LOWEPRO Pro Messenger 200 AW - fotobrašna | FotoŠkoda

LOWEPRO Pro Messenger 200 AW - fotobrašna

Kód produktu: 1065811

Novinka mezi profesionálními reportérskými fotobrašnami Lowepro Pro Messenger 200 AW přináší řadu technologických novinek a velké množství originálních funkčních prvků. Největší z řady nových profesionálních reportérských fotobrašen značky Lowepro nabízí spoustu místa pro vaši techniku i osobní věci. Praktická konstrukce spojená s výbornou organizací techniky, odolnost vůči nepříznivým vlivům a nenápadný nedbalý vzhled. To jsou hlavní přednosti brašen Lowepro Pro Messenger.
Více o produktu »

  • Pláštěnka
  • Nenápadný vzhled
  • Extrémně odolné materiály
222 929 090 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

  • Pláštěnka
  • Nenápadný vzhled
  • Extrémně odolné materiály
  • Variabilita vnitřního prostoru

Videoprezentace

Popis produktu LOWEPRO Pro Messenger 200 AW - fotobrašna

 

 

Pro Messenger disponuje hlavní komorou, která je chráněna víkem na suchý zip nebo všitými magnety ve chvílích nutnosti zajištění diskrétnosti. Pod víkem, které se vyklápí směrem k uživateli, nalezeme ještě kapsu na zip na drobnou techniku popřípadě samotné tělo D/SLR bez objektivu. V kapse nalezneme dělení na krytky, filtry, paměťové karty a další drobné příslušenství. Hlavní komora je dělena do několika částí, které lze libovolně měnit. Boční elastické kapsy slouží na další drobné příslušenství či osobní věci. Z vnitřní strany nalezneme plochou kapsu na doklady a dokumenty, která se po rozepnutí horního a spodního zipu přemění na tunel pro uchycení na rukojeť kolečkového zavazadla. V nabídce CFŠ naleznete kompletní nabídku Lowepro Pro Messenger. Ramenní popruh je nesmekavý a pohodlně vystlaný. Praktická odnímatelná  pásková rukojeť umožňující pohodlné přenášení brašny podél těla. Fotobrašna je měkce polstrována a díky svému nenápadnému vzhledu se můžete klidně pohybovat bez strachu o svou fotografickou techniku.

 

 

Fotobrašny Lowepro Pro Messenger nabízejí vše, po čem touží každý profesionální dokumentarista či novinář. Nenápadnou brašnu s velkým citem pro detail a funkčnost. Jak je u provedení AW zvykem, tak dno skrývá praktickou pláštěnku All Weather Cover™. Pro Messenger najde praktické využití v každodenním životě jako klasická "messenger" brašna pro uložení techniky a osobních věcí. Jistě si ji oblíbíte také.

Technické specifikace

výrobce / model: Lowepro / Pro Messenger 200 AW
kapacita: 1 D/SLR Pro tělo s gripem a objektivem, další 2-3 objektivy včetně 70-200 / f2,8, blesk, fotopříslušenství a osobní věci
možnost přichycení stativu: NE
možnost vložení notebooku: NE
pláštěnka: ANO
vnitřní rozměry: 390 × 160 × 240 mm
vnější rozměry: 430 × 190 × 280 mm
hmotnost: 1800 g
barva (v objednávce prosím uveďte do poznámek): břidlicová

Stránky výrobce (CZ)

 

Parametry produktu

Velikosttělo / 4x objektiv / příslušenství
Možnost vložení notebookune
Pláštěnkaano

Poradna k produktu

LOWEPRO Pro Messenger 200 AW - fotobrašna

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Kam dále

I nás baví Instagram.
@fotoskodacz
Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...