NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Asia and Oceania | FotoŠkoda

NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Asia and Oceania

Kód produktu: 1121539

Jedná se o neskutečnou cestu fotografického dobrodružství napříč celou Asií a Oceánií, vyprávěné oblíbeným světovým časopisem. Tento vizuální skvost, přizpůsobený z cyklu AROUND THE WORLD IN 125 YEARS, obsahuje více než 250 fotografických obrazů z archivu časopisu National Geographic. Tyto poklady objevují drsnou krajinu, mýtické chrámy a mešity, rozlehlá města, přenádherný svět zvířat, evokující portéty a sociální dokument ve všech podstatách divutvorného asijského kontinentu a Oceánie.
Více o produktu »

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
1 690,- 1 536,- bez DPH
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

NakladatelstvíTaschen
Rok vydání2017
Hlavní témav anglickém jazyce | dokument a zachycení okamžiku | krajina a příroda | exotika a cestování

Popis produktu NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Asia and Oceania

Po více než pět generací časopis National Geographic oslňuje a vychovává své čtenáře neuvěřitelnými fotografiemi a příběhy, které se rozprostírají do čtyř světových stran i nejhlubších oceánů. Inspirovaný monumentálním cyklem AROUND THE WORLD IN 125 YEARS, tento kurátorovaný výtah více než 250 okouzlujících obrazů nám nabízí fotografie pocházející přímo z historických archivů National Geographic. Cesta po cestě, historie, kultura, společenský dokument a ochrana, toto je kompendium úchvatné pocty duchu a rozmanitosti Asie a Oceánie v rámci jedinečného holdu nejslavnějšího fotografického časopisu na světě.

Rozdělená na geografické úseky Blízkého východu, jižní, jihovýchodní, severní a východní Asii, stejně jako na Austrálii, Nový Zéland, Novou Guineu a Pacifik s jeho ostrovy, naše trans-kontinentální cesta časoprostorem se rozprostírá skrze nádherné černobílé fotografie po autochromy, od zlatého věku Kodachromů až po digitální. Po cestě jsme projížděli mílovými skalními kaňony vedoucí k  ztracenému městu Petra, vezmeme vás k majestátnímu Taj Mahalu, budete nebezpečně blízko hnědým mědvědům na Kamčatkce, objevíte japonský "nahý festival", kde se muži vrhají do temnoty nemajíc na sobě téměř nic, a ponoříte se s šedými útesovými žraloky do vod Marshallových ostrovů. Mezi fotografy, kteří přispěli jsou například Steve McCurry, David Doubilet, Jodi Cobb a Frans Lanting.

Čtenáři objeví, jak se společnost National Geographic vyvíjela z předvádění romantických pohledů na kontinent pro své gaučové cestovatele dlouho před televizním kanálem Travel a obrázky na Googlu, na historky a dobrodružství, které odrážejí přeplněné města, venkovské strasti a ekologické hrozby. Tato kniha je oknem do světa, stejně tak i kulturní investicí, která musí být ochráněna a sdílena.

Parametry produktu

NakladatelstvíTaschen
Rok vydání2017
Hlavní témav anglickém jazyce | dokument a zachycení okamžiku | krajina a příroda | exotika a cestování
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Asia and Oceania

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...