Provozní informace a služby

Jak máme otevřeno, jaké služby nabízíme, zda vykupujeme, opravujeme, půjčujeme a další otázky.

FAQ - prodej nového zboží
FAQ - fotografické služby
FAQ - bazar a výkup

 1. Jak máte otevřeno?
  Máme otevřeno celý týden včetně sobot a nedělí. Kompletní otevírací doba.
 2. Máte stejné ceny v prodejně a na internetu?
  Ano, ceny jsou v obou případech stejné a denně aktualizované.
 3. Opravujete fotoaparáty?
  Jsme autorizovaná sběrna a opravna značek Olympus a Nikon, opravy ostatních značek zajišťují jejich vlastní autorizované servisy.
  Provádíme také opravy starších, analogových, fotoaparátů. Opravujeme především mechanické přístroje a objektivy typů Praktica, Exa, Exakta, Zenit, Pentacon Six, Hasselblad a expozimetry značky Seconic. Více informací naleznete na stránkách servisu.
 4. Vykupujete fotoaparáty?
  Ano, vykupujeme. Nabízíme tři možné formy výkupu - do komise, na protiúčet a za hotové. Více informací naleznete v oddělení výkupu.
 5. Půjčujete fotoaparáty?
  Půjčujeme nové i použité zboží prostřednictvím půjčovny a testcentra. V případě následné koupě zapůjčeného nového zboží neúčtujeme poplatek za pronájem.
 6. Můžu si sjednat pojištění fotoaparátů a kamer?
  Ano, pojištění fotoaparátů a kamer můžete uskutečnit v kamenné prodejně, nebo prostřednictvím internetového obchodu. Spolupracujeme se společností Evropská Pojišťovna.
 7. Prodáváte na splátky?
  Ano, splátkový prodej můžete uskutečnit v kamenné prodejně, nebo prostřednictvím internetového obchodu. Spolupracujeme se společností BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE. Na splátky však neprodáváme použité zboží.
 8. Lze u vás platit platební kartou?
  Ano, přijímáme všechny platební karty běžné v České republice.
 9. Nejsem spokojený se zbožím, na koho se můžu obrátit?
  V případě, že si přejete zboží z nějakého důvodu reklamovat, můžete se obrátit na oddělení servisu, které je zároveň i oddělením reklamačním. Kompletní informace týkající se reklamací naleznete v obchodních podmínkách.
 10. Pořádáte také fotografické kurzy pro veřejnost?
  Ano, pořádáme Večerní FotoŠkolu jak pro začátečníky, tak pokročilé, kteří by si rádi osvojili hlubší znalosti v oblasti digitální techniky a fotografické tvorby. Rovněž nabízíme jednodenní fotokurzy.
 11. Nabízíte dárkové poukázky?
  Ano, nabízíme. Prodáváme dárkové poukázky v nominálních hodnotách 250, 500, 1.000 a 5.000 Kč. Můžete je zakoupit buď on-line, nebo v oddělení knih přímo na prodejně. Tyto poukázky jsou ceninou, proto je při nákupu v e-shopu neposílame emailem, ale poštou. Stejně tak je pro jejich uplatnění nezbytné je buď osobně, nebo poštou doručit přímo na naši prodejnu. Poukázky jsou platné 3 měsíce od data vystavení.
  Dále prodáváme dárkové poukázky do Fotoateliéru a dárkové poukázky na Fotoslužby.
  Dárkovou poukázku můžete pořídit také na nejoblíbenější fotokurzy a workshopy.
 12. Jak můžu získat a uplatnit zákaznickou kartu?
  Podmínkou pro aktivaci stříbrné nebo zlaté zákaznické karty je uskutečnění nákupu v prodejních odděleních nového či použitého zboží, v oddělení fotoslužeb, ateliéru či prostřednictvím on-line služeb (eshop, fotobox, ebazar) podle uvedených pravidel a vyplnění registračního fomuláře.
  Slevu je možné uplatnit po předložení karty na prodejně či při on-line nákupu zadáním čísla karty bez mezer v nákupním košíku.
 13. Poskytujete slevy studentům?
  Studenty podporujeme slevami a výhodami v rámci partnerských projektů, stejně tak je poskytujeme i držitelům mezinárodních karet ISIC, ITIC a IYTC.
 14. Je možné vystavovat fotografie ve vaší Minigalerii?
  Ano, minigalerie umožňuje umístění až 44 fotografií (30 x 45 cm). V případě zájmu zpracujeme tisk a rámování fotografií za výhodných podmínek. Cena za realizaci výstavy se odvíjí od výběru konkrétního balíčku služeb, více informací naleznete v podmínkách Minigalerie.
 15. Rád bych s vámi navázal obchodní spolupráci, na koho se můžu obrátit? 
  Komunikaci s obchodními partnery zajišťují naši kolegové Jakub Valdivia a Mária Hendrichovská, můžete je kontaktovat na emailových adresách jakub.valdivia@fotoskoda.cz a maria.hendrichovska@fotoskoda.cz.


Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás:

 • info@fotoskoda.cz
 • 222 929 029
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací