APPLE iMac 21.5 quad-core i5 2.9GHz/8GB/1TB/GeForce GT 750M 1GB | FotoŠkoda
APPLE iMac 21.5 quad-core i5 2.9GHz/8GB/1TB/GeForce GT 750M 1GB
Novinka

APPLE iMac 21.5 quad-core i5 2.9GHz/8GB/1TB/GeForce GT 750M 1GB

Kód produktu: 4800094 | PN: ME087CZ/A

Krásně se na něj dívá a ještě krásněji se používá. Velký, odvážný displej. Čtyřjádrové procesory Intel Core čtvrté generace, nejnovější grafika NVIDIA, vyspělé volitelné úložiště Fusion Drive. A to zdaleka není všechno. Žádný desktop ještě nevyložil na stůl tak silné karty.
Více o produktu »

 • Displej – 21,5" s LED podsvícením a technologií IPS (rozlišení 1920 × 1080)
 • Procesor – 2,9GHz čtyřjádrový Intel Core i5 (Turbo Boost až 3,6 GHz) se 6 MB mezipaměti L3
 • Paměť – 8 GB (dva 4 GB moduly) 1600MHz paměti
222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • Displej – 21,5" s LED podsvícením a technologií IPS (rozlišení 1920 × 1080)
 • Procesor – 2,9GHz čtyřjádrový Intel Core i5 (Turbo Boost až 3,6 GHz) se 6 MB mezipaměti L3
 • Paměť – 8 GB (dva 4 GB moduly) 1600MHz paměti
 • Úložiště – 1TB pevný disk
 • Grafika – NVIDIA GeForce GT 750M s 1 GB paměti GDDR5
 • Podpora videa a kamera – Kamera FaceTime HD

Parametry

Rozlišení1920x1080
Frekvence procesoru 2,9GHz
RAM paměť8 GB

Popis produktu APPLE iMac 21.5 quad-core i5 2.9GHz/8GB/1TB/GeForce GT 750M 1GB

Ohromný širokoúhlý displej s LED podsvícením. Radost pro oči. Vlastně slast.

Technologie IPS a LED podsvícení.

Nádherný displej iMacu vypadá skvěle z každého místa v domě. Technologie IPS (in-plane switching) podává jasný obraz s vynikajícímibarvami prakticky ze všech úhlů. A LED podsvícení zaručuje okamžitý, jednotný jas bez čekání.

Živé, skutečné barvy. Bez výjimky.

Vše, co na velkém, lesklém displeji vidíte – od pleťových odstínů a tmavých zákoutí až po jasně modrou oblohu a zelené pláně – je bohaté a živé. Displej každého iMacu totiž prochází individuální kalibrací barev pomocí nejmodernějších spektrálních radiometrů. Vyhovuje tak barevným standardům uznávaným po celém světě.

Fusion Drive.

Fusion Drive je převratné volitelné úložiště, které spojuje vysokokapacitní pevný disk s výkonným flashovým úložištěm. Fusion Drive inteligentně spravuje vaše data, takže často používané aplikace, dokumenty, fotky a další soubory nechává na rychlejším flashovém úložišti, zatímco méně často používané položky přesouvá na pevný disk. Oceníte rychlejší spouštění počítače a jakmile se systém naučí, jakým způsobem pracujete, zaznamenáte rychlejší spouštění aplikací a otevírání souborů.

Thunderbolt

Ultrarychlý a ultraflexibilní port Thunderbolt navzdory drobným rozměrům nabízí vrcholnou přenosovou rychlosta ohromně všestranné možnosti rozšíření. Připojit k němumůžete výkonné periferie jako externí pevné disky, kamery, zařízení na digitalizaci zvuku a videa – i displejes rozhraním Mini DisplayPort, když potřebujete větší pracovní plochu. Všechny modely iMacu mají dva porty Thunderbolt, takže si můžete vytvořit ultimátní desktop pro jakoukoli práci.

USB 3

Připojte tiskárnu, digitální fotoaparát, mobilní telefon a externí pevný disk. Na každém iMacu jsou čtyři porty USB 3 (až 10x rychlejší než USB 2), takže máte spoustu možností připojení periferií včetně iPhonu nebo iPodu, tiskárny nebo jednotky Apple USB SuperDrive. PortyUSB 3 jsou přitom plně kompatibilní s USB 2 zařízeními.

Wi-Fi 802.11ac

iMac podporuje ultrarychlou Wi-Fi 802.11ac. Když je připojený k základně 802.11ac – třeba AirPortu Extreme nebo AirPortu Time Capsule – zaznamenáte až trojnásobnou rychlost bezdrátového připojení.

Bluetooth

Nechybí ani bezdrátová technologie Bluetooth 4.0, takže své oblíbené bezdrátové doplňky – třeba Apple Wireless Keyboard a Magic Mouse – můžete začít používat hned po vybalení.

Věrný a překvapivě zvučný.

Přestože je skříň iMacu u okrajů tenká jen 5 mm, vestavěné reproduktory mají vysoce věrné podání zvuku. Takže když posloucháte právě vydanou desku, pouštíte si nejnovější film nebo hrajete svou oblíbenou akční hru, zvuk vás obklopí v překvapivě širokém prostoru.

Dva mikrofony.

iMac obsahuje dva vestavěné mikrofony, které spolupracují na zachycování vašeho hlasu a filtrování zvuků okolo. To znamená větší přesnost při používání Diktování a lepší srozumitelnost přivideohovorech FaceTime.

Kamera FaceTime HD na videohovory ve vysokém rozlišení.

Dostaňte každého do obrazu s ostrým, širokoúhlým HD videem. Vestavěná kamera FaceTime HD s rozlišením 720p umožňuje vést videohovory, které jsou tak jasné, jakoby všichni byli ve stejné místnosti. Videohovory FaceTime můžete z iMacu uskutečňovat na jakýkoli Mac, iPhone, iPad neboiPod touch, který FaceTimepodporuje.

iCloud. Všechno, na čem vám záleží.

iCloud ukládá váš obsah a umožňuje vám přistupovat k hudbě, fotkám, kalendářům, kontaktům, dokumentům a dalšímu z jakéhokolizařízení, které používáte. Takže když něco vyfotíte iPhonem nebo na iPadu změníte plánované schůzky, iCloud se postará, aby se vám všechno projevilo i v Macu.

Bezdrátová Magic Mouse a Magic Trackpad. Multi-touch na dva způsoby.

Vyberte si dokonalou bezšňůrovou sestavu. Magic Mouse – která se s iMacem dodává standardně – umožňuje provádět na hladkém, bezešvém horním povrchu jednoduchá gesta. Posouvejte jedním prstem v libovolném směru, listujte webovými stránkami a fotkami přejetím dvěma prsty, klikejtea dvakrát klikejte všude. Nebo zvolte Magic Trackpad. Jeho celoskleněný povrch je příjemný na dotek a je to největší Multi-Touch trackpad vyráběný společností Apple. Je na něm tedy spousta místa pro posouvání, přejíždění, roztahování a svírání prstů, otáčení a další gesta.

Nejvyspělejší počítačový operační systém na světě.

Váš Mac se ovládá tak intuitivně a snadno díky OS X.Ten je vyvinutý právě pro něj, a tak dostáváte integrovaný systém, ve kterém všechno dokonale spolupracuje. OS X naplno využívá výkonné technologie v každém Macu. A díky iCloudu integrovanému v OS X váš Mac krásně spolupracuje s iPhonem, iPadema iPodem touch.

Parametry produktu

Rozlišení1920x1080
Frekvence procesoru 2,9GHz
RAM paměť8 GB
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

APPLE iMac 21.5 quad-core i5 2.9GHz/8GB/1TB/GeForce GT 750M 1GB

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...