KENKO filtr retro sepia 49mm
KENKO filtr retro sepia 49mm

KENKO filtr retro sepia 49mm

Kenko
Kód produktu: 2122095

Filtry KENKO RETRO SEPIA připomínají svým zabarvením stařičké fotografie, které pod vlivem času získali svou patinu v podobě hnědého nádechu.
Více o produktu »

222 929 029 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

Popis produktu KENKO filtr retro sepia 49mm

U klasických černobílých snímků pořízených na filmovou podložku se toto zabarvení mohlo dosáhnout několika způsoby - tónováním (chtěně) anebo špatným vypráním od vývojky či ustalovače (nechtěně), v obou případech se však jednalo o předem neodhadnutelný výsledek. Přímou cestu k pořízení snímku, u nějž je zabarvení plně pod kontrolou, představuje až použití sepiového filtry Kenko.

K čemu slouží
S filtry EURO SEPIA (A) a RETRO SEPIA (B) v sobě objevíte skutečného romantika. Běžnou barevnou realitu přetváří do podoby snímků s nostalgickým nádechem dávných dob, kdy byla fotografie ještě v plenkách a první krajinářští fotografové vyráželi se svými velkoformátovými fotoaparáty na daleké cesty za dobrodružstvím. Krajinné i portrétní snímky získají své neopakovatelné kouzlo.

<img data-cke-saved-src="http://www.fotoskoda.cz/eobchod/multi/filtry/obr/color-sepia.jpg" src="http://www.fotoskoda.cz/eobchod/multi/filtry/obr/color-sepia.jpg" ukázka="" funkce="" filtru"="" width=" alt=">

Jak se používá
Při používání barevných filtrů je třeba si uvědomit, že ovlivňují výsledný vzhled fotografií, tím že mění tonalitu snímku. A protože jsou určeny pro specifické účely, není radno je mít nasazené na objektivu stále, jejich funkce nezávisí na úhlu natočení. Používáte-li barevný negativní film, upozorněte svou zpracovatelskou laboratoř na to, že jste volili sepiový filtr. Laboratoř by ve snaze dosáhnout věrných barevných výsledků, mohli potlačit účinek filtru. Sepiový filtr způsobuje posun expozice až o 4EV.
 

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

KENKO filtr retro sepia 49mm

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím