Náš tým

Marika VeselskáMarika vystudovala žurnalistiku, kde jí také fotografie nejvíce přirostla k srdci. V jejím portfoliu najdete kreativní portréty jak v exteriéru, tak v interiéru. Při focení v ateliéru si ráda hraje se světly, které dotvářejí jak samotný snímek, tak osobnost fotografovaného člověka.

 

 

 

Vizážistka Verča

V Centru FotoŠkoda pracuje s tříletou přestávkou od roku 2005 a z toho od roku 2012 na pozici asistentky fotografa, a protože má ráda kreativní práci dostala se i k vizážistice. Veronika má vztah k fotografii již od dětství, s nadšením navštěvovala  fotoateliér svého otce, který pracoval jako fotograf na volné noze. Fotografii vystudovala v Hradci Králové a je stále jejím hlavním koníčkem. Absolvovala kurz pod vedením vizážistky Zuzany Valové. „Práce vizážistiky je pro mě krásná tvůrčí činnost a je neodmyslitelnou součástí fotografie dotvářející atmosféru a celkový dojem. Pomáhá podtrhnout a odlišit osobnost fotografované osoby-umocnit její výraz a individualitu". 

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací