Nastávající maminky

Rezervovat fotografování

Fotografujeme nastávající maminky

Podělte se o vaše šťastné okamžiky a přijďte si nechat zaznamenat vaše období plné emocí a očekávání. Člověk pak rychle zapomene, jak velké bříško a jak malé děťátko bylo. Fotografovat vás budeme v našem zcela uzavřeném ateliéru, kde se budeme snažit o uvolněnou atmosféru.

Nové ještě výhodnější balíčky - ceník fotografování

Kompletní ceník fotografování a podrobnosti o obsahu balíčků

Tipy pro styling

Oblečení pro budoucí maminky a fotografování aktů - doporučujeme pohodlný a volný oděv, různé košile, košilky, tílka, trička, šaty, župan, hezké a zajímavé prádlo. My vám nabídneme šátky, šperky, korále, spony, látky, hračky, botičky nebo oblečky pro miminka. V případě fotografování aktů zvolte už na cestu k nám oblečení bez těsných gumiček. Na fotografování přijďte nenalíčená, náš fotomake-up vás rozzáří, vlasy a nehhty si upravte podle vašeho vkusu.

Fotomake-up a vizážistka

Fotomake-up je nedílnou součástí portrétní a figurální fotografie. Vizáž dotváří styl fotografie a má vliv na to, jak výsledný efekt působí na diváka. Fotomake-up má jiná pravidla a výrazně se od běžného a denního líčení liší. A to zejména z důvodů používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Není účelem člověka make-upem změnit, ale pouze dotvořit to, co ve výsledku chcete na fotografii mít. Za pomoci naší vizážistky budete mít jistotu, že výsledek bude k vaší maximální spokojenosti.

Naše tipy, doporučení a odpovědi na nejčastější otázky

Rezervovat fotografování

Galerie

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací