Marketing

Michaela Čížkovákoordinátor vzdělávacích projektů

Míša ve spolupráci s řadou partnerů, fotografů organizuje fotografické kurzy, Večerní FotoŠkolu a odborné workshopy. Věnuje se také Minigalerii. Potřebujete-li se na něco zeptat, neváhejte ji kontaktovat.

Miroslav Jandamanažer marketingu

Manažer oblasti reklamy a marketingu úzce spolupracuje s obchodním oddělením a grafiky. Jeho revírem je propagace produktů, služeb a alpské vrcholky hor, které zdolává na lyžích každou zimu. Mezi jeho další záliby patří hudba a kolo.

Martina Susováspecialista marketingu

Nenechte se zmást vzhledem, Martina sice vypadá na 16, ale je jí o malinko víc a kromě specialisty marketingu je i náš módní, kulturní a estetický guru. Právě ona je podepsána pod událostí se značkou FotoŠkoda Fest.

Martin Vachataprojektový manažer

Projektový manažer realizuje se svým týmem konkrétní projekty a dohlíží na jejich plnění. Zajímá se o média a marketingovou komunikaci. Ve svém volném čase se věnuje atletice. V neposlední řadě se stal mistrem republiky v trojskoku.

Robert Vankografik

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace