LEICA M11 black paint finish | FotoŠkoda
LEICA M11 black paint finish
Recenze odborníka

LEICA M11 black paint finish

*****
(1 recenze) | Kód produktu: 4023280 | PN: 20200

Leica M11 ctí tradice ale současně jde s dobou a naplno využívá moderních technologií. Srdcem fotoaparátu je pokrokový senzor s trojím rozlišením (18 MPix, 36 MPix nebo 60 MPix). Máte na scéně málo světla? Žádný problém! Hodnota až ISO 50 000, výkonný obrazový snímač a velice sofistikovaně vyřešené zpracování obrazových dat, zajistí špičkové výsledky s minimálním digitálním šumem při současném zachování velkého dynamického rozsahu a to i při nejvyšších ISO hodnotách. Intuitivní ovládání - tlačítka lemující velký dotykový LCD s rozlišením 2,3 Mpx a struktura menu jde ruku v ruce s modely SL2 nebo Q2. Špičková výbava, ikonický vzhled, příjemné ovládání, kompaktní ale robustní tělo a jen ty nejlepší materiály. To jsou atributy, které mají fanoušci značky rádi a přesně taková je Leica M11, která je dostupná ve dvou barevných verzích – v luxusně černé a zářivě stříbrné. Leica M11 opět stylově a velice elegantně spojila svůj typický působivý retro design s těmi nejnovějšími technologickými novinkami. Výsledkem je tak opět špičkový fotoaparát bez kompromisu, který je pro každého, kdo se nespokojí s ničím menším, než s tím nejlepším.
Více o produktu »

 • Leica M11 s full frame BSI CMOS senzorem
 • Trojí rozlišení: L-DNG / M-DNG / S-DNG
 • Počet aktivních obr. bodů: 18 MPix / 36 MPix / 60 MPix
222 929 055 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Hodnocení odborníka 99%

Leica M11 je bezpochyby nejelegantnější profesionální fotoaparát současnosti. Nová generace řady M pokračuje v klasické siluetě s optickým dálkoměrem a přidává veškerou konektivitu moderní doby. Přístroj je orientovaný na maximální obrazovou kvalitu - výběr trojího rozlišení dodává přístroji...

 • nový 60 Mpx BSI CMOS snímač s technologií Triple Resolution
 • perfektní optický hledáček s dálkoměrem
 • možnost připojení elektronického hledáčku Visoflex 2
 • snad jen chybějící utěsnění proti povětrnostním vlivům

Ukázkové snímky

Základní popis

 • Leica M11 s full frame BSI CMOS senzorem
 • Trojí rozlišení: L-DNG / M-DNG / S-DNG
 • Počet aktivních obr. bodů: 18 MPix / 36 MPix / 60 MPix
 • 14-bitová barevná hloubka a dynamický rozsah až 15 EV
 • ISO 64 – 50 000, procesor Maestro III, Dual Pixel Gain
 • Duální paměť: SD karty + 64 GB interní paměti
 • Integrované IR + UV filtry před senzorem
 • Dotykový LCD s rozlišením 2,3 milionu pixelů
 • Expoziční čas až 1/16 000 s (s elektronickou závěrkou)
 • Struktura menu shodná s Leica SL2 a Q2
 • Zjednodušený, intuitivní systém nabídek
 • Baterie s kapacitou 1800 mAh s prodlouženou životností
 • Inovativní základní deska s lepším přístupem k baterii a SD kartě
 • Optimalizovaný design zaměřen na efektivitu a ergonomii
 • Vrchní deska z vysoce kvalitního hliníku
 • Odolný povrch proti poškrábání
 • USB-C port sloužící též k nabíjení
 • Hmotnost: cca 540 g (černá verze, je přibližně o 20% lehčí)

Parametry

Typ fotoaparátudálkoměrný
Rozlišení v Mpx60
Velikost snímačefull frame (24×36 mm)
Druh snímačeBSI CMOS
Max. citlivost v ISO50000
Min. citlivost v ISO64
Vlastnosti tělakovové | živý náhled | připojení gripu
BajonetLeica M
Rozlišení LCD (px)2359000
Druh pamětiSD/interní paměť 64 GB

Popis produktu LEICA M11 black paint finish

Fotoaparát Leica M11 kombinuje skvělé zážitky z tradičního fotografování se současnými nejnovějšími technologiemi a zároveň poskytuje vysokou flexibilitu každému fotografovi, bez ohledu na to, zda-li jde o zkušeného či nového uživatele této skvělé a legendární značky. Díky zcela exkluzivnímu senzoru s trojitým rozlišením, rozšířenému ISO rozsahu, velké duální paměti, prodloužené životnosti baterie a intuitivnímu ovládání i systému nabídek, nastavuje Leica M11 úplně nový standard v digitální fotografii a současně představuje zatím nejvíce flexibilní fotoaparát M-systému v celé legendární historii společnosti Leica za téměř 100 let.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 1)

Nový výkonný „Triple-resolution“ senzor

Srdcem Leica M11 je full-frame BSI CMOS senzor s technologií Triple Resolution. Obrazové soubory uložíte buď v JPG nebo v RAW (ve formátu DNG) a to v efektivním rozlišení 60 MPix, 36 MPix nebo 18 MPix - vždy s využitím celé plochy snímače. Kvalitativně nejvyšší verze (L-DNG) 60 MPix poskytne bezprecedentní kvalitu obrazu s ultra vysokým rozlišením a perfektním prokreslením i těch nejjemnějších detailů. Rozlišení (S-DNG) 18 MPix zase nabídne extrémně nízké hladiny digitálního šumu a to i při nejvyšších ISO hodnotách. V kombinaci s optickým potenciálem nejnovějších APO objektivů Leica M-System, dostanete naprosto nekompromisní obrazovou kvalitu výstupů.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 2)

Dokonalý obraz za každých podmínek

Leica M11 se pyšní rozsahem citlivosti ISO 64 až 50 000, díky čemuž si hravě poradí i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách. Fotoaparát je vybaven výkonným senzorem s A/D převodníkem, který zpracuje obrazová data se 14-bitovou barevnou hloubkou. Dynamický rozsah dosahuje až 15 EV. S procesorem Maestro III nabízí Leica M11 plynulý a konzistentní obraz i při nejvyšším rozlišení, maximální kvalitě obrazu a při vysokých ISO hodnotách. S elektronickou závěrkou dosáhnete extrémně krátkých časů až 1/16 000 sekundy. To vám umožní pracovat s vysoce světelnými skly s naplno otevřenými clonami i za jasného denního světla bez použití ND filtrů.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 3)

Integrované IR a UV filtry

Ještě pro lepší dojem z výsledného obrazu vybavil výrobce fotoaparát Leica M11 sadou filtrů, umístěných přes senzorem. Je zde například speciální infračervený filtr (IR/InfraRed) a ultrafialový (UV/UltraViolet) filtr – dosahující zvláště účinné korekce i těch nejkolmějších paprsků dopadajícího světla. Díky tomuto propracovanému systému filtrů – eliminujících tzv. „parazitní světlo“ - nabízí fotoaparát Leica M11 vylepšenou a přirozenější reprodukci barev.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 4)

Moderní technologie v retro designu

Při zachování ikonického vzhledu nabídne Leica M tradiční, leč pečlivě optimalizovaný design, který je zaměřen na maximální efektivitu a ergonomii. Všechny ovládací prvky jsou orientovány okolo nového dotykového LCD s vysokým rozlišením 2,3 milionu bodů. Struktura menu Leica M11 jde ve stejném duchu jako tomu je v případě modelů Leica SL2 a Leica Q2. To výrazně zjednodušuje používání a sjednocuje rozhraní pro lepší uživatelsky zážitek - jak pro stávající uživatele tak pro nové uživatele značky Leica.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 5)

"Jsme velmi hrdí na novou M11, která je pro společnost Leica dalším milníkem. Jeho vnitřní fungování je zcela novým vývojem, zatímco vnější část zůstává věrná ikonickému designu Leica M.", říká Stefan Daniel, výkonný viceprezident pro technologie a provoz.

Black & Silver

Leica M11 s je dostupná ve dvojím provedení – v černé a stříbrné barvě. V případě černé verze je fotoaparát vybaven vrchní deskou z vysoce kvalitního hliníku s odolným povrchem proti poškrábání. Díky tomu je tělo přibližně o 20% (100 gramů) lehčí než jeho stříbrno-chromový protějšek M11, který je vybaven klasickou mosaznou horní deskou a váží 640 gramů.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 6)

Inovace, výdrž a efektivita

Leica M11 má unikátní řešení základní desky, která nyní nabízí fotografům snadnější přístup k baterii a SD kartě. Leica M11 nabídne duální paměť, kdy kromě slotu pro SD kartu disponuje fotoaparát též velkorysou interní pamětí 64 GB. M11 je tak prvním modelem řady M, umožňující ukládání obrazových dat současně na dvě paměťová média. Baterie s kapacitou 1800 mAh a s efektivnějším provozem fotoaparátu umožňuje výrazně delší fotografování na jedno nabití a zvyšuje výdrž až o 64%. Nově přidaný univerzální port USB-C slouží také k nabíjení baterie fotoaparátu pomocí většiny nabíječek USB-C.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 7)

Upgrade, chytré funkce i certifikace Apple  

Vylepšené funkce konektivity Modelu Leica M11 budou k dispozici prostřednictvím nové verze firmwaru (dostupné ve druhé polovině roku 2022). Zpřístupní další pokročilé možnosti Leica M11, zejména propojení s chytrými zařízeními, což opět zvýší užitnou hodnotu fotoaparátu a doplní jej o nové mobilní pracovní postupy uživatelů, včetně vylepšení aplikace Leica FOTOS. S upgradem na nový firmware tak budete moci například: vkládat údajů o poloze, přístupovat k obrázkům přes Bluetooth rozhraní, zvýšit přenosové rychlosti atd. Leica M11 je navíc certifikovaným příslušenstvím Apple "Made for iPhone and iPad" a jako taková nabízí jedinečné možnosti pomocí přiloženého kabelu Leica FOTOS.

Leica M11 Ludwig 13-01-2022 (foto 8)

Široká škála příslušenství

S vývojem Modelu Leica M je dostupné také nové příslušenství, které ještě umocní uživatelský zážitek a komfort. Nový elektronický hledáček Visoflex 2 je vybaven rozlišením 3,7 MPix, což poskytne vynikající kontrolu obrazu v režimu živého náhledu. Visoflex 2 má kovové tělo a dokonale odpovídá M11 z hlediska designu i funkčnosti. Plné zobrazení a přesné zaostření objektivů Leica je podpořeno velkým rozsahem dioptrické korekce -4 až +3 s možností naklonění až o 90°. Pro ještě lepší ergonomii, působivější prožitek a lepší přístup k baterii a SD kartě, budou mít fotografové možnost doplnit model M11 o novou rukojeť, sloužící současně též jako stativový držák, kde lze fotoaparát pohodlně a rychle připevnit ke stativovým hlavám se systémem Arca-Swiss a bez nutnosti dalšího vybavení. 

 

"Jak všichni víme, kultovní Leica M-System doprovází specializované fotografy po celém světě po celá desetiletí a poskytuje jim vynikající nástroj pro sledování jejich času a vytváření vynikajících snímků. Nový M11 bude pokračovat v tomto odkazu s vynikající technologií, založenou na zkušenostech již od roku 1925.", dodává Dr. Andreas Kaufmann, předseda dozorčí rady společnosti Leica Camera AG, Wetzlar 

Parametry produktu

Typ fotoaparátudálkoměrný
Rozlišení v Mpx60
Velikost snímačefull frame (24×36 mm)
Druh snímačeBSI CMOS
Max. citlivost v ISO50000
Min. citlivost v ISO64
Vlastnosti tělakovové | živý náhled | připojení gripu
BajonetLeica M
Rozlišení LCD (px)2359000
Druh pamětiSD/interní paměť 64 GB
Bezdrátové rozhraníBluetooth
Stabilizace obrazuelektronická
Hledáčekoptický
Sáňky pro bleskse středovým kontaktem
Nejrychlejší čas závěrky1/16 000
Synchronizace s bleskem1/250
Formát snímkuRAW | JPEG
NapájeníLi-Ion
Šířka fotoaparátu (mm)139
Výška fotoaparátu (mm)80
Hloubka fotoaparátu (mm)38
Hmotnost fotoaparátu(g)500 g - 599 g
Barvačerná
Další doporučené příslušenství

Doporučené příslušenství

VOIGTLÄNDER 35 mm f/2,5 Color-Skopar Pancake II M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/2,5 Color-Skopar Pancake II M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/2,5 Color-Skopar Pancake II M-bajonet
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost: 35 mm (zorný úhel 63 °)
 • Světelnost: f/2,5 (minimální clona f/22)
 • Konstrukce objektivu: 7 členů v 5 skupinách
8 990,-
Skladem 2 - 3 ks
VOIGTLÄNDER 40 mm f/1,4 Nokton Classic M.C. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 40 mm f/1,4 Nokton Classic M.C. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 40 mm f/1,4 Nokton Classic M.C. M-bajonet
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost: 40 mm (zorný úhel 56 °)
 • Světelnost: f/1,4 (minimální clona f/16)
 • Konstrukce objektivu: 7 členů v 6 skupinách
9 990,-
VOIGTLÄNDER 35 mm f/1,2 Nokton III Asph. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/1,2 Nokton III Asph. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/1,2 Nokton III Asph. M-bajonet
Doprava zdarma Sleva
 • Ohnisková vzdálenost: 35 mm (zorný úhel 63 °)
 • Světelnost: f/1,2 (minimální clona f/22)
 • Konstrukce objektivu: 10 členů v 7 skupinách
22 990,-
VOIGTLÄNDER 21 mm f/4 P Color-Skopar M-bajonet

VOIGTLÄNDER 21 mm f/4 P Color-Skopar M-bajonet

VOIGTLÄNDER 21 mm f/4 P Color-Skopar M-bajonet
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost 21 mm (zorný úhel 94°)
 • světelnost f/4
 • min. vzdálenost zaostření 50 cm
9 590,-
Poslední kus
LEICA Carrying Strap leather olive green

LEICA Carrying Strap leather olive green

LEICA Carrying Strap leather olive green
Doprava zdarma
 • Italská kůže
 • Pro fotoaparáty Leica
 • Barva Olive green
3 490,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA Carrying Strap leather cognac

LEICA Carrying Strap leather cognac

LEICA Carrying Strap leather cognac
Doprava zdarma
 • Italská kůže
 • Pro fotoaparáty Leica
 • Barva Cognac
3 490,-
Skladem 4 - 5 ks
LEICA Carrying Strap leather black

LEICA Carrying Strap leather black

LEICA Carrying Strap leather black
Doprava zdarma
 • Italská kůže
 • Pro fotoaparáty Leica
 • Černá barva
3 490,-
Skladem > 5 ks
OBERWERTH brašna Louis M11 - černá

OBERWERTH brašna Louis M11 - černá

OBERWERTH brašna Louis M11 - černá
Doprava zdarma
 • Oberwerth Louis brašna pro Leica M11
 • 1 popruh přes rameno
 • Kvalitní kůže, černá barva
12 990,-
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
Doprava zdarma
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
Ulice vyžaduje pokoru

Ulice vyžaduje pokoru

Ulice vyžaduje pokoru

Co je to vlastně street photo? Jaká technika se ukrývá ve fotobrašně správného streetaře? Je vůbec možné fotografovat lidi na ulici a jaké tabu s tím souvisí? Přijďte...

2 190,-
> 3 volných míst
KURZ - Fotografujeme s Leicou - portrét a bokeh

KURZ - Fotografujeme s Leicou - portrét a bokeh

KURZ - Fotografujeme s Leicou - portrét a bokeh
LEICA Krytka těla M

LEICA Krytka těla M

LEICA Krytka těla M

Krytka tělo vhodné pro všechny dálkoměrné fotoaparáty opatřené bajonetem Leica M.

690,-
Skladem > 5 ks
LEICA akumulátor BP-SCL7 silver pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 silver pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 silver pro M11
Doprava zdarma
 • Pro fotoaparát Leica M11
 • Lithium-iontová baterie
 • Až 1700 snímků na jedno nabití
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
LEICA akumulátor BP-SCL7 black pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 black pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 black pro M11
Doprava zdarma
 • Pro fotoaparát Leica M11
 • Lithium-iontová baterie
 • Až 1700 snímků na jedno nabití
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA Handgrip pro M11 black

LEICA Handgrip pro M11 black

LEICA Handgrip pro M11 black
Doprava zdarma
 • Ergonomický grip pro Leica M11
 • Neomezený přístup k bateriím a USB portu
 • Lze použít i při focení se stativem
9 290,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Hodnocení odborníka 99%

Leica M11 je bezpochyby nejelegantnější profesionální fotoaparát současnosti. Nová generace řady M pokračuje v klasické siluetě s optickým dálkoměrem a přidává veškerou konektivitu moderní doby. Přístroj je orientovaný na maximální obrazovou kvalitu - výběr trojího rozlišení dodává přístroji verzatilitu pro všechny typy fotografování. S připojením elektronického hledáčku Visoflex 2 nabízí maximální kontrolu nad výsledným obrazem. Možnost tiché elektronické závěrky dělá z M11 nejtišší Leicu M v historii. Díky odlehčené konstrukci těla a nabíjení přes USB-C za provozu není potřeba aparát dávat ani na chvíli z ruky a neunikne vám tak žádný rozhodující okamžik.

 • nový 60 Mpx BSI CMOS snímač s technologií Triple Resolution
 • perfektní optický hledáček s dálkoměrem
 • možnost připojení elektronického hledáčku Visoflex 2
 • rozsah ISO 64 - 50000
 • výdrž baterie
 • možnost elektronické závěrky
 • ukládání dat na SD kartu + vnitřní úložiště 64 GB
 • konektivita a nabíjení přes USB-C
 • snad jen chybějící utěsnění proti povětrnostním vlivům

Ukázkové snímky

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Příslušenství k produktu LEICA M11 black paint finish

VOIGTLÄNDER 35 mm f/2,5 Color-Skopar Pancake II M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/2,5 Color-Skopar Pancake II M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/2,5 Color-Skopar Pancake II M-bajonet
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost: 35 mm (zorný úhel 63 °)
 • Světelnost: f/2,5 (minimální clona f/22)
 • Konstrukce objektivu: 7 členů v 5 skupinách
8 990,-
Skladem 2 - 3 ks
VOIGTLÄNDER 40 mm f/1,4 Nokton Classic M.C. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 40 mm f/1,4 Nokton Classic M.C. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 40 mm f/1,4 Nokton Classic M.C. M-bajonet
Doprava zdarma
 • Ohnisková vzdálenost: 40 mm (zorný úhel 56 °)
 • Světelnost: f/1,4 (minimální clona f/16)
 • Konstrukce objektivu: 7 členů v 6 skupinách
9 990,-
VOIGTLÄNDER 35 mm f/1,2 Nokton III Asph. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/1,2 Nokton III Asph. M-bajonet

VOIGTLÄNDER 35 mm f/1,2 Nokton III Asph. M-bajonet
Doprava zdarma Sleva
 • Ohnisková vzdálenost: 35 mm (zorný úhel 63 °)
 • Světelnost: f/1,2 (minimální clona f/22)
 • Konstrukce objektivu: 10 členů v 7 skupinách
22 990,-
VOIGTLÄNDER 21 mm f/4 P Color-Skopar M-bajonet

VOIGTLÄNDER 21 mm f/4 P Color-Skopar M-bajonet

VOIGTLÄNDER 21 mm f/4 P Color-Skopar M-bajonet
Doprava zdarma
 • ohnisková vzdálenost 21 mm (zorný úhel 94°)
 • světelnost f/4
 • min. vzdálenost zaostření 50 cm
9 590,-
Poslední kus
LEICA Carrying Strap leather olive green

LEICA Carrying Strap leather olive green

LEICA Carrying Strap leather olive green
Doprava zdarma
 • Italská kůže
 • Pro fotoaparáty Leica
 • Barva Olive green
3 490,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA Carrying Strap leather cognac

LEICA Carrying Strap leather cognac

LEICA Carrying Strap leather cognac
Doprava zdarma
 • Italská kůže
 • Pro fotoaparáty Leica
 • Barva Cognac
3 490,-
Skladem 4 - 5 ks
LEICA Carrying Strap leather black

LEICA Carrying Strap leather black

LEICA Carrying Strap leather black
Doprava zdarma
 • Italská kůže
 • Pro fotoaparáty Leica
 • Černá barva
3 490,-
Skladem > 5 ks
OBERWERTH brašna Louis M11 - černá

OBERWERTH brašna Louis M11 - černá

OBERWERTH brašna Louis M11 - černá
Doprava zdarma
 • Oberwerth Louis brašna pro Leica M11
 • 1 popruh přes rameno
 • Kvalitní kůže, černá barva
12 990,-
SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II

SANDISK SDHC 32GB EXTREME PRO 300 MB/s UHS II
Doprava zdarma
 • SDXC karta s kapacitou 32 GB
 • Maximální rychlost čtení: 280 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
1 790,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(1 recenze)
SANDISK SDXC 128GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma Sleva
 • SDXC karta s kapacitou 128 GB
 • Maximální rychlost čtení: 300 MB/s
 • Maximální rychlost zápisu: 250 MB/s
4 390,-
Skladem > 5 ks
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II

*****
(9 recenzí)
SANDISK SDXC 64GB EXTREME PRO 300MB/s UHS-II
Doprava zdarma
 • UHS-II / V90 / U3 / Třída 10
 • Kapacita karty 64 GB
 • Max. rychlost čtení: 300 MB/s
3 290,-
Skladem > 5 ks
SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s

SONY SDXC 128GB TOUGH UHS-II SF-M 150 MB/s
Doprava zdarma
 • Extrémní odolnost
 • Stupeň krytí IP68
 • Kapacita 128 GB
Ulice vyžaduje pokoru

Ulice vyžaduje pokoru

Ulice vyžaduje pokoru

Co je to vlastně street photo? Jaká technika se ukrývá ve fotobrašně správného streetaře? Je vůbec možné fotografovat lidi na ulici a jaké tabu s tím souvisí? Přijďte...

2 190,-
> 3 volných míst
KURZ - Fotografujeme s Leicou - portrét a bokeh

KURZ - Fotografujeme s Leicou - portrét a bokeh

KURZ - Fotografujeme s Leicou - portrét a bokeh
LEICA Krytka těla M

LEICA Krytka těla M

LEICA Krytka těla M

Krytka tělo vhodné pro všechny dálkoměrné fotoaparáty opatřené bajonetem Leica M.

690,-
Skladem > 5 ks
LEICA akumulátor BP-SCL7 silver pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 silver pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 silver pro M11
Doprava zdarma
 • Pro fotoaparát Leica M11
 • Lithium-iontová baterie
 • Až 1700 snímků na jedno nabití
3 990,-
Skladem 4 - 5 ks
LEICA akumulátor BP-SCL7 black pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 black pro M11

LEICA akumulátor BP-SCL7 black pro M11
Doprava zdarma
 • Pro fotoaparát Leica M11
 • Lithium-iontová baterie
 • Až 1700 snímků na jedno nabití
3 990,-
Skladem 2 - 3 ks
LEICA Handgrip pro M11 black

LEICA Handgrip pro M11 black

LEICA Handgrip pro M11 black
Doprava zdarma
 • Ergonomický grip pro Leica M11
 • Neomezený přístup k bateriím a USB portu
 • Lze použít i při focení se stativem
9 290,-
Poslední kus
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

LEICA M11 black paint finish

Přidat příspěvek
 • Radovan K.
  Odpovědět

  Doporučený objektiv

  Radovan K. 16.02.2022 08:40:00
  Dobrý den, je podle vašeho názoru, vzhledem k vyššímu rozlišení M11 vhodný objektiv Leica 35 mm f/2,0 ASPH SUMMICRON? Pokud ne, jaký v tomto ohnisku doporučujete?

  Děkuji
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...