LOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatoh
LOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohLOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatohYouTube video - LOWEPRO DRYZONE

LOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatoh

Lowepro
Kód produktu: 1066220

Chraňte svou foto techniku a osobní věci ať už se stane cokoliv, vodotěsný ("podvodní") batoh Dryzone Backpack 40L udrží vaši fotografickou techniku vždy v suchu a na hladině. A nejen fotografickou techniku. Z nových Dryzone lze vnitřní technickou brašnu vyjmout a vodotěsné Dryzone použít na ochranu potravin, oblečení, techniky a dalších věcí, ke kterým se voda nesmí dostat za žádných okolností.
Více o produktu »

 • podvodní batoh pro ochranu fotografické techniky v extrémních podmínkách
 • třída odolnosti IPX-6
 • vyjímatelná vnitřní brašna (lze jí použít samostatně)
222 929 090 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

 • podvodní batoh pro ochranu fotografické techniky v extrémních podmínkách
 • třída odolnosti IPX-6
 • vyjímatelná vnitřní brašna (lze jí použít samostatně)
 • samostatně použitelný obal Dryzone
 • objem 40L

Videoprezentace

Popis produktu LOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatoh

LOWEPRO DRYZONE Backpack 40L je podvodní batoh pro ochranu fotografické techniky v extrémních podmínkách. Obal je z vodotěsného TPU s třídou odolnosti IPX-6. Vnitřní technickou fotobrašnu lze z obalu vyjmout a použít samostatně, stejně tak obal Dryzone lze použít na ochranu obsahu bez použití vnitřní technické fotobrašny.

 

OBAL

Praktická a funkční konstrukce bez zbytečných kosmetických prvků „pro efekt“. Uzavírání bez použití zipů, trojitým překladem s gumovým těsnění zajištěným následně postranními karabinami. Odnímatelné ergonomické  ramenní popruhy. Oka z kompozitního plastu na ramenních popruzích batohu a rukojetích brašny  pro uchycení pouzder s GPS , telefonem apod. či jiného příslušenství nebo zafixování Dryzone k lodi apod. Vnější kapsa na zip na přední straně brašny. Textilní smyčky u brašny pro přichycení příslušenství k obalu.

 

 

VNITŘNÍ TECHNICKÁ FOTOBRAŠNA

Brašnu lze z obalu zcela vyjmout a použít samostatně. Praktické dělící příčky na suchý zip umožňují přizpůsobení vnitřního prostoru  brašny individuálním potřebám fotografa. Uzavírání pomocí látkového víka na zip. Dvě textilní páskové  rukojeti. U batohu lze využít prostor nad vnitřní technickou fotobrašnou pro bezpečné uložení dalších věcí před vodotěsným uzavřením trojitým překladem.

 

Speciální vlastnosti:

Standard IPX6: „Protected against heavy seas”, odolné proti silnému proudu stříkající vody. Stříkající vodou se rozumí vodní proud dopadající ze všech možných úhlů a tryskající z 12,5mm širokého ústí hadice s průtokem 100 litrů za minutu a tlakem 100kN/m2. Testováno po dobu 3 minut a na vzdálenost 3 metrů.

Velikost leteckého příručního zavazadla


Technické vlastnosti:

Kapacita: Pro DSLR s objektivem, další 1-2 objektivy, blesk a další foto příslušenství, malý stativ, osobní věci

 

 

Barvy: žlutá (yellow) 
Rozměry vnitřní (š x h x v, cm): vnitřní fotobrašna: 32 x 20 x 24,5 
Hmotnost (kg): 1,3 
Poznámka: podvodní brašna s vyjímatelnou technickou vnitřní fotobrašnou, celkový objem vnitřního prostoru: 40 litrů 

Parametry produktu

Ramenní popruhydva popruhy
Možnost vložení notebookuano
Velikosttělo / 2x objektiv / příslušenství
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

LOWEPRO DRYZONE Backpack 40L fotobatoh

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím