KATA je výrobce kvalitních brašen a ochranných prvku pro profesionály i nadšené amatéry. Byla založena v roce  1983 dvěma členy elitní vojenské jednotky a původní výroba byla zaměřena na batohy a brašny pro vojenské vybavení. Od roku 2005 je soucástí mezinárodní skupiny Vitec Group a její sídlo je v Jeruzalemu v Izraeli.

KataV současnosti KATA vyrábí a celosvětově dodává kvalitní moderní brašny a ochranné prvky pro profesionální foto a videotechniku. Robustní, odolné a pozoruhodně lehké KATA produkty jsou konstruovány tak, aby vydržely nešetrné zacházení a náročné podmínky po dlouhou dobu.
Pro profesionální video branži KATA vytvořila naprosto jedinečnou řadu produktů pro oblast produkce. Řada je distribuována a podporována celosvětovou sítí prodejců a distributorů.

V současnosti KATA nabízí také DPS (Digital Photo Series) a Ergo-tech kolekci. Na všechny výrobky jsou použity nejmodernejší materiály, jako DuPont® Cordura®; voděodolný a polyuretanem pokrytý Super Nylon®; vysoce pevné polypropylenové a nylonové tkaniny; sítované polyetylenové molitany; tiché Auto-Recover YKK® zipy; přezky ITW® a Duraflex®.

KATA poskytuje služby a dodává produkty pro Hi-tech průmysl, který vyrábí citlivé vybavení.
Je involvovaná do celého výrobního procesu techniky již od výzkumu a vývoj až po design.
Výborným príkladem je spolupráce KATA – MANFROTTO, kdy KATA stojí za kompletní řadou Manfrotto brašen.

KATANa všechny výrobky je poskytnuta 5letá záruka na vady materiálu a zpracování. Každý produkt je pečlivě vyrobený ručne. Vnitřní spoje jsou překryty látkou a vnejší švy jsou dvojitě překryty pro eliminaci jejich odhalování. Úchytky pro přenos jsou přišity zespod brašny pro docílení co nejvetší možné pevnosti. Tiché zipy YKK jsou dvojitě prošity a obvykle našity zevnitř látky, aby pevně držely. Firma splňuje nárocné požadavky systému řízení kvality ISO 9000.
KATA je přítomna ve více než 40 zemích a je připravena podporovat vás, ať vás práce zavede kamkoliv.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace