FAQ - Provozní informace a služby

Jak máme otevřeno, jaké nabízíme služby, zda vykupujeme, opravujeme, půjčujeme a další otázky.

 1. Jak máte otevřeno?
  Máme otevřeno celý týden včetně sobot a nedělí. Prodejní doba.
 2. Máte stejné ceny v prodejně a na internetu?
  Ano, ceny jsou v obou případech stejné a denně aktualizované.
 3. Prodáváte na splátky?
  Ano, splátkový prodej můžete uskutečnit v kamenné prodejně, a nebo prostřednictvím internetového obchodu. Spolupracujeme se společnostmi BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE. a Essox, která navíc nabízí prodej na splátky právnickým osobám. Na splátky však neprodáváme použité komisní zboží.
 4. Můžu si sjednat pojištění fotoaparátů a kamer?
  Ano, pojištění fotoaparátů a kamer můžete uskutečnit v kamenné prodejně, a nebo prostřednictvím internetového obchodu. Spolupracujeme se společností Evropská Cestovní Pojišťovna.
 5. Vykupujete fotoaparáty?
  Ano, vykupujeme. Nabízíme tři formy výkupu – do komise, na protiúčet a za hotové. Výkup zboží.
 6. Opravujete fotoaparáty?
  Opravujeme především mechanické přístroje a objektivy typů Praktica, Exa, Exakta, Zenit, Pentacon Six, Hasselblad a expozimetry značky Seconic. Zajistíme vám také opravu přístrojů značek Olympus a Nikon. FotoServis.
 7. Půjčujete fotoaparáty?
  Půjčujeme použité i nové zboží na základě aktuální produktové nabídky. V případě, že si u nás zapůjčené zboží následně koupíte, poplatek za pronájem neúčtujeme. FotoPůjčovna.
 8. Jak můžu získat zákaznickou kartu?
  Podmínkou pro aktivaci stříbrné nebo zlaté zákaznické karty je uskutečnění nákupu v prodejních odd. nového či použitého zboží, v odd. fotoslužeb, ateliéru či prostřednictvím on-line služeb (eObchod, eFoto, eBazar) podle uvedených pravidel a vyplnění registračního fomuláře.
 9. Nabízíte dárkové poukázky?
  Ano, nabízíme. Prodáváme dárkové poukázky v nominálních hodnotách 250, 500 a 1.000 Kč, dále prodáváme dárkové poukázky do FotoAteliéru, dárkové poukázky na FotoSlužby a na FotoKurzy a workshopy.
 10. Poskytujete slevy studentům?
  Podporujeme studenty slevami a výhodami jak v rámci partnerských projektů tak držitele mezinárodních karet ISIC, ITIC a IYTC.
 11. Je možné vystavovat fotografie ve vaší Minigalerii?
  Ano, minigalerie umožňuje umístění až 44ti fotografií (30 x 45 cm). V případě zájmu zpracujeme tisk a rámování fotografií za výhodných podmínek. Cena za realizaci výstavy se odvíjí od výběru konkrétního balíčku služeb - podmínky Minigalerie.
 12. Děláte také fotografické kurzy pro veřejnost?
  Ano, pořádáme Večerní FotoŠkolu jak pro začátečníky tak pokročilé, kteří by si rádi osvojili hlubší znalosti v oblasti digitální techniky a fotografické tvorby. Rovněž nabízíme jednodenní FotoKurzy.

Pokud jste nenašli odpověď, kontaktujte nás.

 • info@fotoskoda.cz
 • 222 929 029

 

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace