NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Europe | FotoŠkoda

NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Europe

Kód produktu: 1121540

Jedná se o neskutečné fotografické dobrodružství napříč celou Evropou, vyprávěné oblíbeným světovým časopisem. Tento vizuální skvost, přizpůsobený z cyklu AROUND THE WORLD IN 125 YEARS, obsahuje více než 200 fotografických obrazů z archivu časopisu National Geographic. Tyto poklady objevují krásu, složitost, rozmanitost, historická města a malebnou krajinu velkolepé Evropy.
Více o produktu »

Zjistit dostupnost Doprava zdarma
1 690,- 1 536,- bez DPH
222 929 032 V případě dotazů se můžete obrátit na naše specialisty

Základní popis

Parametry

NakladatelstvíTaschen
Rok vydání2017
Hlavní témav anglickém jazyce | dokument a zachycení okamžiku | krajina a příroda | exotika a cestování | nejlepší fotografie

Popis produktu NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Europe

Po více než pět generací časopis National Geographic oslňuje a vychovává své čtenáře neuvěřitelnými fotografiemi a příběhy, které se rozprostírají do čtyř světových stran i nejhlubších oceánů. Inspirovaný monumentálním cyklem AROUND THE WORLD IN 125 YEARS, tento kurátorovaný výtah více než 200 okouzlujících obrazů nám nabízí fotografie pocházející přímo z historických archivů National Geographic, včetně téměř 40 nových fotografií. Cesta po cestě, historie, kultura, společenský dokument a ochrana, toto je kompendium úchvatné pocty duchu a rozmanitosti Evropy v rámci jedinečného holdu nejslavnějšího fotografického časopisu na světě.

Společnost National Geographic vždy propagovala estetiku fotografického světa a zároveň však neustále tlačila vpřed technické hranice tototo média, a to jak pro zábavu, tak pro osvětu svých milionů věrných čtenářů. Naše kontinentální cesta časem a prostorem se rozprostírá po všech koutcích Evropy, od sněhových vrcholků ve Finsku až po divoké party na Ibize, od klidných modrých vod řeckých ostrovů po jeskynní malby v Lascaux v jižní Francii. Jsme svědky výbuchu Surtsey na Islandu, kde blesk protíná oblaka sopečného prachu v purporových odstínech světla, ztrácíme se mezi květinami a zahalenými hlavami ruských babushek na Volgogradském trhu, a opatrně vystupujeme  do výšek spolu s horolezci přes křovinu v Bernské vysočině. Po cestě vstřebáváme  kulturu některých největších světových měst včetně Paříže, Říma, Berlína, Londýna, Vídně, Stockholmu, Moskvy a mnoha dalších.

National Geographic: Evropa nezanechává doslova kámen na kameni, odhaluje skrze drahocenné klenoty skryté aspekty evropského kontinentu. Od evokujících raných černobílých obrazů až po autochromy, od zlatého věku Kodachromů po digitální, je to jak oslava síly fotografie, tak i jedinečný výlet do duše Evropy.

Parametry produktu

NakladatelstvíTaschen
Rok vydání2017
Hlavní témav anglickém jazyce | dokument a zachycení okamžiku | krajina a příroda | exotika a cestování | nejlepší fotografie
Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Alternativy k produktu

Poradna k produktu

NATIONAL GEOGRAPHIC - Around the World Europe

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Další podobné produkty

Alternativy k produktu

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...