifikace

 • jednotlačítkové ovládání - jedno zmáčknutí zapnutí a záznam videa, druhé vypnutí kamery (lze vypnout)
 • kamera zabudovaná do pouzdra a vyjímatelná 1220 mAh baterie
 • nekonečné (cyklické) natáčení - funkce černé skříňky, kamera nejdříve zaplní záběrem celou kartu a postupně začne ukládat další záznamy místo těch nejstarších 
 • focení v průběhu natáčení
 • videotimelapse a sekvenční fotografie
 • profesionální záznam zvuku
 • HiLight Tag - tagujte své nejlepší okamžiky

GoPro HERO6 BlackSeznam hlasových pokynů

GoPro Start Recording
spustí nahrávání videa

GoPro HiLight
zaznamená do probíhajícího záznamu značku

GoPro Stop Recording
ukončí nahrávání videa

GoPro Take a Photo
vytvoří jednu fotografii

GoPro Shoot Burst
vytvoří sekvenci fotografií podle nastavení

GoPro Start Time Lapse
spustí časosběr fotografií podle nastavení

GoPro Stop Time Lapse
ukončí a uloží časosběrný dokument

GoPro Video Mode
přepne na nastavení a zobrazení videa

GoPro Photo Mode
přepne na nastavení a zobrazování fotoaparátu

GoPro Time Lapse Mode
přepne na nastavení časosběru

GoPro Burst Mode
přepne na nastavení sekvenčního snímání

GoPro Turn Off
vypne GoPro kameru

GoPro Turn On
zapne GoPro kameru

Formát záznamu, média a výdrž baterie

Video je možné zaznamenávat jak ve Full HD rozlišení Záznam s rozlišením až 4K (60 fps), 2.7K (120 fps) a 1080p při 240 snímcích za vteřinu. Navíc je možné volit z celé řady snímkových frekvencí od klasických 30 snímků za sekundu až po extrémní slowmotion 240 snímků/s při FHD (720p). S nejvyšší rychlostí snímání dosáhnete na 8x zpomalený záznam, který bude perfektně plynulý a plní detailů při velmi slušném rozlišení.  Kamera se může pochlubit také focením 12Mpx fotek. Samozřejmostí je funkce statické foto, automatické pořizování fotografii v intervalech 0,5s, 1s, 2,5s, 10s, 30s a 60s a opakovaná burst umožňující sekvenci 30 snímků/s. Video je ve formátu H.264 (soubory .mp4) a kamera ho ukládá na paměťové karty typu microSDHC až do velikosti 64 GB. Na paměťovou kartu s kapacitou 64 GB se typicky vejde až 8 hodin záznamu v rozlišení Full HD. Doporučené karty jsou minimálně ze třídy Class 10, ale při využití 4K videa při 30 fps ne 2,7K či FHD při větších snímkovacích frekvencích doporučujeme ty nejrychlejší micro SD karty. 

GoPro Hero 5 Black

Funkce a ovládání

S ohledem na použití kamery v náročných podmínkách, kde nebývá příliš mnoho času a prostoru pro rozsáhlé nastavování, je většina její činnosti přenechána dobře vyváženému automatickému režimu. Ale aby si přišli na své i uživatelé, kteří dávají přednost manuálnímu nastavovaní jsou v kameře nové režimy, které toto umožňují. Je to především vylepšení režim ProTune, který umožnuje  natáčení v kino-kvalitě, manuální nastavení barev, ISO limitu, expozice a dalších. Nově lze použít i na režim fotografie, což bylo pro mnoho uživatelů předcházející generace významným omezením. Dalšími pokročilými režimy jsou režimy nočního focení a nočního časosběru, díky kterému jsou fotografie mnohem čistší a výrazně zbaveny šumu, který se dříve vyskytoval. Umožňuje přizpůsobitelné nastavení expozice až 30 sekund pro jednu fotku nebo časosběr.

 

GoPro HERO4 BlackHiLight tag
Označte si klíčové okamžiky během nahrávání pro snadnější pozdější přehrání, úpravy a sdílení.

GoPro HERO4 Black

QuikCapture
Zapnutí a automatické nahrávání stiskem jediného tlačítka.

 

Přední strana kamery je vybavena stavovým displejem, který je nyní přehlednější, má prvky které umožňují ještě intuitivnější a rychlejší ovládání a zobrazuje podrobnější údaje a usnadňuje tak manipulaci s kamerou v nejenom v terénu. 

Telemetrie

Díky desktopové aplikaci Quik™ a kameře HERO6 Black máte nyní možnost vkládat do svého videa telemetrické údaje. Tyto údaje posunou video na zcela další úroveň. Divák se tak dostane lépe do dělej, uvidí okamžitou rychlost, přetížení ve stupních G, ujetou vzdálenost, výškový profil a mnohé další.

Quickstories

Unikátní spojení skvělých záběrů z kamery GoPro, automatického střihu videa a superrychlého sdílení. Dlouholeté zkušenosti firmy GoPro s hardwarem + softwarem, umožňuje uživatelům HERO5 a HERO6 sdílet pořízené fotografie během několika málo kliknutí, jelikož bezproblémově stáhne veškerý obsah z kamery do připojeného mobilního telefonu a automaticky vytvoří kouzelné video, které lze okamžitě upravit nebo rovnou sdílet.

Možnosti propojení, vstupy a výstupy

GoPro Hero 6 Black Edition samozřejmě disponuje vestavěnou Wi-Fi (nově 5 GHz) a Bluetooth přímo v kameře. Užitečným pomocníkem je WiFi dálkový ovladač (volitelné příslušenství), který je vodotěsný, snadno přenosný a umožní dálkovou kontrolu nad až 50 kamerami GoPro na vzdálenost až 180m. Vestavěná Wi-Fi dále umožní live streamování videa a dálkové ovládání kamery pomocí App Capture, která pracuje s tablety či smartphony s operačními systémy iOS nebo Android. Kromě dokonalé obrazové kvality nabízí GoPro Hero 6 také velmi slušnou konektorovou výbavu. Ta samozřejmě zahrnuje USB C rozhraní, které slouží jak ke komunikaci mezi kamerou a počítačem, tak k nabíjení akumulátoru. Dále se na těle kamery nachází konektor jack 3,5 mm pro připojení externího mikrofonu a konektor microHDMI pro přehrávání videa v té nejvyšší kvalitě rovnou z kamery dále lze kameru pomocí volitelného příslušenství připojit k tv pomocí kompozitního A/V kabelu.

Ovládání, přehrávání, sdílení 

Pomocí aplikace Capture můžete kameru snadno ovládat na dálku pomocí smartphonu nebo tabletu - plus náhled, přehrávání a sdílení oblíbených záběrů přes email, text, Facebook®, Instagram™ a další (kompatibilita se liší dle použitého zařízení, přehrávání videa a sdílení je kompatibilní jen s videi, natočenými ve vybraných režimech). Užijte si také rozšířené konektivity na volitelný Wi-Fi dálkový ovladač, který umožňuje ovládat až 50 kamer ze vzdálenosti až 180m.

Obsah balení:

GOPRO HERO6 Black

Kamera HERO6 Black
The Frame HERO6 (rámeček k uchycení kamery)
Dobíjecí baterie HERO6
Rychloupínací přezka
Zakřivený a plochý nalepovací držák
USB-C kabel

Chci se dozvědět více o GoPro

Po zakoupení videokamery prosím aktualizujte její firmware.

Oficiálně doporučované paměťové karty

Sandisk Extreme

Sandisk Extreme Plus

Sandisk Extreme Pro

Sandisk Pixtor Advanced

Karty doporučované výrobcem naleznete v příslušenství produktu

Firmware k produktu GOPRO HERO6 Black

Parametry produktu

Rozlišení snímače (snímačů) v Mpx12
Snímková frekvence ve Full-HD videu240
Rozlišení videa4K 17:9 (4096x2160)
Počet fotografií za vteřinu30
Voděodolnost bez podvodního pouzdra10m
DisplejBarevný dotykový
Max. úhel záběru170°
Záznam zvukustereo 2.1
Časosběrano
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh
 • Náhradní Avacom baterie do GoPro 5 kamer
 • Nabízí vysokou kapacitu 1250mAh a kvalitu srovnatelnou s originální baterií
 • Ilustrační fotografie
BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

*****
(2 recenze)
BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"
 • Umožňuje připevnění GoPro kamery na příslušenství (stativy, držáky..) osazené...
 • Průměr základny 3cm
 • Výška 3 cm
PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

*****
(1 recenze)
PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro
 • 1/4"-20 stativový závit
 • vhodný pro sportovní kamery
 • stabilizace
850,-
Skladem 2 - 3 ks
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

*****
(1 recenze)
SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
 • Typ - micro SDHC
 • Kapacita - 32 GB
 • Rychlost čtení - 100 MB/s
390,-
Skladem > 5 ks
Seznámení s GoPro kamerou

Seznámení s GoPro kamerou

Seznámení s GoPro kamerou

Sdílejte, co vás baví, s nejznámější outdoorovou kamerou na světě. Předvedeme vám, jak jednoduché je záběry pořizovat nebo sdílet se svými přáteli. Také vám pomůžeme...

