Hliníková deska

OBJEDNAT FOTOOBRAZY

Dejte své fotografii nový rozměr

Povedla se vám krásná fotografi e a je vám líto ji zavřít do alba nebo do krabice? Přineste snímek k nám a my vám zhotovíme exkluzivní FotoObraz do jakéhokoli prostoru. Naše nabídka standardních, čtvercových a panoramatických rozměrů, u kterých jsou zvýhodněné ceny, je široká. U našich FotoObrazů si můžete být jisti dlouholetou zárukou, ochranou před UV zářením, vynikající kvalitou tisku a ručním zpracováním.

Každý FotoObraz je originál

Na pevném a odlehčeném podkladu bude vaše fotografie působit moderně a elegantně. Hliníková deska Alu-Dibond Dilite má nejpřilnavější (nejméně porézní) povrch. Právě z tohoto důvodu je tento způsob adjustace fotografií používán v těch nejprestižnějších galeriích. I v tomto případě je vaše fotografie chráněna UV laminací, která zajistí stálost barev. Vyhotovujeme až do formátu 150 × 200 cm. Cena od 690 Kč

Kompletní ceník FotoObrazů

Fotografie na hliníkové desce: cena zahrnuje tisk na Satén, laminaci Satin, podlep na 3 mm hliníkovou desku Alu-Dibond Dilite.

Dodací lhůta FotoObrazu

  Standardní dodací lhůta do 3 pracovních dní do 48 hodin do 24 hodin
Online ve Fotoboxu 5 pracovních dní + 100 % k ceně zakázky - -
Zadání na prodejně 10 kalendářních dní + 100 % k ceně zakázky - -
  • Dodací lhůtu počítáme vždy po potvrzení přijetí zakázky, od následujícího pracovního dne.
  • Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.
  • Standardní velikosti FotoObrazů jsou cenově výrazně zvýhodněné oproti kalkulacím na míru. V případě atypického rozměru vám rádi připravíme individuální nabídku na míru v co nejkratším čase.

Velkoformátový tisk a kašírování

Vaše fotografie mohou mít libovolný rozměr: Velkoformátový tisk a kašírování na míru.


OBJEDNAT FOTOOBRAZY

Přímý kontakt: 222 929 039, fotosluzby@fotoskoda.cz

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace