Hahnemühle FineArt | FotoŠkoda
​Black Friday - slevy až 40% Tato nabídka je platná už jen:

Hahnemühle FineArt

Hahnemühle FineArt

Očekáváte od svých fotografií vysoký standard, rádi byste své fotografie archivovali a nebo vystavili v galerii či muzeu? Představte si, že je to možné, nově totiž nabízíme speciální papíry pro ink-jetový tisk – Hahnemühle FineArt, které zařazujeme mezi materiály s velmi efektivní reprodukcí barev, tzn. širokým gamutem, disponující s vysokou hloubkou, širokým rozsahem kontrastu a věrným podáním polotónů.
 

VYVOLAT VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE

Archivní materiály Hahnemühle

Archivní, 100% bavlněné materiály Hahnemühle vybočují unikátním spojením nejmodernějších technologií digitálního tisku s tradičními metodami zpracování přírodních materiálů prověřených stovkami let. Tyto materiály jsou vynikající ke zhotovení limitovaných edicí, luxusních zvětšenin, fotografií  prodávaných sběratelům, galeriím a muzeím, které vyžadují stálost a maximální kvalitu.

Doporučujeme, prohlédnout si vzorník na prodejně a dotknout se materiálů, fotografie na těchto podložkách poskytují nezaměnitelný zážitek a úžasnou historicko - moderní atmosféru. Fotografie vytištěné na tyto materiály, ať už extrémně hladké či naopak zajímavě strukturované, je vhodné kombinovat s klasickým adjustováním pod muzeální sklo, paspartou a následným zarámováním. Samozřejmě ve spojení s vhodným bezkyselnatým lepidlem se dají aplikovat i na modení podložky typu Alu Dibond.

Specifikace materiálů na základě vlastností a možnosti využití

Ultra smooth 305 g/m2 - Hahnemühle photo rag ultra smooth

  • Jedná se o materiál, který je extrémně jemnou variantou velmi oblíbeného a celosvětově preferovaného materiálu řady Photo Rag. Tento papír si pro prezentaci svých prácí volí i ti nejnáročnějšící a nejzkušenější profesionálové. Ultra Smooth Photo Rag se výborně hodí k reprodukci výtvarného umění, tisku černobílých i barevných fotografií.

William Turner 310 g/m2 Hahnemühle William Turner

  • Matný papír strukturou připomínající materiály využívané k malířské technice akvarelu. Tento fakt ho předurčuje k využití přo věrné reprodukování malířských děl, jeho nadstandardního vzhledu však lze uplatnit i v klasické fotografii.

Baryta 315 g/m2 - Hahnemühle photo rag baryta

  • Jedinečný materiál kombinující luxusní podklad na bavlněné bázi s lesklým potahem, odvolávajícím ke klasickému barytu. Vysoký lesk v souladu s jemnou podložkou působí expresivním dojmem, často využívaném v portrétní fotografii.

Ceník rámování a kašírování

 

VYVOLAT VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE


Kontaktujte nás: 222 929 039, fotosluzby@fotoskoda.cz

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...