IKELITE 600D, T3i | FotoŠkoda

IKELITE 600D, T3i

Kód produktu: 1066321

Pouzdro Ikelite pro Canon 600D je určeno pro nejnáročnější podvodní fotografy, kteří hledají cenově dostupné řešení. Pouzdro je vyrobeno z čistého, průhledného a velmi odolného polykarbonátu, odolávající bez problémů tlaku 60-ti metrů se zajištěnou funkčností všech ovládacích prvků.
Více o produktu »

  • profesionální podvodní pouzdro
  • ponor až 60m
  • možnost připojení rozsáhlého dokoupitelného příslušenství
222 929 090 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

  • profesionální podvodní pouzdro
  • ponor až 60m
  • možnost připojení rozsáhlého dokoupitelného příslušenství

Parametry

Popis produktu IKELITE 600D, T3i

Pouzdro na fotoaparát CANON EOS 600D Digital Rebel T3i je vyrobeno z čirého polykarbonátu, pevné a zcela odolávající korozi. Čirý materiál pouzdra umožňuje snadnou kontrolu všech hlavních těsnících o-kroužků přímo před ponorem. Pouzdro umožňuje ovládání veškerých funkcí fotoaparátu až do hloubky 60metrů a ve sladké vodě je lehce negativní v návaznosti na zvolený typ portu (dodáváno samostatně).
Ovládat je možno veškerá tlačítka fotoaparátu s výjimkou regulace dioptrie. Velký ovladač zoomu umožňuje pohodlné zoomování, aniž by bylo nutno uvolňovat ruce z rukojetí pouzdra. Tlačítko nahrávání v módu video je snadno dostupné pravou rukou z držadla. Stejně tak jednoduché je ovládání tlačítka start/stop při nahrávání videosekvencí, které je přístupné pravou rukou přímo z rukojeti.

Lupa Super Eye nabízí výbornou viditelnost do hledáčku aparátu i při použití potápěčské masky, rovněž tak je možné používat velký LCD panel skrz zadní stranu podvodního pouzdra.

Připojení ramen je velice snadné pomocí tlačítek na horní části rukojetí opatřených gumovými gripy pro snadnější úchop, rukojeti se připojují pomocí dvou závitů 12-24 na spodní části pouzdra. Na horní části pouzdra je závit pro umístění modulačního světla pomocí volitelných adaptérů buď # 9571.6 1" (2.5 cm) nebo # 9573.1 kulička flex.  

Porty na objektivy *
K pouzdru můžete samostatně objednávat široký sortiment portů na širokoúhlé i makro objektivy. Můžete využívat buď standardní systém nebo modulární systém pro dosažení nejlepších výkonů. Připojení portů je velice snadné a díky průhlednému materiálu máte stále pod kontrolou těsnící o-kroužek portu. Porty dodáváme k pouzdrům samostatně.

Náhradní díly (součást balení):

#0132.59 hlavní o-kroužek
# 0105 o-kroužek portu
# 5020 silikonový lubrikant
# 5512.68 set o-kroužků (hlavní, port, silikonový lubrikant)
# 9104.5 vodotěsná krytka konektoru
# 0200.91 kryt těla


TTL měření expozice IKELITE DS blesky
Všechna pouzdra IKELITE pro SLR aparáty umožňují měření expozice TTL, které perfektně funguje se všemi modely blesků IKELITE. Ve srovnání se systémy na základě optických kabelů poskytuje systém TTL připojený kabelem přesnější měření expozice, kratší cyklus nabíjení a prodloužení životnosti baterií ve fotoaparátu i blesku.
Expozice může být nastavována ručně tlačítky na zadní straně pouzdra. Nastavení je jednoduše indikováno řadou LED kontrolek. TTL mód poskytuje čtyři půlkroky kompenzace blesku oběma směry. Osm manuálních stupňů výkonu umožňují plnou kreativní kontrolu při pořizování fotografií.

Systémy blesku IKELITE mají výhodu oproti konkurenci zejména v teplotě světla, úhlu pokrytí a rychlému cyklu znovunabytí.

Pro připojení dvou blesků použijte synchronizační duální kabel # 4103.52

Připojení blesků jiných výrobců
Blesky jiných výrobců lze použít, ale bez měření expozice TTL. Speciální synchronizační kabely umožňují připojení blesků Nikonos, Inon a Sea & Sea.
Pro připojení blesků je třeba použít # 9571.3 příslušenství s 1" (2.5cm) kuličkou pro montáž na vrchol rukojeti.

 

Rozměry a hmotnost:

Šířka včetně ovladačů 240 mm
Výška včetně ovladačů 170 mm 
Hloubka včetně ovladačů 165 mm
Váha (samotné pouzdro) 2500g
Váha (včetně rukojetí) 3240g
Vztlak - lehce neutrální ve sladké vodě (výsledný vztlak závisí na zvoleném objektivu a portu)

Více o pouzdře a jeho příslušenství na stránkách výrobce

 

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

IKELITE 600D, T3i

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...