FAQ - Provozní informace a služby | FotoŠkoda

Jak máme otevřeno, jaké služby nabízíme, zda vykupujeme, opravujeme, půjčujeme a další otázky.

FAQ - prodej nového zboží
FAQ - fotografické služby
FAQ - bazar a výkup

 1. Jak máte otevřeno?
  Máme otevřeno celý týden včetně sobot a nedělí. Kompletní otevírací doba.
 2. Máte stejné ceny v prodejně a na internetu?
  Ano, ceny jsou v obou případech stejné a denně aktualizované.
 3. Opravujete fotoaparáty?
  Jsme autorizovaná sběrna a opravna značek Olympus, Canon a Nikon, opravy ostatních značek zajišťují jejich vlastní autorizované servisy.
  Provádíme také opravy starších, analogových, fotoaparátů. Opravujeme především mechanické přístroje a objektivy typů Praktica, Exa, Exakta, Zenit, Pentacon Six, Hasselblad a expozimetry značky Seconic. Více informací naleznete na stránkách servisu.
 4. Vykupujete fotoaparáty?
  Ano, vykupujeme. Nabízíme tři možné formy výkupu - do komise, na protiúčet a za hotové. Více informací naleznete v oddělení výkupu.
 5. Půjčujete fotoaparáty?
  Půjčujeme nové i použité zboží prostřednictvím půjčovny. V případě následné koupě zapůjčeného nového zboží neúčtujeme poplatek za pronájem.
 6. Můžu si sjednat pojištění fotoaparátů a kamer?
  Ano, pojištění fotoaparátů a kamer můžete uskutečnit v kamenné prodejně, nebo prostřednictvím internetového obchodu. Spolupracujeme se společností Evropská Pojišťovna.
 7. Prodáváte na splátky?
  Ano, splátkový prodej můžete uskutečnit v kamenné prodejně, nebo prostřednictvím internetového obchodu. Spolupracujeme se společností Home Credit. Na splátky však neprodáváme použité zboží. Nabízíme také finanční leasing pro právnické osoby.
 8. Lze u vás platit platební kartou?
  Ano, přijímáme všechny platební karty běžné v České republice.
 9. Na koho se mohu obrátit v případě, že zboží vykazuje nějakou vadu?
  V případě, že si přejete zboží z nějakého důvodu reklamovat, můžete se obrátit na oddělení servisu, které je zároveň i oddělením reklamačním. Kompletní informace týkající se reklamací naleznete v obchodních podmínkách.
 10. Pořádáte také fotografické kurzy pro veřejnost?
  Ano, pořádáme Večerní fotoškolu jak pro začátečníky, tak pokročilé, kteří by si rádi osvojili hlubší znalosti v oblasti digitální techniky a fotografické tvorby. Rovněž nabízíme jednodenní i vícedenní fotokurzy.
 11. Nabízíte dárkové poukázky?
  Ano, nabízíme. Prodáváme dárkové poukázky v nominálních hodnotách 250, 500, 1 000 a 5 000 Kč. Můžete je zakoupit buď on-line, nebo v oddělení knih přímo v kamenné prodejně. Tyto poukázky jsou ceninou, proto je při nákupu v e-shopu neposílame e-mailem, ale poštou. Stejně tak je pro jejich uplatnění nezbytné je buď osobně, nebo poštou doručit přímo na naši prodejnu.
  Můžete si zakoupit online také univerzální dárkovou poukázku libovolné hodnoty, která vám vzápětí přijde na e-mail. Poukázky jsou platné 3 měsíce od data vystavení.
  Dále prodáváme dárkové poukázky na Fotoslužby.
  Dárkovou poukázku můžete pořídit také na nejoblíbenější fotokurzy a workshopy.
 12. Jak můžu získat a uplatnit zákaznickou kartu?
  Podmínkou pro aktivaci stříbrné nebo zlaté zákaznické karty je uskutečnění nákupu v prodejních odděleních nového či použitého zboží, v oddělení fotoslužeb, ateliéru či prostřednictvím on-line služeb (e-shop, e-bazar, aplikací na objednání fotografických produktů) podle uvedených pravidel.
  Slevu je možné uplatnit po předložení karty na prodejně či při on-line nákupu zadáním čísla karty bez mezer v nákupním košíku.
 13. Poskytujete slevy studentům?
  Studenty podporujeme slevami a výhodami v rámci partnerských projektů, stejně tak je poskytujeme i držitelům mezinárodních karet ISIC, ITIC a IYTC.
 14. Je možné vystavovat fotografie ve vaší Minigalerii?
  Ano, minigalerie umožňuje umístění až 30 fotografií (30 x 45 cm). V případě zájmu zpracujeme tisk a rámování fotografií za výhodných podmínek. Cena za realizaci výstavy se odvíjí od výběru konkrétního balíčku služeb, více informací naleznete v podmínkách Minigalerie.
 15. Rád bych s vámi navázal obchodní spolupráci, na koho se můžu obrátit? 
  Komunikaci s obchodními partnery zajišťují kolegové Zdeněk Jarolím (zdenek.jarolim@fotoskoda.cz) a Martin Soural (martin.soural@fotoskoda.cz), můžete je kontaktovat na uvedených e-mailových adresách.

Nenašli jste, co jste hledali? Kontaktujte nás:

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...