590,-
Bez termínu
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Uživatelské recenze

avatar
100%*****
12.07.2018 01:17:33

Zatím jsem spokojen, ale nějak nechápu, proč je i dálkové ovládání vodotěsné do 10metrů, když podle výrobce stejně s kamerou GOPRO hero 6 black nekomunikuje. Kamerku mám krátce.

   avatar
   100%*****
   24.02.2018 16:26:04

   Etalon kvality a výkonu mezi akčními kamerami.

   • Vodotěsné provedení kamery bez nutnosti externího pouzdra.
   • Rozlišení videa 4K
   • Dotykový display
   • žádné
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Příslušenství k produktu GOPRO HERO6 Black

   AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

   AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh

   AVACOM GoPro AHDBT-501 1250mAh 4,8Wh
   • Náhradní Avacom baterie do GoPro 5 kamer
   • Nabízí vysokou kapacitu 1250mAh a kvalitu srovnatelnou s originální baterií
   • Ilustrační fotografie
   BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

   BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"

   *****
   (2 recenze)
   BIG GoPro adaptér na stativ 1/4"
   • Umožňuje připevnění GoPro kamery na příslušenství (stativy, držáky..) osazené...
   • Průměr základny 3cm
   • Výška 3 cm
   PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

   PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro

   *****
   (1 recenze)
   PEAK DESIGN P.O.V. KIT POV-2 držák pro GoPro
   • 1/4"-20 stativový závit
   • vhodný pro sportovní kamery
   • stabilizace
   850,-
   Skladem 2 - 3 ks
   SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

   SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3

   *****
   (1 recenze)
   SANDISK microSDXC 32GB EXTREME PRO 100 MB/s A1 Class 10 U3
   • Typ - micro SDHC
   • Kapacita - 32 GB
   • Rychlost čtení - 100 MB/s
   390,-
   Skladem > 5 ks
   Seznámení s GoPro kamerou

   Seznámení s GoPro kamerou

   Seznámení s GoPro kamerou

   Sdílejte, co vás baví, s nejznámější outdoorovou kamerou na světě. Předvedeme vám, jak jednoduché je záběry pořizovat nebo sdílet se svými přáteli. Také vám pomůžeme...

   590,-
   Bez termínu
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Alternativy k produktu

   Poradna k produktu

   GOPRO HERO6 Black

   Přidat příspěvek
   • David J.
    Odpovědět

    GoPro Hero 6

    David J. 14.09.2018 07:08:55
    Dobrý den,
    Všiml jsem si že GoPro Hero6 již není v prodeji?
    Bude v prodeji zpět nebo se jedná o ukončení prodeje plošně? Tohoto trendu jsem si všiml ve více obchodech. Děkuji za odpověď,
    • Poradce Fotomateriály
     Odpovědět

     RE:GoPro Hero 6

     Poradce Fotomateriály 14.09.2018 11:54:28
     Dobrý den. Váš postřeh je naprosto správný. Šestka opravdu končí a chystá se nástup GOPRO HERO 7. Tento nový model bude u nás ve Foto Škoda zahájen koncem tohoto měsíce. S pozdravem D. Vybíral
   • Martin Kamzik
    Odpovědět

    Nejde Updatovat firmware

    Martin Kamzik 08.04.2018 22:32:07
    Dobrý večer, na kameře nejde updatovat nový firmware. Po připojení do GoPro aplikace a pokusu o stažení aktualizace neustále píše: THERE WAS AN ISSUE TRANSFERRING FILES TO.....

    Nějaký tip jak to vyřešit?
    • Poradce Fotomateriály
     Odpovědět

     RE:Nejde Updatovat firmware

     Poradce Fotomateriály 10.04.2018 09:45:37
     Dobrý den, pokud máte problém s aktualizací kamery přes aplikaci, můžete zkusit aktualizovat software manuálně. Tento odkaz Vás přímo navede ke správným krokům (anglicky) https://gopro.com/support/product-update/register-camera. Také zde může být problém s používanou SD kartou. Děkujeme
   • Karel Hubač
    Odpovědět

    Příslušenství

    Karel Hubač 10.02.2018 16:41:31
    Dobrý den, prosím Vás o sdělení, součástí balení zakoupené kamery není paměťová karta? Po vybalení je možné kameru přidělat na jakýkoli stativ se standardním závitovým systémem jako u fotoaparátů? Nabíjí se pouze přes usb kabel? Co byste prosím doporučili pro uchycení na čidítka kola - nejlevnější varianta. The Frame HERO6 (rámeček k uchycení kamery) - slouží také jako ochrana čočky? Nebo je třeba nějakou zakoupit? Předem Vám mnohokrát děkuji. Karel Hubač
    • Poradce Fotomateriály
     Odpovědět

     RE:Příslušenství

     Poradce Fotomateriály 12.02.2018 12:54:33
     Dobrý den, přesně tak, součástí není paměťová karta. Kameru je možné přidělat na stativ při dokoupení stativového držáku, viz odkaz: https://www.fotoskoda.cz/big-gopro-adapter-na-stativ-1-4/ . Nabíjí se standardně přes usb kabel, ale pokud budete mít více baterií, prodává se i nabíječka, viz odkaz: https://www.fotoskoda.cz/gopro-dual-battery-charger-dualni-nabijecka-baterii-pro-hero4-133193/ . V tomto případě doporučuji uchycení na kolo přímo od Gopro https://www.fotoskoda.cz/gopro-handlebar-seatpost-pole-mount-drzak-pod-sedlo-na-riditka-trubku/ . Rámeček slouží k uchycení na jakýkoliv držák, jelikož bez rámečku nelze GoPro kamera k ničemu přidělat. Přeji příjemný zbytek dne.
   • Michal Stuchlik
    Odpovědět

    Barevne logo

    Michal Stuchlik 10.02.2018 16:41:00
    Zdravím, prodáváte Hero6 s barevným logem, nebo jen šedivým, jako je na fotce? Já jen jestli mohu koupit u vás nebo jinde.
    • Poradce Fotomateriály
     Odpovědět

     RE:Barevne logo

     Poradce Fotomateriály 12.02.2018 10:46:21
     Dobrý den, prodáváme pouze s logem šedivým. Přeji hezký den.
     • Martin Kamzik
      Odpovědět

      Barevné logo

      Martin Kamzik 28.02.2018 10:40:51
      Já si u vás kameru objednal a přišla mi s logem barevným. Jsem zklamaný protože se mi kamera s šedivým logem líbí víc :( Podle mně tato skutečnost měla být uvedena v popisku což nebyla :(
      • Poradce Fotomateriály
       Odpovědět

       RE:Barevné logo

       Poradce Fotomateriály 28.02.2018 10:59:41
       Dobrý den, vzhledem k tomu, že tato skutečnost nemá vliv na funkce kamery, nejedná se o informaci, která by měla být uvedena v popisku. Jde o kamery, které byly vyrobeny po sérii s logem šedivým. Přeji příjemný zbytek dne.
       • Martin Kamzik
        Odpovědět

        Barva loga

        Martin Kamzik 28.02.2018 13:31:47
        V předešlém komentáři píšete, že prodáváte pouze kamery s logem šedivým :)
     • Vaclav Volrab
      Odpovědět

      Barevne logo

      Vaclav Volrab 14.02.2018 10:24:51
      Dobrý den, jaký je rozdíl mezi kamerou s barevným či jiným logem? Jde o logo na kameře? Děkuji
      • Poradce Fotomateriály
       Odpovědět

       RE:Barevne logo

       Poradce Fotomateriály 14.02.2018 11:35:39
       Dobrý den, jde jen o vzhledový rozdíl. Hezký den.
   • Martin Buštík
    Odpovědět

    GOPRO HERO6

    Martin Buštík 09.02.2018 13:53:08
    Je možné touto kamerou za jízdy pořizovat fotografie v přesném délkovém intervalu, např. po každých 10 m? Pokud ano, lze na snímku mít GPS souřadnice z místa pořízení?
    • Poradce Fotomateriály
     Odpovědět

     RE:GOPRO HERO6

     Poradce Fotomateriály 09.02.2018 14:19:00
     Dobrý den, maximální odstup časosběrného videa je každých 60 sekund a dokáže zaznamenat GPS polohu v době vytvoření snímku. Přeji příjemný zbytek dne.
   • Ladislav Tetal
    Odpovědět

    GOPRO HERO6 BLACK

    Ladislav Tetal 08.02.2018 23:16:55
    Jak dlouho je možno pořizovat video ve 4k z plně nabitého akumulátoru? Je možno snímat a zároveň nabíjet kameru přes USB? Chtěl bych jí použít k instalaci na moto jako bezpečnostní kameru se záznamovou smyčkou.
    • Poradce Fotomateriály
     Odpovědět

     RE:GOPRO HERO6 BLACK

     Poradce Fotomateriály 09.02.2018 09:23:33
     Dobrý den, dle specifikací od výrobce lze nepřetržitě nahrávat 2 hodiny čistého záznamu. Ze zkušeností však víme, že to je spíše 1,5 hodiny. Bohužel, nabíjet a zároveň natáčet v tomto případě nelze. Příjemný zbytek dne.
   Další podobné produkty

   Alternativy k produktu

   Servisní knížka plná výhod
   • 4 servisní prohlídky
   • základní kurz ovládání zrcadlovky
   • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

   Kompletní informace »

   Čekejte prosím...