Náš tým

V Centru FotoŠkoda pracuje od roku 2012. Kateřina vystudovala na SPŠG obor užitá fotografie, v jejím rámci absolvovala půlroční studijní pobyt v Londýně, poté získala bakalářský titul na Institutu výtvarné fotografie v Opavě. Již od střední školy spolupracovala s hudebními vydavatelstvími a kulturními magazíny. Před jejím objektivem se za dobu dvacetileté fotografické praxe vystřídala řada známých osobností z oblasti kultury i politiky. Protože portrétní fotografie vždy stála v popředí jejího zájmu, má blízko i k fotografování rodinných snímků, k čemuž ji inspirovala zvláště zkušenost  s vlastními dětmi. Rozhodující je, aby se portrétovaní při tvorbě cítili dobře a uvolněně a právě tak vypadali i na fotografiích. Kateřina hovoří plynně anglicky a domluví se rusky, práce s cizinci ji baví, uvítá proto ráda i zahraniční klientelu.

Fotografka Marika

Marika VeselskáMarika vystudovala žurnalistiku, kde jí také fotografie nejvíce přirostla k srdci. V jejím portfoliu najdete kreativní portréty jak v exteriéru, tak v interiéru. Při focení v ateliéru si ráda hraje se světly, které dotvářejí jak samotný snímek, tak osobnost fotografovaného člověka.

 

 

 

Vizážistka Verča

V Centru FotoŠkoda pracuje s tříletou přestávkou od roku 2005 a z toho od roku 2012 na pozici asistentky fotografa, a protože má ráda kreativní práci dostala se i k vizážistice. Veronika má vztah k fotografii již od dětství, s nadšením navštěvovala  fotoateliér svého otce, který pracoval jako fotograf na volné noze. Fotografii vystudovala v Hradci Králové a je stále jejím hlavním koníčkem. Absolvovala kurz pod vedením vizážistky Zuzany Valové. „Práce vizážistiky je pro mě krásná tvůrčí činnost a je neodmyslitelnou součástí fotografie dotvářející atmosféru a celkový dojem. Pomáhá podtrhnout a odlišit osobnost fotografované osoby-umocnit její výraz a individualitu". 

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací